| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Centrum

1 subskrypcja
Zdrowie
Zieleń
Sport
Kolej
Przemysł
Inne
 
Religia
Edukacja
Transport
Budowle
Kultura
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12345678
† Festung
 
+4 głosów:4
To broń Boże żadna złośliwość, zastanawiam się całkiem poważnie, czy są ratusze nie miejskie?
2012-02-09 21:57:19 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+2 głosów:2
Wiesław, bądź oryginalny podpisz zdjęcie jako: "buleuterion"....miejski.
2012-02-09 22:06:03 (14 lat temu)
† KazimierzP
 
0 głosów:5
Adaś! Bywają ratusze nie miejskie! W Jeleniej Górze gdy jeszcze była stolicą województwa Jeleniogórskiego (tu z dużej bo to nazwa nie liczebnik!;-) siedzibą władz był historyczny ratusz i mimo, że nie było tam nic z władz miasta to szło się do ratusza, czyli do Urzędu Wojewódzkiego.
2012-02-10 09:55:40 (14 lat temu)
mamik
 
+4 głosów:4
A ja mam prośbę do Wiesława o jeszcze kilka zdjęć tego ratusza bo to chyba ciekawy budynek. Najlepiej w takim ujęciu jak na głównej stronie Legionowa. I hali sportowej też.
2012-02-10 12:12:07 (14 lat temu)
maj
 
+3 głosów:3
Pewnikiem jeszcze coś dorzucę
2012-02-10 16:13:52 (14 lat temu)
Tomasz Górny (Nemo5576)
 
+1 głosów:1
do † Festung: Są :) W Zabrzu jest ratusz postawiony kiedy było jeszcze wsią :)
2012-02-10 08:06:14 (14 lat temu)
stoik
 
+1 głosów:1
do † Festung: poza tym to już taka przyjęta zbitka słowna, podobnie jak angielski "town hall" - nie ma co brać na logikę : )
2012-02-10 09:51:58 (14 lat temu)
maj
 
+3 głosów:3
do Kavikvs: Miejski brzmi dumnie, nazywane są też ... Dzielnicy ... miasta..., lub ...Głównego Miasta
2012-02-09 23:40:55 (14 lat temu)
pawulon
 
+5 głosów:5
do † KazimierzP: Więc błędnie piszesz Kaziu ;)
"Nazwy województw pisze się małą literą. Jeśli nazwa jest złożona, obowiązują zasady takie, jakimi się kierujemy przy pisowni przymiotników (województwo jakie?). A więc np.: województwo dolnośląskie (od: Dolny Śląsk), kujawsko-pomorskie (od: Kujawy i Pomorze), małopolskie (Małopolska), podkarpackie (Podkarpacie), podlaskie (Podlasie), świętokrzyskie (Święty Krzyż), warmińsko-mazurskie (Warmia i Mazury), wielkopolskie (Wielkopolska), zachodniopomorskie (Pomorze Zachodnie)".
2012-02-10 12:00:50 (14 lat temu)
† Festung
 
+2 głosów:2
do maj: W Legionowie masz co robić, chyba do końca, zakładam, Twojego długiego żywota. Czekamy na koszary , w ogóle wojskowe obiekty, np. śp. 1. Warszawskiej Dywizji Zmechanizowanej w Legionowie. Dziadkowie mieli przed wojną na Przystanku letnisko. Lubię tę miejscowość, zresztą jedno z młodszych miast Polski, zbudowane niczym Nowa Huta, od podstaw. Mało kto o tym wie.
2012-02-10 16:37:05 (14 lat temu)
maj
 
+4 głosów:4
do † Festung: Spróbuję sprostać zadaniu
2012-02-10 17:02:49 (14 lat temu)
WW
 
+3 głosów:3
do † Festung: Mało kto wie również o tym, że to całkiem duże miasto, które niewiele ustępuje ludnościowo np. Świdnicy. Niestety, ustępuje jej w szeregu innych aspektów.
2012-02-10 17:37:53 (14 lat temu)
† Festung
 
