| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
37
2.ZPKSoft
23
3.Nemezis
19
4.4elza
18
5.Antoni Piotr Korzeniewski
17
6.Przemo375
15
7.piotr brzezina
14
8.Bogdan JS
12
9.Jac64
10
10.Ewqa100
10
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
36
2.Desperado
23
3.Cristoforo
15
4.ireneusz1966
15
5.mar
14
6.verbensis
13
7.Dana
13
8.da signa
13
9.Ewqa100
13
10.Wiesław Smyk
12
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Neo[EZN]
141
2.Bogdan JS
65
3.ireneusz1966
38
4.vetinari
28
5.Jazzek
20
6.ZPKSoft
13
7.Fonik1
12
8.sawickimarcin
12
9.Ewqa100
4
10.Rafał Eckiert (Beuther)
4
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1826
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1438
4.vetinari
1384
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1049
8.ireneusz1966
1041
9.chrzan233
950
10. legion
948

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...176177178179180181182183184185186...3183931840następna
Sosnowiec - zdjęcia niezidentyfikowane
Sosnowiec
4elza
To może być Modrzejowska, ale równie dobrze np Głowackiego.
2020-01-07 08:37:54 (6 lat temu)
Dużo nie ma. Konfekcja Damska. Modrzejowska 1, 3, 6, 14,15. I tyle w przewodniku gospodarczym. Trzeba się kiedyś przejść po bramach. Może w sobotę najbliższą.
2021-01-17 21:00:33 (5 lat temu)
do rdx0: Jeśli Modrzejowska to tylko po stronie numerów parzystych. Może być także Dekerta, Targowa lub Warszawska (bramy po stronie wschodniej)
2023-03-12 17:03:14 (3 lata temu)
do Banita: To może być Dekerta...
2026-05-23 08:24:43 (miesiąc temu)
Sosnowiec - zdjęcia niezidentyfikowane
Sosnowiec
4elza
Datowanie intuicyjne, do ewentualnej korekty.
2026-05-23 08:22:38 (miesiąc temu)
Schronisko "Zimmermannsbaude"
Jugów
esski
Widziałam z datownikiem z 2.01.1912.
2026-05-23 08:21:00 (miesiąc temu)
Dom wczasowy "Morion"
Karpacz
Hellrid
Podmiana na bardziej ostry skan
2026-05-23 08:11:26 (miesiąc temu)
Willa "Sokół"
Wisła
Dana
Willa znajdowała obok "Placówki"
2025-08-05 11:19:43 (10 miesięcy temu)
Dana
+1 głosów:1
do Woj11: Czyli "Placówka" miała z jednej strony "Zofiówkę",a z drugiej willę "Sokół"? Uderza mnie podobieństwo architektury "Placówki" i willi "Sokół.
2025-08-05 19:28:35 (10 miesięcy temu)
do Dana : W pdf jest Wisła w dawnej pocztówce. Tam znalazłam takie info. Plik jest w necie jkc dostępny
2025-08-05 19:35:58 (10 miesięcy temu)
paulus60
+1 głosów:1
do Dana : Ze zdjęć wynika, że były niemal identyczne.
Lokalizacja też wyjaśniona, czyli obszar między ul. 1 Maja i Kolejową a deptakiem - zamkniętą dla ruchu pojazdów ulicą 3 Maja w jej północnej części i ulicą B. Prusa od południa. Dziś stoją tam betonowe obiekty handlowe przez miejscowych zwane "bunkrami" oraz obiekt biurowy GS "Samopomoc Chłopska" (ul. 1 Maja 67).




Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Link
2025-08-05 20:15:57 (10 miesięcy temu)
Dana
+1 głosów:1
do paulus60: Dzięki za info:) "Na oko" zaznaczyłam willę Sokół na mapce. Wracam jeszcze do zdjęcia z willami Zofiówka i Placówka, które rownież nie maja znacznika na mapce - na tym zdjęciu w tle widać dwa dosyć charakterystyczne budynki; ustalenie ich tożsamości pomogłoby lepiej okreśkić położenie willi Ochorowicza
2025-08-06 10:38:46 (10 miesięcy temu)
do Dana : Może to być właściwy trop. Ponad willami, ale bardziej w lewo dziś góruje hotel Gołębiewski. Moim zdaniem ta willa na stoku pośrodku zdjęcia z Zofiówką to "Zacisze" (detale się zgadzają). Ta po lewej to raczej nie "Dąbrówka", ale lokalizacja przy Al. bp. Burschego jest najprawdopodobniej prawidłowa.





