| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
41
2.ZPKSoft
23
3.piotr brzezina
20
4.Nemezis
19
5.4elza
18
6.Antoni Piotr Korzeniewski
17
7.Przemo375
15
8.Bogdan JS
12
9.Ewqa100
10
10.Jac64
10
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Antoni Piotr Korzeniewski
36
2.Desperado
24
3.4elza
20
4.mar
17
5.Ewqa100
17
6.Cristoforo
16
7.Dana
16
8.ireneusz1966
15
9.da signa
15
10.Wiesław Smyk
14
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Neo[EZN]
141
2.Bogdan JS
65
3.ireneusz1966
38
4.vetinari
28
5.Jazzek
20
6.sawickimarcin
16
7.ZPKSoft
13
8.Fonik1
12
9.piotr brzezina
8
10.Rafał Eckiert (Beuther)
4
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
1826
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1438
4.vetinari
1384
5.cm
1142
6.Wacław Grabkowski
1067
7.Tomiko
1049
8.ireneusz1966
1041
9.chrzan233
951
10. legion
948

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...183184185186187188189190191192193...3183931840następna
Sanatorium "Energetyk"
Świnoujście
podroznikwczasie
Ismena
+1 głosów:1
Znacznik po prawej wskazuje willę "Trude". "Światowid" to ten następny budynek.
2026-05-09 22:58:14 (miesiąc temu)
do Ismena: Poprawione, dzięki :)
2026-05-21 23:42:43 (miesiąc temu)
Schronisko górskie PTTK na Przysłopie pod Baranią Górą
Wisła
mar
stoik
 
do marek45: obecnie jak wiadomo stoi w centrum Wisły i mieści się tam informacja turystyczna. ale już chyba wiele razy o tym pisałem.
2026-05-19 13:53:53 (miesiąc temu)
marek45
+1 głosów:1
do stoik: Brak autora
2026-05-19 15:03:48 (miesiąc temu)
stoik
 
do marek45: a po co Ci potrzebny autor ? te pocztówki były wydawane w wielotysięcznych nakładach. z autorów kojarzę chyba tylko Falkiewicza.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2026-05-21 19:37:28 (miesiąc temu)
vetinari
+1 głosów:1
do marek45: Juź jest ☺
2026-05-21 20:32:45 (miesiąc temu)
stoik
 
do vetinari: jakże pięknie. moi drodzy i najmilsi. Czesilowi zależy na oryginałach ponieważ to kolekcjonuje. Sprzedałem mu kiedyś oryginalne zdjęcie Trzeciego Jazu na kartoniku. Za 100 złotych. Prawdopodobnie jedyne takie. Ale nie dla pieniędzy. Tylko żeby trafiło w dobre ręce. Wiele by o tym opowiadać. Ale mi się nie chce.
2026-05-21 23:20:58 (miesiąc temu)
stoik
 
do stoik: - oryginalny Jastrzembski. Nie zależy mi na pieniądzach. Prawdopodobnie jedyny istniejący egzemplarz. A nawet na pewno.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2026-05-21 23:24:54 (miesiąc temu)
Wrocławska 13
Żary
McAron
Wymiana
2026-05-21 22:53:19 (miesiąc temu)
Klub Garnizonowy MW
Świnoujście
mar
Kto przesunie znacznik w terenie na zielony, miedziany dach obiektu ? 50 metrów na północ.
2012-06-03 11:17:12 (14 lat temu)
Jest już OK
2012-06-03 11:57:02 (14 lat temu)
Podmieniłem na większe :)
2026-05-21 22:50:41 (miesiąc temu)
Krakowskie Przedmieście 29
Lublin
Nemezis
Nemezis
+2 głosów:2
Proszę ADM o zmianę nazwy obiektu na Hotel Palace Europa Lublin
2024-03-27 11:33:31 (2 lata temu)
mamik
+2 głosów:2
do Nemezis: A hotel działa? Bo rok temu strona internetowa istniała ale hotel był zamknięty.
2024-03-27 12:36:29 (2 lata temu)
Nemezis
+3 głosów:3
do mamik: Hotel zmienił właściciela i nazwę, wewnątrz trwa modernizacja.
