24.06.2026 - naprawiono problem z niewczytywaniem zdjęć (pokazywały się dopiero po odświeżeniu strony).
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
ul. Akacjowa
ul. Bema Józefa, gen.
ul. Biegańskiego Władysława, dr.
ul. Biłyka Alfreda Michała
ul. Botaniczna
ul. Brzóski Stanisława, ks.
ul. Bukowa
ul. Bzowa
ul. Cedrowa
ul. Chabrowa
ul. Cisowa
ul. Czarnoleska
ul. Czereśniowa
ul. Dereniowa
ul. Folwarczna
ul. Gontyny
ul. Grunwaldzka
ul. Głogowa
ul. Hortensji
ul. Jana
ul. Jarzębinowa
ul. Jasińskiego Jakuba
ul. Jaskrowa
ul. Jaworowa
ul. Jałowcowa
ul. Jaśminowa
ul. Jodłowa
ul. Julianowska
ul. Kalinowa
ul. Karłowicza
ul. Kasztanowa
ul. Kleeberga
ul. Kniaziewicza Karola, gen.
ul. Konarowa
ul. Koniczynowa
ul. Koronna
ul. Kruszynowa
ul. Krzewowa
ul. Laurowa
ul. Leszczynowa
ul. Litewska
ul. Liściasta
ul. Łagiewnicka
ul. Makowa
ul. Malwowa
ul. Moczarowa
ul. Modrzewiowa
ul. Morwowa
ul. Nad Sokołówką
ul. Olszowa
ul. Orzeszkowej Elizy
ul. Osinowa
ul. Owocowa
ul. Palmowa
ul. Pamięci Narodowej
ul. Pancerna
ul. Pawilońska
ul. Piotrowiczowej Marii
ul. Pogodna
ul. Pojezierska
ul. Przedwiośnie
ul. Przyrodnicza
ul. Róż
ul. Sasanek
ul. Sierakowskiego
ul. Sikorskiego Władysława, gen.
ul. Skarbowa
ul. Skrzypowa
ul. Sowińskiego Józefa, gen.
ul. Storczykowa
ul. Strumykowa
ul. Szczęśliwa
ul. Szuwarowa
ul. Światowida
ul. Świerkowa
ul. Świetlana
ul. Świtezianki
ul. Słoneczna
ul. Teresy od Dzieciątka Jezus, św.
ul. Truskawkowa
ul. Turzycowa
ul. Wiązowa
ul. Wrzosowa
ul. Włościańska
ul. Włókniarzy
ul. Zbijewskiej Julii
ul. Zdrojowa
ul. Zgierska
ul. Żarnowcowa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

SIM Julianów

Zdrowie
Wojsko
Edukacja
Transport
Budowle
Przemysł
Inne
Religia
Zieleń
Sport
Kolej
Woda
Kultura
Obszar nr 49 Julianów
Al. Włókniarzy – Al. Sikorskiego – Łagiewnicka – Julianowska – Pojezierska – Al. Włókniarzy
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia123456789...3031następna
Moim zdaniem, na zdjęciu to nie musi być Łódź, tym bardziej nie Rynek Bałucki (ani żadne znane mi targowisko).
Na dachach widać anteny telewizyjne do odbioru tylko jednego programu. Program TP2 działał od 1970 r. i w Łodzi byłoby to widoczne. Może to jest gdzieś w województwie (tym sprzed reformy w 1975 r.).
2020-09-25 20:15:16 (5 lat temu)
Jolanta Mikołajewska
 
+6 głosów:6
do blaggio: Nie przenosiłabym do niezidentyfikowanych, ponieważ miejsce jest znane. Blok stoi przy Spacerowej 9/13, obok przyklejona kamienica Spacerowa 5/7.
2020-09-27 15:42:33 (5 lat temu)
wiesiekfran
 
+2 głosów:2
Tak, to Łagiewnicka 29/31 z widokiem na Spacerową. Handlujący na tę część rynku mówili "Korea". To musi być w latach 70-tych lub później, bo w 60-tych rolnicy takimi ciągnikami nie jeździli. Czasami rozkładał się tu cyrk albo wesołe miasteczko.
2025-01-15 17:59:23 (rok temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
Pamiętam doskonale to miejsce z dzieciństwa ... Połowa lat 60-tych ...Rolnicy właśnie wysypywali na placu takie hałdy warzyw czy owoców ... Kupujący chodzili po takiej hałdzie i wybierali pasujące im np. ogórki do kiszenia ... Znacznik na mapce przesunąłbym bliżej ul. Łagiewnickiej. Wieżowca na tym placu jeszcze wtedy nie było ... Wykonany przez kogoś znacznik w postaci prostokąta przylegającego krótszym bokiem do Łagiewnickiej zmieniłbym na przylegający dłuższym bokiem do Łagiewnickiej ... Położyłbym ten prostokąt równolegle do Łagiewnickiej ... Widzę to jakbym był tam wczoraj ... !!!
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Dopisek
2025-02-25 23:19:09 (rok temu)
esski
 
