| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Opera Wrocławska

Święto Muzyki

OBIEKTY - Opera Wrocławska

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
jelonek
 
+1 głosów:1
Fiu, fiu jak ktoś ma lęk wysokości to nie powinien wpatrywać się zbyt długo w to zdjęcie ;)
2013-03-10 17:13:45 (13 lat temu)
† KazimierzP
 
+1 głosów:1
Jak się siedzi na jaskółkach przy barierze nie ma się poczucia wysokości.
2013-03-10 19:31:43 (13 lat temu)
Mikrob
 
0 głosów:1
Mając lornętke można zaglądać muzykom w nuty.
2013-03-10 22:06:36 (13 lat temu)
† KazimierzP
 
+3 głosów:3
Mimo tych możliwości, bo nie tylko w nuty można zaglądać, to proponuję raczej wybierać niższe balkony. Niektórzy kupują najtańsze bilety, a po pierwszej przerwie sru na wolne miejsca na dole.
2013-03-10 22:08:23 (13 lat temu)
Stenek
 
Na deskach tej opery mój wujek prześpiewał kawał swojego artystycznego życia, przez wiele lat po II wojnie światowej
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Correcta
2013-03-10 23:24:54 (13 lat temu)
† KazimierzP
 
+1 głosów:1
Ciekawe dlaczego to obrzeże orkiestronu jest nierówne? Nie podejrzewam, że aż takie niechlujstowo przepuszczono.
2013-03-10 19:30:54 (13 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do † KazimierzP: Obawiam się, że trudno o inne wytłumaczenie :)
2013-03-10 22:02:29 (13 lat temu)
Mikrob
 
do † KazimierzP: Zwykły fajans. Jakieś paproki robili.
2013-03-10 22:05:30 (13 lat temu)
† Festung
 
+3 głosów:3
Jaskółka:)
2013-03-09 23:51:39 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
Tauron zamontował wyświetlacz nad sceną. Patrzcie - dajemy tu pieniądze! Jaki brak klasy. Poza tym, taka firma nie ma specjalnej konkurencji dla maluczkich, więc każda ich reklama zbędna. A duży odbiorca nie potrzebuje banera, znajdą go.
2013-03-10 14:17:14 (13 lat temu)
Stenek
 
0 głosów:3
Na oglądanie z najwyższego piętra mówiło się kiedyś - oglądanie na jaskółkę ;-)
2013-04-06 22:22:42 (13 lat temu)
Pako45
 
+3 głosów:3
do † Festung: Kiedyś najtańsze (i najczęściej stojące) miejsca
2013-03-10 01:47:00 (13 lat temu)
s_mile
 
+4 głosów:4
do Danuta B.: Neo opisał, że na wyświetlaczu w czasie występu pojawiają się tłumaczenia libretta. Co szkodzi, że przed lub po nim firma pochwali się sponsoringiem "wysokiej kultury"?
2013-03-10 14:25:12 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
do s_mile: Usz:).
2013-03-10 16:05:10 (13 lat temu)
Jeszcze raz to samo?
2013-03-09 23:03:24 (13 lat temu)
Ja po nowej odsłonie VIPa z Biedronki świetnie się czuję, no i dodałem już co nieco :)
2013-03-09 23:10:40 (13 lat temu)
Mikrob
 
Neo ale z winem przeginasz. Cały czas dubel.
2013-03-09 23:15:10 (13 lat temu)
Mikrob
 
0 głosów:2
do Marek W : Się Neonkowi popieprzyło.... hehe... :-)
2013-03-09 23:05:00 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do Mikrob: No trochę, może za dużo winka, już poprawiłem :)
2013-03-09 23:06:26 (13 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Ja wolę piwko ale efekty po przedawkowaniu mam podobne.....
2013-03-09 23:07:16 (13 lat temu)
Mikrob
 
do YouPiter: Sorki ale dla mnie VIP to kartofle.... :-)
2013-03-09 23:14:21 (13 lat temu)
do Mikrob: Trudno się mówi, Carlsberg to to nie jest, ale miło się siedzi :)
2013-03-09 23:20:29 (13 lat temu)
Marek W
 
