| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia123456789...2021następna
Dana
 
Podmiana na większy skan.
2022-08-29 18:06:49 (3 lata temu)
elmis
 
fot.R. Jura. Pocztówka wysłana 19.03.1974.
2015-06-13 20:15:18 (11 lat temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Inna pocztówka ma stempel z 1971.
2023-02-21 11:06:59 (3 lata temu)
Tofek
 
+2 głosów:2
Datowanie ? - w roku 1971 były już lepsze samochody.
2023-01-20 17:33:42 (3 lata temu)
bodzian
 
+3 głosów:3
Na tym zdjęciu jest widoczny najazd skoczni więc zrobione jest przed 1977 wtedy ją rozebrano a jeżeli możesz zaznacz obok schroniska obiekt muzeum turystyki górskiej.
2023-01-20 06:36:04 (3 lata temu)
bodzian
 
Nie warto tego zdjęcia powrzucać do innych zbiorów? Ma ono wszystko, kapliczkę, nowe schronisko, stare, muzeum i rarytas najazd skoczni mało jest takich zdjęć ze skocznią.
2023-01-23 07:06:33 (3 lata temu)
bodzian
 
+2 głosów:2
Raczej przed 1985 z prawej widać stare schronisko a podobno w 1985 przeniesione do Wisły.
2023-01-22 06:37:56 (3 lata temu)
bodzian
 
Bardzo przypomina kapliczkę która jest już zaznaczona około150m na wschód od schroniska.
2023-01-21 05:19:52 (3 lata temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
Świetne. Intrygujące: kapelusz pani, i laska młodzieńca?
2022-11-06 22:31:02 (3 lata temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Wacław Grabkowski: Myśle źe te lasky byly wtedy obowiązkowym wyposaźeniem kaźdego turisty. Tak samo jak są dziśaj są popularne lasky trekingowe....tylko źe z tymy laskami trekingowymi trzema umieć się poslugiwać.....☺☺☺
2022-11-07 00:11:36 (3 lata temu)
Nemezis
 
Szkoda, że tylko jedna stoi :) W takim miejscu chce się posiedzieć dłużej.
2023-02-27 20:26:23 (3 lata temu)
Piękne zdjęcie. O panoramie nie wspominając :)
2023-02-27 20:33:32 (3 lata temu)
stoik
 
do Desperado: Widać Małą Fatrę. Eliza - potrzebujesz całej ławki na własność ? :)
2023-03-01 20:32:55 (3 lata temu)
Doeditowalem ulice....
2023-03-02 20:03:21 (3 lata temu)
do vetinari: Jaką ulicę, to jasne na dole kadru? Lepiej dopisać do Magury.
2023-03-26 18:03:10 (3 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Rafał T : No ale ta linia ulicy moźe zostać nie ☺☺☺
2023-03-26 18:22:20 (3 lata temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2023-03-06 16:06:03 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
209 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Beskid Śląski. Widok w kierunku Kotarza z przełęczy Salmopolskiej. W dole widoczna droga ze Szczyrku do Wisły, a w głębi masyw Klimczoka. Pocztówka RUCH....
Beskid Śląski i Jezioro Czerniańskie z drogi na Kubalonkę.
1914
-
1969
1914
-
1973
1969
-
1976
1975
-
1987
1980
-
1987
1985
-
1988
1985
-
1988
1985
-
1990
1985
-
1996
1989
-
1996
Beskid Śląski - obiekty i wydarzenia
STR.1 STR.2 następna
Beskid Śląski w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: dag fabrik krochmalna 46 XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki krochmalna 46 jastarnia św. floriana świeradowska bydgoszcz bydgoszcz rondo titowa boleslawiec kubika ogonow ogonow poznań poznań opole plac kopernika Żyrardów Żyrardów rydet rydet rydet rydet działdowo skaryszew Przygórze Brzózie kietrz Zelów głogówek skoczni Dobrodzien Dobrodzien Dobrodzien Dobrodzien błędnik