26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Dzielnica III (Chabry)

Dawniej: Osiedle Chabrów, Dzielnica Chabry
Zdrowie
Wojsko
Edukacja
Transport
Budowle
Kultura
 
Religia
Zieleń
Sport
Kolej
Przemysł
Inne
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...45678910...4041następna
foxi
 
Lepsze od już prezentowanego / czeka na usunięcie i już usunięte / na
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2019-01-21 14:09:55 (7 lat temu)
foxi
 
Nieoceniony Pan Czesław Ludwiczek via FB przesyła taką wiadomość: Na tym zdjęciu trudno kogoś rozpoznać, bo zdjęcie jest małe, ale przesyłam wyniki finałów tych mistrzostw we wszystkich konkurencjach: :7–12 sierpnia, korty: Budowlani Opole.
Henryk Wilczek – Gerard Dietrich
6:4, 5:7, 6:4
Barbara Panasiuk – Zuzanna Ryczkówna
6:4, 6:3
Gerard Dietrich / Henryk Wilczek – Janusz Łuckiewicz / Marek Sawaszkiewicz
2:6, 6:4, 7:5
Lidia Licisówna / Zuzanna Ryczkówna – Jolanta ??? Moraczewska / Barbara Panasiuk
6:2, 6:3
Zuzanna Ryczkówna / Henryk Wilczek – Ewa Fogelman / Stanisław Pieczonka
6:0, 6:0
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2019-01-21 16:47:13 (7 lat temu)
foxi
 
Opis dalszy: Wśród tych nazwisk znajduje się kilka znakomitych graczy. Przede wszystkim Ryczkówna, która w seniorach uzyskiwała znakomite wyniki. W latach 1952 1953 i 1955 była wicemistrzynią Polski, przegrywając za każdym razem w finale z Jędrzejowską. Ale w 1956 została mistrzynią Polski pokonując w finale Jędrzejowską 7:5 2:6 6:4. Byłą w ogóle pierwszą zawodniczką, która po wojnie pokonała Jędrzejowską. Później przeniosła się do Legii W-wa, ale tam już nie błyszczała i wkrótce po tym wyjechała do Niemiec. Dietrich i Wilczek byli zawodnikami Piasta Gliwice i w juniorach mieli więcej sukcesów. Sawaszkiewicz był z Warszawy. W seniorach nie zrobił większej kariery, ale był później trenerem, a w latach 80 był szefem wyszkolenia w PZT. Panasiuk, Fogelman i Licisówna w seniorach spisywali się całkiem możliwie, zwłaszcza Licisówna, która w parze z Jędrzejowską zdobyła tytuły, ale nie wiem dokładnie kiedy, bo nie chce mi się szukać. Ryczkówna była wychowanką Piasta Gliwice i w barwach tego klubu zdobyła wymienione tytuły. Pozdr. Cz.L. ;-)
2019-01-22 09:55:22 (7 lat temu)
foxi
 
5 lat później - wyniki pozyskane i udostępnione przez wydawcę strony na w celu ich uzupełnienia o brakujące pozycje i imiona uczestników (podświetlenie na żółto).
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2023-01-29 16:08:29 (3 lata temu)
foxi
 
Drabinka singla juniorów - wyniki pozyskane i udostępnione przez wydawcę strony na w celu ich uzupełnienia o brakujące pozycje i imiona uczestników (podświetlenie na żółto).
2023-01-29 18:24:17 (3 lata temu)
foxi
 
2019-01-21 21:47:33 (7 lat temu)
do foxi: Panów na portretach można rozpoznać bez problemu ;))
2023-01-29 16:14:18 (3 lata temu)
Gandalf
 
