26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - ul. Traugutta Romualda

2015 - skutki nawałnicy z 19 lipca - ul. Traugutta

2015
2016

2015-2016 - Budowa ścieżki rowerowej

2018

Przebudowa skrzyżowania Traugutta-Miernicza

2026

2026.02.19 - awaria magistrali wodociągowej

OBIEKTY - ul. Traugutta Romualda
1
1
7
Więcej (117)
Obiekty w okolicy
Podwale 79a
36
m
Wrocław
Podwale 80
38
m
Wrocław
Traugutta 3
47
m
Wrocław
Traugutta 1
63
m
Wrocław
Krasińskiego 15a
64
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
To jest wrocławska ekspozytura Urzędu Komunikacji Elektronicznej, kiedyś, kiedyś Państwowej Inspekcji Radiowej.
2011-02-05 17:01:25 (15 lat temu)
pawulon
 
A nie był to biurowiec ZRĘB-u ?
2011-02-05 17:05:47 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
Na pewno do lat 80. należał do ZREMB-u.
2011-02-05 17:28:58 (15 lat temu)
Oliwia
 
do † Festung: A mnie interesują cóż to za anteny są na jego dachu i z jakim przeznaczeniem ?
2014-11-06 19:42:22 (11 lat temu)
do pawulon: Nie wiem, bo znam historii tego budynku.
2011-02-05 17:26:39 (15 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: No właśnie, ZREMB-u a nie ZRĘB-u. Miałem jakąś pomroczność jasną ;))
2011-02-05 17:47:15 (15 lat temu)
mamik
 
do ZPKSoft: Obecnie właścicielem budynku jest Asseco Poland SA, duża firma informatyczna, która ma tutaj swój lokalny oddział.
2014-11-07 07:53:50 (11 lat temu)
Dariusz Milka
 
+2 głosów:2
do Oliwia: Pomiary. Anteny kierunkowe oraz do pomiarów siły sygnału.
2014-11-06 23:11:59 (11 lat temu)
esski
 
Cała prasa internetowa zachwyca się wywaloną rurą, cała internetowa prasa pokazuje zdjęcia tego a nie innego budynku, Ten budynek ma swój adres - Trauguttta 1-7, leży przy skrzyżowaniu Oławskiej i Podwala ( Óławskiego) , skąd te gimbusy wzięły ten nieszczesny, oddalony o pół kilometra plac Dominikański ? nie wiem... Nie rozumiem tego zapalczywego, +20 letniego, przemożnego rozdmuchania powierzchni tego, jakże małego placu. Jakaż to bomba musiałaby pierdyknąć w głowach wszelkiej maści pismaków/wiedzących lepiej , aby wykorzenić tą megalomanię.
2013-11-06 21:25:36 (12 lat temu)
... a ja się zastanawiam, nad tym - to tu, to tam slyszy się i widzi komentarz taki >w centrum miasta< Są to trochę odlegle tereny, ale dyżurny koment - centrum. No cóż, ponieważ ja ze Stysia, to też ja chyba w centrum, do Legionów blisko, a stąd do Rynku rzut beretem :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2013-11-08 00:31:45 (12 lat temu)
do esski : Nie dasz rady. Po prostu żadna gazeta nie napisze, że walnęła rura na Oławskiej tylko na placu Dominikańskim bo wtedy będzie większa sensacja i więcej klików.
2013-11-06 21:30:21 (12 lat temu)
pawulon
 
do Neo[EZN]: Czytałem w gazecie internetowej, napisali że na Oławskiej ;)
2013-11-06 23:38:47 (12 lat temu)
esski
 
do pawulon: OOOOOOOOOOOOO to jakiś heroiczny ( zapewne niezamierzony) przypadek, Gazeta Wyborcza, Gazeta Wrocławska (Times) , Nasz Wrocław, Onet, Interia, PAP, Wirtualna Polska - wszyscy ci napisali o rurze i tunelu na placu Domminikańskim.
2013-11-07 17:00:06 (12 lat temu)
Trwa remont elewacji
2015-12-13 23:18:12 (10 lat temu)
mamik
 
Wyremontowano elewację.
2015-12-20 11:49:26 (10 lat temu)
do mamik: No może, nie była w złym stanie ale wygląda identycznie jak wcześniej tylko jest czystsza :)
2015-12-20 16:03:03 (10 lat temu)
mamik
 
do Neo[EZN]: Czyli wyczyszczono ;-)
2015-12-20 16:30:23 (10 lat temu)
... i Poltegorem - chyba nawet w trakcie rozbiórki która miała miejsce w 2007 roku.
2016-12-12 09:31:11 (9 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2016-12-12 12:48:29 (9 lat temu)
Masz na myśli nowy budynek ASP widoczny w oddali? :D
2017-07-12 08:03:25 (8 lat temu)
Siloy
 
+3 głosów:3
Oferta ZREMBu zawsze na czasie :)
2017-07-12 21:40:43 (8 lat temu)
do Neo[EZN]: Nie :-)

Acz na liście są i obiekty powstałe w XXI wieku.
2017-07-12 08:12:33 (8 lat temu)
do Corvus monedula: Mamy zgadywać ? Konsulat Niemiec ?
2017-07-12 11:20:04 (8 lat temu)
Jazzek
 
do YouPiter: Co tu zgadywać, to musi być ZREMB :)
2017-07-12 13:55:22 (8 lat temu)
do YouPiter: Konsulat Niemiec nie mógłby być wpisany na listę dóbr kultury współczesnej, bo tam tylko powojenne obiekty się znajdują.