do blaggio.: Na odwrocie odręcznie napisane to, com raczył przypisać.. Wysyp kapusty, Handel na Bałuckim Rynku.
2020-09-26 01:58:42 (5 lat temu)
do esski : Rozumiem, ale przeniosę to zdjęcie do niezidentyfikowanych w Łodzi i wojewódzwie.
2020-09-26 10:27:21 (5 lat temu)
do Jolanta Mikołajewska: Po cichu liczyłem na pomoc :)
Tak, to jest na placu przy Łagiewnickiej 29/31, tam gdzie teraz stoi budynek mieszkalny. Na tym placu, który był jakby uzupełnieniem dla Rynku Bałuckiego, również handlowano. Muszę zatanowić się, jak to zdjęcie przypisać.
2020-09-28 23:28:06 (5 lat temu)
4elza
 
+4 głosów:4
do blaggio.: Twoje zaangażowanie jak najbardziej - mile widziane.
Ale nie bardzo rozumiem dlaczego właściwie Ty liczysz na pomoc i Ty się zastanawiasz nad przypisaniem? Czy to nie należy do obowiązków wrzucającego zdjęcie?
2020-10-01 08:05:07 (5 lat temu)
da signa
 
+4 głosów:4
do 4elza: Ten komentarz mnie skonsternował :)
2020-10-01 09:01:19 (5 lat temu)
ylooC
 
+3 głosów:3
do da signa: A i owszem, mnie również zaskoczył w treści i przesłaniu jakie niesie
2020-10-01 10:34:18 (5 lat temu)
4elza
 
+3 głosów:3
do da signa: Dlaczego?
2020-10-01 15:19:00 (5 lat temu)
fantom
 
+8 głosów:8
do ylooC: Przesłanie niesie takie, aby wrzućca interesował się trochę tym co wrzuca. Czyli całkiem prawidłowo.
2020-10-01 10:40:26 (5 lat temu)
ylooC
 
do fantom: To tylko część przesłania, ale ok - nie dyskutuję o swoich odczuciach :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: orto
2020-10-01 10:44:30 (5 lat temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do fantom: Dokładnie tak.
2020-10-01 15:19:21 (5 lat temu)
esski
 
do fantom: Jak juź zjadłes co miałeś zjeść, to zabierz się za poprawienie kilkunastu tysięcy przypisań do kilku tysięcy kamienic w Warszawie, które wrzuciło z kilkuset fotopolan, które to przypisania wedle ciebie są niezgodne z twoimi procedurami, faktami, najnowszymi mapami, z terytem, bronchitem czy covidem...czy teź czymkolwiek co uważasz za słuszne ...do dzieła..! Warszawscy fotopolanie od conajmniej tygodnia oczekują z niecierpliwością na wspaniałe efekty tych prac....ja się za to nie biorę, mapa z 1935 roku mi wystarczy.
2020-10-01 15:38:24 (5 lat temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do ylooC: A jaka jest pozostała, chętnie się dowiem.
2020-10-01 15:19:50 (5 lat temu)
da signa
 
+6 głosów:6
do 4elza: Po pierwsze kol. Blaggio jest jednym z bardzo sumiennych i dociekliwych fotopolan. Po drugie wg. Twojej teorii nie ma miejsc na wrzucanie zdjęć niezidentyfikowanych. Co jest nieprawda. I jest liczne grono użytkowników , którzy nic innego nie robią tylko pomagają ustalić lokalizacje zdjęć. Za co im część i chwała :)
2020-10-01 19:33:28 (5 lat temu)
ylooC
 
+4 głosów:4
do 4elza: Każdy z nas , FPolan - jest mniej lub bardziej zobowiązany do "identyfikacji" zdjęć - nie tylko swoich ale i zdjęć wgranych przez innych użytkowników. Nie każdy ma wiedzę, możliwości aby poprawnie identyfikować fotki znalezione w sieci. Stąd moje zdziwienie - nikt nie obliguje wrzućcy, do "identyfikacji" - ale jest to mile widziane. Ja wrzucając zdjęcie miasta, regionu którego nie znam, przeszukuję podstawowe "możliwości"- ale liczę przede wszystkim na lokalnych .... którzy z wielką chęcią i przy ogromnym nakładzie pracy - rozpracują zdjęcie.
Zakładanie, że wrzućca musi, i to jego obowiązek jest wg. mnie zbyt pochopnym założeniem. Nikt tutaj nic nie musi..... każdy może i chce, .... ale nie musi.
2020-10-01 21:41:31 (5 lat temu)
4elza
 
+3 głosów:3
do da signa: Mój post rzeczywiście zawiera taką teorię? Nadinterpretacja.
2020-10-02 05:14:18 (5 lat temu)
yani
 