Pamięta ktoś kiedy zamontowali ławki na północnej trybunie stadionu (od strony kortów),gdy zaczęli stawiać słupy jupiterów już były, ale od kiedy ?
2020-08-26 16:29:42 (5 lat temu)
do Gandalf: Pan Jezry twierdzi, że to jest zdjęcie z 1968. Ja widziałem zdjęcie z ławkami, z meczu w roku 1972. Czyli między tymi latami.
2023-01-14 10:20:47 (3 lata temu)
Gandalf
 
do Desperado: To i tak pozostaje przedział kilku lat :( Tak kombinuję czy ławki nie zamontowali na centralne dożynki w 1971 r.
2023-01-14 22:43:02 (3 lata temu)
do Gandalf: Tak by dyktował rozum i logika PRL. I tu dobrze kombinujesz :) Ale zobacz to zdjęcie i stan budowy szkoły. Jeżeli wierzyć, że została oddana do użytku w 1968, to tu mielibyśmy właśnie ten rok. Czy teraz źle kombinuję :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit
2023-01-15 09:46:51 (3 lata temu)
do Gandalf: Coś mi się pokręciło :)) To, że zdjęcie jest z 1968 nie wyklucza, że ławki postawiono w 1971 :) I z pewnością masz rację. Skoro miała być partyjna impreza, to na 100% z ławkami. Mozna gdybać, że to mógł być już trok 1970 ale komuna robiła wszystko pod coś i w ostatniej chwili. Tak, że ławki i 1971 są więcej niż prawdopodobne.
2023-01-15 10:40:09 (3 lata temu)
foxi
 
+1 głosów:1
Okazuje się, że to nie tylko lodowisko zimą, a także boisko do hokeja na wrotkach latem, czego to ludzie nie wymyślą ;-) lub zamiennie 2 boiska do koszykówki, obok w lewo pump trak a po prawej Orlik do nogi -
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2020-11-19 11:02:10 (5 lat temu)
Do przypisania.
2020-11-25 10:05:23 (5 lat temu)
foxi
 
2022-12-29 07:48:28 (3 lata temu)
Desperado
 
+5 głosów:5
Czy ktoś z tymi zagadkami Struga wariata ? :)
2021-06-24 22:17:15 (5 lat temu)
Clipo66
 
Mija poł wieku a szosa betonowa dalej jak schoy.
2021-06-25 05:36:54 (5 lat temu)
foxi
 
+1 głosów:1
Po wielu latach znalazł się w końcu nabywca na dawną bursę, a potem dom studencki „Archimedes". Zapłaci ponad 7 milionów zł. Tuż przed sprzedażą weszliśmy do środka z aparatem fotograficznym, żeby zobaczyć, jak wygląda opuszczony od lat internat na Struga - 189 zdjęć -
2023-01-24 13:49:31 (3 lata temu)
foxi
 
do Desperado: Dobra podpowiedź ;-)
2021-06-25 08:14:02 (5 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Clipo66: Nawierzchnia jest asfaltowa.
2021-06-25 08:16:30 (5 lat temu)
foxi
 
do Jarosław Dubowski: schody z płyt betonowych za zakrętem w lewo
2021-06-27 15:20:06 (4 lata temu)
OPPELN1945
 
+4 głosów:4
Symbol czasów, niby jeszcze ta zła komuna a manifestować było wolno, dziś by nas wygazowano i zamknięto na całe lata, w tle specyficzny płot OZNSu.
2022-12-24 12:28:17 (3 lata temu)
foxi
 
+1 głosów:1
Opolski Park Sportu, godziny przedpołudniowe, na ślizgawce jeden łyżwiarz i komunikat z megafonu „zmiana kierunku jazdy” – bezcenne
2023-01-07 12:45:43 (3 lata temu)
Ale lodowiska podobno nie ma.
2023-01-07 20:59:26 (3 lata temu)
do foxi: tak było :)
2023-01-07 20:55:04 (3 lata temu)
A na najbliższy mecz UNI Opole też się wybierasz?
2023-02-08 10:24:06 (3 lata temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do Arkadiusz K. (Arro): Ten mecz to był absolutny przypadek. O nim chyba nikt nie wiedział :) UNI ? O ile będę w Opolu :)
2023-02-08 10:56:20 (3 lata temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
do Desperado: 20.02.2023 g. 17,30
2023-02-08 11:17:37 (3 lata temu)
Za dużo pieniędzy mają,
2023-02-26 00:52:01 (3 lata temu)
Darek Pawlak
 
