26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Archiwum NARA
1
3
4
5
67
100

GX100

m
215
387
825
844

GX844

m
862

TU862

m
Więcej (77)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
mamik
 
Dzięki! Na razie mało co rozpoznaję oprócz linii kolejowej ale wygląda ciekawie ;-)
2017-06-04 17:27:12 (9 lat temu)
sklsk
 
+1 głosów:1
bezcenna fotografia
w jaki sposób mogę pobrać w pełnej rozdzielczości to zdjęcie (do celów prywatnych oczywiście)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: rozszerzenie wpisu
2017-06-06 12:34:24 (9 lat temu)
WW
 
+4 głosów:4
Ponawiam temat znaków wodnych. Czy naprawdę musimy psuć w ten sposób bezcenne nieraz pod względem historycznym i informacyjnym materiały, w których liczy się każdy szczegół??
2017-06-06 20:54:04 (9 lat temu)
Jagmin
 
+2 głosów:2
To wieś Osowiec pod Zambrowem, a nie Osowiec-Twierdza koło Moniek.
Pozdrawiam
Jerzy
2018-11-04 14:04:27 (7 lat temu)
alkali
 
To nie Ciszyca w woj. mazowieckim. Ta na zdjęciu jest w woj. świętokrzyskim w gminie Koprzywnica. Po wschodniej stronie Wisły, przy mostach widać Tarnobrzeg. Nad napisem E21 N51 jest wieś Łukowiec. Ciszyca to nad Wisłą popularna miejscowość, znalazłem co najmniej trzy wioski o takiej nazwie ;)
2018-02-03 13:37:23 (8 lat temu)
esski
 
do alkali: Przeniosłem
2018-02-03 14:57:59 (8 lat temu)
† ML
 
+1 głosów:1
Powyższe zdjęcie przedstawia lotnisko w Bielicach pod Sochaczewem. Przy odpowiednim powiększeniu widać stojące na nim samoloty. Usiłowałem utworzyć odpowiedni obiekt i dopisać to zdjęcie, ale to przekroczyło moje umiejętności. Obecne lotnisko jest dwa, a może nawet trzy razy większe i sięga aż do Witoldowa. Jestem głęboko wdzięczny esski'emu za to zdjęcie, bo mogę zobaczyć moją chałupkę jak wyglądała przed ponad siedemdziesięciu laty.
2017-07-20 21:21:15 (8 lat temu)
esski
 
+2 głosów:2
do † ML: W podziękowaniu za podziękowanie mogę udzielić płatnych korepetycji:).. Na ZOOMach mozna dawać znaczniki. Kliknij na NOTKI, Na dole zdjęcia masz ID obiektu.. w pole to wpisz/wklej numer.. niech będzie to dom przy ulicy Śliskiej numer 1, Zerkasz do obiektu w mieście X na ulicy Sliskiej numer 1, kopiujesz numer identyfikazcyjny ---> b12345, wklejasz go zatem w pole ID obiektu, Następnie wybierz "punkt" jeśli to budynek, ustaw zoom najlepiej od 1 lub 2 do 6 ..nastepnie ZAPISZ ZMIANY" i gotowe..A teraz o płatności.. Fotopolska przyjmuje wpłaty w postaci 20-30 zdjęć.. mogą być z Sochaczewa.. :) Rachunek będzie wystawiony później.
2017-07-20 21:30:54 (8 lat temu)
Lotnisko Bielańskie znajdowało się na terenie gdzie obecnie znajduje się os. Wrzeciono.
2017-06-12 17:28:54 (9 lat temu)
Lotnisko Bielańskie znajdowało się na terenie gdzie obecnie znajduje się os. Wrzeciono.
2017-06-12 17:25:25 (9 lat temu)
Na tym zdjęciu lotniczym nie ma ani kawałka fortu I "Bielany". Widzimy tu tereny dzisiejszej huty, Placówkę czy Młociny. Nawet kawałek lotniska, które było na terenie dzisiejszego Wrzeciona. W prawym górnym rogu to kraniec ulicy Marymonckiej, ale sam fort znajduje się po za kadrem.
2026-03-17 04:49:57 (3 miesiące temu)
Coś wspaniałego - jedyne mi znane tak dobre zdjęcie północnego Białegostoku z tamtych lat. Pietrasze to kopalnia tajemnic...Dzięki!
2018-01-30 01:52:05 (8 lat temu)
Jeżeli dobrze pamiętam, to w owym czasie stały tam samoloty 208. Nocnej Dywizji Lotnictwa Bombowego, która latała głównie nad Wrocław
2017-06-04 16:51:58 (9 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
OGROMNIE dziękuję Esski za zajęcie się tym tematem który od miesiąca nie dawał mi spokoju i poświęcenie swojego cennego czasu mimo tych wielkich problemów które Cię spotkały...
2022-12-02 10:17:13 (3 lata temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
Ale sitko z tych pasów startowych zrobili...
2022-12-02 13:04:01 (3 lata temu)
11 Dyskusji (ostatnia 3 miesiące temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: mielec mielec Świnoujście Świnoujście Świnoujście Świnoujście Międzyzdroje Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego pieniężno winnica Gnaty andrzeja waligórskiego Winnica Graty parczew trasa Kraków Gagarina Kraków