| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Ostatnie komentarze
Bytom
Pomnik mieszkańców Szombierek poległych w I wojnie światowej
chrzan233 (2026-06-22 00:04:46)
Widzę, że w Bytomiu w elfickim pisano po pomnikach. Nie lepiej zostawić oryginał? Nawet daty się nie pokrywają na tej i kolejnej widokówce. Pomijam treść tego co na pomniku oraz czcionkę. Już teraz nie wiadomo jak to faktycznie wyglądało.
yani (2026-06-22 00:32:36)
@Rafał Eckiert (Beuther) - proponuję wymianę na oryginał. A jeśli nie posiadasz, bo takie już ściągnąłeś, to do kosza.
chrzan233 (2026-06-22 01:14:25)
Niestety archiwalny Bytom jest regularnie podmieniany na twory AI. Widokówki sprzed 100 i więcej lat wyglądają jak prosto z drukarni. Teraz nie da się nawet zweryfikować, które elementy zdjęć są zmyślone, a które zgodne z oryginałem.
yani (2026-06-22 01:35:18)
I to się zaczyna robić przerażające... :/
Rafał Eckiert (Beuther) (2026-06-22 08:45:21)
Macie foto oryginalne bez retuszu i AI
Rafał Eckiert (Beuther) (2026-06-22 09:00:34)
Jeśli chodzi o powiększanie AI fotek,są programy które powiększają fotki ,nie zmieniając struktury fotografii, czasami przy fotografiach bardzo złej jakości skompresowanych i małych to czasami wychodzi to dziwnie ,litery, krzaki i postaci.
Rafał Eckiert (Beuther) (2026-06-22 09:08:15)
Mam nadzieję że nie będziecie już mieli do mnie obiekcji jeśli chodzi o tą i te co ostatnio dodałem i podmieniłem na oryginały, jeśli tu teraz piszę że nie dodam już poprawionych fotek przez AI to wierzcie mi ,jestem osobą słowną,ale też nie miejcie do mnie pretensji o jakość fotki.
Eugeniusz S. (2026-06-22 10:18:59)
Na tym zdjęciu jest oryginalny rosyjski moździerz ale czasy stalinizmu nie przeżył .
Woj11 (2026-06-22 10:26:03)
Cokól jeszcze dość dlugo stał, bo zlikwidowano go w XXI wieku
chrzan233 (2026-06-22 10:29:29)
Czyli jednak zmieniają strukturę, skoro wychodzi to dziwnie? Ja Rafale nie mam żadnego powodu żeby Ci nie wierzyć, także na spokojnie. Jakość to piękna sprawa, ale nie kosztem przekłamywania materiału. Kiedyś pojawi się wersja żyleta, ktoś podmieni i wszyscy będą zadowoleni.

Bytom
pl. Kościuszki Tadeusza
Mariusz Brzeziński (2026-06-21 13:20:19)
Dokładnie, to rok 2004.

Bytom
Pomnik mieszkańców Szombierek poległych w I wojnie światowej
Dariusz Łukasik (2012-07-10 19:32:33)
Szkoda ze zniknął ,dziś mógłby stać bez problemów....
Rafał Eckiert (Beuther) (2012-07-10 20:06:44)
Niestety takie były czasy , ocalały dwa na Bobrku i Karbiu.
pawulon (2012-07-10 20:58:58)
Już są takie dwa, to jest trzecie.
Marcin Cholewa (2012-07-10 22:12:29)
Ten jest bez swastyki
pawulon (2012-07-10 22:31:07)
Na tamtym swastyka jest domalowana, czyli jak to często bywało Niemcy zaadaptowali starszą pocztówkę do swojej późniejszej propagandy. Może nie mieli na stanie dobrych fotografów w tym czasie ;))
Rafał Eckiert (Beuther) (2012-07-10 22:32:25)
Dlatego nie usunąłem .
pawulon (2012-07-10 22:35:50)
I słusznie ;)
Woj11 (2026-06-21 11:44:59)
Datowanie do korekty. Pomnik odsłonięto w 1935
Rafał Eckiert (Beuther) (2026-06-21 11:47:39)
Sam dodałem fotkę,sugerowałem się teraz datą na pomniku

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Strona miejscowości Bytom - Bytom.fotopolska.eu
Na tej stronie obejrzysz zdjęcia i przeczytasz komentarze tylko dotyczące miejscowości Bytom
proszę czekać...
Lista szybów w miejscowosci Bytom
12następna
Wieża wyciągowa szybu "Krystyn...
Kopalnia Węgla Kamiennego "...
Szyb Rejtan
Kopalnia Węgla Kamiennego "...
Szyb "Ewa"
Kopalnia Węgla Kamiennego "...
Szyb Staszic
Kopalnia Węgla Kamiennego "...
Szyb Budryk
Kopalnia Węgla Kamiennego "...
Szyb "Witczak"
Kopalnia Węgla Kamiennego "...
Szyb Zachodni kopalni "Miechow...
Kopalnia Węgla Kamiennego "...
Centralna Pompownia "Bolko"
Zakłady Górniczo-Hutnicze "...
Szyb Skarga
Kopalnia Węgla Kamiennego "...
Szyb Północny kopalni "Miechow...
Kopalnia Węgla Kamiennego "...
Szyb "Barbara"
Węglokoks Kraj Ruch Bobrek
Szyb wentylacyjny podsadzkowy
Zakład Górniczy EKO–PLUS Sp...
Szyb "Jan"
Węglokoks Kraj Ruch Bobrek
Szyb "Bończyk"
Kopalnia Węgla Kamiennego "...
Szyb "Zbigniew"
Węglokoks Kraj Ruch Bobrek
Kamień graniczny pola górnicze...
Użytek Ekologiczny ”Verona„...
Szyb "Stalmach"
Kopalnia Węgla Kamiennego "...
Szyb Barbara
Kopalnia Węgla Kamiennego "...
Szyb Schwerin kopalni węgla "F...
Kopalnia Łagiewniki
Szyb "Jadwiga"
Kopalnia Węgla Kamiennego "...
Szyb Południowy kopalni "Miech...
Kopalnia Węgla Kamiennego "...
szyb Czyżyk
Kopalnia rud cynku i ołowiu...
Szyb "Janina"
Kopalnia Węgla Kamiennego "...
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: pszczyna pszczyna czarna sędziszowska długi targ tramwaje tramwaje bratkowice bratkowice pawilon Pajdaka Szkoła podstawowa 366 Szkoła podstawowa 366 pabianice pabianice pszczyna ulica pukowca magiera 24 kościan kościan racibórz racibórz kościan dworzec Racibórz klasztor dominikański linia 25 kościan dworzec kościan dworzec panoramy Węgrzce kościan dworzec Żagań Żagań Wilanów Wilanów kościan dworzec Gdynia Gdynia