+1 głosów:1
do OPPELN1945: Może i tak ale architekturę typu Lipsk ciężko utrzymać, wyszła z użycia.
2023-02-26 00:57:05 (3 lata temu)
yani
 
do OPPELN1945:
Łatwo zaglądać do czyjejś kieszeni... Chciałbyś pracować albo uczyć się w budynku pełnym azbestu?
2023-02-26 01:51:17 (3 lata temu)
esski
 
do yani: Setki milionów ludzi mieszka/pracuje w "budynku pełnym azbestu"., jak się tego ścierwa nie rusza, to nic się nie dzieje, Gdyby się coś działo, to prawnicy zjedliby winnych, wszystkich, na śniadanio-kolację.Czasem rusza pozew zbiorowy, ale to dotyczy jedynie :niezachowania środków ostrożności" przy demontażu/rozbiórce itp, Od dwóch lat trwa medialnie głośna rozprawa, Burzyli za pomocą materiałów wybuchowych dość wysoki komin, komin podczas kilkunastu ostatnich sekund swego życia, rozpadając się na miliony elementów wywalił ze swej czeluści setki ton syfu, pokrywając okolice pyłem "szkodliwym dla zdrowia"...............W tysiącach szkół, elektrowniach, rafineriach, szpitalach, urzędach wyklejono do lat 70-80 miliony kilometrów izolazji, Tej jak się nie rusza, to się nic nie dzieje..Całkiem jak z tysiącami pocisków pozostałych w glebie miasta Wrocławia ( i nie tylko) leża sobie +75 lat .. i co? ano nic.. dopiero akcja jest, gdy koparka dziabnie coś takiego, lub jak przy ulicy Ceglanej, dzieci zbyt mocno wciskały palce tam gdzie zapałnik, spłonka, proch.
2023-02-26 03:49:05 (3 lata temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
Sądząc po strojach pań, parę lat później. Przełom 60/70.
2023-02-28 01:05:53 (3 lata temu)
foxi
 
do Desperado: Thx ;-)
2023-02-28 11:10:29 (3 lata temu)
OPPELN1945
 
+2 głosów:2
Wpisany do 10 najbrzydszych kościolów w Polsce.
2023-03-05 14:47:04 (3 lata temu)
Clipo66
 
do OPPELN1945: Tak tez napisałem na FB, to pytają co to za ranking.
2023-03-05 15:40:17 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
402 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Lista ulic w dzielnicy Dzielnica III (Chabry)
12
ul. Astrów
Primel Weg
ul. Bzów
Flieder Weg
ul. Chabrów
Kornblumen Weg
ul. Huculska
Havelweg
ul. Irysów
Veilchen Weg
ul. Jankowskiego Jana Stanisława
Aleksandra Kowalskiego
ul. Jaśminów
Astern Weg, Astrów
ul. Konwalii
Nelken Weg
ul. Luboszycka
Kempaer Strasse, Flur Strasse, 1 Maja
ul. Maków
Reseda Weg
ul. Mikołajczyka Stanisława
Zrzeszenia Studentów Polskich
 
 
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Krakow Piasek Krakow Wislna Krakow Paulinska Pilgramsdorf Krakow Dunajewskiego Pilgramsdorf grybów krużlowa plan radomia nowy sącz nowy sącz Pawia 6 Toruń Rynek kostrzyn gorzowska gliwice gliwice krużlowa rostarzewo Kazimierz Dolny Kazimierz Dolny warszawa zachodnia warszawa zachodnia Drzewica fabryczna obóz pracy szkolna kraków, bydgoska kraków, bydgoska libusza Łomża muzeum Rawicz Sarnowa Łomża Łomża Bazylika w Łowiczu gliwice