| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

SIM Dąbrowa

Zdrowie
Zieleń
Sport
Kolej
Przemysł
 
Religia
Edukacja
Transport
Budowle
Kultura
Obszar nr 19 Dąbrowa.
Tory PKP – Orkana - Niższa – Al. Śmigłegon Rydza – gr dzielnic Górna/Widzew – tory PKP.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12345678następna
Port
 
+3 głosów:3
Dzisiaj z tego miejsca św. Anny już nie zobaczymy, zasłaniają ją wieżowce wybudowane na początku lat siedemdziesiątych. Park Podolski jeszcze w rozsypce, ale górka ziemi którą widać zachowała się do dzisiaj.
2013-03-28 15:43:23 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+3 głosów:3
do Port: Wchodzę ci ja na stronę po kilkugodzinnej przerwie i widzę... nowy użytkownik komentuje fotkę nowego... Witajcie na stronie obaj!
2013-03-28 20:32:00 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
do Danuta B.: Hejdasz dodał to zdjęcie w 2011 roku ale może jeszcze coś do nas wrzuci :)
2013-03-28 20:33:27 (13 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
Oto i premierowe (chyba) przypisanie obiektu "działka niezabudowana".
2013-04-27 20:58:37 (13 lat temu)
do WW: Super. Ikonka może nie jest zbyt dobra ale jeśli ktoś ma lepszy pomysł na nią to niech się nim podzieli :)
2013-04-27 22:07:37 (13 lat temu)
WW
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Prawda, że pusta działka niekoniecznie jest na sprzedaż, ale z drugiej strony jak przedstawić pustkę za pomocą treści? Dla mnie jest OK.
2013-04-27 22:17:04 (13 lat temu)
Port
 
Jaki to był sklepik w tamtych latach pierwszy od lewej we wnęce między apteką a kioskiem Ruchu ?
2012-08-16 17:45:52 (13 lat temu)
WW
 
Nieszczęśliwa lokalizacja i upadek urbanistyki w Polsce uczyniły go wizytówką Łodzi dla ruchu tranzytowego.
2012-09-30 23:41:25 (13 lat temu)
Powoli kończą jej wyburzanie
2014-11-12 11:52:21 (11 lat temu)
WW
 
+2 głosów:2
do Bałuciorz: Cios poniżej pasa dla branży reklamowej.
2014-11-12 19:45:37 (11 lat temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do WW: Rozbiórka tego domu to czyn humanitarny. Wręcz trudno sobie wyobrazić, jak można było mieszkać tam przy tym hałasie nieustającym przez całą dobę (zwłaszcza od podwórka).
Nie wiem co takiego w tym domu było, że stał tak długo. Pamiętam, że swego czasu prowadzący zajęcia z projektowania węzłów drogowych zadał studentom jako ćwiczenie zaprojektowanie dwupoziomowego węzła na tym skrzyżowaniu z zastrzeżeniem, że ten dom ma zostać nieruszony...
2014-11-12 21:01:45 (11 lat temu)
Panie kolego, Żużlowa to na Smulsku. Tutaj mamy Żwirową
2012-10-10 15:12:39 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do Bałuciorz: Jak idziesz boso to wszystko jedno czy po żwirze czy po żużlu, boli tak samo.
2012-10-10 15:14:59 (13 lat temu)
WW
 
+2 głosów:2
Tu taki problem zobaczyłem też do poprawki - Śląska 108 wyświetla się przed Śląską 12, czyli strona źle interpretuje kolejność liczb.
2013-04-11 01:41:05 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do WW: Zwyczajnie nie wpisałeś nr posesji w okienko gdzie dla niej miejsce. Teraz jest dobrze, zobacz w edycji obiektu.
2013-04-11 09:47:09 (13 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Rzeczywiście, ale wpadka! To wynikło z tego, że pierwotnie obiekt utworzyłem w błędnym miejscu i kwestia numeracji w ogóle nie zaistniała. Niepotrzebnie zawracam głowę.
2013-04-11 09:51:30 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do WW: Cały czas się uczymy:).
2013-04-11 10:17:31 (13 lat temu)
Piastu
 
+2 głosów:2
zeto
 
+1 głosów:1
Rzgowska 30 (lewoskos) - Dąbrowskiego (prawoskos). Dawna fabryka Stolarowa. Przebudowa dla firmy Monnari.
2013-04-28 17:06:47 (13 lat temu)
WW
 
+3 głosów:3
Jerzy, czy Ty sam robisz te skany, czy skądś bierzesz?
2013-05-05 22:37:34 (13 lat temu)
Jerzy Mielcarek
 
