Witam.Spróbuję przedstawić to miasto swoimi zdjęciami. Szkoda że nie trafiłem tu wcześniej bo nie tak dawno wykadrowałem do małych rozmiarów dużo zdjęć z ostatnich lat
Zauwaźylem jedna ciekawa rzeć, na twojich ogólnych zdjieciach ulic nie ma prawie wogule źadnych ludzi...jak to Wieslawe robiś ? Zglaśaś bombe ? Robiś w okolicach wyprzedarz , Wypuśczaś psy s pianka do golenia na wargach ? :-)
do maj: Niedziela rano, lub w godzinach mszy świętej, tj. dopiero komfort, godzina dla nas, szczególnie w mniejszych miejscowościach, oczywiście odpada wtedy fotografowanie kościoła bo jest przed nim full samochodów...a tak cala miejscowość wolna od ewentualnych pretensji i ludzi w kadrach...
do maj: Ja teź....:-) Wychodzi najtaniej, jest bez karna, tz. prawie..i jeścze sie moźna ucha chać..pare dni coś podobnego widzialem na swoje oczy. Cane Corso uciekl swojemu wlaścicielowi...i latal sobie po parku...Przes park w ten moment biegl sobie pan dla zdrowia..no...nie omal sie zesr..od strachu, ten pan co biegl. Bo beny sie chcial bawić, i Beny ma ciagle slyny na wargach :-) Tak wyglada Beny
Kilka dni temu budynek wyglądał na opustoszały. Niebawem po sąsiedzku ma ruszyć rozbudowa Galerii Gondola która otoczy działkę z widocznym budynkiem a z czasem zajmie pewnie i tą działkę.