+7 głosów:7
do ylooC:
I Ty masz rację, i 4elza ma rację - prawda leży pośrodku.
Nie widziałem w regulaminie obowiązku przypisywania przez wrzucającego zidentyfikowanych zdjęć, ale wkurzające jest na maksa, jak spędzisz kilka godzin na identyfikacji, a wrzucający to olewa... Ja swoją wielokrotną namolnością w upominaniu o przypisywanie niestety się doigrałem - dostałem prezent w postaci uprawnień i teraz sam muszę przypisywać rozpoznane foty... :))
2020-10-01 22:35:47 (5 lat temu)
4elza
 
+2 głosów:2
do ylooC: Oczywiście, że "nikt nie musi..."
Ale użytkownik tego pokroju co esski - doświadczony, elokwentny, zaangażowany z szeroką wiedzą, nagminnie lekceważy wkład pracy innych włożony w identyfikację, opisy, etc., dotyczące zdjęć wrzucanych właśnie przez niego.
2020-10-02 05:19:33 (5 lat temu)
4elza
 
+3 głosów:3
do yani: To prawda, w regulaminie takie zapisy nie istnieją, ale podstawowe zasady koegzystencji na forum wymagają przynajmniej przeczytania "komentarzy moich zdjęć" i wyciągnięcia z tego jakichś wniosków. Sytuacja ma miejsce nie pierwszy raz, dlatego pozwoliłam sobie na taką uwagę. Bardzo doceniam i szanuję pracę, jaką wielu użytkowników wkłada w uporządkowanie zdjęć na portalu, ale najpierw (wydaje mi się) wrzucający powinien maksymalnie zaangażować się w temat. Oczywiście nie zawsze jest to możliwe i wówczas inni służą pomocą, tyle że nie powinno to być nagminne, bo stanie się wykorzystywaniem i spychoterapią.
2020-10-02 05:29:23 (5 lat temu)
da signa
 
+3 głosów:3
do 4elza: Być może. Jednak uczono mnie,ze błędy komunikacyjne nie wynikają ze złej woli odbiorcy tylko z nie jednoznacznego przekazu. Teraz juz wszytko jasne. po
pozdrawiam z pięknego Opola :)
2020-10-02 20:01:48 (5 lat temu)
do sawickimarcin: To ja dodałem ten znacznik, o którym piszesz. Zaznaczyłem w ten sposób wybetonowany plac przeznaczony na targowisko, który od Łagiewnickiej sięgał aż do granicy, w linii której stoi widoczny za ciągnikiem budynek gospodarczy na posesji Spacerowa 5. Plac widać na fotomapie z 1976 r. dostępnej na geoportalu województwa łódzkiego w zakładce ortofotomapy. Na północ od placu był jeszcze wolny teren nieutwardzony, na którym z braku miejsca też częściowo handlowano.
Tobie pewnie chodzi o parking położony po południowej stronie placu pomiędzy Łagiewnicką i zborem metodystów, a widoczny na dolnym zdjęciu , gdzie teraz stoi pawilon handlowy. Ja też w tamtych czasach robiłem zakupy na tym placu przy Łagiewnickiej i parking był zawsze dla mnie tylko parkingiem, bo innego nie było, ale wzdłuż niego od strony Łagiewnickiej też handlowano. Nie będę znacznikiem obejmował wszystkich miejsc, przeznaczonych formalnie do handlu targowego i dzikich, których też było wokół sporo, bo nie o to tu chodzi.
2025-03-01 21:25:10 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
Czy parkingi mają numery adresowe?
2025-03-13 23:51:28 (rok temu)
blaggio.
 
+4 głosów:4
do ylooC: Ten parking zajmuje dwie niezabudowane posesje o podanych adresach, nie należy do żadnej posesji sąsiedniej. Gdyby tam nie było nic (obiekt działka niezabudowana), to też adres mu przysługuje.
2025-03-14 16:57:00 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Ok przyjmuję...
2025-03-14 20:46:28 (rok temu)
Kamienicy z księgarnią - Zgierska 15 już nie ma ... Dzisiaj jest tu Biedronka ..
2025-02-13 19:54:17 (rok temu)
ylooC
 
Tak samo tutaj opis do korekty zgodnie z poprzednim moim komentarzem.
2025-01-31 21:53:46 (rok temu)
Widać pionową rysę pęknięcia w elewacji między kapliczką a oknem - ślad po zaślepieniu - zamurowaniu dużej wnęki z krzyżem ...Boniowanie też jest wykonane niefachowo i widać nierówności ... Ciekawe czy ten duży krzyż został w tej wnęce zamurowany, czy zabrany w inne miejsce - do jakiegoś kościoła ... ? Ciekawy temat na reportaż.
2025-02-14 07:26:17 (rok temu)
O personie Slepy Maks można poczytać sobie u Onkel GOOGLE ... To znany przedwojenny łódzki kryminalista ...
2025-02-18 12:22:33 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
Ten budynek nie ma numeru adresowego i się nazywa "Biurowiec Łagiewnicka / Goplańska" ?
2025-03-13 21:49:00 (rok temu)
ylooC
 