2024-03-27 16:40:27 (2 lata temu)
mamik
+1 głosów:1
do Nemezis: Widziałem te informacje rok temu. Gdy się otworzy to mu zmienimy nazwę.
2024-03-27 18:27:23 (2 lata temu)
Nemezis
+3 głosów:3
do mamik: A ja widziałam dzisiaj i poznałam nazwę też dzisiaj osobiście, poza tym oficjalna strona hotelu i dane z działalności gospodarczej też są prawdziwe.
2024-03-27 18:30:52 (2 lata temu)
mamik
+1 głosów:1
do Nemezis: Ale hotel nie działa. Strona jest ale nic tam nie zarezerwujesz. Więc sytuacja jest taka sama jak rok temu.
2024-03-27 19:17:00 (2 lata temu)
Nemezis
+3 głosów:3
do mamik: Moja sugestia dotyczyła tylko nazwy, która jest zmieniona, i oficjalnie funkcjonuje. To, że nie działa wewnątrz nie ma związku z tym, że hotel stoi i się nazywa inaczej na dodatek też oficjalnie. Negowaliście zmianę nazwy Dworca Lublin (nawet wtedy jak było już wiadomo), żądaliście ode mnie potwierdzenia w uchwałach rady miasta, nie rozumiem uporu.
2024-03-27 19:26:55 (2 lata temu)
mamik
+2 głosów:2
do Nemezis: A jesteś pewna, że zacznie działać? Nie możesz poczekać? Nie rozumiem uporu, że wszystko trzeba zmieniać już i natychmiast bo tak chcesz. Jest na stronie jakaś informacja o planowanym otwarciu? Nie zauważyłem.
2024-03-27 19:35:37 (2 lata temu)
da signa
+2 głosów:2
do mamik: Teraz to ja nie rozumiem. Czy hotel musi "działać" by nanosić prawidłową nazwę obiektu? Teraz nazwa jest taka. Jak zmieni się na inną to się znowu poprawi.
2024-07-24 08:24:39 (rok temu)
yani
+2 głosów:2
do da signa:
Skoro hotel nie działa (i nie wiadomo czy będzie działać), to po co mu nadawać nazwę?
2024-07-24 12:51:53 (rok temu)
da signa
+1 głosów:1
do yani: W sumie racja, powinno być Krakowskie Przedmieście 29.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: liter
2024-07-24 13:07:26 (rok temu)
Nemezis
+3 głosów:3
do yani: Bzdury wypisujecie i upieracie się bez sensu. Co ma działanie czy nie działanie do tego, że hotel od kilku lat oficjalnie zmienił właściciela i nazwę. To zwykły złośliwy upór niemający uzasadnienia. Nazwa jest od kilku lat i na taką należy zmienić uwzględniając starą. Odbieram to jako głupi upór i złośliwość.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2026-05-21 15:08:27 (miesiąc temu)
yani
+3 głosów:3
do Nemezis:
Nie gorączkuj się tak - póki co, hotel nadal nie działa.
2026-05-21 16:08:09 (miesiąc temu)
do yani: To już się robi zagadnienie filozoficzne :-). Czy zamknięty i niedziałający hotel jest hotelem?
2026-05-21 18:10:08 (miesiąc temu)
blaggio.
+1 głosów:1
do da signa: Można też przewrotnie zapytać: czy obiekt w budowie, więc jeszcze niedziałający, np. biurowiec, apartamentowiec, o którym wiadomo już, jak będzie się nazywał, jako obiekt na FP też powinien do czasu uruchomienia widnieć pod nazwą oduliczną? A często jest tak, że w momencie oddania do użytku jednak nazwa zmienia się na inną ostateczną.
W tym przypadku moim zdaniem budynek jako obiekt na FP powinien nadal widnieć pod nazwą Hotel Palace Europa do momentu albo zmiany funkcji, albo do momentu uruchomienia jako hotel pod nową nazwą. Okres nieczynności jest okresem przejściowym i do czasu ostatecznego wyjaśnienia, co będzie dalej, obiekt nie musi zmieniać nazwy, tym bardziej jeśli nadal miałby to być jakiś hotel. Chyba mamy u nas wiele przykładów takich obiektów, gdzie postąpiliśmy w ten sposób.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Palace
2026-05-21 21:16:22 (miesiąc temu)
Nemezis
+3 głosów:3
do da signa: szok, jak można tak balansować w niewiedzy i braku logiki? ten przykład dowodzi, że tutaj w zaawansowanym remoncie też obiekt powinien być adresem nie nazwą. Są dziesiątki beznadziejnych przykładów na FP, ale ten lubelski hotel i ja wyraźnie są przykładem ignorancji i chorego podejścia do rzeczywistości. Brakuje gospodarza terenu, był, ale trzeba było go wywalić.
2026-05-21 21:59:11 (miesiąc temu)
da signa
+1 głosów:1
do Nemezis: Nie poczuwam się do roli adresata tej wypowiedzi.
2026-05-21 22:13:42 (miesiąc temu)
Desperado
+2 głosów:2
Błagam, dla zakończenia tej bezsensownej dyskusji, nazwijmy ten budynek hotelem. On i tak tam będzie, to co za różnica czy tydzień wcześniej czy później ?
2026-05-21 22:31:40 (miesiąc temu)
do Desperado: Coraz mniej mnie to obchodzi.
2026-05-21 22:34:14 (miesiąc temu)
Łagiewnicka 66
Łódź
sawickimarcin
4elza
+4 głosów:4
Zdjęcie należałoby wyprostować.
2026-05-15 07:27:57 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+5 głosów:5
do 4elza: Sama się wyprostuj...
2026-05-15 20:02:00 (miesiąc temu)
vetinari
+8 głosów:8
do sawickimarcin: Marcinie, jeścze jeden taky komentarz, i powrócimy do tego szlabanu na Twoją dzialalnoścz na fotopolsce. Obiecaleś kiedyś źe się zahamujeś...to jest ostatnie ostrzeźenie. I bez diskusii!!!
2026-05-15 20:32:30 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+5 głosów:5
do vetinari: Zdjęcie "wisi" jeden rok na FP i nikt nie zgłaszał zastrzeżeń ... Pani 4elza prowokuje i zaczepia mnie . Zauważ to ... Wyszukuje moje archiwlalne zdjęcia i się czepia ... Prosiłem Ja grzecznie żeby czepiła się męża ... Ale Ona upatrzyła sie mnie ... Niech spada. Najwyzej sobie znowu zrobie wakacje ... Ostrzezenie daj fantomowi - zwraca sie do mnie per "cieciu" - wiesz kto to jest "cieć" ... ?
2026-05-15 20:40:36 (miesiąc temu)
vetinari
+3 głosów:3
do sawickimarcin: Odbieraj to jako wyzwanie do meditacji, ale nie do wojny umyslowej. Tak jak napisalem, jeścze jeden podobny komentarz i będzieś mial "urlop"....
2026-05-15 20:46:14 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+4 głosów:4
do vetinari: Nie będę prowadził mediacji z panią 4elza, będe ja ignorował jak kilku innych użytkowników FP ... Jej wpisy od dzisiaj zostaną bez odpowiedzi. Dziękuje Ci za wyrozumiałość ...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: fragment
2026-05-15 20:50:14 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+4 głosów:4
do vetinari: Moje wpisy ktoś lajkuje ... Odbieram to jako akceptację Grupy ... Dziękuje i przepraszam.
2026-05-15 20:53:52 (miesiąc temu)
do 4elza: Pfrtssssssss ...
