26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Dzielnica III (Chabry)

Dawniej: Osiedle Chabrów, Dzielnica Chabry
Zdrowie
Wojsko
Edukacja
Transport
Budowle
Kultura
 
Religia
Zieleń
Sport
Kolej
Przemysł
Inne
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia123456789...4041następna
To zapewne nie jest impreza w Okrąglaku a na stadionie. Sądząc po rejestracjach to zjechała się cała wojewódzka wierchuszka. Powiat za powiatem. Moim zdaniem to kolejny dożynkowy parking. No i mało tu Okrąglaka za to dużo placu przed nim :)
2019-10-31 19:59:14 (6 lat temu)
do Desperado: I zapewne nie są to lata 70-74: nie widać ani jednego Polskiego Fiata 125p. Cofnąłbym widełki na 65-68.
2023-09-23 15:57:17 (2 lata temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
do nyskadolniak: Niestety ale hala stoi od 1968.
2023-09-23 16:00:53 (2 lata temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do nyskadolniak: Jeżeli dolna granica, to tak jak sugeruje Desperado - 1968, popatrz jakie cyferki na bagażniku.
2023-09-23 16:09:05 (2 lata temu)
do Desperado: W takim razie 68-69. Nie wyobrażam sobie, żeby w 1970-ym powiatowi notable nie mieli jeszcze Fiatów.
2023-09-23 16:29:52 (2 lata temu)
do nyskadolniak: Tak pomyślałem, jeżeli 1968, to mogłoby być otwarcie hali.
2023-09-23 16:33:01 (2 lata temu)
I to w pięknej zimowej szacie.
2020-02-07 22:35:10 (6 lat temu)
nyskadolniak
 
+2 głosów:2
I tu stare logo CPN na neonie i starszym dystrybutorze. Ale nowy dystrybutor to najwcześniej 1969-ty. Postawiłbym na datowanie w tym właśnie roku.
2023-10-22 21:50:41 (2 lata temu)
OPPELN1945
 
+1 głosów:1
Hej hej hej. W 1992 roku te Ikarusy tak pięknie już nie wyglądały,a w 1994 413 był już żółto-niebieski,to jest zdjęcie nówek,rok 1985 nowiuteńkie i pierwsze czerwone do samego dołu Ikarusyparkują na ówczesnym końcu zajezdni,po prawej na końcu była myjka dla autobusow zrobiona z Autosanów a 15 lat póżniej po lewej parkowały Jelcze Ediki.
2023-09-14 11:08:42 (2 lata temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
Gratulacje za udany atak szczytowy na wieżę :)
2023-09-18 18:19:02 (2 lata temu)
do Desperado: Bardzo ciekawe miejsce. Wejście po wąskich drabinach na górę zbiornika bardzo mnie zaskoczyło :)
2023-09-19 08:38:26 (2 lata temu)
Tomi_Opole
 
+1 głosów:1
Fajny Mercedes. A co się mieściło w tym małym budyneczku?
2023-09-20 09:30:02 (2 lata temu)
To zdjęcie, podobnie jak Osmańczyka, datowałbym wcześniej.
2023-09-20 18:58:33 (2 lata temu)
foxi
 
do Tomi_Opole: Za nim w głębi była później pralnia chemiczna, ale w nim - nie wiem.
2023-09-20 21:20:26 (2 lata temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do Tomi_Opole: Wchodziło się do tego domu po trzech schodkach w dół. Były tam dwa mieszkania. Zastanawiam się kiedy zniknął ? Wydaje mi się, że jakoś po połowie lat 70 ale głowy nie dam.
2023-09-20 22:05:54 (2 lata temu)
foxi
 
do Desperado: Ok ;-)
2023-09-20 19:09:30 (2 lata temu)
foxi
 
do Desperado: Ciekawy wątek ;-)
2023-09-21 10:09:06 (2 lata temu)
do foxi: Ja bym założył mu oibiekt. Na razie jako numer 37. Żawsze można skorygować.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit
2023-09-21 14:28:15 (2 lata temu)
foxi
 
do Desperado: Zaistniał ;-)
2023-09-21 14:56:45 (2 lata temu)
Gandalf
 
Taka szybka zagadka, czego to wnętrze ?
2023-09-23 17:34:07 (2 lata temu)
Bez żartów to nie jest renowacja,ten Ikarus był na pseudo remoncie kapitalnym w Mikołowie w 1999 roku i od tego czasu nie było przy nim robione nic,od czasu wycofania go z eksploatacji w 2014 roku nie zrobiono pzy nim nic.
2023-09-24 20:13:34 (2 lata temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do Gandalf: Ikarus 280
2023-09-23 17:45:11 (2 lata temu)
Gandalf
 
do Eugeniusz S.: Zgadza się :) a szczegóły zaraz uzupełnię w opisie.
2023-09-23 18:10:16 (2 lata temu)
Clipo66
 
Gdzie to wiadomo, na budynku mieszkalnym, bardziej ciekawe co on będzie przedstawiał.
2023-10-06 05:43:02 (2 lata temu)
do Clipo66: No nie wiem czy na mieszkalnym :) Raczej na moim byłym miejscu pracy :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit
2023-10-06 08:27:25 (2 lata temu)
foxi
 
+1 głosów:1
Zlikwidowany schron był dla mieszkańców pobliskiej zabudowy jednorodzinnej na osiedlu jeszcze od czasów przedwojennych. Teraz w tym miejscu powstanie teren rekreacyjny albo coś innego według planu -
2023-10-25 12:05:38 (2 lata temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
Nie wiem, czy przypisanie do czegoś co nie istnieje, jest właściwe ? Podobnie jak do czegoś, co nie zostało jeszcze wybudowane :)
2023-10-25 12:09:51 (2 lata temu)
antypuszka©
 
+1 głosów:1
Fotopsisko.
2024-01-19 15:15:01 (2 lata temu)
Jaki piękny nowy San H100 A.
2024-02-01 13:11:41 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
402 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Lista ulic w dzielnicy Dzielnica III (Chabry)
12
ul. Astrów
Primel Weg
ul. Bzów
Flieder Weg
ul. Chabrów
Kornblumen Weg
ul. Huculska
Havelweg
ul. Irysów
Veilchen Weg
ul. Jankowskiego Jana Stanisława
Aleksandra Kowalskiego
ul. Jaśminów
Astern Weg, Astrów
ul. Konwalii
Nelken Weg
ul. Luboszycka
Kempaer Strasse, Flur Strasse, 1 Maja
ul. Maków
Reseda Weg
ul. Mikołajczyka Stanisława
Zrzeszenia Studentów Polskich
 
 
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: noteć śluzy noteć park zdrojowy duszniki-zdrój duszniki-zdrój postepowa Opoczno łomża łomża Rynek starego miasta 2 zary zamek Zary mapy Opolska Opolska Zary Mapy Zary mapy narutowicza radom Miechów Miechów szczecin szczecin szczec szczec zamość zamość dolna dolna jaworzno jaworzno dolna ludna lubaszcz głogów głogów bałkańska poddębice