Dziękuję za korektę
2025-03-13 23:31:48 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
Czym się różni ten obiekt od tego który mamy tutaj?
2025-03-13 23:47:03 (rok temu)
4elza
 
Jeżeli masz w większej rozdzielczości, to wyprostuj przy okazji korygowania.
2025-03-14 06:31:31 (rok temu)
Ja nie szukam winnych. Przestałem się po prostu angażować bo na każdym kroku spotykam opór materii. Ale widzę że tamten obiekt został już przeniesiony do poprawnego obiektu - mojego ... Ktoś się wkurzył i przeniósł ... Ale został jeszcze stary - z niepoprawna nazwą obiekt ... Może ktoś usunie ? I nie będę brał udziału w dyskusjach, chyba ze zostanę znowu zaczepiony ...
2025-03-14 18:49:22 (rok temu)
Poza tym nieraz bywa tak że ktoś kto jest w danym miejscu 4 lata może wnieść więcej niż druga osoba która jest 24 lata ...
2025-03-14 19:00:23 (rok temu)
blaggio.
 
+4 głosów:4
Gdy pomimo już niezłego dorobku zauważalny jest nadal spory deficyt zrozumienia zasad i oczekiwań ze strony innych, to z tego powodu zaczyna się trwanie w błędnym kole. Powtarzające się uwagi i zastrzeżenia wywołują reakcję obronną, która jeszcze bardziej utrudnia to zrozumienie. I tak można trwać w nieskończoność. Najgorsze jest to, że taka sytuacja szkodzi wszystkim.
2025-03-14 19:31:58 (rok temu)
A już bardzo dawno temu pisałem ze każda, każdusieńka zmiana powinna być odnotowana przez system ... I nie że ktoś z Administratorów sobie wpisze pod zdjęciem, czy nie wpisze że coś zmienił ... Powinien zostawać ślad. Każdy administrator powinien mieć swój jakiś znaczek, lub kod cyfrowo-literowy który by zostawał przy zdjęciu z automatu, że Franek z Bydgoszczy poprawił datowanie, a Zenek z Krakowa zmienił numer ulicy ... Wykonanie jakiejkolwiek czynności powinno zostawić ślad, czy wykonujący czynność tego chce czy nie chce ...
2025-03-14 22:46:14 (rok temu)
Czynność kosmetyczna która została wykonana przez Administratora "X" w tej sytuacji nikomu nie zaszkodziła ani nikomu nie "pojechała" po ambicji ... Nie zostało utracone żadne zdjęcie ... Nie wiem po co tyle szumu - jak zwykle burza w szklance wody ... Ja penetrując swoje stare zdjęcia spotykam wielokrotnie że zmieniono mi tytuł obiektu czy jego lokalizację ... Nie robię z tego powodu larum ... Tutaj - w tym przypadku kilka osób się znów spięło i robią polowanie na czarownicę ... Poprawka powinna być wykonana przez Administratora który to wyłapał i nawet nie powinien o tym wspomnieć ... Niektórzy są widocznie niedowartościowani lub po prostu lubią się kłócić ... Temat mojej dyskusji wokół obiektu "Biurowe Centrum Biznesu" uważam za zakończony. Jeżeli Koleżeństwo dalej chcecie się bawić - życzę powodzenia ale już bez mojego udziału. Dochodzi godz, 23 , jutro o 5:00 wstaję do pracy. Dobranoc. Acha, jutro też nie podejmę dyskusji i nie będę znowu tworzył obiektu pierwotnego aby znowuż coś przenosić bo w tej chwili jest dobrze. Przy okazji : Dziękuję Adminowi "X"
2025-03-14 23:01:00 (rok temu)
do ylooC: Kompleks się nazywa tak jak napisałem w tytule obiektu. Jeżeli inna osoba zatytułowała nazwą sprzed 10-15 lat to już nie moja sprawa.
2025-03-14 05:53:06 (rok temu)
do ylooC: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2025-03-14 06:08:06 (rok temu)
ylooC
 
+4 głosów:4
do ylooC: Powiem Ci który jest starszy.... numer twojego obiektu to b604922 a numer tego starszego to b161960 , czy twój został założony dużo później - jakieś 442 tys obiektów później. W związku z tym, że zdublowałeś obiekt niepotrzebnie, aby to naprawić przenieś proszę swoje zdjęcia do prawidłowego obiektu, a swój usuń. Dodanie 8 zdjęć nie legitymizuje usuwania starego obiektu bo ma mniej zdjęć. Jeśli takie argumenty nie docierają do Ciebie to może funkcjonalność tworzenia obiektów jest zbędną dla Twojej działalności?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: orto
2025-03-14 14:31:34 (rok temu)
fantom
 
+5 głosów:5
do sawickimarcin: Ale dublujesz obiekt i to już jest raczej twoja sprawa.
2025-03-14 06:22:24 (rok temu)
ylooC
 
