Ostatni raz byłem na tej stacji jak jeszcze istniała ta chwiejąca się kładka dla pieszych. Ile ja się na niej nastałem czekając na pociąg i w mrozy i w upały bo nigdy nie wiadomo było na który tor podjedzie pociąg.
Czy wiadomo już coś na temat budowy nowego dworca, czy wszystko stanęło w miejscu?
do Rado-NDM: Klamka nie zapadła projekt parkingu do poprawki a budowa nowej ulicy pewnie poczeka aż ruszy budowa Galerii. A przy okazji przeniosłem zdjęcie z bratki do muzeum teraz gdy usunę obiekt to zdjęcie w muzeum pozostanie czy przepadnie
do maj: Żeby usunąć obiekt musisz najpierw odpisać od niego zdjęcie poprzez jego edycję. Tylko pamiętaj aby to zdjęcie było już przypisane do muzeum, z tego co widziałem to już jest przypisane. Niestety nie mogę pomóc bo nie mam takich uprawnień w Twoim powiecie.
Gwoli wyjaśnienia puściłem te dwie fotki z ciekawości jak na nie zareagują admini oryginały tych zlepek są małej rozdzielczości i ze względów regulaminowych nie mają szans zaistnienia tu.
do maj: Dobry pomysł na wykorzystanie maluchów, a przy okazji nie zanudzi się widowni czterema podobnymi kadrami, które ciekawe są zwykle dla miejscowych.
Straszne są te dorabiane balkony, nie wszedłbym na taki. U mnie jedna ze wspólnot dobudowała balkony w takim samym bloku ale we wszystkich mieszkaniach no i są na pewno bezpieczniejsze
M. Ostrowska kiedyś śpiewała: ... patrzę na Żerań i tęsknota mnie zżera. Teraz to jest fakt, po Żeraniu i po naszej myśli technicznej tylko tęsknota i smutek :(