2026-05-15 20:56:03 (miesiąc temu)
Nemezis
+4 głosów:4
2026-05-15 21:01:36 (miesiąc temu)
Nemezis
+3 głosów:3
2026-05-15 21:05:00 (miesiąc temu)
Nemezis
+3 głosów:3
2026-05-15 21:07:11 (miesiąc temu)
Nemezis
+3 głosów:3
do vetinari: oceniałeś to zdjęcie i nie widziałeś? a tu straszysz?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2026-05-15 21:08:54 (miesiąc temu)
vetinari
+2 głosów:2
do Nemezis: Mam dziśaj dobry humor, wygrywamy obecnie nad Danią 2-0 diskusia jest o komentarzach Marcina wobec innych i nie o prostowaniu zdjięć.... I tak ogólnie, niekomentuj komentarze innych, to jest osobita rezcz, tak samo jak nik niekomentuje twoje oceny które dajesz Waldemarowi.....☺☺☺
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodatek i drobna zmiana ☺
2026-05-15 21:30:47 (miesiąc temu)
maj
+5 głosów:5
do sawickimarcin: Napiszę grzecznie, trochę chamskie i poniżej pasa, ale taką odzywką opinie wystawiłeś sobie
2026-05-15 21:40:00 (miesiąc temu)
vetinari
+1 głosów:1
do maj: Wieslawie, Marcin juź wie i zahamuje się. Napewno sobie zapamiętal wyrok adminów kiedy mu powrócono dzialanoścz. Wtedy bylo jasnie napisane, źe jeźeli ponownie wróci do podobnych komentarzy, opróć zahamowania, to po kolanach się będzie pelzal do Częstochowi, co jest 250km z Łódźi ☺☺☺
2026-05-15 21:47:10 (miesiąc temu)
Michał. K
+6 głosów:6
do vetinari: Hej mistrzu, nie czepiaj się Marcina , tamta węszy i zaszczuwa, a Ty "klaszczesz ", pora przejrzeć oczami i na oczy. Pozdrawiam !
2026-05-16 00:44:12 (miesiąc temu)
Michał. K
+3 głosów:3
do vetinari: Nie zauważyłeś, że jak coś jest na rzeczy, to nagle ten ktoś jest na rzeczy, czyt. tapecie.To tu jest przewidywalniejsze niż prognoza pogody. W wojsku się mówiło tak : Nasrało na pagony :-)
2026-05-16 00:50:10 (miesiąc temu)
yani
+6 głosów:6
do Michał. K:
Czasem lepiej siedzieć cicho, niż coś głupio chlapnąć i wyjść na idiotę...
2026-05-16 01:13:28 (miesiąc temu)
Michał. K
+1 głosów:1
do yani: Wątek tej myśli tyczy się ?
2026-05-16 01:24:08 (miesiąc temu)
Michał. K
+1 głosów:1
do vetinari: 125 około z buta , jak coś.
2026-05-16 01:27:00 (miesiąc temu)
Michał. K
+2 głosów:2
do yani: Ty pijesz do kogoś, że lepiej milczeć i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości ?
2026-05-16 01:30:04 (miesiąc temu)
piotr brzezina
+5 głosów:5
do vetinari: Z całym szacunkiem do Ciebie, dlaczego nie zwracasz się do takich fotopolan jak fantom który używa takich komentarzy do innych że włos się jeży na głowie, używa komentarzy które mogą zaszkodzić fotopolsce. Wiem lepiej wyżywać się na słabszych a tych co się boicie uśmiechać się do nich. Brakuje tu, fp Danuty B. Zacznijcie traktować wszystkich, prawie jednakowo
2026-05-16 06:31:41 (miesiąc temu)
4elza
+5 głosów:5
Czy ja kogokolwiek w jakikolwiek sposób uraziłam pisząc że "Zdjęcie należałoby wyprostować"?
2026-05-16 07:04:18 (miesiąc temu)
fantom
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Mądrzy nie mają się czego obawiać.
2026-05-16 07:47:02 (miesiąc temu)
piotr brzezina
+3 głosów:3
do fantom: Masz rację, to uważaj bo ty masz się czego obawiać.
2026-05-16 07:55:51 (miesiąc temu)
vetinari
+1 głosów:1
do Michał. K: Hej Michale, niezauwaźyleś źe tu się odbywa diskusia w dwóch poziomach. Pierwszy jest o samym zdjięciu, drógy o komunikacji. Tak, zdjięcie by porzebowalo lepiej wyprostować. Ale, zawsze istnieje jakieś ale...Poprostu nie kaźdy jest zdolny i zgrabny w obróbce zdjięć. Niejesteśmy portalem wyścigowym. Wiem, nie wierze źe Marcin się staral jak najlepiej źe by bylo dobre. Wiem źe kto inny by wyprostowal lepiej, ale poprostu, nie kaźdy ma to dane. Moźe to zabrzmi pateticznie, ale wierze źe Marcin do tej obróbky dal maks swojich umietności.