+2 głosów:2
do sawickimarcin: Jeżeli obiekt ma nieaktualną nazwę, to nie tworzymy nowego z nową nazwą tylko albo zmieniamy nazwę sami (stara wędruje do dawnej) - jeśli mamy uprawnienia edycji cudzych obiektów. Jeśli nie mamy takiej możliwości to dodajemy swoje zdjęcia i prosimy o zmianę nazwy obiektu. Dodawanie nowego obiektu, bo stary ma złą nazwę jest błędem i wprowadza chaos. I to jest sprawa każdego z użytkowników aby trzymać się zasad, a nie wybierać które respektujemy a które nie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: orto
2025-03-14 10:22:39 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Przenieś proszę swoje zdjęcia do starego obiektu. Daj znać jak skończysz, wtedy zmienimy nazwy na aktualne, a Twój obiekt będziesz mógł skasować.
2025-03-14 10:27:21 (rok temu)
do ylooC: Nie wiem który jest starszy a który młodszy ... Obiecałem że się nie będę wypowiadał ale znowu zostałem zaczepiony ...Skoro ja mam w tym obiekcie PRAWIDŁOWYM - kilka zdjęć a ktoś inny ma NIEPRAWIDŁOWĄ nazwę i tylko jedno zdjęcie to niech przeniesie do mnie ... Wykorzystujesz to że ja jestem kontaktowy i odpisuję a tamten Kolega niekoniecznie ... Skorzystaj ze swojej władzy i uprawnień i zgarnij okruszek w stronę mieszanego ciasta a nie całe wyrobione ciasto chcesz przesuwać w stronę okruszka który leży z boku. A poza tym ja nie widziałem tego obiektu bo miał jak sam napisałeś nieaktualna nazwę ... Napisz proszę do tamtego Użytkownika - może się podłączy do moich zdjęć i mojego obiektu.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopis
2025-03-14 13:13:58 (rok temu)
do ylooC: To już jakaś histeria ...Zmień jeden wyraz w tamtym obiekcie z "Bałuckie" na "Biurowe" i samo się automatycznie przeniesie do prawidłowej aktualnej nazwy. Korzystaj z uprawnień jakie Ci dano. Poprosiłeś abym zmienił tytuł niepoprawny "Biurowiec Łagiewnicka / Goplańska" i zmieniłem łącznie z notkami użytymi na innych zdjęciach.
2025-03-14 17:32:43 (rok temu)
ZPKSoft
 
do ylooC: Przedstawiłeś jedną stronę problemu. Ale dubel powstał być może też dlatego, że pierwotny obiekt nie miał znacznika na mapie. Stąd nie winię w 100% tylko Marcina.
2025-03-14 18:07:27 (rok temu)
fantom
 
+4 głosów:4
do sawickimarcin: Nic się tutaj "samo automatycznie nie przenosi do aktualnej nazwy". Narobiłeś bałaganu, to posprzątaj.
Tu nie ma służących - jest samoobsługa.
2025-03-14 17:45:48 (rok temu)
do fantom: Bardzo dobrze. Niech tamten Kolega przeniesie, skoro jego nazwa jest nieaktualna. Powtarzam po raz ósmy że nie tworzyłbym nowego obiektu gdybym zidentyfikował obiekt poprawny. Niech ktoś to przeniesie bo ja to zrobię ...
2025-03-14 18:00:05 (rok temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Niby to może nieco tłumaczyć powód, ale nie do końca usprawiedliwiać, zwłaszcza zaciekłego oporu stawianego przez Kolegę. Zawsze konieczne jest sprawdzenie, co już może być, jeśli jest, przypisanego pod danym adresem. Z tego wniosek, że należałoby cały czas sprawdzać każdy ruch użytkownika z czteroletnim stażem, ponad trzema tysiącami zdjęć i prawie siedmiu setkami swoich obiektów na koncie, i który do tego uważa, że jest w porządku, a tylko inni są winni.
2025-03-14 18:36:23 (rok temu)
ZPKSoft
 
do blaggio.: Zgadza się ale jeśli przy ulicy jest długa lista przypisanych obiektów, tak jak mamy przy Łagiewnickiej to nie trudno o pominiecie jakiegoś, zwłaszcza gdy jest inaczej nazwany niż to co mamy w planie dodania. Stąd znacznik na mapie ułatwia nam znalezienie ew. dubla. Popatrz ile obiektów przy tej ulicy nie ma znaczników i to obiektów założonych też przez "starych" użytkowników.
2025-03-14 18:53:20 (rok temu)
do ZPKSoft: Dziękuję Ci Sofciku za zrozumienie ... :)
2025-03-14 18:58:08 (rok temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Jasne. Każdy to rozumie. Każdemu może zdarzyć się, że z tego powodu coś umknie. Tylko prawie każdy na zwróconą uwagę lub pytanie jednocześnie wskazujące na to, że coś nie gra, takie jakie zadał Maciek, nie robiłby problemu bez żadnych ambicjonalnych uniesień, bo przeniesienie pięciu zdjęć to tylko minuta.
2025-03-14 18:59:48 (rok temu)
ylooC
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Zosiu jeśli przeniosłaś zdjęcia ze starego obiektu do nowego - ok Twoja sprawa. Nie zamierzam z Tobą polemizować. Ale dajesz paliwo takim użytkownikom jak Marcin na robienie po swojemu ...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uszczeg.
2025-03-14 21:00:14 (rok temu)
ylooC
 
