Szkoła. Dawniej Podstawowa, potem Gimnazjum. Aktualnie w/g moich obserwacji budynek jest nieużytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem. Przejeżdżam tutaj kilkakrotnie w tygodniu i nie obserwuję młodzieży ... Kilka lat temu na widocznym boisku wystawiono meble szkolne : ławki, szafy do wywiezienia na śmieci ... Teren boiska był wykorzystywany przez Policję jako parking ... Widywałem dziesiątki zaparkowanych pojazdów policyjnych. Zresztą na mapie OSM bywa widoczny wizerunek policjanta ...Na boisku nie widuje się młodzieży grających w piłkę ... Dlatego obiekt tytułuję jako "Szkoła" bez sprecyzowania - jaka to szkoła ...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
Dodawanie informacji, kiedy zbudowano obiekt, na zasadzie na oko, czyli około 1960, jest żadną informacją. Na moje oko to mogło być w 1958, jak i 1964. Takie coś ma sens, gdy wchodzi w rachubę rozrzut rok w jedną lub druga stronę, ze względu na brak dostatecznej pewności uzyskanej gdzieś informacji.
do sawickimarcin: Chodzi o to, źe teraz tam narobileś kogel-mogel, masz obszarowy znacznik tego stawu, dodaleś teź znacznik punktowy tego stawu i teraz...wszystko przekryleś nowym obszarem...budynku szkoly...i jest przyjente źe obiekty budynków dodajemy tylko znacznikiem puntowym, obszarowy jest dodawany do parków, cmentarzów, placów...poprostu obszar jako taky, i szkola jest budynkiem....
do vetinari: zobaczymy ...sam budynek szkoły jest też na terenie dawnego stawu. to będzie wyzwanie logistyczne i przy pomocy miłych pomocnych administratorów sobie z tym poradzimy.
do Michał. K:
Chodzi o to, że podpis dodajemy tylko na zdjęciach własnego autorstwa. Takie są tu przyjęte reguły.
Skoro jesteś tu już 2 lata, to chyba mogłeś to zauważyć.
do Michał. K:
Wyżej piszesz o pretensjonalności i wylewności. I jeszcze coś o anonimowości w sieci. Jak jesteś takim bywalcem sieci, to pewnie wiesz, że lepiej się stosować do regulaminów i że nie warto zadzierać z adminami...
do yani: Ok, w porządku. Szkoda, że jak jest, jeżeli autor fotografii w opisie podany, to już wcześniej dodany podpis sam nie ginie z automatu, jak nie jest się autorem zdjęcia.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Korekta
Do Michał: Ponownie proszę o przypisywanie zdjęć z getta, z okresu jego istnienia, także do Litzmannstadt Ghetto, jeżeli zdjęcie nie jest przypisane do obiektu przypisanego już do getta, jak np. stacja Radegast . Tak jest ustalone. Nikt inny nie będzie tego uzupełniał. W razie nieuwzględnienia tego proszę liczyć się z konsekwencjami.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupełnienie
do Michał. K: Przejrzyj wszystkie zdjęcia, ktore niedawno dodałeś, i sprawdź jak to powinno wyglądać.
Niektóre przypisania do obiektów widocznych tylko z dala lub zaledwie w kawałeczku zaminiłem na znaczniki (notki). Dodałem też nptki innych obiektów. Znaczniki mają kilka funkcji (w skrócie): oznaczanie obiektów niepierwszoplanowych, zaznaczanie obiektów widocznych częściowo, zaznaczanie obiektów dla poprawienia orientacji na zdjęciu np. ulicy, panoramy, no jeszcze parę innych mniej ważnych.