I co do diskusii......teź mi się niepodoba czasami rodzaj uwag które 4elza uźywa. Wiem źe jak się ktoś do niej odezwe w nie ten zposób, to chętnie znajdzie jego błęd i wykorzysta. Oczywiście, moźna to przejścz, coś sobie pomyśleć....ale niezrobila tego i napewno w przyślości niezrobi. I moźe dobrze, bo niektórych taka uwaga nastartuje, źe by się więcej postaral o obróbke. že sę rozwiną. U niektórych, tak jak u Marcina, takie komentarze dzialają jak czerwona szmata na byka. Z Marcinem jestem w kontakcie dlugy czas, i wiem źe moźna z nim komunikować, co zreśtą widać na jego odpowiedziach wobec mojego ostrzeźenia. Poprostu zawsze jest szansa uspokojić emocjie, i włączyć w komuniakcji tryb-Zdrowy rozsądek. Lepiej w ten zposób zahamować, niź później źalować...
Wiec następnym razem, jak będzieś się staral z mną komunikować, postaraj się o włączenie tego trybu komunikacji. Polowe tego co napisaleś jest dla mnie niezrozumiale i raczej dziwne....
2026-05-16 08:19:15 (miesiąc temu)
Michał. K
+1 głosów:1
do vetinari: ✔️
2026-05-16 09:58:41 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Brawo ... !!! ,,, BRAWO Piotrze ... !!! Mistrzowska riposta ... !!! Panu "cieciowi" już w drugiej dyskusji przytarto nosa ... !!!
2026-05-16 21:07:01 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+2 głosów:2
do vetinari: Zdjęcie zostało wypionowane do latarni stojącej w centralnej części kadru. Zamieszczając ten kadr byłem święcie przekonany że jest świetny i tak sadzę nadal. Zdjęcie ma 7 pozytywnych - maksymalnych ocen , nawet od mojego Administrtora, co jest rzasdkością. Nie widzę w tym kadrze cokolwiek co można by było poprawić. Pozdrawiam Dyskutantów.
2026-05-16 21:14:27 (miesiąc temu)
yani
+5 głosów:5
do sawickimarcin:
Tu nie chodzi o pion zdjęcia, a o perspektywę pionową. Budynek z lewej przewraca się na prawo.
2026-05-16 21:17:15 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do vetinari: Ilość "plusików" przy mojej odpowiedzi do Pani (......) świadczy o trafności mojej natychmiastowej riposty na jej nieuzasadniona uwagę.
2026-05-16 21:18:23 (miesiąc temu)
Michał. K
+1 głosów:1
do yani: Weno tam ogarnij i kontroluj bajerę i odpisz, tu a nie gdzie indziej.
2026-05-16 21:18:58 (miesiąc temu)
yani
+3 głosów:3
do sawickimarcin:
Nie ekscytuj się tak - te plusiki to są od armii klonów stworzonej przez Nemezis vel Eliza S.
2026-05-16 21:20:44 (miesiąc temu)
Michał. K
+3 głosów:3
do yani: Pierdzielisz jak przystało na starego pryka :-)) 👍
2026-05-16 21:23:35 (miesiąc temu)
yani
+5 głosów:5
do Michał. K:
Za cienki jesteś aby mnie obrazić.
Psy szczekają, karawana idzie dalej.
2026-05-16 21:29:20 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
Poproszę Administrację o zakończenie tej niemerytorycznej dyskusjo-pyskówki.
2026-05-16 21:32:44 (miesiąc temu)
yani
+4 głosów:4
do sawickimarcin:
Może najpierw przeprosisz użytkownika 4elza za tekst "Sama się wyprostuj"?
2026-05-16 21:42:32 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do yani: Pfrtsssssssss ...
