26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Ulica Chorzowska

Dawniej: Kattowitzerstrasse, Dzierżyńskiego
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...91011121314151617następna
Zdjęcie można przypisać do Superjednostki.

Ten niezidentyfikowany budynek to niedokończone Katowickie Centrum Biznesu: Dla KCB mozna założyć obiekt podlinkowany do Sokolskiej.
2009-03-20 13:26:38 (17 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Coś tam się dzieje - usunięto widoczną elewację, postawiono dźwig, trwają prace budowlane...
2011-06-20 19:03:11 (15 lat temu)
Proszę przypisać ten biurowiec pod ulicę Chorzowską 6.
Taki jest prawidłowy adres KCB
2013-03-17 21:02:16 (13 lat temu)
Ponawiam prośbę o przypisanie temu obiektowi prawidłowego adresu Katowice Chorzowska 6.
2013-03-18 14:04:58 (13 lat temu)
do kodens79: Masz już szeryfa na Katowice - możesz poprawiać do woli przypisania jeśli znajdziesz jakieś nieprawidłowości.
2013-03-18 14:38:01 (13 lat temu)
Ale na razie do tego nie doszedłem jak się za to zabrać :( może jakaś mała pomoc z twojej strony , proszę .
2013-03-18 16:35:08 (13 lat temu)
Wiesz wcześniej już utworzyłem ulicę Chorzowska 6
I przydało by się to podpiąć pod tamten adres bo w chwili obecnej są dwa identyczne numery
.I teraz ma nową nazwę Nowe Katowickie Centrum Biznesu .
A nie jakieś tam Businessu!
2013-03-18 16:41:52 (13 lat temu)
augiasz
 
+1 głosów:1
do kodens79: Teraz dobrze?
2013-03-18 17:56:06 (13 lat temu)
do kodens79: Wejdź na stronę i kliknij na guzik EDYTUJ - jest u góry strony. W nowym oknie, które wiem, że jest fatalnie zaprojektowane - masz napis "WYSZUKIWARKA OBIEKTÓW" - w pole poniżej tego napisu wpisz Chorzowska, Kato - wybierz odnalezioną ulicę Chorzowską w Katowicach i pojawi się ona w tym oknie edycji na liście przypisań - teraz na lewo od Chorzowskiej w kolumnie POSESJA wpisz numer 6. Jeśli będziesz miał z tym problem to daj znać.
2013-03-18 17:57:21 (13 lat temu)
do Neo[EZN]: Wiesz ci gdy uruchamiam Edycję wyskakuje mi potem nowe okno a w nim napis Operacja niedozwolona :niezgodność użytkownika.???
2013-03-18 19:32:03 (13 lat temu)
do augiasz: Dziękuję bardzo za pomoc.
2013-03-18 19:32:54 (13 lat temu)
Jak pamiętam niedaleko było kasyno i napis "Niech Żyje Nam Górniczy Stan" /napis miał dziwną kolejność/ Pamiętam jak ten zakład działał, widywałem go z tramwaju i autobusu... I chyba opublikuję film z 1993 roku - wykonany z wieży na okolicę. To był inny świat..
2014-01-11 00:33:17 (12 lat temu)
Skrzyżowanie z ul. Sokolską.
2012-10-24 09:59:17 (13 lat temu)
kodens79
 
+1 głosów:1
No zaczęło się ptaszki już na placu budowy .
Fotki dorzucę jutro .
2013-05-31 20:41:04 (13 lat temu)
Może i pół, ale za to jakiego :)
2013-06-10 17:49:18 (13 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Komentarz został usunięty przez użytkownika
2013-06-10 18:13:57 (13 lat temu)
Tomasz Górny (Nemo5576)
 
+2 głosów:2
Ano, to mój poczciwy Złomek którym pomykałem na Ślaski Spęd Rowerowy :) A zdjęcie pstryknięte przypadkiem, budynek wyglądał w słońcu tak ładnie ze postanowiłem na chwilę przystanąć i zrobić zdjęcie.
2013-06-10 20:35:58 (13 lat temu)
Na kościele dach w remoncie.
2013-07-27 23:47:29 (12 lat temu)
pawulon
 
+5 głosów:5
To takie nowoczesne krzyże? ;))
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2013-07-28 00:07:29 (12 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
Plamki, plamki... Czyżby szkiełko czyste nie było? ;)
2014-04-03 13:31:11 (12 lat temu)
Hellrid
 
+3 głosów:3
do Arkadiusz K. (Arro): Może pora umyć monitor?
2014-04-03 13:45:50 (12 lat temu)
Ja tu żadnych plamek nie widzę :(
2014-04-03 16:58:28 (12 lat temu)
dysia
 
do Arkadiusz K. (Arro): Plamek całe mnóstwo:

to matryca, najlepiej sfotografować niebo, z przysłoną przymkniętą na maxa i odległością ustawioną na nieskończoność, później można już spokojnie liczyć zabrudzenia na matrycy.
2014-04-03 17:32:16 (12 lat temu)
do Hellrid: Monitorów myć nie muszę :) Zauważyłem to w firmie, potem potwierdziłem na fonie i w domu. Zdjęcia bdb ale plamki zdecydowanie rzucały się w oczy.
2014-04-03 19:49:59 (12 lat temu)
do dysia: Czyste niebo, sufit lub inne jednolite tło - cała prawda o matrycy lub szkiełku wychodzi na jaw ;)
2014-04-03 19:51:29 (12 lat temu)
Dla mnie to są lampy z kawałkami ulicy w tle.
2014-04-14 11:30:31 (12 lat temu)
Hellrid
 
+5 głosów:5
do dysia zdzisia: A nie wielogłowa hydra, która wypala nasze podatki?
2014-04-14 11:32:24 (12 lat temu)
Ciekawe ujęcie ;)
2014-04-14 14:44:10 (12 lat temu)
Stenek
 
do dysia zdzisia: To tak naprawdę nie są lampy, tylko oprawy oświetleniowe (tutaj mamy oprawę: SIEMENS typ SGS305 lub SGS306), do opraw natomiast wkręcane są lampy. Do tych tutaj - wchodzi wysokoprężna lampa sodowa w mocach od 70 W do 400W.
2014-04-14 22:35:01 (12 lat temu)
Torów już chyba nie ma?
2014-05-24 22:02:49 (12 lat temu)
Ile lat straszyła ta rozgrzebana budowa?
2014-07-08 14:08:07 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
162 Dyskusji (ostatnia 11 lat temu)
ul Chorzowska do ronda po lewej zjazd do tunelu pod rondem
Skrzyżowanie Chorzowska z osiedlem Tysiąclecia.
1914
-
1937
1914
-
1960
1937
-
1965
1955
-
1965
1961
-
1965
1960
-
1970
1960
-
1970
1965
-
1966
1965
-
1970
1966
-
1970
Ulica Chorzowska na innych zdjęciach
2008
-
2008
2008
-
2008
Ulica Chorzowska - obiekty i wydarzenia
7b 9
212 - 216
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Zachem bydgoszc bydgoszc Krakow Paulinska Krakow Piasek Krakow Wislna Krakow Paulinska Pilgramsdorf Krakow Dunajewskiego Pilgramsdorf grybów krużlowa plan radomia nowy sącz nowy sącz Pawia 6 Toruń Rynek kostrzyn gorzowska gliwice gliwice krużlowa rostarzewo Kazimierz Dolny Kazimierz Dolny warszawa zachodnia warszawa zachodnia Drzewica fabryczna obóz pracy szkolna kraków, bydgoska kraków, bydgoska libusza Łomża muzeum Rawicz Sarnowa