| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (13)
Obiekty w okolicy
Estakada
64
m
Wrocław
Budynek firmy STO
76
m
Wrocław
Przejazd kolejowy
98
m
Wrocław
Ostrowskiego 13 D
103
m
Wrocław
Przedsiębiorstwo Pryzmat
123
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Przystanek zbudowano ze względu na planowaną na 2015 rok modernizacją odcinka linii tuż przed stacją Wrocław Główny. Przystanek został otwarty 14 grudnia 2014 roku (choć tego dnia systemy biletowe Kolei Dolnośląskich nie były na to jeszcze przygotowane).
Od maja 2015 kończą tutaj bieg pociągi Kolei Dolnośląskich z Dzierżoniowa.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Licho
 
+1 głosów:1
Już wiadomo -- Wrocław Grabiszyn.
2014-11-21 17:08:51 (11 lat temu)
esski
 
Stacja? zbyt szumnie, ja bym to określił jako przystanek osobowy.
2014-11-21 17:12:38 (11 lat temu)
Licho
 
do esski : No, wymogów formalnych do nazwania stacją nie spełnia.
2014-11-21 17:25:51 (11 lat temu)
Przypnij rower i przejdź : )
2014-12-21 20:47:31 (11 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+2 głosów:2
Ciekawe kiedy w Jeleniej Górze ucywilizują podobny przypadek, wymuszający pełne zatrzymanie i przeprowadzenie roweru , przez te tory i tłuczeń:
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2014-12-21 20:51:28 (11 lat temu)
do Rafał T : Jak przejdzie nie będzie miał po co wracać. W Gliwicach jak wybudowano DTŚ ( Drogowa Trasa Średnicowa), podobnie jak tu na zdjęciu ale obok wybudowano wiadukt wąski tylko dla rowerów.
2014-12-21 20:53:43 (11 lat temu)
antypuszka©
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: Bo to nielegalne przejście w Jelonce przynosi zysk, to poco mają cos tam robic.
2014-12-21 21:04:32 (11 lat temu)
do antypuszka©: Ale to idiotyzm, dla Zabobrza jedyna, najbliższa trasa np.do Tesco, codziennie tamtędy chodzą setki ludzi, i rowerzystów, po estakadzie jechać to szaleństwo, chodnikiem też nie za bardzo , bo ludzie chodzą i krzywo patrzą.Na rowerzystów i pieszych tam poluje SOK ? Ja w sumie nigdy tego nie widziałem.
2014-12-21 21:12:43 (11 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: Tu tak rozwiązano dla rowerzystów przejazd przez tory.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodano link
2014-12-21 21:25:57 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 11 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: dworzec dworzec łagiewniki Drzewica łagiewniki łagiewniki kurkowa 23 łagiewniki łagiewniki przemysłowa 1 łagiewniki przemysłowa 1 łagiewniki cukrownia kowary kowary Poznań Poznań łagiewniki cukrownia Kazimierz Dolny bukowice bykowice bytom bytom Milanówek most pontonowy Milanówek siedlce siedlce czaplinek długa namysłów Nowe Miasto nad Wartą Milanówek Nowe Miasto nad Wartą Radliniec Finkenstein Finkenstein Milanówek