26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Dzielnica III (Chabry)

Dawniej: Osiedle Chabrów, Dzielnica Chabry
Zdrowie
Wojsko
Edukacja
Transport
Budowle
Kultura
 
Religia
Zieleń
Sport
Kolej
Przemysł
Inne
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia123456789...4041następna
annamilena
 
+2 głosów:2
Przeglądając zasoby FP, dostrzegam sporo zdjęć a to tablic informacyjnych, a to paragonów grozy, a to rozkładów jazdy, a to wlepek hotelowych i temu podobnych "obiektów" . Czy jest gdzieś granica w publikowaniu zdjęć ? Czy można na żywioł ? Pytam z ciekawości gdyż sama zaliczyłam wywalenie zdjęcia, które nie pasowało do FP :)
2023-03-09 09:08:17 (3 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do annamilena: Tego typu fotografie udostępniamy jako zdjęcia przedmiotów.
2023-03-09 09:10:51 (3 lata temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do annamilena: Rachunek z restauracji dodałem bo ma blisko 10 lat więc uznałem, że to może być ciekawostka zwłaszcza, że lokal juz bezpowrotnie zlikwidowano. Współczesnego rachunku bym nie dodał. Dodam za 10-15 lat ;-) Zresztą teraz już nie ma takich indywidualnych rachunków, sa tylko pragony z kasy fiskalnej. Tablice budowy to ważna sprawa wbrew pozorom bo zwierają informacje o inwestorze i wykonawcy. Wlepki hotelowe to juz w ogóle zabytki i na pewno jest na nie miejsce w obiektach hoteli. Ale oczywiście ze wszytkim trzeba mieć wyczucie i lepiej się ograniczać niż wrzucać wszytko co popadnie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2023-03-09 09:19:13 (3 lata temu)
do mamik: No to teraz mam inne pytanie. Czy znaczki pocztowe z wizerunkami obiektów w różnych miast (były takie serie) kwalifikują się do publikacji na FP? Jest to o tyle ciekawe/istotne iż pokolenie z XXI wieku raczej nie wie co to są, były znaczki pocztowe :)
2023-03-09 09:41:18 (3 lata temu)
mamik
 
do annamilena: Moim zdaniem nie, bo tam są z reguły tylko rysunki obiektów, które i tak mamy na zdjeciach.
2023-03-09 10:00:29 (3 lata temu)
vetinari
 
+5 głosów:5
Gwiazdne wrota.....☺☺☺
2023-03-20 17:01:42 (3 lata temu)
Chiński ? To będzie jeszcze jeden ? Bo ja widziałem projekt japońskiego. A oba mają tyle samo wspólnego z dalekim wschodem, co krowa ze szczupakiem. ten tu jest przecudnej urody. W sam raz na słoneczne dni z 40 stopniami.
2023-03-20 19:46:43 (3 lata temu)
OPPELN1945
 
+1 głosów:1
Wrota polskiej biedy.
2023-03-22 10:48:06 (3 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Desperado: Ja tylko widze element Gwiazdych wrot....☺
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodatek ☺
2023-03-20 20:44:58 (3 lata temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do vetinari: No właśnie :) Powiedz mi kto wymysla coś takiego na kampusie studenckim ? Plac bez ani jednego drzewa. W sam raz na upały. Piękniej i lepiej byłoby gdyby zbudowano park. Z drzewami, ławkami, kawałkiem trawy na kocyk. Co tu mają robić studenci ? Parzyć sobie tyłki na rozgrzanych do 70 stopni kamieniach ?
2023-03-20 20:50:06 (3 lata temu)
do Desperado: Bo teraz to jest modne....wieś ile ludzi na tym zarabia ? I drzewa....na to są ine dotacjie....niestety.
2023-03-20 20:57:27 (3 lata temu)
Desperado
 
+3 głosów:3
do vetinari: To też. W Opolu pobudowano Buspasy, bo na takie budowy dostaje się unikne dofinansowanie. To, że po tych Buspasach nie jeżdżą busy, już nikogo nie interesuje. Po 5 latach mozna je już zlikwidować. Europa też jest mądra. To trzeba przyznać.
2023-03-20 21:03:18 (3 lata temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do Desperado: Nikdy niepomyślalem źe tego powiem, ale Zlote czasy RWPG....teraz jest biurokracjia UE i jej przykazy i reformy tak poza realitą, źe juź niewiele brakuje źe by korigowali w Brukseli ruch planet ukladu slonecznego. Wszystkie dotacjie popsuly wolny rynek....
2023-03-20 21:11:25 (3 lata temu)
Gandalf
 
