26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Centrum

1 subskrypcja
Zdrowie
Zieleń
Sport
Kolej
Przemysł
Inne
 
Religia
Edukacja
Transport
Budowle
Kultura
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12345678następna
Rado-NDM
 
+2 głosów:2
Ostatni raz byłem na tej stacji jak jeszcze istniała ta chwiejąca się kładka dla pieszych. Ile ja się na niej nastałem czekając na pociąg i w mrozy i w upały bo nigdy nie wiadomo było na który tor podjedzie pociąg.
Czy wiadomo już coś na temat budowy nowego dworca, czy wszystko stanęło w miejscu?
2012-02-10 22:10:12 (14 lat temu)
maj
 
+1 głosów:1
Opracowywana jest koncepcja budowy Centrum Komunikacyjnego wraz z parkingiem P+R po konsultacjach społecznych parking zmiana
2012-02-10 22:25:10 (14 lat temu)
Rado-NDM
 
+1 głosów:1
do maj: Rozumiem, że ten projekt centrum jest już zaakceptowany id-1542 ?
2012-02-10 22:32:40 (14 lat temu)
maj
 
+1 głosów:1
do Rado-NDM: Klamka nie zapadła projekt parkingu do poprawki a budowa nowej ulicy pewnie poczeka aż ruszy budowa Galerii. A przy okazji przeniosłem zdjęcie z bratki do muzeum teraz gdy usunę obiekt to zdjęcie w muzeum pozostanie czy przepadnie
2012-02-10 22:56:08 (14 lat temu)
Rado-NDM
 
+1 głosów:1
do maj: Żeby usunąć obiekt musisz najpierw odpisać od niego zdjęcie poprzez jego edycję. Tylko pamiętaj aby to zdjęcie było już przypisane do muzeum, z tego co widziałem to już jest przypisane. Niestety nie mogę pomóc bo nie mam takich uprawnień w Twoim powiecie.
2012-02-10 23:01:36 (14 lat temu)
maj
 
Czy może ktoś przypisać tą stacje do linii nr 10 kilometrn 0,0
2012-06-24 19:51:40 (14 lat temu)
pawulon
 
do maj: Ona już jest przypisana do linii nr 9
2012-06-24 19:58:41 (14 lat temu)
maj
 
do pawulon: Myślę że można ją też przypisać do linii 10 Legionowo -Tłuszcz
2012-06-24 20:10:57 (14 lat temu)
do maj: Nie można a trzeba więc przypisałem.
2012-06-24 20:58:05 (14 lat temu)
maj
 
do Rado-NDM: Dzięki mnie się nie słuchać przypisanie obcych obiektów albo nie umię
2012-06-24 21:22:43 (14 lat temu)
maj
 
+1 głosów:1
Gwoli wyjaśnienia puściłem te dwie fotki z ciekawości jak na nie zareagują admini oryginały tych zlepek są małej rozdzielczości i ze względów regulaminowych nie mają szans zaistnienia tu.
2012-04-13 10:44:49 (14 lat temu)
do maj: Dobry pomysł na wykorzystanie maluchów, a przy okazji nie zanudzi się widowni czterema podobnymi kadrami, które ciekawe są zwykle dla miejscowych.
2012-04-13 11:02:52 (14 lat temu)
Kavikvs
 
Awaria poprzedniego zdjęcia.
2012-04-16 21:41:03 (14 lat temu)
Straszne są te dorabiane balkony, nie wszedłbym na taki. U mnie jedna ze wspólnot dobudowała balkony w takim samym bloku ale we wszystkich mieszkaniach no i są na pewno bezpieczniejsze .
2012-07-16 21:15:07 (13 lat temu)
maj
 
+1 głosów:1
Te jeszcze tak nie rażą ale w 11 piętrowych wyglądają jak przyklejone a trochę ich można tu uwidzieć
2012-07-16 21:45:40 (13 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
Wiesławie, takich rzeczy z perspektywą absolutnie nie można wyczyniać.
2012-07-16 22:18:15 (13 lat temu)
W-0426:)
2012-07-25 23:22:49 (13 lat temu)
Trochę za dużo dołu, a za mało góry w kadrze :)
2012-08-06 21:34:54 (13 lat temu)
maj
 
Coś tak wyszło i góry mi zabrakło, przy okazji się poprawi.
2012-08-06 22:06:56 (13 lat temu)
maj
 
Taki sobie mały domek
2012-08-12 18:33:25 (13 lat temu)
pawulon
 
do maj: Wygląda ja zaadaptowana na cele mieszkalne dawna stacja energetyczna ;)
2012-08-12 20:53:12 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
Zachlapany obiektyw ?
2012-08-12 18:37:51 (13 lat temu)
maj
 
do ZPKSoft: To padający deszcz
2012-08-12 19:07:09 (13 lat temu)
pawulon
 
Niby zwykły blok, ale zdjęcie takie jakieś klimatyczne że aż miło oglądać ;)
2012-08-12 20:51:07 (13 lat temu)
mar
 
+1 głosów:1
do pawulon: Mokre
2012-08-12 20:53:41 (13 lat temu)
maj
 
Kościół na górce to miejscowa ogólnie używana nazwa.
2012-11-01 17:11:07 (13 lat temu)
maj
 
+3 głosów:3
Rozumiem to żaden chochlik z osobą oceniającą witam ponownie.
2013-01-26 21:53:40 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do maj: No właśnie ja też mam nadzieję, że to nasz prawdziwy Festung :)
2013-01-26 22:19:48 (13 lat temu)
pawulon
 
+3 głosów:3
do Neo[EZN]: Adaś returned ;))
2013-01-26 22:49:22 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do pawulon: Oby :) Przemka też brakuje...
2013-01-26 22:49:57 (13 lat temu)
maj
 
+3 głosów:3
Wygląda na to że jednak prawdziwy Festung odwiedził nas odnotowało się w użytkownikach.
2013-01-26 23:02:05 (13 lat temu)
TW40
 
+2 głosów:2
do maj: ...no bo kto by długo bez Fotopolski wytrzymał? ;-)
2013-01-26 23:55:41 (13 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do TW40: ...a bez nas to już wcale ;))
2013-01-26 23:59:02 (13 lat temu)
M. Ostrowska kiedyś śpiewała: ... patrzę na Żerań i tęsknota mnie zżera. Teraz to jest fakt, po Żeraniu i po naszej myśli technicznej tylko tęsknota i smutek :(
2013-01-27 00:45:21 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
78 Dyskusji (ostatnia 13 lat temu)
Centrum - obiekty i wydarzenia
Lista ulic w dzielnicy Centrum
12
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: warszawa wołowa grochowska targ bydła warszawa targ Miłoszycka 24 gdansk siedlce warecka nowy świat zielona góra zielona góra Piotrkowska mielec mielec Świnoujście Świnoujście Świnoujście Świnoujście Międzyzdroje Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego