26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Dzielnica III (Chabry)

Dawniej: Osiedle Chabrów, Dzielnica Chabry
Zdrowie
Wojsko
Edukacja
Transport
Budowle
Kultura
 
Religia
Zieleń
Sport
Kolej
Przemysł
Inne
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...78910111213...4041następna
vetinari
 
+1 głosów:1
Dodalem do przedmiotów
2022-03-15 00:35:25 (4 lata temu)
Clipo66
 
Wjeżdżając na ścieżkę rowerową na skrzyżowaniu ulic Katowickiej i Ozimskiej, trzymając się prawej strony bez problemu dostajemy się obok stadionu Odry w kierunku ulicy Luboszyckiej, cały czas jadąc ścieżką rowerową. Minus tej trasy jest taki że na krótkim odcinku czeka nas 5 skrzyżowań ze światłami, co powoduje oczekiwanie od 5 do 10 minut w zależności od szczęścia jakie mamy, to eliminuje tą trasę do polecenia.
2022-03-24 10:04:49 (4 lata temu)
Askofer
 
Piękny modelik. Ale tor nie przygotowany do modeli na uwięzi. Trawa nie wykoszona. Raczej wydeptana. Ale latanie z ręki możliwe.
2022-01-22 20:46:47 (4 lata temu)
do Askofer: Tylko z lądowaniem jest pewnie problem bo raczej ciężko złapać taki model przy jego lądowaniu.
2022-01-22 22:01:53 (4 lata temu)
Askofer
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Nie on tylko startuje z reki bo na tych wertepach mógłby się przewrócić gdyż prędkość startu rośnie i mogłoby dojść do trwałego uszkodzenia modelu. Natomiast przy lądowaniu kiedy model szybuje bo silnik już nie pracuje ( lot trwa tyle ile jest paliwa w zbiorniku a paliwa wlewano na 4-5 min lotu) w locie szybujacym jego predkość ciągle spada a pilot odpowiednio reagując sterem potrafi wylądować nawet na tzw 3 punkty co nie grozi niczym
złym dla modelu nawet w takim terenie jak ten.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2022-01-22 22:20:10 (4 lata temu)
foxi
 
do Askofer: To tylko strefa trawiasta gdzie parkowały samoloty przy torze, który był kręgiem wyasfaltowanym i tam startowały i lądowały -
2022-01-23 13:35:10 (4 lata temu)
foxi
 
Taki sam Zlin ale w nieco innym malowaniu i w wersji sterowanej radiem RC w 12 min. i 40 sek. na
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2022-01-25 16:02:41 (4 lata temu)
foxi
 
Pierwsze zawody modelarskie w Opolu zorganizowano już pod koniec lat sześćdziesiątych na dużym placu w rejonie starej cegielni na Zaodrzu później teren Spółdzielni Inwalidów - teraz osiedle w budowie Budowniczowie pobliskiego Zajazdu Kasztelańskiego mieli bazę budowlaną na terenie wspomnianej wcześniej cegielni ( oba obiekty już nie istnieją ).
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2022-02-16 14:55:45 (4 lata temu)
Askofer
 
do foxi: A czy obecnie jest jeszcze tradycja modelarska w Waszym mieście ?. Czy widać modelarzy w aeroklubie ?
2022-02-16 20:28:35 (4 lata temu)
foxi
 
do Askofer: Nie słyszałem, nie widziałem, młodzież podobnie jak i my siedzimy w smartfonach i kompach ;-)
2022-02-17 17:00:39 (4 lata temu)
Czy to lądowisko jest budowane dla tego pobliskiego szpytalu ?
2022-02-12 17:20:18 (4 lata temu)
do vetinari: Tak. Mojego długoletniego miejsca pracy :)
2022-02-12 17:22:23 (4 lata temu)
do Desperado: Moźe by bylo warto go doeditować jako podobiekt tego szpitala....
2022-02-12 17:27:27 (4 lata temu)
Gandalf
 