Blok widoczny na zdjęciu to 19-23.
2023-03-25 22:17:54 (3 lata temu)
Gandalf
 
Blok widoczny na zdjęciu to 19-23.
2023-03-25 22:17:58 (3 lata temu)
do Gandalf: Z 19 to jest zrobione zdjęcie :)
2023-03-25 23:52:43 (3 lata temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do Gandalf: Ale połowicznie masz rację :) Mnie się strony pozajączkowały :) To 13-17.
2023-03-26 00:00:09 (3 lata temu)
Waldemar S
 
+3 głosów:3
woda się wylewa brak poziomu
2023-03-31 00:20:07 (3 lata temu)
Waldemar S
 
+2 głosów:2
woda się wylewa brak poziomu
2023-03-31 00:19:49 (3 lata temu)
Desperado
 
+8 głosów:8
do Waldemar S: Kochany, jest taka stara zasada na FP - oj wiem, wiem, kolejna - piłeś nie pisz.
2023-03-31 00:23:44 (3 lata temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
do Desperado: Można nie pisać, ale wodę lepiej wyrównać.
2023-03-31 00:30:16 (3 lata temu)
foxi
 
Stąd też wyjechały w 1939 pięści pancerne na Warszawę - - / /
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2023-03-30 09:44:51 (3 lata temu)
foxi
 
2023-04-11 18:12:24 (3 lata temu)
Dana
 
Takie już jest, ale z innymi elementami przeszkadzającymi: Jeśji powyższy skan dodany jest niepotrzebnie - usunę.
2023-04-29 08:22:10 (3 lata temu)
Woj11
 
Zakładając, że jest to "reklama" planu 6-letniego, to lata 1950-55. Chyba, że jakiś geniusz pokazuje historię gospodarki planowej w PRL
2023-05-02 13:01:33 (3 lata temu)
yani
 
do Woj11:
Myślę, że datowanie prawidłowe, to na pewno nie lata 50-te - popatrz na reklamy.
2023-05-02 13:58:42 (3 lata temu)
Woj11
 
do yani: Czyli geniusz. Przesiadłem się teraz na kompa i deko lepiej widać. Logo PZU z lat 60-tych. Autocasco w Polsce od 1962. wycofuję swoją uwagę
2023-05-02 14:11:21 (3 lata temu)
do Woj11: No i przede wszystkim bloki na Chabrach.
2023-05-02 14:14:07 (3 lata temu)
yani
 
do Woj11:
A ja przez początkowo zastanawiałem się, gdzie Ty tam widzisz ten Plan 6-letni. Zafiksowałem się na tych jasnych planszach na trybunach i z nich usiłowałem ułożyć litery, zamiast patrzeć na te ciemne... :/
2023-05-02 14:22:30 (3 lata temu)
Woj11
 
do Desperado: Opola nie znam. Byłem tylko przejazdem.
2023-05-02 14:15:19 (3 lata temu)
do Woj11: Nie ma problemu. Po blokach to 80% Opolan by nie rozpoznało :)
2023-05-02 14:27:34 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
402 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Lista ulic w dzielnicy Dzielnica III (Chabry)
12
ul. Astrów
Primel Weg
ul. Bzów
Flieder Weg
ul. Chabrów
Kornblumen Weg
ul. Huculska
Havelweg
ul. Irysów
Veilchen Weg
ul. Jankowskiego Jana Stanisława
Aleksandra Kowalskiego
ul. Jaśminów
Astern Weg, Astrów
ul. Konwalii
Nelken Weg
ul. Luboszycka
Kempaer Strasse, Flur Strasse, 1 Maja
ul. Maków
Reseda Weg
ul. Mikołajczyka Stanisława
Zrzeszenia Studentów Polskich
 
 
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Gdańsk, Ułańska Osiedle Błonie plac strzegmoski Osiedle Błonie wiśniowa głowno Bydgoszcz Osiedle Błonie fala fala śniegockiej Pałac w Mańczycach Warszawa Śródmieście Brenna Pałac w Kujawach mława mława mława Gliwice Chorzowska pilczyce pilczyce leśnica kruczkowskiego biedronka biedronka Gliwice Czechowice Gliwice Gliwice twarda Krasne żarki Lipowiec Lipowiec Wyszków Warszawa, ul. Ciepła 1 zamek Toszek