| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Opera Wrocławska

Święto Muzyki

OBIEKTY - Opera Wrocławska

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
jelonek
 
+1 głosów:1
Fiu, fiu jak ktoś ma lęk wysokości to nie powinien wpatrywać się zbyt długo w to zdjęcie ;)
2013-03-10 17:13:45 (13 lat temu)
† KazimierzP
 
+1 głosów:1
Jak się siedzi na jaskółkach przy barierze nie ma się poczucia wysokości.
2013-03-10 19:31:43 (13 lat temu)
Mikrob
 
0 głosów:1
Mając lornętke można zaglądać muzykom w nuty.
2013-03-10 22:06:36 (13 lat temu)
† KazimierzP
 
+3 głosów:3
Mimo tych możliwości, bo nie tylko w nuty można zaglądać, to proponuję raczej wybierać niższe balkony. Niektórzy kupują najtańsze bilety, a po pierwszej przerwie sru na wolne miejsca na dole.
2013-03-10 22:08:23 (13 lat temu)
Stenek
 
Na deskach tej opery mój wujek prześpiewał kawał swojego artystycznego życia, przez wiele lat po II wojnie światowej
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Correcta
2013-03-10 23:24:54 (13 lat temu)
† KazimierzP
 
+1 głosów:1
Ciekawe dlaczego to obrzeże orkiestronu jest nierówne? Nie podejrzewam, że aż takie niechlujstowo przepuszczono.
2013-03-10 19:30:54 (13 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do † KazimierzP: Obawiam się, że trudno o inne wytłumaczenie :)
2013-03-10 22:02:29 (13 lat temu)
Mikrob
 
do † KazimierzP: Zwykły fajans. Jakieś paproki robili.
2013-03-10 22:05:30 (13 lat temu)
† Festung
 
+3 głosów:3
Jaskółka:)
2013-03-09 23:51:39 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
Tauron zamontował wyświetlacz nad sceną. Patrzcie - dajemy tu pieniądze! Jaki brak klasy. Poza tym, taka firma nie ma specjalnej konkurencji dla maluczkich, więc każda ich reklama zbędna. A duży odbiorca nie potrzebuje banera, znajdą go.
2013-03-10 14:17:14 (13 lat temu)
Stenek
 
0 głosów:3
Na oglądanie z najwyższego piętra mówiło się kiedyś - oglądanie na jaskółkę ;-)
2013-04-06 22:22:42 (13 lat temu)
Pako45
 
+3 głosów:3
do † Festung: Kiedyś najtańsze (i najczęściej stojące) miejsca
2013-03-10 01:47:00 (13 lat temu)
s_mile
 
+4 głosów:4
do Danuta B.: Neo opisał, że na wyświetlaczu w czasie występu pojawiają się tłumaczenia libretta. Co szkodzi, że przed lub po nim firma pochwali się sponsoringiem "wysokiej kultury"?
2013-03-10 14:25:12 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
do s_mile: Usz:).
2013-03-10 16:05:10 (13 lat temu)
Jeszcze raz to samo?
2013-03-09 23:03:24 (13 lat temu)
Ja po nowej odsłonie VIPa z Biedronki świetnie się czuję, no i dodałem już co nieco :)
2013-03-09 23:10:40 (13 lat temu)
Mikrob
 
Neo ale z winem przeginasz. Cały czas dubel.
2013-03-09 23:15:10 (13 lat temu)
Mikrob
 
0 głosów:2
do Marek W : Się Neonkowi popieprzyło.... hehe... :-)
2013-03-09 23:05:00 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do Mikrob: No trochę, może za dużo winka, już poprawiłem :)
2013-03-09 23:06:26 (13 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Ja wolę piwko ale efekty po przedawkowaniu mam podobne.....
2013-03-09 23:07:16 (13 lat temu)
Mikrob
 
do YouPiter: Sorki ale dla mnie VIP to kartofle.... :-)
2013-03-09 23:14:21 (13 lat temu)
do Mikrob: Trudno się mówi, Carlsberg to to nie jest, ale miło się siedzi :)
2013-03-09 23:20:29 (13 lat temu)
Marek W
 
+1 głosów:1
do Mikrob: Odśwież stronę, zobaczysz klatkę schodową :)
2013-03-09 23:17:11 (13 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
do Marek W : Oj świeżość. Czuję jak powietrze do niej się dobija.
2013-03-09 23:18:44 (13 lat temu)
Mikrob
 
do YouPiter: Najważniejsze, że tryka. I teraz jak tu po tych schodach zejść?
2013-03-09 23:22:14 (13 lat temu)
do Mikrob: Nie schodzę, nie mam windy, Taxi nie zamawiam. Zrobiłem się wygodny, DEEP PURPLE na noc i jestem happy :)
2013-03-09 23:37:51 (13 lat temu)
do YouPiter: Deep Purple coś Live czy studio album ,jesli można wiedzieć >?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literka
2013-03-09 23:44:26 (13 lat temu)
Mikrob
 
do YouPiter: Ja wolę Led Zeppelin.
2013-03-09 23:48:48 (13 lat temu)
do Dariusz Łukasik: Kupiłem w Sky Tower. UWAGA pełna nazwa: 30 : very best of. Składanka znaczy się, jesteś z Wrocka ?
2013-03-09 23:57:47 (13 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
do YouPiter: Nie z JG ,okolic ,ale w lipcu koncert DP -wybierasz sie?
2013-03-09 23:59:38 (13 lat temu)
do YouPiter: Gdzie w Skajtałerze? Otworzyli coś nowego z płytami?
2013-03-10 00:24:44 (13 lat temu)
do Cristoforo: Nie w tamtym roku. Zaciekawiło mnie to stoisko i kupiłem. Nie ma sprawy łudostępnię, jesteś stąd? Podam meila :)
2013-03-10 00:39:37 (13 lat temu)
do YouPiter: Dzięki! Chodziło mi tylko o to czy jest sklep z płytami. Ostatni raz byłem w galerii we wrześniu, a że nie było tam kompletnie nic godnego uwagi to więcej tam nie chadzałem :) A tu proszę płyty się pojawiły - to może się któregoś razu przejdę zobaczyć co mają :)
2013-03-10 00:51:21 (13 lat temu)
do YouPiter: Tomek Lipińsli TILT na DOBRANOC Syyn Eryka znanego rysownika :)))

2013-03-10 01:55:48 (13 lat temu)
do Cristoforo: Polecam godną polecenia stojakowo płytomanię na: trofero @ kn.pl
2013-03-10 01:46:47 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Jak byłeś ubrany?
2013-03-09 23:54:02 (13 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Ja stawiam na smoking i muszka. :-)
2013-03-09 23:57:02 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do Mikrob: Nie :) Nie znoszę garnituru. Czarne spodnie i czarna koszula z kolorowymi wzorkami a na ich tle Pacman :D Pod Pacmanem napis "UNDERGROUND GAMING". Na to wszystko czarna bluza z kapturem, w białe paski. Może mało dostojnie ale nikt się na mnie krzywo nie patrzył ;)
2013-03-10 00:02:22 (13 lat temu)
YouPiter
 
+3 głosów:3
do Neo[EZN]: Super, Jurek Owsiak bez garnituru, swobodnie bez spięcia. Ja też jestem spięty w garniturku, zresztą żaden po przymiarce co roku na mnie nie pasuje :)
2013-03-10 00:07:03 (13 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Też nie znosze nosić zbroi.
2013-03-10 00:08:26 (13 lat temu)
† Festung
 
+2 głosów:2
Co dziś wystawiali?
2013-03-09 23:46:38 (13 lat temu)
YouPiter
 
+2 głosów:2
Kolejno odlicz: cztery razy to samo no chyba że ja coś nie tak :)
2013-03-10 00:16:29 (13 lat temu)
Stenek
 
0 głosów:3
Ciekawe, czy ta winda jest tam od początku? Jeśli nie to pewnie nie łatwo było przekonać konserwatora zabytków, żeby się zgodził na jej wstawienie...
2013-04-06 22:27:09 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+4 głosów:4
do † Festung: "Parsifal" R. Wagnera - bardzo patetyczna opera, myślałem, że nie spodoba mi się a tu niespodzianka. Szykujemy się na kolejne wyjście do opery.
2013-03-09 23:51:07 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+3 głosów:3
do Neo[EZN]: Widzisz, jaka okazja do focenia, Ty się mnie zawsze słuchaj:).
2013-03-09 23:52:27 (13 lat temu)
Cristoforo
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: W tradycyjnym wydaniu? W sensie dekoracje, kostiumy. Czy jakieś nowoczesne udziwnienia?
2013-03-10 00:21:46 (13 lat temu)
Mikrob
 