Niczym szczególnym się nie wyróżniający biurowiec ZREMB-u doczekał się tego wyróżnienia. I nie jest to chyba nawet najbardziej kontrowersyjny wpis.
2017-07-12 14:02:22 (8 lat temu)
do Corvus monedula: O nieeee... a miałem nadzieję, że w ciągu kilku najbliższych lat podzieli los sąsiedniego biurowca PZU...
2017-07-13 13:28:02 (8 lat temu)
do Siloy: Tu akurat pamiątka z ul: Kępińskiej
2017-07-13 10:34:21 (8 lat temu)
do Neo[EZN]: No właśnie. Ja też.
Swoją drogą ciekawe, że niektórych obiektów z listy nie mamy na stronie :-)
2017-07-13 13:45:49 (8 lat temu)
mamik
 
do Neo[EZN]: Po remoncie wygląda całkiem dobrze.
2017-07-13 15:01:37 (8 lat temu)
do mamik: No tak, od PZU zdecydowanie lepiej.
2017-07-13 15:31:28 (8 lat temu)
do Corvus monedula: A słyszałem, że też miał być zeównany z ziemią tak jak PZU.
2017-07-14 09:51:00 (8 lat temu)
Licho
 
Skąd ta informacja? On jest wpisany na listę dóbr kultury współczesnej.
2018-01-05 20:18:23 (8 lat temu)
do Licho: Neo w sierpniu powiedział

2018-01-05 20:20:24 (8 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do Licho: Przepraszam, pomyłka. Pod zdjęciem napisałem, że zamieni się w kupę gruzu, ale zasugerowałem się wyburzeniem nieopodal podobnego biurowca PZU. Neo dobrze napisał, że dłuuuugo postoi.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2018-01-05 20:30:01 (8 lat temu)
Licho
 
do Wacław Grabkowski: Jakby co innego.
2018-01-05 20:26:28 (8 lat temu)
Co to za budynek po prawej ?
2020-11-02 23:42:30 (5 lat temu)
Licho
 
Tak zasadniczo to na zdjęciu jest głównie Oławska. Traugutta ledwo widać w tle.
2020-11-03 00:56:03 (5 lat temu)
Anneob
 
Pewien problem w tym, że granica pomiędzy ul. Oławską i Traugutta jest nieco ‘’nieostra’’. Traugutta zaczyna się, tuż po Podwalu (samochód z podnośnikiem) i ‘’meduzy’’ po lewej, oraz budynku 1-7, po prawej :))
2020-11-03 03:59:37 (5 lat temu)
Julo
 
+1 głosów:1
do vetinari: Traugutta 1-7, biurowiec. W fotopolska.eu nosi oznaczenie b12228 - przypisuję do tego zdjęcia
2020-11-03 00:19:51 (5 lat temu)
do Julo: ☺☺☺
2020-11-03 09:01:23 (5 lat temu)
do Anneob: Mnie raczej chodzilo o to, źe w takych situacjiach, kiedy jest na zdjięciu widoczny i rozpoznawalny budynek, tak jak tutaj, przypisujemy zdjięcie i do niego. Co jak będe w Wrocku i się zgubie ? Popatrze na budynek, i odrazu wiem gzię jestem ☺☺☺ fotopolska wzbogaca.
2020-11-03 09:01:15 (5 lat temu)
Anneob
 
do vetinari: Dziękuję bardzo Koledze, za wskazówki i porady :)) Odpowiadałem K. Licho, na temat podziału administracyjnego ulic Oławska- Traugutta. Faktycznie, takie ‘’dozory’’ mogą ułatwić lokalizację obiektów itp.
2020-11-03 13:14:20 (5 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
Odnośnie budynku dawnego Zrembu złożono wniosek o "pozwolenie na przebudowę i rozbudowę budynku biurowego oraz zmianę sposobu jego użytkowania na obiekt hotelowy wraz z garażem podziemnym" w imieniu spółki córki firmy Moderna
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2024-04-04 08:53:32 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
9 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: łomża łomża Rynek starego miasta 2 zary zamek Zary mapy Opolska Opolska Zary Mapy Zary mapy narutowicza radom Miechów Miechów szczecin szczecin szczec szczec zamość zamość dolna dolna jaworzno jaworzno dolna ludna lubaszcz głogów głogów bałkańska poddębice poddębice poddębice liceum poddębice liceum poddębice liceum Sobień szklarska granica