+3 głosów:3
do sawickimarcin: Ostatni raz proszę o przeniesienie swoich zdjęć do starego obiektu. Każdy kto nie znalazł właściwego obiektu, bo nie był np. zaznaczony na mapie, powie ... ooops nie znalazłem, przepraszam nie było na mapie. Proszę o przeniesienie moich zdjęć, dodanie znacznika i usunięcie niepotrzebnego już obiektu. I znajdzie się wielu którzy to z chęcia za Ciebie by zrobili. Ale na zacietrzewionych, leniwych i szukających zwady użytkowników takie tłumaczenie nie działa - Marcinku.
2025-03-14 20:45:27 (rok temu)
ylooC
 
do sawickimarcin: Skoro ktoś już Cię wyręczył - to teraz proszę dodaj do SWOJEGO obiektu , dawną nazwę. Od tego momentu to już Twoja odpowiedzialność.
2025-03-14 21:06:48 (rok temu)
ZPKSoft
 
do ylooC: Nie , to nie moje dzieło.
2025-03-14 21:07:46 (rok temu)
ylooC
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Ufff. dziękuję że to nie Ty....
2025-03-14 21:13:34 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: No to powiedz mi jakie zmiany rejestrujemy w tej chwili. Skoro dawno temu już to przemyślałeś, to na pewno wiesz których zmian jeszcze nie rejestrujemy ?
2025-03-14 22:49:09 (rok temu)
do ylooC: Nikt NIC nie rejestruje ...,Niekiedy ktoś wpisze że "coś" zmienił ale to sa jednostkowe przypadki. 90% zmian dokonywanych przez Administrację nie jest odnotowywanych.
2025-03-14 23:03:38 (rok temu)
ylooC
 
+2 głosów:2
do sawickimarcin: Tak tylko Ty wiesz co monitorujemy a czego nie. Tak tylko Ty wstajesz jutro o 5....
2025-03-14 23:55:10 (rok temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
Najprawdopodobniej jest to widok mniej więcej z tego miejsca > .
2025-03-02 16:52:00 (rok temu)
Poproszę o naniesienie ulicy Sierakowskiego na mapkę.
2025-03-16 08:41:38 (rok temu)
Ciekawostka ... Kamienicę pod adresem Sierakowskiego 35 miałem obfotografowaną ze dwa lata temu ... Było około pięciu zdjęć ... Brakowało mi tylko podwórza do dopełnienia wizerunku tej kamienicy ... Jakież jest moje zdumienie gdy dzisiaj stwierdziłem że NIE MA OBIEKTU i NIE MA ŻADNEGO ZDJĘCIA ... !!! Jest tylko to jedno jedyne zdjęcie dodane dzisiaj ... !!! Musiałem założyć obiekt od nowa ... Czy ktoś z Administracji potrafi mi wytłumaczyć CO SIĘ STAŁO z OBIEKTEM , MOIMI ZJĘCIAMI I kto jest za to odpowiedzialny ... ???
2025-03-16 09:52:04 (rok temu)
Zginął też ciągły znacznik ulicy Sierakowskiego ... Na moja prośbę któryś z Administratorów - prawdopodobnie Kol. "X" dodał znacznik Ulicy. Dziękuję.
2025-03-16 10:31:48 (rok temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
Swój problem z obiektem zasygnalizowałem z samego rana ... Poza prześmiewczym wpisem kolegi z Jasnej Góry, żaden z Panów Administratorów nie miał odwagi podjąć tematu ... Temat jest niewygodny i Panowie pochowali głowy w piasek ... No przecież jest niedziela, nie maja czasu, itp ... Mają za to czas na punktowanie moich zdjęć a potem wycofywanie swoich ocen, Kolego Blaggio ... Jeżeli już oceniłeś moje zdjęcie na 4.8 to zostaw swoją ocenę ... Nie bądź tchórzem i nie kasuj swoich ocen ... Może Ci się zdjęcie nie podobać i masz prawo słabo je ocenić ... Ale Ty chcesz wiedzieć Kto jak ocenił zdjęcie i potem prześladujesz Oceniającego ... Jako Administrator powinieneś mieć uprawnienia do zajrzenia do ocen ... Tymi działaniami Twoje notowania w moich oczach spadły o kolejne punkty ...
2025-03-16 20:41:48 (rok temu)
yani
 
+2 głosów:2
Proponuję przeczytać dyskusję o znikających zdjęciach użytkownika sawickimarcin tu:

