26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Aleja Muzyków
1

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Aleja Muzyków

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia123456789...5758następna
4elza
 
Skorygowałam przypisanie.
2026-01-26 06:54:47 (4 miesiące temu)
augiasz
 
+1 głosów:1
Dom turysty oddano w roku 1962 - to nie to miejsce
2016-02-21 13:16:27 (10 lat temu)
augiasz
 
+1 głosów:1
2016-02-21 13:21:31 (10 lat temu)
do augiasz: Faktycznie! Dziękuję bardzo :-)
2016-02-21 14:30:49 (10 lat temu)
4elza
 
Mamy obiekt, przypisałam.
2026-01-25 08:17:06 (5 miesięcy temu)
4elza
 
Zmieniłam przypisanie z obiektu głównego na wnętrza, ale teraz mam wątpliwości czy to w ogóle jest Restauracja Przystań...
2026-01-25 08:19:32 (5 miesięcy temu)
do 4elza: Wątpliwości rozwiewają zdjęcia w galerii zwłaszcza zdjęcie 4.
2026-01-25 09:54:53 (5 miesięcy temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: Ok, dzięki.
2026-01-25 13:40:24 (5 miesięcy temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Wózek dla Tereski :-)
2019-11-25 19:20:32 (6 lat temu)
fantom
 
+2 głosów:2
Aleja Klonowa.
2019-11-25 19:47:05 (6 lat temu)
4elza
 
Aleja Klonowa jest chyba w dzielnicy Chorzów Batory, a mamy przypisanie do Chorzów Stary...
2026-01-25 13:40:05 (5 miesięcy temu)
do 4elza: W Batorym jest ulica Klonowa. Aleja Klonowa jest w Parku Śląskim.
2026-01-25 15:23:21 (5 miesięcy temu)
4elza
 
+1 głosów:1
Wiem, jedno kolorowe..., ale czy potrzebne są obydwa?

2026-01-25 08:14:49 (5 miesięcy temu)
Dana
 
+3 głosów:3
do 4elza: No, nie wiem ..., czy to znaczy, że za chwilę zaczniemy usuwać kolorowe duble, bo czarno-biała wersja ma np. więcej pixli? Czy w takim przypadku zaprzestajemy w ogóle dodawania zdjęć, gdy jedna wersja jest już na FP? Dotychczas bowiem dodawanie dubli w innej kolorystyce było praktykowane - może coś mi umknęło? Zająć należałoby się raczej setkami, żeby nie powiedzieć tysiącami, nieostrych, często prawie nieczytelnych zdjęć, które w przeciągu lat zastąpiono lepszymi wersjami, a one nadal spokojnie tkwią w zbiorach FP.
2026-01-25 10:16:15 (5 miesięcy temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do Dana : Zadałam pytanie, niczego nie sugeruję, a tym bardziej usuwania jakichkolwiek zdjęć. Mam jedynie wątpliwości. Ze zdjęcia kolorowego w ułamku sekundy można zrobić czarno-białe, sepię etc..
Jeżeli widokówki były emitowane w obu wersjach i nie mamy co to tego wątpliwości, to kwestia nie istnieje. Znalazłam jeszcze niebieskie, też można go dodać?


Co do zajmowania się tymi "setkami, czy tysiącami"..., to wydaje mi się, że od lat sukcesywnie wymieniamy (lub usuwamy) zdjęcia gorszej jakości.
2026-01-25 13:32:07 (5 miesięcy temu)
Ze zdjęcia i z jego opisu wynika, że to jest inna lokalizacja niż obecnie. Czy ktoś potrafi podać tę ówczesną i ew. przypisać zdjęcie?
2023-09-17 11:02:53 (2 lata temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do da signa: Stała przy nieistniejącym Domu Turysty w Parku. Jest obiekt DT PTTK.
2023-09-17 11:14:26 (2 lata temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do da signa: Stała przy Ośrodku PTTK , porównaj murek na którym stoją (bloczki)
2023-09-17 11:16:37 (2 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Dziękuję Panom :)
2023-09-17 11:23:34 (2 lata temu)
4elza
 
Warto założyć obiekt dla tej rzeźby, bo przypisanie do Domu Turysty, to niekoniecznie ;-)
2026-01-25 08:40:07 (5 miesięcy temu)
4elza
 
Przypisałam.
2026-01-25 08:58:55 (5 miesięcy temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
do 4elza: Zmieniam na "rzeźba".
2026-01-25 14:36:45 (5 miesięcy temu)
4elza
 
do Mariusz Brzeziński: A jak było?
2026-01-26 08:49:54 (4 miesiące temu)
ulec
 
To alejka idąca od Dużego kręgu do Małego kręgu północnego.
2026-01-25 19:19:33 (5 miesięcy temu)
ulec
 
+1 głosów:1
To w Wesołym miasteczku: . Trzeba zmienić ścieżkę przypisań.
2026-01-25 23:01:27 (5 miesięcy temu)
ulec
 
+1 głosów:1
To jest w zoo. Budowa tego pawilonu: . Kiedyś były tam ZTCP antylopy chyba i krokodyle. Tu go widać ze starymi świetlikami dachowymi: (z kominem, za wierzbą).
2026-01-25 22:57:28 (5 miesięcy temu)
fantom
 
Przystań.
2026-01-26 10:13:32 (4 miesiące temu)
fantom
 
Staw Wesołe Miasteczko
2026-01-26 10:12:51 (4 miesiące temu)
575 Dyskusji (ostatnia 4 miesiące temu)
Aleja Muzyków - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: mielec mielec Świnoujście Świnoujście Świnoujście Świnoujście Międzyzdroje Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego pieniężno winnica Gnaty andrzeja waligórskiego Winnica Graty parczew trasa Kraków Gagarina Kraków