+4 głosów:4
do WW: Architektonicznie i historycznie na pewno tak. Cywilizacyjnie niestety już nie - Świdnica, kiedyś duma, żeby nie powiedzieć: perła Dolnego Ślaska, umiera. Umiera, tak dziesiątki podobnych jej miast. Kulturowo, choć to warszawski Zgierz, Legionowo wypada grubo lepiej od Świdnicy.
2012-02-10 17:58:49 (14 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do † Festung: To trudny temat, nie chciałbym urazić świdniczan ani legionowian, szczególnie że mamy tu Wiesława, więc pozostawię sprawę na inną okoliczność.
2012-02-11 01:17:00 (14 lat temu)
Wiesławie niepotrzebnie stworzyłeś dwa obiekty bo Muzeum Historyczne i Willa Bratki to ten sam budynek. Wystarczy jak pozostawisz obiekt Muzeum Historycznego a obiekt Willa Bratki usuniesz. Zawsze można też dodać mały opis do obiektu co tu było dawniej a co jest obecnie.
2012-02-10 22:00:35 (14 lat temu)
maj
 
+1 głosów:1
do Rado-NDM: Jeśli tak to zmienię uważałem że takbędzie poprawniej
2012-02-10 22:05:49 (14 lat temu)
WW
 
Remont zatarł niestety cechy stylistyczne budynku.
2012-02-25 14:32:21 (14 lat temu)
maj
 
+1 głosów:1
Ot i się rozpędziłem poszedł oryginał blisko 2 tony ale już podmieniłem.
2012-03-12 22:35:33 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do maj: Idziesz w dobrym kierunku, tak trzymaj :)
2012-03-12 22:47:12 (14 lat temu)
maj
 
+1 głosów:1
To zdjęcie podmieniłem na większą perspektywę
2012-03-12 21:37:14 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do maj: Bóg zapłać dobry człowieku ;)
2012-03-12 21:49:51 (14 lat temu)
† Festung
 
+1 głosów:1
Wiesiu, przyłóż się trochę do opisów, spacje, wielkie litery etc. To nie Onet.pl.
2012-03-15 20:36:43 (14 lat temu)
maj
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2012-03-18 08:46:45 (14 lat temu)
maj
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2012-03-18 12:41:42 (14 lat temu)
x xx
 
+1 głosów:2
Yanek napisał

"Powiem tak, to jest ocena która wg mnie tę osobę kompromituje. I tyle. "

trochę statystyki :
ocen do tej pory - 10
na -4 oceniły 4 osoby
na +4 dwie osoby
na 5 cztery osoby
nie byłem wyjątkiem , jestem skompromitowany w dobrym towarzystwie.
2012-03-18 13:18:46 (14 lat temu)
maj
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2012-03-18 13:30:03 (14 lat temu)
Julo
 
+5 głosów:5
Matko Boska, ależ wy potraficie z pożytecznego hobby, jakim jest fotopolska.eu, zrobić jątrzący problem, temat do dyskusji na temat "dzieł sztuki" (pożal się Boże, moi kochani, pożal się Boże - PRAWDZIWE dzieła sztuki obejrzeć można zupełnie gdzie indziej). Zapamiętajcie wreszcie sobie raz na zawsze: ten portal służy dokumentowaniu otoczenia, i nie aspiruje do tego, być wzorcem podręcznika fotografii, a co najwyżej poradnika "Mały Fotograf" (jak "Mały Chemik" i inne tego rodzaju). Tu były, są i będą zdjęcia krzywe, nieostre, z popsutą nieporadnymi operacjami perspektywą albo kolorystyką. Będą się pojawiać (oby w minimalnym stopniu, oczywiście), bo czasem lepsze jest jakiekolwiek zdjęcie jakiegoś obiektu niż żadne. Tymczasem wy się podniecacie ocenami, jak ktoś wystawi "czwórkę" albo niżej to kamień obrazy od razu i takie tam. Dajcie se siana ludzie, póki ładna pogoda idźcie robić zdjęcia, jeśli tylko macie czas. nawet zwykłym telefonem komórkowym, jeśli akurat aparat fotograficzny dostał nóg i schował się gdzieś w szufladzie, albo pojechał z dzieckiem na wycieczkę.
2012-03-18 13:40:23 (14 lat temu)
x xx
 
