| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Most Rędziński (AOW)

2008 - 2011 budowa mostu autostradowego (AOW)

Most Rędziński nocą

Otwarcie Mostu Rędzińskiego

Obiekty w okolicy
Hydrofornia
66
m
Wrocław
Piłkarzy 50b-c
147
m
Wrocław
Śluza "Rędzin I" (południowa)
187
m
Wrocław
Stopień wodny Rędzin
187
m
Wrocław
Piłkarzy 50a
191
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456następna
W którym muzeum stoi nacodzień?
2016-09-10 11:51:01 (9 lat temu)
Prawdziwe cacko!!!!
2016-09-17 19:41:48 (9 lat temu)
do Neo[EZN]: Mają taki w Muzeum Drogownictwa w Szczucinie. Nie wiem czy to ten z fotografii...
2016-09-10 16:32:00 (9 lat temu)
do Neo[EZN]: Też jestem ciekaw.
2016-09-10 20:47:05 (9 lat temu)
do vetinari: Ale to cacko nieźle hałasowało :)
2016-09-17 20:23:33 (9 lat temu)
do vetinari: Nie, nie, przywieźli na przyczepie.
2016-09-17 20:42:19 (9 lat temu)
do vetinari: Ja pamiętam walec z lat 60. Toczył się taki potwór brukowaną Krakowską, a my wrzucaliśmy mu pod koła wszystko, co mieliśmy pod ręką. Taka maszyna imponowała "eksperymentującym” dzieciom :). Można było zobaczyć jak natychmiast zmienia się postać przedmiotu. Zaś przy ul. Wilczej, gdzie kursowały ciężarówki do chłodni składowej bawiliśmy się smołą. Wykładaliśmy na bruku placki smoły, a opony ciężarówek zostawiały na nich odciski bieżnika. Zdarzało się, że wiele placków nie odpadało od opon.
2016-09-17 21:03:41 (9 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Tz. źe ten walec drogowy przyjechal po wlasnej osie??
2016-09-17 20:34:37 (9 lat temu)
do Wacław Grabkowski: I zjechal sam, czy go zdjiely dzwigiem? pamietam z mojego dziecińsva na takie cacka. W latach 70tych u nas doślo do wielkiego rozwoju budownictwa, ale brakowalo techniki. Wies podobne cacka stali przy budowach i dodawali energie-obrotowa przes taśmy, albo cieplo z kotla... no i ocziwiścze później wykorzastano ich do walcowania dróg. Nie pamietam juź na ten chalas, ale wzpominam jak tak sobie stal na budowie iwlasznie byl centrem zasilania punktu do robienia betonu....i ja sie moglem przes plot "gapicz" s otwartymi ustami :-).
2016-09-17 20:48:57 (9 lat temu)
To już pamiętam dlaczego mnie tam nie było - nie miałem cierpliwości stać kilka godzin w kolejce...
2016-09-10 11:49:11 (9 lat temu)
do Neo[EZN]: Na początku zatrzymała mnie ochrona, policjant sprawdził mi aparaty, pstryknął mi kilka razy w nogi. Później ten facet mnie namierzył, ale nie dałem się :)
2016-09-11 19:07:40 (9 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+3 głosów:3
do Neo[EZN]: Chyba. Nie miałem żadnego zaproszenia, pojechałem w ciemno i długo kluczyłem samochodem zanim tam dojechałem. Po kilku próbach dostania się na most włączyłem się w grupę idącą legalnie za Donaldem. Chyba wzięli mnie za PeOwca :)
2016-09-11 19:26:12 (9 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Obawiali się zamachu?
2016-09-11 19:22:24 (9 lat temu)
max
 
+2 głosów:2
2016-09-11 11:11:04 (9 lat temu)
do max: Prawie robi wielką różnicę.
2016-09-11 13:05:13 (9 lat temu)
do max: Też lubię ten most. Dobrze, że już przeszli.
2016-09-11 19:16:09 (9 lat temu)
max
 
do Wacław Grabkowski: No właśnie :(
2016-09-11 13:11:55 (9 lat temu)
Qrcze Pinior kręci się koło Donka od początku filmu.
2016-09-09 22:07:47 (9 lat temu)
Licho
 
Ładne niebo.
2017-04-13 22:30:55 (9 lat temu)
Marek Kuliński
 
+3 głosów:3
Kiedyś cnotę trzeba stracić ;)
2017-04-13 23:31:17 (9 lat temu)
cracusiac
 
+1 głosów:1
Naleze do tych nielicznych. Nie sfocilem ani Mostu Rędzińskiego ani Mostu Milenijnego.
2017-04-14 07:52:23 (9 lat temu)
Fajnie Ci wyśedl gwiazdozbiór Trojkata i Berana...i oczywiścze...zdjiecie na The best of fotopolska.eu !!!!!!
2017-04-18 09:03:00 (9 lat temu)
Licho
 
+3 głosów:3
Płynna blenda :-)
2017-06-27 23:01:13 (8 lat temu)
s_mile
 
do Licho: Dokładnie
2017-06-27 23:20:09 (8 lat temu)
Siloy
 
I Śnieżkę widać ... :)
2020-02-08 22:19:53 (6 lat temu)
mar
 
Nawet talerze widać.
2020-02-08 22:47:31 (6 lat temu)
do Siloy: I wyraźnie trasa tam prowadzi.
2020-02-08 22:25:29 (6 lat temu)
jelonek
 
Fascynująca budowla.
2020-01-17 19:43:18 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
do jelonek: Fotka niesamowita, zdjęcie miesiąca ;-)
2020-01-17 19:46:48 (6 lat temu)
do ZPKSoft: A gdtyby gołąbek się obrócił o 90° to by była jeszcze lepsza ;-)
2020-01-18 11:11:44 (6 lat temu)
Vojtech Csernók
 
+1 głosów:1
Trochę brudna ta matryca
2020-04-05 13:05:39 (6 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
WOW....👍
2021-07-26 11:31:58 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
57 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
2014
-
2014
2014
-
2014
2014
-
2014
2014
-
2015
2014
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2015
2015
-
2017
2015
-
2017
2017
-
2017
2017
-
2018
2017
-
2020
2020
-
2020
2020
-
2022
2020
-
2022
2022
-
2025
2022
-
2025
2025
-
2025
2025
-
2026
2025
-
2026
Most Rędziński (AOW) - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Gryfice Gryfice nowotki Brześć zakorzel merino werba gdynia lotnicze gdynia lotnicze Gdynia lotnicze Gdynia z lotu ptaka warszawa aleje jerozolimskie katowice katowice radomyśl nad sanem radomyśl wielki katowice chorzowska chorzów chorzów chorzów chorzów ŁÓDŹ ŁÓDŹ ŁÓDŹ ŁÓDŹ august soller węgrzce Zamosc Zamosc mieszkowice rymanów niedźwiedzia rymanów przemyśl przemyśl