26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Ulica Chorzowska

Dawniej: Kattowitzerstrasse, Dzierżyńskiego
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...91011121314151617następna
Patternman
 
+2 głosów:2
Tramwaj znajduje się tuż przed rondem. Budynek po lewej to Superjednostka.

2016-01-12 17:56:44 (10 lat temu)
P.W.
 
+1 głosów:1
Dziś w tym miejscu jest przystanek "Katowice Spodek"
2016-01-12 19:27:29 (10 lat temu)
Już zakończył swój żywot :(
2012-11-05 23:03:44 (13 lat temu)
do Marcin Cholewa: Pamiętam jak w latach 90ych było tych autobusów tam całe mnóstwo - nim zaczeto je oklejać! Oklejone wyglądały paskudnie... Fajna fota.
2015-02-19 00:14:55 (11 lat temu)
Chyba tam między kominami widać zarys szybu kopalni Eminencja (Gottwald)
2014-07-24 19:53:11 (11 lat temu)
lucy
 
Straszne zderzenie nowego ze starym...
2014-08-21 14:38:56 (11 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
Inwestorem jest Skanska, a skoro budują to znaczy, że i najemcy już "po słowie" więc puste stać nie będzie i paręset osób tam pracę znajdzie.
2014-08-21 21:16:32 (11 lat temu)
do lucy: Nie wiem kto to wymyślił żeby zasłonić ten kościół tym pudełkiem
2014-08-21 15:06:23 (11 lat temu)
lucy
 
do ireneusz1966: Wymyślił, jak wymyślił... ale lokalizację kto zatwierdził?! Masakra!
2014-08-21 15:38:40 (11 lat temu)
do lucy: a jeszcze mają zdaje się 2 takie pudełka dość
2014-08-21 15:58:46 (11 lat temu)
lucy
 
do ireneusz1966: To może i wymyślą kościół przenieść, wzorując się na pewnym epizodzie z "Poszukiwany, poszukiwana..." ;D)) Myslę, że to ten sam poziom... ;)
2014-08-21 16:49:15 (11 lat temu)
do lucy: Wszystko możliwe nasz boss Katowic oprócz tych trzech pudełek marzy o postawieniu tam wielkich marketów. Katowice miasto marketów i pozamykanych zakładów :(
2014-08-21 17:26:22 (11 lat temu)
lucy
 
do ireneusz1966: To i markety puste będą stały, bo ludzie nie będą mogli na zakupy zarobić. Ot, polityka...
2014-08-21 17:32:16 (11 lat temu)
pawulon
 
do ireneusz1966: Ludzie muszą coś robić. Zakłady zamknięte, to robią zakupy, życie nie znosi próżni ;-))
2014-08-21 20:13:54 (11 lat temu)
do pawulon: Życie nie portfel tak :-))
2014-08-21 20:43:25 (11 lat temu)
Szkoda że na razie nie będą budować budynków nr 3 i 4 ciekawie by to wyglądało.
2014-12-02 21:14:09 (11 lat temu)
do kodens79: Kościół w Dębie powoli zaczyna przypominać obudowane wieżowcami koscioły w USA...
2014-12-03 10:36:54 (11 lat temu)
Stenek
 
do Jarosław Dubowski: Jasny gwint! W latach 70-80 chodziłem do tego kościoła, a wokół duże budynki to tylko wieżowce na Os. Tysiąclecia
2015-01-05 23:59:21 (11 lat temu)
Jarosław Budyta
 
+1 głosów:1
Z wielkością donic to chyba przesadzili. Zresztą ostatnio jest jakaś dziwna tendencja w Polsce wsadzania wszystkiego co możliwe w wielkie donice.
2014-12-03 16:41:49 (11 lat temu)
do Jarosław Budyta: Wyglądają na gigantyczne ale bez skali odniesienia w postaci samochodu albo człowieka ciężko ocenić ich wielkość.
2014-12-03 19:41:21 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: Same poręcze zapewne podjazdu dla niepełnosprawnych już dają skalę, że donice są wielkości człowieka, albo nawet większe. Zdjęcie też widać, że nie robione z przykuca :)
2014-12-03 20:09:30 (11 lat temu)
do Jarosław Budyta: Są wyższe od człowieka ze 2 m albo i więcej
2014-12-03 21:46:48 (11 lat temu)
do ireneusz1966: Czyli tak jak przypuszczałem.
2014-12-03 22:56:41 (11 lat temu)
do Jarosław Budyta: Na innych zdjęciach je widać w dzień.
2014-12-03 23:03:25 (11 lat temu)
Co ciekawe biurowiec posiada swój parking a jak widać blisko sto samochodów parkuje na pustym placu po drugiej stronie drogi .
2015-01-13 16:09:36 (11 lat temu)
do kodens79: Bo pewnie parking w biurowcu jest płatny.
2015-01-13 16:17:47 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: Czasem się też długo wjeżdża a jeszcze dłużej wyjeżdża.
2015-01-13 19:40:15 (11 lat temu)
Czy ja dobrze widzę że zaczynają budować budynek 3 i 4?
2015-07-26 14:07:12 (10 lat temu)
do kodens79: Jak widać tak
2015-07-26 20:17:56 (10 lat temu)
kodens79
 
+1 głosów:1
I znikający biurowiec DOKP :)
2015-09-10 12:29:32 (10 lat temu)
Zdjęcie na 1/30, ja wtedy ganiałem na tym mrozie ze statywem! :)
2016-01-05 09:46:04 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
162 Dyskusji (ostatnia 10 lat temu)
ul Chorzowska do ronda po lewej zjazd do tunelu pod rondem
Skrzyżowanie Chorzowska z osiedlem Tysiąclecia.
1914
-
1937
1914
-
1960
1937
-
1965
1955
-
1965
1961
-
1965
1960
-
1970
1960
-
1970
1965
-
1966
1965
-
1970
1966
-
1970
Ulica Chorzowska na innych zdjęciach
2008
-
2008
2008
-
2008
Ulica Chorzowska - obiekty i wydarzenia
7b 9
212 - 216
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: kiełczów SIEDLCE SIEDLCE krynica krynica żółkiew żółkiew żółkiew żółkiew brukowa szczecin szczecin ul. Ogrodowa 50 popowice westerplatte westerplatte westerplatte westerplatte westerplatte Sala kazimierzowska Sala kazimierzowska Sala kazimierzowska Sala kazimierzowska getto kIELCE kIELCE dom pogrzebowy dom pogrzebowy zabrze żnin żnin Kłobuck Mereczowszczyzna urodzenia kościuszki górnicza