| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
41
2.ZPKSoft
23
3.piotr brzezina
20
4.Nemezis
19
5.4elza
18
6.Antoni Piotr Korzeniewski
17
7.Przemo375
15
8.Bogdan JS
12
9.Ewqa100
10
10.Jac64
10
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
36
2.Desperado
24
3.4elza
20
4.mar
17
5.Ewqa100
17
6.Cristoforo
16
7.Dana
16
8.ireneusz1966
15
9.da signa
15
10.Wiesław Smyk
14
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Neo[EZN]
141
2.Bogdan JS
65
3.ireneusz1966
38
4.vetinari
28
5.Jazzek
20
6.sawickimarcin
16
7.ZPKSoft
13
8.Fonik1
12
9.piotr brzezina
8
10.Rafał Eckiert (Beuther)
4
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1826
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1438
4.vetinari
1384
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1049
8.ireneusz1966
1041
9.chrzan233
951
10. legion
948

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...180181182183184185186187188189190...3183931840następna
Dworzec kolejowy i Komisariat Policji
Rudna
Kamil K
Dana
+2 głosów:2
Do nazwy obiektu dopisałam Komisariat Policji.
2026-05-22 12:49:38 (miesiąc temu)
ul. Moniuszki Stanisława
Warszawa
marekantoniusz
yani
+1 głosów:1
To nie Sienkiewicza, a Moniuszki.
2026-05-22 12:22:56 (miesiąc temu)
yani
+1 głosów:1
Skorygowałem przypisanie i naniosłem znacznik.
2026-05-22 12:46:30 (miesiąc temu)
Dworzec kolejowy i Komisariat Policji
Rudna
Maciej S.
Dana
+1 głosów:1
2026-05-22 12:40:24 (miesiąc temu)
Odra Dolna
Wrocław
Dürgoy Marcin
2026-05-21 21:14:12 (miesiąc temu)
vetinari
+2 głosów:2
Marcinie, przypisanie zdjiecia pod budowę Quorum przy takym ujięciu raczej błędne. Moźna go zastąpić znacznikiem na zdjięciu. Bo teraz to wygłąda na to, źe ulica Sikorskiego jest zalana, jak dla mnie jakymś tokem wodnym albo zbiornikiem ☺☺☺
2026-05-22 12:08:34 (miesiąc temu)
Górna 5
Jelenia Góra
antypuszka©
vetinari
+1 głosów:1
Leciutko bym wyprostowal lewą strone ☺
2026-05-21 13:57:04 (miesiąc temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
2026-05-21 13:59:46 (miesiąc temu)
vetinari
+4 głosów:4
do piotr brzezina : Dzękuję Piotrze, niezauwaźylem ale, źe bys sam pod tymy zdjięciami napisal uwage o wyprostowaniu. Sławek jest wieloletnim fotopolanem, i moja uwaga jest napewno tylko formalna. Natomiast, pod tymi zalinkowanymi zdjięciami by bylo fajnie jak bys podal porade jak prostować, za pomocą jakiegoś programu, link na program....i napewno zauwaźyleś źe linky prowadzą do uźytkownika który ma dodanych 12 zdjięć po 8 miesiecy trzwającym staźu. I tak uprzejmnie....niezauwaźylem ostatnie lata źe bys komuś w podobnych przypadkach zwracal uwage. Pozdrawiam........................................
2026-05-21 14:26:52 (miesiąc temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Do vetinari. Nie zwracam uwagi do zdjęć, bezpośrednio na fotopolsce, ale pomagam innym omijając fotopolskę, żeby nie byli zaraz prześladowani czy pomawiani o jakiejś konszachty, czy inne pomówienia. Chciałem jeszcze coś dodać ale nie ma sensu, a ja i tak się nie zmienię i nadal będę pomagał innym bez rozgłosu. Jeden tu napisał (....) do fotopolanina "kolego ja mogę tu wszystko nawet do wyp... ciebie z fotopolski" Pozdrawiam
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2026-05-21 15:16:20 (miesiąc temu)
antypuszka©
+2 głosów:2
do vetinari: Fotka z komórki, na tym małym ekranie, to nic niewidać i tak sporo wyprodtowałem. Poprawię się.
2026-05-21 18:18:49 (miesiąc temu)
antypuszka©
+3 głosów:3
do vetinari: Teraz będzie dobrze.
2026-05-21 18:24:39 (miesiąc temu)
do antypuszka©: ☺☺☺ wiedzialem źe to jest raczej przypadek czy wypadek...
2026-05-21 20:34:49 (miesiąc temu)
slawekh
+1 głosów:1
do vetinari: Może i proste, ale było fajne ujęcie ul. Górnej. Teraz zniknęło.
2026-05-21 21:25:04 (miesiąc temu)
do slawekh: Chyba niebędzie problem to fajne ujięcie ulicy Górnej powtórzyć ☺☺☺
2026-05-22 12:05:27 (miesiąc temu)
Wilcza Góra (Wilkołak) (367 m n.p.m.)