+2 głosów:2
do vetinari: Jak w reklamie: "Mówisz i masz" :)
2022-02-12 17:31:21 (4 lata temu)
do Gandalf: ☺☺☺
2022-02-12 17:35:50 (4 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do foxi: I co tzeraz ?
2022-02-15 20:33:58 (4 lata temu)
foxi
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2022-02-15 20:35:48 (4 lata temu)
foxi
 
do vetinari: Budynek ul. Maków 34, ale widok od ul. Konwalii.
2022-02-15 20:36:17 (4 lata temu)
do foxi: Nadal nierozumiem.....odgaleś swoją zagadke ? Co wygraleś ? A juź rozumiem...następny obiekt bez znacznika na mapie i ulica bez linii....Opole zostawie dla Ciebie, swoją energie i czas daje tam, kdzie to jest potrzebne......
2022-02-15 20:41:04 (4 lata temu)
foxi
 
do vetinari: Co jesteś taki niecierpliwy, spoko powoli się robi. Zdjęcie zrobione 10 lat temu - chwilkę zajęło odszukanie na maps ;-) Pozdr. pieska ode mnie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2022-02-15 20:44:25 (4 lata temu)
do foxi: Niejestem niecierpliwy, zdjięcie dodaleś 8 godzin temu.......jesteś na fotopolsce prawie 11 lat. Powienieś juź wiedzieć co i jak...dorób proszę tą ulice....
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodatek ☺
2022-02-15 20:50:31 (4 lata temu)
foxi
 
do vetinari: 8 godzin temu aby dać szanse innym odnaleźć zgubę. Nigdy jeszcze nie dorabiałem ulic.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2022-02-15 20:52:54 (4 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do foxi: No ale powienieneś się nauczyć
2022-02-15 20:54:34 (4 lata temu)
foxi
 
+1 głosów:1
do vetinari: Nauczony - Dziękuję ;-) Namalowałem ul. Maków. Pozostałe w miarę czasu. Pozdr. od mojego Karmelka jakiś czas temu na kąpielisku Malina w Opolu
2022-02-16 12:36:24 (4 lata temu)
do foxi: Pozdrawiam foropieska, moja Sally obecnie pilnuje balkon ☺ Jakoś mi nieprzyślo do glowy, źe po prawie 11 latach na portalu niedodawaleś jeścze ulic na mapie. Gratulacjie....i teraz, jak juź wieś co i jak, to.....do roboty. Z tego co widzialem na mapie opola, jest tam wiele niedorobionych ulic.....☺
2022-02-16 14:49:14 (4 lata temu)
Gandalf
 
+1 głosów:1
3/4 fotopieska ;-)
2022-02-15 17:32:59 (4 lata temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2022-02-16 13:29:04 (4 lata temu)
Gandalf
 
Skoro przy teatrze to dlaczego przypisane do ul. Chabrów ?
2022-02-20 15:59:16 (4 lata temu)
Gandalf
 
Skoro przy teatrze to dlaczego przypisane do ul. Chabrów ?
2022-02-20 15:58:55 (4 lata temu)
Clipo66
 
Wysoka jakość !
2022-03-11 13:36:47 (4 lata temu)
do Clipo66: senkju - staram się ;)
2022-03-11 15:16:21 (4 lata temu)
deriush
 
do Piotr Kostuś: Nie ujmując niczego autorowi i jego umiejętnościom, ale Hasselblad robi robotę :)
2022-03-29 20:02:55 (4 lata temu)
Gandalf
 
Irysów a nie Konwalii.
2022-03-26 20:11:56 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
402 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
Lista ulic w dzielnicy Dzielnica III (Chabry)
12
ul. Astrów
Primel Weg
ul. Bzów
Flieder Weg
ul. Chabrów
Kornblumen Weg
ul. Huculska
Havelweg
ul. Irysów
Veilchen Weg
ul. Jankowskiego Jana Stanisława
Aleksandra Kowalskiego
ul. Jaśminów
Astern Weg, Astrów
ul. Konwalii
Nelken Weg
ul. Luboszycka
Kempaer Strasse, Flur Strasse, 1 Maja
ul. Maków
Reseda Weg
ul. Mikołajczyka Stanisława
Zrzeszenia Studentów Polskich
 
 
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Krasne żarki Lipowiec Lipowiec Wyszków Warszawa, ul. Ciepła 1 zamek Toszek sikornik gliwice rzeszów rzeszów Aleja Wyzwolenia Szczecin Szczecin sieniawka emilii plater noteć śluzy noteć park zdrojowy duszniki-zdrój duszniki-zdrój postepowa Opoczno łomża łomża Rynek starego miasta 2 zary zamek Zary mapy Opolska Opolska Zary Mapy Zary mapy narutowicza radom Miechów Miechów szczecin szczecin