Aleja ks. bp. Juliusza Burschego.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Uzupełnienie
2025-08-06 15:39:55 (10 miesięcy temu)
Dana
+1 głosów:1
do paulus60: Nad willą Zacisze dałam znacznik; a czy willa po lewej to nie przypadkiem Słoneczna"
2025-08-06 19:15:42 (10 miesięcy temu)
paulus60
+1 głosów:1
do Dana : Detale się zgadzają - mansardy, weranda z prawej strony, komin i lokalizacja. Rzekłbym - strzał w dziesiątkę. Myślę, że jesteśmy w domu :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Uzupełnienie
2025-08-06 19:47:25 (10 miesięcy temu)
2026-05-22 22:13:48 (miesiąc temu)
do Krzyś_: Umknęło mi :( Ale ten powyższy chyba nieco lepszy ...
2026-05-23 07:25:57 (miesiąc temu)
Basen MOSIR
Kielce
Mariusz Ucig
a kiedy zniknely lawki z tej gorki po prawej?
2026-05-22 22:25:58 (miesiąc temu)
do user: Niestety tego nie wiem.
2026-05-23 06:56:52 (miesiąc temu)
pl. Zbawiciela
Warszawa
fck
Wymiana, korekta datacji, znaczniki.
2026-05-23 00:53:33 (miesiąc temu)
Huta "Buczek" Sp. z o.o.
Sosnowiec
4elza
Banita
+1 głosów:1
Ulica z lewej to Renardowska. Po prawej z boku tych domów robotniczych Żelazna. W prawo poza kadrem Katarzyńska. Za wieżą ciśnień w lewo Piekarska.
Po lewej stronie wieży ciśnień, widoczny tuż nad ogrodzeniem dach to budynek przy Piekarskiej po stronie północnej, bardziej w dali widoczny może być Młyn i Browar
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Zdanie
2026-05-23 00:17:43 (miesiąc temu)
Wieża ciśnień
Sosnowiec
4elza
Ta ulica to ówczesna Piekarska.
Dobiegała do Skautów (droga na północ) i Dworskiej (droga na południe) - obecnie Zamkowa jako przedłużenie do Skautów. Wieża ciśnień stała w miejscu przystanku tramwajowego, jakby między schodami
Od wieży ciśnień w prawo za budynkiem swój początek miała Renardowska
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Link
2026-05-23 00:13:47 (miesiąc temu)
Pałac Druckich-Lubeckich
Teresin
labeo7
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: spam
2026-05-22 16:57:49 (miesiąc temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: spam
2026-05-22 18:14:53 (miesiąc temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: spam
2026-05-22 20:01:49 (miesiąc temu)
Jac64
+2 głosów:2
do skoczek: Ja nawet wiem kto...niejaki skoczek, który powtarza jak mantrę, że jakieś zdjęcie jest w czyjejś kolekcji:))
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2026-05-22 20:16:14 (miesiąc temu)
polskup
+2 głosów:2
do skoczek: A w Leżajsku nie sprzedają klawiatur ze sprawnym CapsLockiem, takim, który można wyłączyć? :D
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2026-05-22 20:17:35 (miesiąc temu)
skoczek
 
do Jac64: Sugerujesz że ja nie mogę się pogodzić z tym że zdjęcia znajdują się w mojej kolekcji ?
2026-05-22 20:33:14 (miesiąc temu)
skoczek
 
