| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...6789101112...2021następna
Dana
 
Podmiana na większy skan i zmiana źródła.
2019-11-27 17:15:47 (6 lat temu)
Dana
 
+1 głosów:1
To chyba z innej operetki ;) Bardziej pasuje " Schronisko górskie PTTK na Szyndzielni".
2019-11-18 19:28:04 (6 lat temu)
do Dana : Jest tutaj :
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2019-11-18 19:30:52 (6 lat temu)
Dana
 
+2 głosów:2
do da signa: Neo dokonał tego wsadu wcześniej, ale ulokował niewłaściwie; najlepiej jak Panowie sami to pozamiatają :)
2019-11-18 19:36:52 (6 lat temu)
Dana
 
Wydaje się, że na pocztówce wyobrażone jest schronisko, które spłonęło w 1895 r., więc można obniżyć datowanie.
2019-11-18 19:44:09 (6 lat temu)
FotoWyźel :-)
2019-01-16 09:50:16 (7 lat temu)
lapis.me
 
+1 głosów:1
Oprócz fotowyżła i tych wszystkich mężczyzn jest... jedna kobieta. Kobieta z taczkami!
2019-01-16 12:42:10 (7 lat temu)
Piękne!
2019-03-07 07:42:04 (7 lat temu)
do vetinari: I pozuje pokazowo! :-)
2019-01-16 09:55:37 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do lapis.me: Dobrze źe nie za lada ☺☺☺
2019-01-17 07:07:53 (7 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
Wyższa jak Śnieżka i to ponad 100 metrów, można wejść na szczyt?
2019-01-21 19:10:11 (7 lat temu)
fantom
 
+2 głosów:2
do Dariusz Łukasik: W porównaniu ze Śnieżką jest trudniej dostępna. Nie ma wyciągu ani schroniska na szczycie. Schronisko jest niżej na 1180m , z niego na szczyt 2-3 godziny. Nie ma więc tłumów. Można wejść granią z prawej, z lewej albo tym ostrym północnym zboczem które widać, zwie się ta droga "Percią Akademików" i na zimę jest zamykana z powodu lawin.
2019-01-21 19:15:58 (7 lat temu)
Rafał Chmielowiec
 
+1 głosów:1
To nie jest dom mieszkalny w Ustroniu Nierodzimiu. To jest schronisko górskie (931 m n.p.m.) na Wielkiej Czantorii.
2019-03-07 07:37:15 (7 lat temu)
Ewqa100
 
+1 głosów:1
do Rafał Chmielowiec: Dzięki za korektę :) podpis pod zdjęciem był mylący.
2019-03-07 21:20:51 (7 lat temu)
do Ewqa100: :-)
2019-03-13 08:07:47 (7 lat temu)
czesil
 
Szkoda, że nie ma znacznika na mapie.
2019-04-01 10:21:51 (7 lat temu)
czesil
 
Stanowczo za dużo tych pomników. Wszystkie na jedno kopyto.
2019-04-01 10:24:45 (7 lat temu)
troszkę zaczyna się ciasno robić od tych wszystkich upamiętnień i kapliczek na Ochodzitej
2019-04-01 14:59:19 (7 lat temu)
cracusiac
 
+3 głosów:3
do czesil: Swego czasu proponowałem stworzenie obiektu "Pomniki JPII".
2019-04-01 10:30:18 (7 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+3 głosów:3
do czesil: Kiedyś było dokładnie policzone łącznie z kamieniami i tablicami - Korea Północna pokonana!
2019-04-01 14:40:39 (7 lat temu)
piotr brzezina
 