2025-03-17 00:34:59 (rok temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
Zakończam tą dyskusję. Żeby nie wiem co się stało i tak zrobicie ze mnie winnego. Tak zamotacie, tak zakręcicie że będzie moja wina. Sam się uciszam, bo widzę że wasze blokady nie działają ... :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Dopisek
2025-03-17 07:07:39 (rok temu)
Wacław Grabkowski
 
+3 głosów:3
do sawickimarcin: Marcinie, ręczę, że nikt z adminów nie wyrzuca zdjęć. Może być, że szwankuje system, albo wyleci coś w czasie ataku hakerów, jak było latem, kiedy z Cypru walili w Polskę.
2025-03-17 14:03:55 (rok temu)
fantom
 
+5 głosów:5
do sawickimarcin: Nie wiem jak tam w Łodzi, ale bywało czasem w innych częściach fotopolski, że winnym znikających zdjęć był użytkownik niejaki Altzheimer (o ile dobrze nicka pamiętam) Gość wyjątkowo trudny do przyłapania na gorącym uczynku... Niestety.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literyy
2025-03-16 12:16:41 (rok temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do fantom: Ale śmieszne ... Usiłujesz mi wmówić ze tych zdjęć nigdy nie opublikowałem na FP ... Zrobiłem teraz ujęcie podwórza bo wiedziałem ze mam kilka ujęć frontu tej kamienicy i tym ujęciem uzupełnię i wzbogacę obiekt. Już kilkoro Użytkowników Portalu zgłaszało podobne sytuacje ... Czytam wpisy i spotykałem się ze skargami Koleżeństwa że Im giną zdjęcia - szczególnie w godzinach nocnych ...
2025-03-16 12:28:08 (rok temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do fantom: Proponuję Ci uważać i sprawdzić pamięć ... Dziś lub jutro Kolega Alzheimer (błędnie do mnie napisałeś - w nazwisku nie ma literki "t") może odwiedzić także Ciebie i jakieś obiekty tam u Ciebie z Jasnej Góry mogą zginąć ...
2025-03-16 13:44:33 (rok temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do fantom: To ten Altzheimer (używając Twojej pisowni) musi być Administratorem, skoro ma uprawnienia do usuwania obiektów ... Musisz Go w takim razie znać ... A co do przyłapania na "gorącym uczynku" to jak to zrobić ... ? Trzeba by było być u Niego w domu przy komputerze ...Zresztą jak ma Takie Uprawnienia żeby kasować czyjeś obiekty to musi być Ważną "Fiszą" i Mu wszystko wolno ... Ja Mu się nie będę narażał ...
2025-03-16 14:47:29 (rok temu)
ylooC
 
+2 głosów:2
do sawickimarcin: Podaj datę kiedy wgrałeś swoje zdjęcia do tego obiektu. Nawet przybliżoną.
2025-03-16 22:23:36 (rok temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do ylooC: Nadal nie czytasz całości wpisów. Już któryś raz błędnie interpretujesz moje wypowiedzi z powodu swojej nieuwagi ... Jak nie masz czasu - to odpuść i nie zajmuj się sprawą ... Przeczytaj mój pierwszy wpis na samej górze.
2025-03-16 22:30:10 (rok temu)
ylooC
 
+2 głosów:2
do sawickimarcin: Podaj datę, wpisy Twoje niestety jeszcze czytam. "jakieś 2 lata temu"... to mało pomaga. Albo kuźwa chcesz się dowiedzieć czy obiekt był, kiedy itd... albo rzucasz oskarżeniami na lewo i prawo ... .zdecyduj się
2025-03-16 22:31:37 (rok temu)
do ylooC: Nie prowadzę zapisów i dat dodanych obiektów i zdjęć ... Przyjmuję jako pewnik ze mam do czynienia z normalnym portalem i z normalnymi ludźmi i nikt mi w nocy nie powywala zdjęć bo ma uprawnienia i się opił i ma do mnie złość i mi powywala zdjęcia ... Przejeżdżam koło tej kamienicy 3 x w tygodniu, nieraz jest fajne oświetlenie i nie fotografuje bo przecież wiem że mam zdjęcia i po co mi siódme, czy ósme ujęcie tego frontu ... A tu się okazuję że NIE MAM ani OBIEKTU ani ZDJĘĆ ... !!! ... Rozumiesz To ... ??? A jakiś "adminek" z Jasnej Góry mi pisze że mam alchajmera ... SZOK ... Napisałem że koło 2 lat temu ale to może być i półtora ... Co to zmienia ... ??? Ktoś powywalał zdjęcia PO HAMSKU i Po ZŁOSCI ... Przeklinam Go ... !!!
2025-03-16 22:45:25 (rok temu)
do ylooC: Jak CZY się chcę dowiedzieć czy obiekt BYŁ ... ??? Ty też mnie posądzasz o ALCHAIMERA ... ???
2025-03-16 22:46:54 (rok temu)
ylooC
 
