do bolo1910: No tak, znów spudłowałem :)
Wagony stoją na torze południowym odcinka dwutorowego (tor północny jest zasłonięty), który gdzieś w okolicy końca składu przechodził w jednotorowy. Na Marysińskiej był tylko jeden tor i tym się zasugerowałem.
, którą umieściłem specjalnie dla "przyjezdnych", i szukać dostępu do ulicy w obszarach pobliskich adresowi podanemu j.w., w tym przypadku w Starym Mieście. Ale to zdjęcie akurat trzeba przypisać do istniejącego adresu Wojska Polskiego 15, ponieważ tylko część tej posesji zajęła wytyczona po wojnie ul. Harnama. Dom po lewej jest pod tym adresem, a dalej jest ulica W.P., a za nią budynki pod adresem Młynarska 2. Przy okazji obsłużyłem to zdjęcie.
do Desperado: Przy okazji przyznam się do pewnego przypadkowego nadużycia: przeze mnie chyba dałeś do skasowanie zdjęcie, które ja uznałem za dubel, a które nie było dublem. Chodzi o zdjęcie składu na Wojska Polskiego 6 (na pierwszym planie było sporo beczek), nie mogę go znaleźć, więc chyba poszło do kosza. Sorry, musisz je jeszcze raz wstawić.
My sporą część tych zdjęć znamy już, a Bolo to zna chyba wszystkie. Kiedyś obaj dyskutowaliśmy na temat wspomnianego zdjęcia i widocznie uznałem, że to było akurat zdjęcie na FP.