| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia123456789...2021następna
augiasz
 
+1 głosów:1
Podmiana na większe, lepsze i w ogóle fantastyczne ;)
2017-10-15 10:15:48 (8 lat temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Najdalej do 1911.
2022-04-24 20:45:41 (4 lata temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do augiasz: Super ;-)
2017-10-15 12:15:20 (8 lat temu)
NWT
 
Czy zostało cokolwiek po tym budynku? Piwnice, fundamenty?
2021-06-19 21:13:08 (5 lat temu)
stoik
 
Jeżeli dobrze liczę, to te młode harcerki maja teraz około 70 lat.
2021-06-07 14:01:12 (5 lat temu)
Harcerki to raczej nie są. Brak mundurków. Chusty są typu "kolonijnego". Każda grupa na koloniach letnich miała "swoją" chustę.
2021-06-07 19:20:12 (5 lat temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
do stoik: Lub dobrze po.
2021-06-07 14:17:10 (5 lat temu)
stoik
 
do Desperado: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2021-06-07 17:03:26 (5 lat temu)
fantom
 
do Desperado: W tle ściana schroniska. Można przypisać do niego.
2021-06-07 17:14:04 (5 lat temu)
stoik
 
do paulus60: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2021-06-07 23:31:53 (5 lat temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
NIezidentyfikowane ale jaki kosz dla Tereski :)
2021-06-08 08:05:21 (5 lat temu)
Petrus
 
+1 głosów:1
Szyndzielnia
2021-06-08 16:42:18 (5 lat temu)
TW40
 
+2 głosów:2
do Desperado: Świetny! Szkoda, że niestety wózki są bardziej miarodajne w datowaniu niż kosze. Taki kosz wytrzyma 20 lat i więcej - z ponad 20-letnim wózkiem matka raczej nie będzie miała odwagi się pokazać nawet jakby dotrwał w dobrym stanie...
2021-06-08 21:09:11 (5 lat temu)
fantom
 
do Petrus: W którym miejscu?
2021-06-08 16:57:42 (5 lat temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
do fantom: To dolna stacja.
2021-06-08 17:19:24 (5 lat temu)
Petrus
 
+1 głosów:1
do fantom: Tak, dolna stacja - stojąc w kolejce właśnie taki widok przez godzinę się naświetla i potem zamykając oczy, nawet po kilku latach człowiek widzi te 4 okienka ;)
2021-06-08 19:18:17 (5 lat temu)
fantom
 
do Krzyś_: Przypisane jest do schroniska, stąd pytanie.
2021-06-08 17:25:34 (5 lat temu)
do fantom: Przypisanie to moja sprawka:) Nie wiedziałam, że jest dolna stacja.
2021-06-08 17:29:22 (5 lat temu)
do fantom: Teraz dobrze?
2021-06-08 17:30:45 (5 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do da signa: Idealnie ;)
2021-06-08 17:31:52 (5 lat temu)
fantom
 
do Petrus: Dobra, dobra ... ;)
2021-06-08 19:45:50 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
Fotopieski ?
2021-06-17 20:19:58 (5 lat temu)
stoik
 
Najlepsze na Dużej Czantorii jest schronisko. Po Czeskiej stronie. Szczytem przebiega granica, Byłem ostatnio w czasach przedkowidowych. Zimny Radegast smakuje znakomicie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2021-06-18 22:23:41 (5 lat temu)
stoik
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2021-07-17 02:10:53 (4 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Prawie prawie sme na siebie trafili ☺☺☺
2021-09-05 19:13:34 (4 lata temu)
do vetinari: :)
2021-09-05 21:22:35 (4 lata temu)
stoik
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2021-09-11 00:49:37 (4 lata temu)
stoik
 
skąd nazwa tej góry, nie każdy wie, za ile obiad , byłem przed lockdownem,
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2021-09-11 00:51:35 (4 lata temu)
stoik
 
do stoik: powiat cieszyński zachodni. a co to takiego ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2021-10-09 14:56:42 (4 lata temu)
do stoik: W momencie kiedy bylo podlączone Zaolzie jako kresy na fotopolsce, byleś na urolpie. Wtedy uzgodniono źe źe będą dwa powiaty, frysztacki i cieszyn zachodni.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka ☺
2021-10-09 15:06:43 (4 lata temu)
stoik
 
do vetinari: ktoś się kłóci ?
2021-10-09 22:26:45 (4 lata temu)
Trochę nijak ma się zaznaczona na mapie "prosta linia" od górnej stacji wyciągu na szczyt Czantorii do przebiegu tzw "Ścieżki rycerskiej". Linia sugeruje że trzeba chodzić na dziko przez las, bez ścieżki a ta biegnie tuż obok. Na tym zdjęciu widać oczywiście fragment czerwonego szlaku, będącego częścią GSB. Na tym odcinku biegnie też wyznakowana znacznie później tzw "Ścieżka rycerska" z tym że ona rozpoczyna się w Ustroniu Polanie przy dolnej stacji kolejki. Ten szlak prowadzi prze Polanę Stokłosicę na szczyt Wielkiej Czantorii i tam rozwidla się. Pierwsza nitka zatacza koło stokami Czantorii po czeskiej stronie i sprowadza też do Nydku. Druga biegnie wzdłuż granicy, koło czeskiego schroniska a następnie przez Poniwiec do Ustronia Polany.
2021-10-10 00:09:08 (4 lata temu)
do tatranclimber: Brawo Ty, masz racje, tylko ze tu chodzi o fragment ścieżki, którą w miarę możliwości powyginałem :)
2021-10-10 01:14:18 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
209 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
Plam Beskidu Ślaskiego z zaznaczonymi szlakami turystycznymi. Źródło: Poznaj Swój Kraj, nr 7-8, 1959
Beskid Śląski i Jezioro Czerniańskie z drogi na Kubalonkę.
1914
-
1970
1914
-
1973
1969
-
1976
1975
-
1987
1980
-
1987
1985
-
1988
1985
-
1988
1985
-
1990
1985
-
1996
1989
-
1996
Beskid Śląski - obiekty i wydarzenia
STR.1 STR.2 następna
Beskid Śląski w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: lotus szczecin kętrzyn sędziszów kalisz kalisz targowa 42 cieplice cieplice wesoła 1 gazowa lubań osiedle scandi Mleczarska ciechanów Przeworsk nowa wieś zbąska nowa wieś zbąska stolbud stolbud stolbud GOrka Węgierska wierzbica wierzbica katowice hotel de prusse stęszew góra lasoty dąbrówno dom grotha krzeczyn miernicza 8 krzeczyn POPWICRE WROCŁAW Śródka Śródka 30 stycznia 26 międzyrzecz Środka Środka