+4 głosów:5
do Danuta B.: No kobiety tak mają, że chcą by się ich słuchać. Dramat.
2013-03-09 23:54:21 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+4 głosów:4
do Danuta B.: No ba, warto było iść do opery - nie dość, że człowiek się dokulturowił to jeszcze trochę fotek udało się zrobić ale nie było łatwo bo o ile aparat udało się przemycić w agaciej torebce to przez zapominalstwo na przerwie przeszedłem parterem obok pań pilnujących wejścia i dowiedziałem się, że nie można robić zdjęć w trakcie spektaklu ale jak pani spojrzała na rozmiar torby to dodała, że profesjonalnymi aparatami nie można w ogóle robić zdjęć bo można je komuś sprzedać ;) No ale nie posłuchałem i dzięki temu mamy świeże zdjęcia wnętrz.
2013-03-10 00:13:03 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
do Cristoforo: Tło było nowoczesne - w sensie - delikatne, ledwo zauważalne animacje. Scena - okrągła platforma - w połowie schody, w połowie pochyła płaszczyzna. Ubiory wyglądały na stylizowane na stare ale kobiety mogły mieć nieco bardziej nowoczesne suknie - choć pasujące do pozostałych strojów. Czyli to było wydanie "prawie tradycyjne" - delikatne współczesne wstawki - oczywiście nie było to aż tak drastyczne podejście do tematu jak "Rewizor" w Teatrze Współczesnym - baaardzo mocno unowocześniony i zmodyfikowany.
2013-03-10 00:37:08 (13 lat temu)
† Festung
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Po północy, to koniec wstawiania fotek, a czas na dysputy, u niektórych przy winku:). Ale do rzeczy: ostatnimi czasy prawie wszystkie opery są we współczesnej aranżacji, czyli w kufajkach. Mnie to razi, choć wystawiana, a oglądana przez nas niedawno "Rusłan i Ludmiła" by moskiewski "Bolszoj" była wyjątkiem, czyli rewelacją.
2013-03-10 00:59:22 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do Stenek: Winda jest raczej współczesna - pewnie wszystko musiało być ustalone z konserwatorem bo winda bardzo dobrze "wtapia" się w otoczenie.
2013-04-06 22:40:08 (13 lat temu)
Stenek
 
0 głosów:3
do Neo[EZN]: Ja wiem, że jest współczesna, to widać. Ciekaw tylko jestem, czy ona tam jest od dawna, czy właśnie po ustaleniach z konserwatorem została świetnie wkomponowana w te wnętrza
2013-04-07 00:11:13 (13 lat temu)
6 Dyskusji (ostatnia 13 lat temu)
Wnętrze wrocławskiej Opery - widok z najwyższego balkonu. Moim zdaniem to jedno z najpiękniejszych wnętrz jakie można zobaczyć we Wrocławiu.
Wnętrze wrocławskiej opery. Po prawej stronie scena, na lewo od niej - poniżej sceny i widowni miejsce dla orkiestry (... którą trzeba pochwalić - gra PRZEPI...
1871
-
1871
1871
-
1884
1871
-
1910
1884
-
1945
1900
-
1945
1959
-
2005
1959
-
2005
2005
-
2005
2005
-
2005
2005
-
2005
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Sienna Piaseczyńska dolna piaseczyńska dolna nowowiejska 11 gdańsk bzowa jeżyce podwale jelenia góra podwale jelenia gora podwale jelenia gora łokieć Poznań ul. Obornicka jelenia góra grunwaldzka łokieć Dźwiniacz poznan poznan poznan poznan mamik mamik kolsko fryzjerski warszawa warszawa jelenia góra jelenia góra Paulin Paulin Meller polsport Piaseczyńska Mietków jelenia góra leśna kielce jagiellońska 42