26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

SIM Karolew

Zdrowie
Zieleń
Sport
Kolej
Woda
Kultura
 
Religia
Edukacja
Transport
Budowle
Przemysł
Obszar nr 32 Karolew.
Tory PKP – Al. Waltera-Janke – Al. Bandurskiego – Kusocińskiego – Retkińska – wsch. granica Ogrodu Botanicznego – Krzemieniecka – tory PKP.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia123456789...2122następna
zeto
 
+2 głosów:2
SP nr 6 znajduje się przy ul. Kusocińskiego 116 i nosi imię Szarych Szeregów, więc albo zdjęcie przedstawia budowę innej szkoły, albo niezbędna jest korekta danych.
2025-01-09 13:35:45 (rok temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
Podmiana.
2025-01-12 15:35:43 (rok temu)
Do Desperado: To nie jest Jasień. To wylot krytego kanału Karolewki przy zbiegu Bratysławskiej i Wróblewskiego widoczny w oddali na zdjęciu .
2024-12-28 21:20:35 (rok temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
Do Desperado: Te podpisy tworzył ktoś z dużż fantazją. ;-)
Kanał 400/200 to byłby kanalik 40 cm wysoki i 20 szeroki. takiego nie murowało się, tylko układało rurę. Poza tym gdzie Karolewka, a gdzie ul. Piękna.
Kanał dochodzący z lewej ma wymiary 2430/3500, i taki odpowiedni wykop tu widać. Z prawej obecnie idzie kanał 1000/1000.
Najwięcej problemów z identyfikacją stwarza to, że jak widać ze zdjęć, nie budowano tej kanalizacji w wersji ostatecznej. Niektóre odcinki widzimy najpierw jako kanały otwarte, po jakimś czasie zabudowywano je, ale tylko do pewnego miejsca, później jeszcze dalej zabudowywano. Przykładem tego jest to miejsce.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2024-12-29 16:37:23 (rok temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
To jedno zdjęcie przypisałem dodatkowo do ul. Maratońskiej, żeby "przyczepić" to miejsce do tej ulicy, chociaż jej wtedy tu nie było.
2024-12-29 16:42:34 (rok temu)
Chodkiewicza czy Wyspiańskiego ?
2025-01-03 11:59:48 (rok temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
do Desperado: Chodkiewicza, od lewej licząc 28 do 34. Wyspiańskiego wykluczają domy po obu stronach ulicy, Chodkiewicza w momencie robienia zdjęcia zdaje się nie miała strony nieparzystej.
2025-01-03 17:00:45 (rok temu)
do Jazzek: Dzięki :)
2025-01-03 17:45:19 (rok temu)
ZPKSoft
 
Ceglane wypusty w kamienicy po prawej to balkony ?
2025-01-04 13:31:09 (rok temu)
do ZPKSoft: Balkony, rynsztok, latarnie bez latarni, wszystko dziwne na tym zdjęciu
2025-01-04 15:23:43 (rok temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
2025-01-04 22:10:00 (rok temu)
do Kineskop: Latarnie są na przewieszkach między słupami, nad osią jezdni.
2025-01-04 17:25:10 (rok temu)
pawulon
 
do Kineskop: Jak to latarnie bez latarni? Przecież to są słupy podtrzymujące oświetlenie wiszące na linkach nad środkiem ulicy, widać to dość dokładnie.
2025-01-04 17:26:42 (rok temu)
do pawulon: No właśnie, zawsze uważałem ze tego typu oświetlenie - na linach nad samą ulicą, jest montowane od ściany do ściany budynków, w dzisiejszych czasach również żeby nie szpecić zabytkowych części miasta słupami i zachować stary klimat Tutaj nastawiali słupów i pociągnęli liny, w 1937 roku to już trochę bez sensu
2025-01-04 17:55:14 (rok temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do blaggio.: Aaa, czyli to foto z budowy domu.
2025-01-05 11:41:54 (rok temu)
Już takie jest ale kiepskie, to rozbite. Z dwóch można lepiej coś zauważyć :)
2025-01-08 17:10:23 (rok temu)
Zostaw, może słoiki ci nie usuną ;)
Łódż jest wspaniała, to jest dobra Polska.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: styl
2025-01-08 17:14:48 (rok temu)
Pojawił się max, chyba z promilami :::)
2025-01-08 18:04:03 (rok temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
do Wacław Grabkowski: Oglądam już parę dni te stare zdjęcia Łodzi i jestem coraz bardziej zachwycony. To musiało być fascynujące miasto, również pod względem różnorodności narodowych.
2025-01-08 17:23:54 (rok temu)
max
 