+1 głosów:1
do Mikrob: Odśwież stronę, zobaczysz klatkę schodową :)
2013-03-09 23:17:11 (13 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
do Marek W : Oj świeżość. Czuję jak powietrze do niej się dobija.
2013-03-09 23:18:44 (13 lat temu)
Mikrob
 
do YouPiter: Najważniejsze, że tryka. I teraz jak tu po tych schodach zejść?
2013-03-09 23:22:14 (13 lat temu)
do Mikrob: Nie schodzę, nie mam windy, Taxi nie zamawiam. Zrobiłem się wygodny, DEEP PURPLE na noc i jestem happy :)
2013-03-09 23:37:51 (13 lat temu)
do YouPiter: Deep Purple coś Live czy studio album ,jesli można wiedzieć >?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literka
2013-03-09 23:44:26 (13 lat temu)
Mikrob
 
do YouPiter: Ja wolę Led Zeppelin.
2013-03-09 23:48:48 (13 lat temu)
do Dariusz Łukasik: Kupiłem w Sky Tower. UWAGA pełna nazwa: 30 : very best of. Składanka znaczy się, jesteś z Wrocka ?
2013-03-09 23:57:47 (13 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
do YouPiter: Nie z JG ,okolic ,ale w lipcu koncert DP -wybierasz sie?
2013-03-09 23:59:38 (13 lat temu)
do YouPiter: Gdzie w Skajtałerze? Otworzyli coś nowego z płytami?
2013-03-10 00:24:44 (13 lat temu)
do Cristoforo: Nie w tamtym roku. Zaciekawiło mnie to stoisko i kupiłem. Nie ma sprawy łudostępnię, jesteś stąd? Podam meila :)
2013-03-10 00:39:37 (13 lat temu)
do YouPiter: Dzięki! Chodziło mi tylko o to czy jest sklep z płytami. Ostatni raz byłem w galerii we wrześniu, a że nie było tam kompletnie nic godnego uwagi to więcej tam nie chadzałem :) A tu proszę płyty się pojawiły - to może się któregoś razu przejdę zobaczyć co mają :)
2013-03-10 00:51:21 (13 lat temu)
do YouPiter: Tomek Lipińsli TILT na DOBRANOC Syyn Eryka znanego rysownika :)))

2013-03-10 01:55:48 (13 lat temu)
do Cristoforo: Polecam godną polecenia stojakowo płytomanię na: trofero @ kn.pl
2013-03-10 01:46:47 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Jak byłeś ubrany?
2013-03-09 23:54:02 (13 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Ja stawiam na smoking i muszka. :-)
2013-03-09 23:57:02 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do Mikrob: Nie :) Nie znoszę garnituru. Czarne spodnie i czarna koszula z kolorowymi wzorkami a na ich tle Pacman :D Pod Pacmanem napis "UNDERGROUND GAMING". Na to wszystko czarna bluza z kapturem, w białe paski. Może mało dostojnie ale nikt się na mnie krzywo nie patrzył ;)
2013-03-10 00:02:22 (13 lat temu)
YouPiter
 
+3 głosów:3
do Neo[EZN]: Super, Jurek Owsiak bez garnituru, swobodnie bez spięcia. Ja też jestem spięty w garniturku, zresztą żaden po przymiarce co roku na mnie nie pasuje :)
2013-03-10 00:07:03 (13 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Też nie znosze nosić zbroi.
2013-03-10 00:08:26 (13 lat temu)
† Festung
 
+2 głosów:2
Co dziś wystawiali?
2013-03-09 23:46:38 (13 lat temu)
YouPiter
 
+2 głosów:2
Kolejno odlicz: cztery razy to samo no chyba że ja coś nie tak :)
2013-03-10 00:16:29 (13 lat temu)
Stenek
 