Wilków
pawulon
chrzan233
+1 głosów:1
Na aukcji z obiegiem 1896, obniżyłem datowanie.
2026-05-22 11:47:05 (miesiąc temu)
Browar Obywatelski
Tychy
Neo[EZN]
Błedzne przypisanie - to są Tychy, w centrum zdjęcia mamy st.kol. Tychy i dawny Browar Obywatelski, po prawej skosem przebiega ul. Mikołowska.
2009-11-28 22:16:27 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Dzięki. Już poprawiłem.
2009-11-28 22:18:06 (16 lat temu)
Wydaje mi się że cała seria zdjęć lotniczych 59 Eskadry Breguetów Armi Błękitnej Hallera jest błędnie opisana jeśli chodzi o datę.
Według opisu na zdjęciu (kliszy) jest to 20 siepień 1919 godz 11.
Wielce prawdopodobne jest więc, że to „ rajd” zwiadowczy w 3 dniu trwania I Powstania Śląskiego.
Dodam że nad Katowicami operowały w tym dniu samoloty niemieckie a powstańcom udało się jeden z nich zestrzelić.

2011-09-25 13:16:45 (14 lat temu)
Dzień dobry, czy byłaby możliwość zamieszczenia zdjęcia w lepszej jakości? WIdziałem zbliżenie na Browar - jestwyraźniejsze.
2026-05-22 11:42:46 (miesiąc temu)
Wnętrza
Strzelin
Desperado
ZPKSoft
+2 głosów:2
Jacku, wielkie dzięki za to zdjęcie. Bardzo mi brakowało do kompletu historii kościoła. Widoczna empora, jako twór nie mający uzasadnienia w odtwarzanej wersji świątyni została rozebrana na pocz. XXI w.
2026-05-19 18:54:56 (miesiąc temu)
Zastanawiam się czy skuta posadzka to efekt jakichś prac archeo, czy raczej poszukiwacze skarbów?
2026-05-22 11:31:20 (miesiąc temu)
Wolności 1
Siewierz
4elza
Dubelek, podmienione.
2020-02-12 08:34:01 (6 lat temu)
Nazwa ulicy dwuczłonowa nr1, może to Żwirki i Wigury?
2020-02-12 08:36:11 (6 lat temu)
Jazzek
+1 głosów:1
do 4elza: Murowany dom ŻiW 1 musi być starszy niż 1961.
2020-02-12 10:36:05 (6 lat temu)
do Jazzek: Pytanie - czy to w ogóle jest Siewierz? Przypisać do polskich NN?
2020-02-12 16:06:50 (6 lat temu)
Jazzek
+2 głosów:2
do 4elza: Jestem za, wtedy łatwiej któryś z naszych speców namierzy :)
2020-02-12 20:26:45 (6 lat temu)
Scroll
+2 głosów:2
Zdaje się, że ten budynek widoczny jest na tym zdjęciu (link poniżej), więc na tabliczce jest prawdopodobnie napisane "Wolności". Przyda się weryfikacja.
2026-05-21 09:14:05 (miesiąc temu)
do Scroll: Bingo!
2026-05-21 09:42:43 (miesiąc temu)
do Scroll: Dziękuję.
2026-05-22 06:32:05 (miesiąc temu)
do 4elza: Bardzo proszę :-)
2026-05-22 11:20:31 (miesiąc temu)
Scroll
+1 głosów:1
do Jazzek: Super. Udało się :-).
2026-05-22 11:21:17 (miesiąc temu)
Wschodnia strona Nowego Targu
Wrocław
Neo[EZN]
WW
+2 głosów:2
Zabawny rozmiar zdjęcia.
2013-01-29 22:52:26 (13 lat temu)
do WW: Są jeszcze mniejsze, heh... Mam pierwszą wersję strony z 2001 roku i każdą kolejną - za jakiś czas je wrzucę - jak to Danusia mówi - dla potomnych.
2013-01-29 23:29:28 (13 lat temu)
pawulon
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Dodałem kilka pikseli bez straty dla obrazu, za to z zyskiem dla naszych oczu ;)
2013-01-30 00:01:14 (13 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-05-22 10:01:12 (miesiąc temu)
Jazzek
+1 głosów:1
Oznaczyłem resztki domu towarowego Barasch.
2026-05-22 10:09:16 (miesiąc temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...180181182183184185186187188189190...3183931840następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: bydgoszcz bydgoszcz osiedle latawiec Raszowa Zakrzówek Radom Radom Radom Radom Warszawa osiedle latawiec Wierzbna brinnitz ESTAKADA brzostek cmentarz 218 cmentarz 221 skoczni cmentarz 222 cmentarz 221 stawiki krauterweg kiełczowska wieluń osiedle wieluń wyszysńskiego wieluń wyszysńskiego wieluń wieluń piekary śląskie cmentarz 220 piekary śląskie brzyska cmentarz 217 zręczyce de niro cmentarz 219