+1 głosów:1
Sam skanuję posiadane czasopisma.
2013-05-06 08:04:02 (13 lat temu)
OK... Zmniejszę kompresją ....
2013-05-06 08:10:26 (13 lat temu)
Kompresję zmniejszyłem usunąłem resztki koloru, ale wydaje mi się, że radykalnie jakość nie uległa zmianie...Przyczyną jest zły stan gazety, bo ta liczy sobie już 85 lat...przez które niestety nie leżała za szkłem w klimatyzowanym pomieszczeniu.
2013-05-06 09:33:30 (13 lat temu)
Wysłałem mailem skan całej strony z Ilustrowanej Republiki w rozdzielczości 300 DPI....Niestety , mój skaner więcej nie potrafi...
2013-05-06 19:18:54 (13 lat temu)
Wysłałem mailem skan całej strony z Ilustrowanej Republiki w rozdzielczości 300 DPI....Niestety , mój skaner więcej nie potrafi...
2013-05-06 19:19:25 (13 lat temu)
Niestety.. moim skanerem nie uzyskam lepszej rozdzielczości..Próbowałem przy interpolowanej rozdzielczości 600 DPI, ale efekty są mizerne.
2013-05-06 20:41:35 (13 lat temu)
WW
 
do Jerzy Mielcarek: Miałbym prośbę, i pewnie inni też się ze mną zgodzą - zdecydowanie zmniejsz kompresję jpg, bo to bardzo negatywnie odbija się na jakości plików - a szkoda, bo to ciekawy materiał. Przy własnych skanach jakość nie powinna być problemem.
2013-05-06 08:08:37 (13 lat temu)
WW
 
do Jerzy Mielcarek: Ja tu widzę ewidentne zniekształcenia cyfrowe, a nie mechaniczne, ale może niech ktoś się wypowie jeszcze.
2013-05-06 10:13:14 (13 lat temu)
do WW: Zgadzam się z WW, a Jerzego Mielcarka proszę ew. o przesłanie skanu w dużej rozdzielczości na skrzynkę fotopolską. Może coś poradzimy wspólnie. A warto, bo cenne zdjęcie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2013-05-06 13:45:18 (13 lat temu)
do Jerzy Mielcarek: Próbowałam nieco poprawić, jednocześnie zmniejszając rozmiar zdjęcia. Ono malutkie, widać, te 300 dpi to za mało.
2013-05-06 20:31:37 (13 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
Hmmm... Zauważyłem pewną ciekawostkę. Chwilę po otwarciu tego zdjęcia pokazuje mi się bezpośrednio pod nim reklama Similar Products. Macie podobnie? Coś takiego pokazuje mi się tylko w FF - bez względu na szablon (nowy czy stary). IE jest wolne od tej "atrakcji"
2014-01-05 23:05:18 (12 lat temu)
mar
 
Na Chrome nie ma reklamy.
2014-01-05 23:31:15 (12 lat temu)
PEŻ
 
do Arkadiusz K. (Arro): FF - brak reklamy.
2014-01-05 23:06:20 (12 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Pewnie jakiś wirus wlazł Ci do przeglądarki - na stronie nie ma żadnych reklam prócz notki o naszej serwerowni.
2014-01-05 23:17:32 (12 lat temu)
do PEŻ: Dzięki :) Czyżby ktoś, na siłę coś mi chciał sprzedać? ;)) Sprawdzałem na innych fotkach i też nie było.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2014-01-05 23:08:01 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Wiem, że nie mamy reklam, stąd moje zaskoczenie. Ciekawe dlaczego tylko na tej stronie się pokazała ta reklama. Na żadnej z innych nie było. Pchnąłem Ci screena.
2014-01-05 23:33:34 (12 lat temu)
do mar: Dzięki, pewnie jak Piotr napisał, coś u mnie się dzieje.
2014-01-05 23:34:07 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
75 Dyskusji (ostatnia 11 lat temu)
Lista ulic w dzielnicy SIM Dąbrowa
123
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: zaręba zaręba Biskupa Tomasza 16 ursynów północny popowice grajewo Halinów jeziorsko Bydgoszcz Bydgoszcz ołyka kwk makoszowy bydgoszcz bydgoszcz żmigród żmigród krynica krynica żmigród żmigród krynica pensjonat żary żary malbork malbork Ostrołęka Nowomiejska Ostrołęka Ostrołęka frenzel żary Ostrołęka frenzel żary ostrołęka wojska polskiego 28 ostrołęka koszary sucha