Do Desperado: Przy takiej ilości zdjęć budowy koniecznie trzeba przerzucić wszystkie te zdjęcia do podobiektu budowy. Druga rzecz to aktualizacja dzielnicy w przypisaniu do ulicy. Ta część Pomorskiej przypada na dzielnicę Stoki. Czy mogę prosić o to?
do Desperado: Jako podobiektowi moim zdaniem wystarczyłaby nazwa Budowa zbiorników, bo zbiorników czego to wynikałoby ze ścieżki przypisań.
Obecnie te zdjęcia zdominowały galerię zdjęć obiektu i żeby zobaczyć już gotowe zbiorniki trzeba szukać zdjęć na końcu. Jednak żeby rozeznać dobrze, co jest na zdjęciach budowy, pasowałoby najpierw wiedzieć, co na końcu w wyniku jej powstało. ;-)
do sawickimarcin: Tak jak pisalem...coś za coś. Zamalo miejsca bylo po bokach tego budynku, źe by wyprostować i źe by budynek byl widoczny caly. Więc wychodzi na to co pisalem pierwotnie, krok dwa nazad....
Gdyby ktoś chciał spróbować wyjechać w godzinach szczytu z którejś z sześciu bocznych ramion w dowolnym kierunku, to zapraszam. ;-)
Ja wiele razy miałem taką okazję, do tego kierując dużym wozem dostawczym. Ciekawe przeżycie. Żadne tzw. murzynki tu się nie sprawdzą.
do Jarosław Dubowski: Tak kiedyś mówiło się na używane w celach szkolenia schematy skrzyżowań w różnej konfiguracji oznakowania z podaną sytuacją drogową dla określenia kolejności pierwszeństwa przeazdu. ;-)