+3 głosów:3
do sawickimarcin: 2 lata a 1.5roku temu to zmienia dla mnie 2h szukania w dodanych przez Ciebie zdjęciach. Do Ciebie to nie dociera? Każda wyciągnięta do Ciebie ręka pomocy powoduje, że obrażasz wszystkich na około.... wytykasz lenistwo "admnikom" .... W związku z powyższym, masz spokój na komentarze na 7 dni. Może to Ci pomoże...
2025-03-16 22:49:47 (rok temu)
do ylooC: To ja zostałem obrażony ze mam ALCHEIMERA ... Pomoc ... ??? Że ktoś mi po pijaku powywalał zdjęcia ... DZIĘKI .
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2025-03-16 22:52:02 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Krzycz co tam sobie chcesz... pytam o datę.. .a ty "Ty też mnie posądzasz o ALCHAIMERA ... ???" .... zamilcz i tyle...
2025-03-16 22:53:36 (rok temu)
do ylooC: Czepiasz się tych wielkich liter, wykrzykników i znaków zapytania. To są emocje. Życzę Ci aby Tobie tez ktoś powywalał zdjęcia i żebyś poczuł co to znaczy. To tak jakby Ci ktoś coś ukradł. A z tym "zamilcz" to naprawdę przegiąłeś ... A tak Cię lubiłem.
2025-03-16 23:00:30 (rok temu)
blaggio.
 
+3 głosów:3
do sawickimarcin: Jeszcze w południe poświęciłem pół godziny na na przeglądanie twoich zdjęć z 2023 szukając tych z tamtej okolicy i próbując wykluczyć trywialne powody "zniknięcia" ich takich jak dodanie obiektu do innego obiektu, dodanie zdjęć przez pomyłkę do innego obiektu, dodanie obiektu z innym adresem, dodanie ich jako ukryte itp. Znacznika ulicy mogło nie być od początku, bo wcześniej ja dodałem do nie trochę obiektów, ale znacznik dodaję, gdy mam zdjęcia samej ulicy (dotąd takich nie było).

Dwa miesiące temu ostatecznie stwierdziłem podobny przypadek w obiekcie Folwark Brus. Były tam tylko trzy moje zdjęcia, a wiele lat temu dodałem ich kilkanaście. Nie szukałem z wrzaskiem na cztery strony świata winnego temu, tylko zawziąłem się i dodałem ponownie wszystko to co było wcześniej i jeszcze raz tyle tego, czego wcześniej nie miałem śmiałości dodać. I spoko.

Oceny twoich zdjęć czasem dodaję, żeby zobaczyć, kto z takim entuzjazmem albo po prostu machinalnie bez zastanowienia ocenia na 6 twoje NIEKTÓRE zdjęcia, które z wiadomych powodów nie zasługują na takie oceny. Dobremu policjantowi już nie dziwię się, ale po innych niektórych kolegach nie spodziewałbym się tego.
2025-03-16 23:36:33 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Ja dzisiaj spędziłem ponad 2h przeszukując listę obiektów w okolicach 2022 i 2023 ... tak samo zrobiłem ze zdjęciami Marcina. Niestety... nic nie znalazłem, ani z okolic. Też szukałem w obiektach o tej samej nazwie ulicy. Nic nie znalazłem. Marcin ma zablokowane komentarze na 7 dni - zgodnie z moją obietnicą. Stosowne pytania o dodatkowe funkcjonalności przekazałem do Neo na forum ADM.
2025-03-16 23:51:11 (rok temu)
do ylooC: Jak mogłeś znaleźć skoro zdjęcia zostały wywalone przez Życzliwą Duszyczkę ? Szukałeś czegoś co zostało dawno wchłonięte przez kosz ...?
2025-03-17 07:05:27 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do yani: Dyskusja ta nie jest istotna.... marcin ma ciszę na 7 dni... może ochłoną emocje...
2025-03-17 00:50:24 (rok temu)
yani
 
do ylooC:
Może jak przeczyta, to tym bardziej ochłonie.
2025-03-17 00:53:11 (rok temu)
do yani: Czyli wypiłem jedno piwo i sam powywalałem swoja pracę ?
2025-03-17 07:02:17 (rok temu)
Pokaż na mapie
301 Dyskusji (ostatnia rok temu)
10
1939-1944
7
1944
1939
-
1944
1939
-
1944
Lista ulic w dzielnicy SIM Julianów
123
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: sw marka 29 krakow sw marka 15 krakow Niegoriełoje Bydgoszcz iwan Bydgoszcz Bydgoszcz Cmentarz Bydgoszcz ewangelicki sokoły Cmentarz Bydgoszcz Imielnica Bonisław Bonisław Trzepowo Bronowo Zalesie Zalesie Ciachcin komandorska młyn maria,wrocław eisnehower Sępólno Krajeńskie służewska 5 ostropa Służewska 3 wilhelminka samborowice pałac podedwórze podedwórze białuty wodzisław śląski wodzisław śląski wodzisław wodzisław danków danków danków