+4 głosów:6
do maj: dałem -4 , zdjęcie jest poprawne , nie wiem po co ci ta średnia , może to ma znaczenie , jeszcze tego nie wiem , dawałem najpierw 6 same , tylko i wyłącznie , ale takie działanie z mojej strony jest nieedukacyjne , ktoś pomyśli sobie , jestem dobry , mogę zaprzestać doskonalenia warsztatu , ja po przemyśleniach zmieniłem taktykę i oceniam , ale żeby nie narobić sobie wrogów w pierwszym miesiącu mojej tu bytności każdemu daję w bonusie +1 , tego +1 w kwietniu już nie będzie , zacznę 1.04 . będzie to wyglądało jak prima aprylis , ale to będzie nowa era oceniania , a tak na poważnie to daj "se" luz , kup żonie kwiaty , niech myśli żeś ją zdradził , albo weź aparat i zanim nacisśniesz spust migawki to trochę połaż i pomarudź , poszukaj dobrego podejścia , jak nie ma to rób tak jak przeciwnik (okoliczności) pozwala , no ta reguła nie obowiązuje jak spotkasz UFO. Pozdrawiam :)
2012-03-18 12:25:54 (14 lat temu)
† Yanek
 
+3 głosów:4
do x xx: Z kolei Ja napiszę tak.
Drogi Zygmuncie, wstawiaj sobie oceny jakie chcesz.
Czy będa one miały charrakter edukacyjny? szczerze w to wątpię, ba! mam nawet pewnośc że staniesz się li tylko jednym z elementów czxegoś w rodzaju zooplanktonu, który wystawia surowe oceny i tyle. Będziesz, jak to bywa w szkole, jako ten belfer który słynie tylko z wystawiania "pał" i niczego więcej. Zauważyłem już kilka Twoich ocen na zdjęciach wstawionych przeze mnie i nie robią one na mnie żadnego wrażenia. Tak jak dotąd będę robił zdjęcia dobre, średnie i złe. Im dłużej będziesz tak robił tym bardziej co poniektórzy, w tym Ja, będziemy uodpornieni na Twe oceny. Wiesz nawet do bólu da się przyzwyczaić.
2012-03-18 12:45:57 (14 lat temu)
† Yanek
 
+4 głosów:4
do maj: Ogólnie zdjęcie jest nienaturalnie wyprostowane, co wprawia w zdumienie gałki oczne. Natomiast co do udawania się w teren, w pełni popieram Twą decyzję. Idź, fotografuj co się tylko da i zamieszczaj. Ocena mi się nie przejmuj. Ja od Zygmunta dostałem kilka bardzo miernych ocen a wiem że to co wstawiam, niezależnie od ocen tu wystawianych, jest oglądane m.in. przez pracowników miejskiego konserwatora zabytków w Gdańsku. Jak zatem widać zdjęcia naprawdę czemuś służą.
2012-03-18 12:49:56 (14 lat temu)
maj
 
do † Yanek: Yanek pisząc pierwszy komentarz nie myślałem by tak stanowczo wyrazić swą dezaprobatę na temat oceniania
2012-03-18 12:53:17 (14 lat temu)
† Yanek
 
0 głosów:1
do maj: Ależ :)), skoro się coś pisze to czasem tez bywają odpowiedzi. Ogólnie to opinię Zygmunta co do oceniania zdjęć rozumiem, natomiast odniosłem się do Jego zapowiedzi surowszego niż do tej pory podejścia czy nawet bardziej do wyrażenia przez niego opinii typu "daj se luz". Powiem tak, to jest ocena która wg mnie tę osobę kompromituje. I tyle.
2012-03-18 13:01:47 (14 lat temu)
Tomasz Górny (Nemo5576)
 
+5 głosów:5
do Julo: Podpisuje się pod powyższym wszystkimi kończynami. Tym co tu najważniejsze są zdjęcia, a nie oceny :)
2012-03-18 14:00:27 (14 lat temu)
maj
 
Brak miejsca, przestrzeni by w miarę poprawnie umieścić budynek w kadre
2012-04-05 22:44:24 (14 lat temu)
pawulon
 
do maj: Dwa pstryknięcia i robisz panoramkę ;)
2012-04-05 23:08:18 (14 lat temu)
Pokaż na mapie
78 Dyskusji (ostatnia 14 lat temu)
Centrum - obiekty i wydarzenia
Lista ulic w dzielnicy Centrum
12
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Kościuszki 36, Drezdenko Gryfice Gryfice nowotki Brześć zakorzel merino werba gdynia lotnicze gdynia lotnicze Gdynia lotnicze Gdynia z lotu ptaka warszawa aleje jerozolimskie katowice katowice radomyśl nad sanem radomyśl wielki katowice chorzowska chorzów chorzów chorzów chorzów ŁÓDŹ ŁÓDŹ ŁÓDŹ ŁÓDŹ august soller węgrzce Zamosc Zamosc mieszkowice rymanów niedźwiedzia rymanów przemyśl