26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Aleja Muzyków
1

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Aleja Muzyków

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...45678910...5758następna
4elza
 
+2 głosów:2
Mamy obiekt b1901.
2026-01-23 06:32:17 (5 miesięcy temu)
Jeszcze z głową...
2026-01-23 07:43:49 (5 miesięcy temu)
4elza
 
+2 głosów:2
Mamy obiekt b320261.
2026-01-23 06:34:45 (5 miesięcy temu)
4elza
 
+3 głosów:3
Mamy obiekt b2863, na pozostałych warto dodać znaczniki.
2026-01-23 06:55:08 (5 miesięcy temu)
4elza
 
+2 głosów:2
Mamy obiekt b591405.
2026-01-23 06:45:57 (5 miesięcy temu)
4elza
 
+1 głosów:1
Mamy obiekt b591405.
2026-01-23 06:46:33 (5 miesięcy temu)
4elza
 
+1 głosów:1
Mamy obiekt b503250, a nawet dwa ;-)
2026-01-23 06:51:26 (5 miesięcy temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do 4elza: Dopisane...
2026-01-23 09:19:27 (5 miesięcy temu)
2026-01-23 07:20:40 (5 miesięcy temu)
4elza
 
do Bogdan JS: "Wybieg dla słoni" jest podobiektem zalinkowanego.
2026-01-23 07:28:38 (5 miesięcy temu)
Bogdan JS
 
+5 głosów:5
do 4elza: To trochę nielogiczne rozbijać siedzibę słoni na "pawilon" i "wybieg", bo żeby być konsekwentnym, to należałoby dla prawie wszystkich zwierzaków utworzyć jeden obiekt - "dom zwierzaka" i drugi - "wybieg zwierzaka". Poza tym prawie wszystkie zdjęcia w obiekcie "pawilon słoni" przedstawiają słonie na wybiegu.
2026-01-23 07:37:10 (5 miesięcy temu)
4elza
 
+2 głosów:2
do Bogdan JS: Masz rację, zmieniam na "Sektor słoni", jeśli ktoś ma inny pomysł, to poprawimy.
2026-01-23 07:42:54 (5 miesięcy temu)
mamik
 
+3 głosów:3
do 4elza: Takie obiekty z reguły nazywają się Słoniarnia, tak jest tez na stronie ZOO Podobnie we Wrocławiu
2026-01-23 08:19:41 (5 miesięcy temu)
Bogdan JS
 
+2 głosów:2
To nosorożec a nie hipopotam :)
2026-01-23 07:10:30 (5 miesięcy temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do Bogdan JS: Oops...
2026-01-23 07:18:05 (5 miesięcy temu)
Woj11
 
Raczej przybycie pierwszych lokatorek
2026-01-23 08:05:56 (5 miesięcy temu)
PiotrW
 
To chyba najlepsze lata Śląskiego ZOO
2026-01-23 10:56:57 (5 miesięcy temu)
575 Dyskusji (ostatnia 5 miesięcy temu)
Aleja Muzyków - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: targ bydła warszawa targ Miłoszycka 24 gdansk siedlce warecka nowy świat zielona góra zielona góra Piotrkowska mielec mielec Świnoujście Świnoujście Świnoujście Świnoujście Międzyzdroje Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego pieniężno winnica