+4 głosów:4
do Wacław Grabkowski: A z pejsami to by niedobra była?
2025-01-08 18:06:57 (rok temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Mnie Agata ciągnie na majowy weekend do Warszawy a ja upieram się przy Łodzi i mamy problem... czyli pewnie pojedziemy do Łodzi :)
2025-01-08 21:29:27 (rok temu)
do Desperado: Ja też. Jarałem się okolicami Poznania, ale tam natknąłem się na niesamowitego zdrajcę.
2025-01-08 18:02:17 (rok temu)
max
 
+2 głosów:2
do Wacław Grabkowski: Po sylwestrze jeszcze cię trzyma?
2025-01-08 18:07:32 (rok temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do max: Oj weźmie się za takich z pejsami Newrocki, oj weźmie....
2025-01-08 18:23:29 (rok temu)
do max: Masz krótki lont.
2025-01-08 18:24:35 (rok temu)
max
 
+1 głosów:1
2025-01-08 20:48:42 (rok temu)
sawickimarcin
 
+2 głosów:2
No ale gdzie ten mural ... ?
2025-01-23 23:09:38 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Już "znikłem go"
2025-01-23 23:20:09 (rok temu)
Jezu ... Jedno blaszydło zastąpione przez kolejne blaszydło ... Powierzchnia tych blach wyklepana jak samochód po wypadku ... To jeszcze dobrze ze nie zrobili z tej sztucznie-zardzewiałej blachy ...
2025-01-27 20:02:42 (rok temu)
I teraz będą kategorie dworca : Stary i Bardzo Stary ... Komu przeszkadzał ten "Bardzo Stary" ... ???
2025-01-27 23:24:02 (rok temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
Z oksydowanej miedzi ... ??? Cyba tych projektantów już powaliło ... Przecież sam materiał to majątek ... W nocy złomiarze w miejscach mniej widocznych będą po kawałku rozbierać ...
2025-01-27 20:12:21 (rok temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: To na pewno nie jest miedź tylko malowana blacha.
2025-01-27 20:28:24 (rok temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Jakoś ciągle stoi:
2025-01-27 20:41:13 (rok temu)
fantom
 
+2 głosów:2
do sawickimarcin: Nie mierz wszystkich swoją miarką...
2025-01-27 20:56:37 (rok temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
do Eugeniusz S.: Projekt zakładał niedź oksydowaną i jest to ona
2025-01-27 20:42:26 (rok temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do fantom: Ważne że nie mierzę się z Tobą ... Twojemu CHAMSTWU nic nie dorówna ... Twoje odzywy są na poziomie poniżej wszystkiego ... Jak zwykle twój wtręt niemerytoryczny, perfidny i chamski. Spadaj ... !!!
2025-01-28 21:21:04 (rok temu)
Pokaż na mapie
219 Dyskusji (ostatnia rok temu)
SIM Karolew - obiekty i wydarzenia
Lista ulic w dzielnicy SIM Karolew
12
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego pieniężno winnica Gnaty andrzeja waligórskiego Winnica Graty parczew trasa Kraków Gagarina Kraków nosal nosal Balzera Balzera 14 Balzera toruń strzałowa toruń okólna toruń toruń