+3 głosów:3
do cracusiac: Przypominam sobie o tym Twoim pomyśle i jestem za tym z dwóch powodów. Jeden dlatego że jako człowiek i nasz święty zasłużył sobie na takie miejsce na fotopolsce a drugi mniej przyjemny jeżdżąc i fotografując jego pomniki zadaję sobie pytanie gdzie Ci rzeźbiarze (nieliczni) mieli oczy podczas wykonywania rzeźb Jana Pawła II. Dziwię się że społeczność parafialna zgadzała się na ustawienie takiego pomnika gdzie podobizna naszego papieża odbiega od rzeczywistości.
2019-04-01 13:40:07 (7 lat temu)
czesil
 
do piotr brzezina : Piotrze, ja myślę, że istnieje tylko jedna forma odlewnicza, z której powstały i powstają nadal te pomniki. To jest po prostu masówka!
Obiekt tego typu zawsze można założyć - wtórnie.
2019-04-01 14:33:25 (7 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do czesil: Możliwe że masówka ale spotykam takie pomniki że sam jestem zły że tak wygląda Jan Paweł II. Ja osobiście nie zabieram się do zakładanie obiektu.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2019-04-01 14:38:57 (7 lat temu)
vigo
 
do piotr brzezina : Kiedyś chciałem założyć obiekt "Fotopolskie pieski", ale zostałem przekonany, że to zły pomysł. Nikt nie miał nic do piesków, ale powstałby precedens. No bo jeśli są fotopieski, to dlaczego nie fotokotki, fotorowery ...itp,itd. Tak samo będzie z pomnikiem. Jeśli zrobimy obiekt "pomniki JP II", to dlaczego nie: pomniki Piłsudskiego, Kościuszki .... Dalej to nawet boję się pisać.
2019-04-01 15:01:22 (7 lat temu)
do vigo: Przekonałeś mnie o tych pomnikach, ale zapomniałeś o Kaczyńskim chyba że to jest te "boję się"
2019-04-01 15:06:01 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do vigo: Na szczęście mamy naszą wyszukiwarkę, bardzo przydatną do znalezienia takich pomników, oczywiście o ile wyszukuje a nie oszukuje ;-)
2019-04-01 15:24:29 (7 lat temu)
vigo
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : "Boję się" rozpętać kolejną dyskusję poza tematyką strony ;-)
2019-04-01 15:10:08 (7 lat temu)
do vigo: Ja już zdjęcia pomników teko Pana dodałem i nikt nie napisał że to poza tematyką strony ;-)
2019-04-01 15:22:33 (7 lat temu)
do ZPKSoft: Sam mam w "kolekcji" co najmniej kilkadziesiąt zdjęć pomników..
2019-04-01 15:52:36 (7 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
Fotopiesek :-)
2019-09-08 17:50:13 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do vetinari: Sokole oko ;-)
2019-09-08 20:09:02 (6 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Kofeina ☺☺☺
2019-09-08 20:09:32 (6 lat temu)
JureK
 
Cenne znalezisko
2019-11-18 21:08:48 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
209 Dyskusji (ostatnia 6 lat temu)
Beskid Śląski. Widok w kierunku Kotarza z przełęczy Salmopolskiej. W dole widoczna droga ze Szczyrku do Wisły, a w głębi masyw Klimczoka. Pocztówka RUCH....
Beskid Śląski i Jezioro Czerniańskie z drogi na Kubalonkę.
1914
-
1969
1914
-
1973
1969
-
1976
1975
-
1987
1980
-
1987
1985
-
1988
1985
-
1988
1985
-
1990
1985
-
1996
1989
-
1996
Beskid Śląski - obiekty i wydarzenia
STR.1 STR.2 następna
Beskid Śląski w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: siemianowice dag fabrik krochmalna 46 XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki krochmalna 46 jastarnia św. floriana świeradowska bydgoszcz bydgoszcz rondo titowa boleslawiec kubika ogonow ogonow poznań poznań opole plac kopernika Żyrardów Żyrardów rydet rydet rydet rydet działdowo skaryszew Przygórze Brzózie kietrz Zelów głogówek skoczni Dobrodzien Dobrodzien Dobrodzien Dobrodzien