| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Centrum

1 subskrypcja
Zdrowie
Zieleń
Sport
Kolej
Przemysł
Inne
 
Religia
Edukacja
Transport
Budowle
Kultura
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12345678następna
Rado-NDM
 
+2 głosów:2
Ostatni raz byłem na tej stacji jak jeszcze istniała ta chwiejąca się kładka dla pieszych. Ile ja się na niej nastałem czekając na pociąg i w mrozy i w upały bo nigdy nie wiadomo było na który tor podjedzie pociąg.
Czy wiadomo już coś na temat budowy nowego dworca, czy wszystko stanęło w miejscu?
2012-02-10 22:10:12 (14 lat temu)
maj
 
+1 głosów:1
Opracowywana jest koncepcja budowy Centrum Komunikacyjnego wraz z parkingiem P+R po konsultacjach społecznych parking zmiana
2012-02-10 22:25:10 (14 lat temu)
Rado-NDM
 
+1 głosów:1
do maj: Rozumiem, że ten projekt centrum jest już zaakceptowany id-1542 ?
2012-02-10 22:32:40 (14 lat temu)
maj
 
+1 głosów:1
do Rado-NDM: Klamka nie zapadła projekt parkingu do poprawki a budowa nowej ulicy pewnie poczeka aż ruszy budowa Galerii. A przy okazji przeniosłem zdjęcie z bratki do muzeum teraz gdy usunę obiekt to zdjęcie w muzeum pozostanie czy przepadnie
2012-02-10 22:56:08 (14 lat temu)
Rado-NDM
 
+1 głosów:1
do maj: Żeby usunąć obiekt musisz najpierw odpisać od niego zdjęcie poprzez jego edycję. Tylko pamiętaj aby to zdjęcie było już przypisane do muzeum, z tego co widziałem to już jest przypisane. Niestety nie mogę pomóc bo nie mam takich uprawnień w Twoim powiecie.
2012-02-10 23:01:36 (14 lat temu)
maj
 
Czy może ktoś przypisać tą stacje do linii nr 10 kilometrn 0,0
2012-06-24 19:51:40 (13 lat temu)
pawulon
 
do maj: Ona już jest przypisana do linii nr 9
2012-06-24 19:58:41 (13 lat temu)
maj
 
do pawulon: Myślę że można ją też przypisać do linii 10 Legionowo -Tłuszcz
2012-06-24 20:10:57 (13 lat temu)
do maj: Nie można a trzeba więc przypisałem.
2012-06-24 20:58:05 (13 lat temu)
maj
 
do Rado-NDM: Dzięki mnie się nie słuchać przypisanie obcych obiektów albo nie umię
2012-06-24 21:22:43 (13 lat temu)
maj
 
+1 głosów:1
Gwoli wyjaśnienia puściłem te dwie fotki z ciekawości jak na nie zareagują admini oryginały tych zlepek są małej rozdzielczości i ze względów regulaminowych nie mają szans zaistnienia tu.
2012-04-13 10:44:49 (14 lat temu)
do maj: Dobry pomysł na wykorzystanie maluchów, a przy okazji nie zanudzi się widowni czterema podobnymi kadrami, które ciekawe są zwykle dla miejscowych.
2012-04-13 11:02:52 (14 lat temu)
Kavikvs
 
Awaria poprzedniego zdjęcia.
2012-04-16 21:41:03 (14 lat temu)
Straszne są te dorabiane balkony, nie wszedłbym na taki. U mnie jedna ze wspólnot dobudowała balkony w takim samym bloku ale we wszystkich mieszkaniach no i są na pewno bezpieczniejsze .
2012-07-16 21:15:07 (13 lat temu)
maj
 
+1 głosów:1
Te jeszcze tak nie rażą ale w 11 piętrowych wyglądają jak przyklejone a trochę ich można tu uwidzieć
2012-07-16 21:45:40 (13 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
Wiesławie, takich rzeczy z perspektywą absolutnie nie można wyczyniać.
2012-07-16 22:18:15 (13 lat temu)
W-0426:)
2012-07-25 23:22:49 (13 lat temu)
Trochę za dużo dołu, a za mało góry w kadrze :)
2012-08-06 21:34:54 (13 lat temu)
maj
 
Coś tak wyszło i góry mi zabrakło, przy okazji się poprawi.
2012-08-06 22:06:56 (13 lat temu)
maj
 
Taki sobie mały domek
2012-08-12 18:33:25 (13 lat temu)
pawulon
 
do maj: Wygląda ja zaadaptowana na cele mieszkalne dawna stacja energetyczna ;)
2012-08-12 20:53:12 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
Zachlapany obiektyw ?
2012-08-12 18:37:51 (13 lat temu)
maj
 
do ZPKSoft: To padający deszcz
2012-08-12 19:07:09 (13 lat temu)
pawulon
 
Niby zwykły blok, ale zdjęcie takie jakieś klimatyczne że aż miło oglądać ;)
2012-08-12 20:51:07 (13 lat temu)
mar
 
+1 głosów:1
do pawulon: Mokre
2012-08-12 20:53:41 (13 lat temu)
maj
 
Kościół na górce to miejscowa ogólnie używana nazwa.
2012-11-01 17:11:07 (13 lat temu)
maj
 
+3 głosów:3
Rozumiem to żaden chochlik z osobą oceniającą witam ponownie.
2013-01-26 21:53:40 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do maj: No właśnie ja też mam nadzieję, że to nasz prawdziwy Festung :)
2013-01-26 22:19:48 (13 lat temu)
pawulon
 
+3 głosów:3
do Neo[EZN]: Adaś returned ;))
2013-01-26 22:49:22 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do pawulon: Oby :) Przemka też brakuje...
2013-01-26 22:49:57 (13 lat temu)
maj
 
+3 głosów:3
Wygląda na to że jednak prawdziwy Festung odwiedził nas odnotowało się w użytkownikach.
2013-01-26 23:02:05 (13 lat temu)
TW40
 
+2 głosów:2
do maj: ...no bo kto by długo bez Fotopolski wytrzymał? ;-)
2013-01-26 23:55:41 (13 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do TW40: ...a bez nas to już wcale ;))
2013-01-26 23:59:02 (13 lat temu)
M. Ostrowska kiedyś śpiewała: ... patrzę na Żerań i tęsknota mnie zżera. Teraz to jest fakt, po Żeraniu i po naszej myśli technicznej tylko tęsknota i smutek :(
2013-01-27 00:45:21 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
78 Dyskusji (ostatnia 13 lat temu)
Centrum - obiekty i wydarzenia
Lista ulic w dzielnicy Centrum
12
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: szkoła szkoła ul. Chodkiewicza bydgoszcz antoniego z padwy ul. Chodkiewicza ul. Chodkiewicza sułów ul. Chodkiewicza trzcińsko 86 trzcińsko 87 Sułów Babinek Babinek szkoła Babinek Babinek ustroń cmentarz Tarnów Tarnów al. Mickiewicza Bydgoszcz radomsko radomsko Marcinkowice Marcinkowice al. Mickiewicza Bydgoszcz stare bogaczowice al. Mickiewicza Bydgoszcz park jordana krakó park jordana Gorzkowice Chlapowskiego warszawa CPN Żary pl inwalidów Żary Myśliwska Wrocław Plac Powstańców Śląskich Wrocław palc Powstańców Śląskich