do polskup: Są osoby do których trzeba mówić dużymi literami.
2026-05-22 20:34:33 (miesiąc temu)
polskup
+1 głosów:1
do skoczek: Ale to nie jest portal o informowaniu społeczeństwa, co znajduje się w czyjej kolekcji, zwłaszcza w sposób inny niż pokazywanie tych zdjęć. Wiec jesteś traktowany jak troll. Zresztą sam to wiesz, bo działasz celowo, ale i tak nic nie wskórasz. Przykro mi. Może poza informacją do Twojego dostawcy internetu o Twoich działaniach.
2026-05-22 20:44:25 (miesiąc temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: spam
2026-05-22 20:44:30 (miesiąc temu)
Jac64
+1 głosów:1
do skoczek: Różne są zboczenia
2026-05-22 20:58:26 (miesiąc temu)
do polskup: Komentarz został usunięty przez administratora - powód: spam
2026-05-22 21:07:51 (miesiąc temu)
vetinari
+1 głosów:1
do skoczek: Na twojim miejscu bym się pozbyl wszytkiego co jest polączne z tą kolekcjią, na niej jest napewno jakaś kłątwa...ludzie którzy są opętani tą klłątwą mogą mieć problem CapsLockiem zacinają się na jednym zdaniu i ciągle się powtarzają....
2026-05-22 21:17:19 (miesiąc temu)
skoczek
 
do vetinari: NA SZCZĘŚCIE JESTEŚ TAM GDZIE JESTEŚ , CHOCIAŻ WĄTPIĘ CZY TO SZCZĘŚCIE.
2026-05-22 21:34:46 (miesiąc temu)
vetinari
+1 głosów:1
do skoczek: Wierz mi, tam gdzie ja jestem...nie są kraty w oknach, nie ma naokolo mnie pielegnarek, i rano i wieczór mnie niezmuszają uźywać lekarstwa....i mam wolny dostęp do internetu i na spacery niejestem ograniczony jakymś murem ☺
2026-05-22 21:41:37 (miesiąc temu)
skoczek
 
do vetinari: HMM , NIESTETY RANO MOŻE SIĘ OĶAZAĆ ŻE TO BYŁ TYLKO PIĘKNY SEN
2026-05-22 21:52:43 (miesiąc temu)
do skoczek: Piękny sen, to jest w mojim przypadku to, źe wygramy tegoroczne mistrowstwa świata w hokeju. I jak wygramy, to się ten sen stanie realią ☺☺☺
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: czeski błąd ☺
2026-05-22 21:58:32 (miesiąc temu)
do vetinari: Komentarz został usunięty przez administratora - powód: spam
2026-05-22 22:07:47 (miesiąc temu)
polskup
+1 głosów:1
do skoczek: A czy wymienieni panowie wiedzą, że tak sobie wycierasz gębę ich nazwiskami i robisz im czarny PR?
2026-05-22 22:09:33 (miesiąc temu)
do skoczek: Smieśne tym jest i to, źe choć byś to napisał tisąc razy, nic to nie zmieni. Tylko to wskazuje na tą kłątwę i opętanie. Ale moźe jest szansa na to, źe nam wreścze napiszesz o co ci tak naprawdę chodzi???
2026-05-22 22:10:44 (miesiąc temu)
fantom
+3 głosów:3
do vetinari: Żal mu ściska tylną część ciała bo kupił fotkę za 5 euro, a tu wisi ona za darmo i gość nie może tego przeżyć. Nie pierwszy on i nie ostatni.
I do tego jeszcze jakieś narodowościowe urojenia, jakby było mało.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2026-05-22 22:23:22 (miesiąc temu)
do fantom: Komentarz został usunięty przez administratora - powód: zbędne....
2026-05-22 23:54:19 (miesiąc temu)
do vetinari: Komentarz został usunięty przez administratora - powód: zbędne....
2026-05-22 23:58:03 (miesiąc temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...176177178179180181182183184185186...3183931840następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: kozłowka zelenaya wrocław trzebnica trzebnica brodnica RADOM RADOM gdańsk, skarpowa Alga mniszew chłodna radom reja 26 radom reja 26 radom reja 26 szczebrzeszyn klukowskiego WARSZAWA WARSZAWA świątki radom reja 26 jadtkowa radom reja 26 cieplice cieplice radom reja 26 łowicz łowicz Pałac Staszica Kościół Seminaryjny radom reja 26 Plac Teatralny Pałac Staszica Bergfriede Plac Teatralny Plac Teatralny budowa drogi w bieszczadach