24.06.2026 - naprawiono problem z niewczytywaniem zdjęć (pokazywały się dopiero po odświeżeniu strony).
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
Najbliższe obiekty nieistniejące
Kino "Uciecha"
117
m
Ustroń
Publiczna Szkoła Powszechna nr 1 (...
124
m
Ustroń
Rynek 2
138
m
Ustroń
Tablice (nie istnieją)
139
m
Ustroń
Brody 7
164
m
Ustroń

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Centralna Informacja i Recepcja

Obiekt obecnie nie istnieje
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
To już 20 lat minęło!!!
2016-12-31 19:26:21 (9 lat temu)
do Rafał Chmielowiec: Ten betonowy kloc po prawej to po tym budynku?
2016-12-31 20:26:25 (9 lat temu)
paulus60
 
+1 głosów:1
do Rafał Chmielowiec: Zanim powstała tam Centralna Informacja i Recepcja był tam sklep z zabawkami i artykułami dla dzieci, przedtem papierniczy, a jeszcze wczesniej ZURiT, który później przeniesiono do nowego pawilonu na os. XXX-lecia PRL - dzisiejszy Manhatan. Do teraz funkcjonuje tam na znacznie mniejszej powierzchni.
2016-12-31 20:39:59 (9 lat temu)
paulus60
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Niech ja odpowiem. Tak, to po tym budynku. Chyba fragment głównej konstrukcji wsporczej. Bardzo mocno zbrojony. Chyba nie zdołali tego usunąć przy ostatnim remoncie hotelu Elemels Planet. Będzie potrzebny cięższy sprzęt. Dziś z bliska zrobiłem zdjęcia tego "głazu". Wkrótce je zamieszczę.
2016-12-31 20:35:15 (9 lat temu)
do paulus60: Pamiętam sklep papierniczy z chińskimi piórami, ołówkami, atramentem, gumkami... Pierwsza połowa lat osiemdziesiątych. Wcześniejszy ZURiT mi tylko ledwie majaczy :-)
2016-12-31 21:30:21 (9 lat temu)
paulus60
 
+2 głosów:2
Zgodnie z wcześniejszą obietnicą dodaję zdjęcie "głazu". Widok na "elewację" południową i zachodnią. ;)
2017-01-02 17:18:49 (9 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
do paulus60: Czemu to coś nie zlikwidują?
2017-01-03 10:07:20 (9 lat temu)
do czesil: Chyba zlikwidują, ale im chwilowo ciężkiego sprzętu zabrakło. :-)
2017-01-03 10:28:05 (9 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do czesil: ... i dlaczego taki wielki kloc zbrojonego betonu był elementem parterowego budynku ? Może to był jakiś schron?
2017-01-03 11:48:18 (9 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do paulus60: Raczej TNT :-)
2017-01-03 10:28:36 (9 lat temu)
do vetinari: :-)))))))))))))))))
2017-01-03 10:29:12 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 9 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: sw marka 29 krakow sw marka 15 krakow Niegoriełoje Bydgoszcz iwan Bydgoszcz Bydgoszcz Cmentarz Bydgoszcz ewangelicki sokoły Cmentarz Bydgoszcz Imielnica Bonisław Bonisław Trzepowo Bronowo Zalesie Zalesie Ciachcin komandorska młyn maria,wrocław eisnehower Sępólno Krajeńskie służewska 5 ostropa Służewska 3 wilhelminka samborowice pałac podedwórze podedwórze białuty wodzisław śląski wodzisław śląski wodzisław wodzisław danków danków danków