| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Nowe Miasto 25
Obiekty w okolicy
Nowe Miasto 23A
14
m
Cieszyn
Nowe Miasto 21A
14
m
Cieszyn
Nowe Miasto 25 A
18
m
Cieszyn
Nowe Miasto 25
20
m
Cieszyn
Nowe Miasto 23
22
m
Cieszyn

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Po polsku zwany galerią.
2014-07-14 08:53:47 (11 lat temu)
stoik
 
proszę. tu jeszcze nie bylem : )
2014-07-14 20:08:24 (11 lat temu)
czesil
 
W cieszyńskim mówimy pawłacz.
2014-07-14 21:45:56 (11 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
Ale zakątek :-) Prawdziwy to Cieszyn.
2014-07-14 21:48:04 (11 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
Ileż ja się tego zdjęcia u siebie naszukałem, dzięki Vet, że je tu dałeś.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: correctaa
2014-07-14 22:04:18 (11 lat temu)
do ZPKSoft: dziekuje
2014-07-14 13:25:07 (11 lat temu)
do Stenek: niema za co..:-)
2014-07-15 08:05:00 (11 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
Piękny, stary Cieszyn!
2014-07-14 22:08:28 (11 lat temu)
Stenek
 
do Stenek: Myślę, że wnętrza piekarni u Hojdysza zasługują na uwiecznienie! Czy ktoś mógłby się podjąć tego zadania? Może Vetinari? Miałaby piekarnia pamiątkowe zdjęcia na wieki utrwalone na FP, a i ...... reklamę darmową przecie
2014-07-14 22:46:38 (11 lat temu)
do Stenek: No..to jsest zadanie kture sie nieodrzuca...tylko ten pies...ja go niewidzalem..tylko slyszialem...nie-powaznie-zprubuje...
2014-07-15 08:01:39 (11 lat temu)
Stenek
 
do vetinari: Szkoda, że mnie nie ma w Cieszynie, zaraz bym z Tobą poszedł, może mnie jeszcze syn Hojdysza pamięta ....
2014-07-15 22:32:35 (11 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Stenek: No..moze Twoja obecnosc przy prubie pozwolenia zrobienia zdjęc by podwyszila wogule ta mozliwoscz..no zobaczimy..jak sie muwi w czechach-nizdejmuj spodni dopuky niema rzeky...
2014-07-16 07:13:41 (11 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
do vetinari: No może, ino jo żech tu je w Cieszynie tak roz czy dwa do roku, bo mieszkóm kaj indzij,
Próbuj sam się tam wbijać na te zdjęcia, powiedz, że piekarnia jest od lat znana i zasłużona dla miasta, jest niemal kultowa i chcesz ją sfocić i wrzucić na FP, gdzie przetrwa wieki!!!
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korrekta
2014-07-16 23:11:43 (11 lat temu)
do Stenek: No..to zprubuje...dzieky za typ..
2014-07-17 17:18:37 (11 lat temu)
Stenek
 
do vetinari: No, tak , prosim te, zkuste to udělat.! Ty to zvladnes. Držím pro tebe. ;)) ;))
2014-07-17 21:07:47 (11 lat temu)
Trudno sie tam dostacz, gratulacjie.
2017-11-08 06:59:22 (8 lat temu)
grzegorzem
 
+1 głosów:1
do vetinari: Jak to zwykle bywa - trochę szczęścia. Dzięki!
2017-11-08 18:35:48 (8 lat temu)
do grzegorzem: Mnie sie tam udalo tylko raz dostacz, tylko byly bardzo paskudne warunky...potym juź sie niedostalem. Ale dobrze źe sie Ci udalo, i warunky mialeś idealne. Jeścze raz, gratuluje :-)
2017-11-09 07:33:46 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 8 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Glogow Glogow ulica 4 budynek szkoły wiadukt trzebnica hilgi pałac tyszkiewiczów rymanów-zdrój SUPRAŚL chemia pawiilon Zmigrod Zmigrod Legnicka 24 Hel poręby kupieńskie Hel GRAJCAREK GRAJCAREK Borowskiego 21, Gorzów Strumykowy zakątek Nalewki dalmierz handel uliczny wigierski park wasilczyki Strumykowa 28 tartak płociczno wigry pszczyna pszczyna czarna sędziszowska długi targ tramwaje tramwaje bratkowice bratkowice