26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (68)
Obiekty w okolicy
Reja 25
25
m
Wrocław
Sienkiewicza 96
26
m
Wrocław
Reja 27
40
m
Wrocław
Reja 30
45
m
Wrocław
Sienkiewicza 98
53
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
esski
 
No kto jak kto, ale ... takiego byka ustrzelić...To nie Nowowiejska...
2014-09-21 12:36:08 (11 lat temu)
pawulon
 
Na dole tego narożnego budynku przez długie lata funkcjonowała biblioteka, teraz od kilku lat jest sklep spożywczy. Wychodzi na to że strawa dla ciała jest jednak bardziej pożądana niż strawa duchowa ;)
2014-09-21 13:23:24 (11 lat temu)
do esski : Czasem taką głupotę człowiek napisze w pośpiechu :D
2014-09-21 12:47:11 (11 lat temu)
Licho
 
do pawulon: Biblioteka dostała nowy lokal nieopodal...
2014-09-21 13:24:49 (11 lat temu)
esski
 
do pawulon: Skomasowano conajmniej dwie biblioteki, ta ze Szczytnickiej, nie tak daleko od Piwnej i tą z Reja, dla dorosłych i dla dzieci/młodzieży, całość postawiono w jednym gmachu w okolicy szkoły numer 54, teraz to chyba gimnazjum jakieś.
2014-09-21 13:33:43 (11 lat temu)
pawulon
 
do esski : Gimnazjum nr 13, moje dwie pociechy do niego chodziły, ale wtedy jeszcze tej biblioteki nie było.
2014-09-21 13:44:17 (11 lat temu)
esski
 
do pawulon: Ta przeprowadzka biblioteczna to po roku 2010... jeśli się nie mylę, to okolice 2012. Wspominali w środkach masowego rażenia medialnego, iż po uroczystym otwarciu ( z udziałem najwyższych włądz miasta) musieli tą bibliotekę zamknąć na jakiś czas.
2014-09-21 13:48:51 (11 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
Wszystko malowano w pierwszej połowie lat 70, specjalnie dla załogi wykonującej te prace postawiono barak, którego pomalowane resztki ścian widać na tym zdjęciu
2015-09-07 22:21:38 (10 lat temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: podmiana
2017-01-06 16:13:54 (9 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Foto Pieski ? :-)
2017-05-20 11:52:57 (9 lat temu)
pawulon
 
Teraz Fresh Market, ale przez dziesięciolecia znajdowała się tam filia biblioteki miejskiej. Ludzie przestali czytać, ale żreć i pić muszą ;)
2017-05-20 12:55:32 (9 lat temu)
vigo
 
do vetinari: Nieźle - wybrałem najbardziej zamaskowane
2017-05-20 13:18:17 (9 lat temu)
Licho
 
do pawulon: Biblioteka się ma dobrze, ino w nowej siedzibie.
2017-05-20 13:12:10 (9 lat temu)
pawulon
 
do Licho: Ja korzystałem jak jeszcze była tutaj. Po przeprowadzce z Ukrytej na Zachodnią, bibliotekę miałem na Głogowskiej, w łączniku pomiędzy wieżowcami Głogowska 9-11. Po latach 15-stu, gdy wróciłem na Ukrytą, biblioteki przy Reja już nie było, choć pewny na 100% nie jestem.
2017-05-20 17:13:50 (9 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do vigo: Dostalem od grupy ZPKSoft fajna aplikacije na wyśukywanie piesków :-)
2017-05-20 18:51:07 (9 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do pawulon: Wejście od Sienkiewicza było wejściem do księgozbioru dla dorosłych, wejście od ulicy Reja było dla dzieci, młodzieży jak i do czytelni. W czytelni siedziałem dość często, raz gośmi byli już dobrze znani Gucwińscy.. z wężem boa.. sssssssssssssssss
2017-05-20 19:08:58 (9 lat temu)
Licho
 
do pawulon: Dalej jest przy Reja, ino kawał dalej. W sumie bliżej do byłej siedziby drugiej biblioteki, którą w ramach przenosin zamknięto – bo obowiązujący trend jest taki, żeby filie MBP były większe i nowocześniejsze, ale w zamian mniej liczne.
2017-05-20 19:57:17 (9 lat temu)
pawulon
 
do Licho: No, ta nowa siedziba przy Reja obok Gimnazjum nr 13 jest imponująca. W środku nie byłem, ale z zewnątrz mi się bardzo podoba ;)
2017-05-20 20:20:45 (9 lat temu)
Licho
 
do pawulon: Można się już zacząć przyzwyczająć do tego, że koło XVI LO :-)
2017-05-20 20:38:25 (9 lat temu)
pawulon
 
do Licho: Ciężko będzie, bo moje dzieci chodziły do tego gimnazjum, ale z czasem się pewnie przyzwyczaję do nowej nazwy ;)
2017-05-21 16:17:17 (9 lat temu)
Licho
 
do pawulon: Gimnazjum będzie istnieć jeszcze dwa lata, można powolutku przyzwyczajenie zmieniać :-)
2017-05-21 16:37:33 (9 lat temu)
pawulon
 
do Licho: Tak też czynić będę ;)
2017-05-21 16:49:08 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 9 lat temu)
Narożna kamienica Reja - Sienkiewicza.
Kamienica nr 23 (94) stojąca u zbiegu ulic Mikołaja Reja i Henryka Sienkiewicza we Wrocławiu.
1999
-
2015
1
2016
1999
-
2016
2016
-
2019
2019
-
2026
2024
-
2026
Reja 23 na innych zdjęciach
Reja 23 na archiwalnych mapach i planach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego pieniężno winnica Gnaty andrzeja waligórskiego Winnica Graty parczew trasa Kraków Gagarina Kraków nosal nosal Balzera Balzera 14 Balzera toruń strzałowa toruń okólna toruń toruń