| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Rynek 16
Obiekty w okolicy
Wnętrze
7
m
Wrocław
Rynek 15
12
m
Wrocław
Rynek 17
18
m
Wrocław
Krasnal „Turysta”
21
m
Wrocław
Rynek 14 - Centrum Informacji Tury...
26
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: reklam nie trzeba
2014-01-31 19:58:41 (12 lat temu)
czarek
 
+4 głosów:4
Zmieniłbym datowanie na 1965 - 1970 , w ' 75 Mikrusy były rzadkością , a co do Moskwicza to może pomóc
2014-02-01 21:33:39 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
A z prawej w tle Trabant P70?
2010-09-18 18:16:56 (15 lat temu)
mietok
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: To nie Trabant ani P70 , tylko .......Moskwicz 403 :)
2010-09-18 18:25:08 (15 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: P70 co najwyżej, czegoś takiego jak Trabant P70 nie było, stosowano jeszcze określenie AWZ P70 ewentualnie P70 Sachsenring.
Z tym ze auto widoczne na zdjęciu to nie P70 - nie produkowano wersji 4-ro drzwiowej.
2010-09-18 18:30:00 (15 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: No pewnie że to nie P70, bo to nasz polski Mikrus ;))
2014-01-31 21:41:02 (12 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do pawulon: Mikrus to jest centralnie pośrodku, Moskwicz (wzięty za P70) jest przy prawej krawędzi kadru, na tle tramwaju.
2014-01-31 23:28:31 (12 lat temu)
pawulon
 
do Jarosław Dubowski: Aaa, o tego Moskwicz chodziło w dyskusji. Coś mnie musiało zamroczyć, że nie załapałem czytając wcześniejsze komentarze ;-))
2014-01-31 23:34:45 (12 lat temu)
YouPiter
 
+1 głosów:1
do czarek: Nie było tak źle jeszcze wtedy z tymi Mikrusami. Gdzieś może w połowie lat 80, właściciel u mnie na osiedlu odpalał swojego i wyruszał w trasę nocą. Inne dwa z kolei posiadał jakiś kolekcjoner z ul: Przeskok (b.B. Prusa). Nie pomnę już czy oba na chodzie, czy w trakcie remontu, czy może któryś to dawca. Mowa o Wrocku - oczywiście. Z tą datą więc - ...na dwoje babka wróżyła :)
2014-02-04 14:31:08 (12 lat temu)
Jazzek
 
do YouPiter: Tu inna rzecz przemawia za wcześniejszym datowaniem - pustka na parkingu. A w roku 1975 stacja już nie istniała.
2021-01-13 12:27:14 (5 lat temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
Dubel, ale lepszy skan. Do podmiany.
2021-05-12 10:17:43 (5 lat temu)
vigo
 
Ten płotek ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzp.
2016-02-18 20:04:28 (10 lat temu)
esski
 
Strona/pierzeja elektorska.Całkiem możliwe iż zdjęcie wykonano podczas Sportfestu.
2016-02-18 20:07:42 (10 lat temu)
Rynek. Przy pomnik króla Fryderyka Wilhelma III. Ogrodzenie jest dobrze widoczne tutaj W tle kamienice 17 (sklep Zappa w tym samym miejscu ), 16 (po przebudowie) i 15
2016-02-18 20:15:24 (10 lat temu)
labeo7
 
Dzięki wszystkim za potwierdzenie. Brałem pod uwagę ogrodzenie przy tym pomniku, ale na tym zdjęciu wydaje się jakieś wysokie. Chyba, że panowie są niskiego wzrostu ;)
2016-02-18 20:27:49 (10 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
Pomnika to tu jest ok 5% Trochę na wyrost to przypisanie.
2016-02-18 20:43:23 (10 lat temu)
labeo7
 
do mamik: Jest za to ogrodzenie pomnika, kamienic też jest z 10% ;) Prawdę mówiąc zastanawiałem się czy zamieszczać to zdjęcie.
2016-02-18 20:48:46 (10 lat temu)
esski
 
do labeo7: cracu zapewne jeszcze w robocie, popołudniówkę ciągnie.. jak się zjawi, to komenty masz na bank:)
2016-02-18 20:51:47 (10 lat temu)
Cristoforo
 
+1 głosów:1
do labeo7: Bardzo dobrze, że je zamieściłeś. Nie mieliśmy zdjęcia przedstawiającego parterów tych kamienic w widocznej tu formie. Bardzo cenna fotka :)
2016-02-18 20:54:51 (10 lat temu)
mamik
 
do labeo7: Ok, chodzi mi o przypisanie do pomnika,którego tu prawie nie ma . Tak jakbym przypisał to zdjęcie do Zrembu ;-)
2016-02-18 21:00:05 (10 lat temu)
cracusiac
 
+1 głosów:1
do esski : Wlasnie jestem niedaleko Breslau, a co do zdjecia budynek-ki sa to nadaje sie. Zreszta podobaja mi sie te usmiechniete mordeczki "Piefkes"
2016-02-18 21:31:49 (10 lat temu)
labeo7
 
do cracusiac: To wpływ bliskości Breslau ;)
2016-02-18 22:57:46 (10 lat temu)
do labeo7: Wahrscheinlich.
2016-02-18 23:04:17 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Autosan Autosan Autosan Autosan Star 29 Star 29 Star Star Przełęcz Łupkowska sępolno 125p Kielce dworzec przemyśl przemyśl przemyśl przemyśl dorothenstrasse mural dorothenstrasse mural kasinka mała rozogi Paderewski malczewskiego 16B, Jelenia Góra kaplica huberta kaplica kaplica jędrzejów jędrzejów kaplica kaplica kaplica kaplica dubiecko dubiecko