0 głosów:3
Ciekawe, czy ta winda jest tam od początku? Jeśli nie to pewnie nie łatwo było przekonać konserwatora zabytków, żeby się zgodził na jej wstawienie...
2013-04-06 22:27:09 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+4 głosów:4
do † Festung: "Parsifal" R. Wagnera - bardzo patetyczna opera, myślałem, że nie spodoba mi się a tu niespodzianka. Szykujemy się na kolejne wyjście do opery.
2013-03-09 23:51:07 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+3 głosów:3
do Neo[EZN]: Widzisz, jaka okazja do focenia, Ty się mnie zawsze słuchaj:).
2013-03-09 23:52:27 (13 lat temu)
Cristoforo
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: W tradycyjnym wydaniu? W sensie dekoracje, kostiumy. Czy jakieś nowoczesne udziwnienia?
2013-03-10 00:21:46 (13 lat temu)
Mikrob
 
+4 głosów:5
do Danuta B.: No kobiety tak mają, że chcą by się ich słuchać. Dramat.
2013-03-09 23:54:21 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+4 głosów:4
do Danuta B.: No ba, warto było iść do opery - nie dość, że człowiek się dokulturowił to jeszcze trochę fotek udało się zrobić ale nie było łatwo bo o ile aparat udało się przemycić w agaciej torebce to przez zapominalstwo na przerwie przeszedłem parterem obok pań pilnujących wejścia i dowiedziałem się, że nie można robić zdjęć w trakcie spektaklu ale jak pani spojrzała na rozmiar torby to dodała, że profesjonalnymi aparatami nie można w ogóle robić zdjęć bo można je komuś sprzedać ;) No ale nie posłuchałem i dzięki temu mamy świeże zdjęcia wnętrz.
2013-03-10 00:13:03 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
do Cristoforo: Tło było nowoczesne - w sensie - delikatne, ledwo zauważalne animacje. Scena - okrągła platforma - w połowie schody, w połowie pochyła płaszczyzna. Ubiory wyglądały na stylizowane na stare ale kobiety mogły mieć nieco bardziej nowoczesne suknie - choć pasujące do pozostałych strojów. Czyli to było wydanie "prawie tradycyjne" - delikatne współczesne wstawki - oczywiście nie było to aż tak drastyczne podejście do tematu jak "Rewizor" w Teatrze Współczesnym - baaardzo mocno unowocześniony i zmodyfikowany.
2013-03-10 00:37:08 (13 lat temu)
† Festung
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Po północy, to koniec wstawiania fotek, a czas na dysputy, u niektórych przy winku:). Ale do rzeczy: ostatnimi czasy prawie wszystkie opery są we współczesnej aranżacji, czyli w kufajkach. Mnie to razi, choć wystawiana, a oglądana przez nas niedawno "Rusłan i Ludmiła" by moskiewski "Bolszoj" była wyjątkiem, czyli rewelacją.
2013-03-10 00:59:22 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do Stenek: Winda jest raczej współczesna - pewnie wszystko musiało być ustalone z konserwatorem bo winda bardzo dobrze "wtapia" się w otoczenie.
2013-04-06 22:40:08 (13 lat temu)
Stenek
 
0 głosów:3
do Neo[EZN]: Ja wiem, że jest współczesna, to widać. Ciekaw tylko jestem, czy ona tam jest od dawna, czy właśnie po ustaleniach z konserwatorem została świetnie wkomponowana w te wnętrza
2013-04-07 00:11:13 (13 lat temu)
6 Dyskusji (ostatnia 13 lat temu)
2005
-
2005
2005
-
2005
2005
-
2013
2005
-
2013
2013
-
2013
2013
-
2023
2013
-
2023
2023
-
2023
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: biuro orbisdworcowa biuro orbisdworcowa reda reda orbis roździeńskiego orbis roździeńskiego dabrowa górnicza feliksa orbis orbis orbis orbis piechowice orbis orbis orbis orbis podgórzyn witaszyce warszawska 7 warszawska 7 swinoujscie warszawska orbis rostarzewo warszawska orbis kielce kielce bedzin szymborskiej swinoujscie pomost kościan kościan będzin będzin biuro podróży orbis biuro podróży orbis