2026-05-16 21:47:01 (miesiąc temu)
Michał. K
+1 głosów:1
do yani: To mi pogrub :-), .... wkładu własnego więcej w fotografiach, a mniej polemiki życzę. Kontroluj bajerę... pamiętaj GRUBASIE !
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Znam temat
2026-05-16 21:51:16 (miesiąc temu)
yani
+4 głosów:4
do sawickimarcin:
I wszystko jasne...
Już kilka lat temu pisałem, że Fotopolska to nie twoja bajka... Tu jednak trzeba mieć trochę mózgu, aby egzystować.
2026-05-16 21:57:31 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do yani: Pfrttttttsssssss ... !!!
2026-05-16 21:58:39 (miesiąc temu)
do yani: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-05-16 21:59:25 (miesiąc temu)
Michał. K
+4 głosów:4
do yani: Ty pierdzielisz kocopoły, a 3+ Ci wtórują... żałosne.
2026-05-16 22:18:45 (miesiąc temu)
piotr brzezina
+3 głosów:3
do yani: Nareszcie wpadłeś na to żeby za złe zachowanie przepraszać. Mam nadzieje że mnie ty przeprosisz za przekręt jaki wykonałeś w stosunku do mojej osoby (złamałeś regulamin fp)
2026-05-17 07:46:23 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+4 głosów:4
Składam wniosek o usunięcie z grona Administratorów kolegę yani i fantom za ordynarne, grubiańskie, niegrzeczne, chamskie odzywki. Ich zachowanie nie licuje z dobrym imieniem naszego Portalu. Administrator powinien być grzeczny i pomocny szeregowym użytkownikom . Wymienieni Koledzy zamiast pomagać - wykpiwają i lżą innych. Pan fantom nazwał mnie niedawno "cieciem" ...Szok ... !!! Wzorem przyjaznego Administratora jest Kolega vetinari.
2026-05-17 11:56:43 (miesiąc temu)
yani
+3 głosów:3
do sawickimarcin:
A ja składam wniosek aby na Fotopolskę wpuszczać tylko w krawatach. Klient w krawacie jest mniej awanturujący się.
2026-05-17 12:24:14 (miesiąc temu)
fantom
+4 głosów:4
do sawickimarcin: Przypomnij sobie lepiej jak ty ludzi nazywasz. A wniosek, to sobie możesz składać w swojej spółdzielni mieszkaniowej żeby cię nie eksmitowali.
2026-05-17 12:25:24 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+3 głosów:3
Uderz w stół a nożyce natychmiast się odezwą ... :)
2026-05-17 12:27:54 (miesiąc temu)
piotr brzezina
+4 głosów:4
Z krętaczami nie wygrasz, oni mają więcej brudu za paznokciami jak łyżka od koparki.
2026-05-17 12:35:26 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+3 głosów:3
do piotr brzezina : Wiem ze nie wygram, ale niech chociaż wiedzą ze nie ma mojej zgody na te ich działania. Jakby jeszcze kilka osób zareagowało, wywieźli by ich na taczkach ...
2026-05-17 12:37:57 (miesiąc temu)
piotr brzezina
+3 głosów:3
do sawickimarcin: Ja walczę już ponad rok, jeszcze nikt, nikt mnie nie poparł, nawet .........
2026-05-17 12:40:40 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Jeszcze jestem ja i kolega Michał tez przejawia zainteresowanie włączenia się do ich relegowania.
2026-05-17 12:43:38 (miesiąc temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Nie dziękuje ja sobie sam dam radę. Tak i tak mam tu dni policzone, fantom postarał się i namawia innych Żeby im cokolwiek udowodnić musisz mieć dowody. Wyzwiska to co ciebie wyzywają to pikuś, zobacz jak się odzywają do mnie fantom i ....... .
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2026-05-17 12:48:26 (miesiąc temu)
Desperado
+6 głosów:6
do piotr brzezina : No jak TV Republika :)) Dowodów nie mam żadnych ale zawsze mogę trochę poszczuć. Może znajdą się tacy co uwierzą i wpłacą "na rozwój stacji". Panowie. "Jakby jeszcze parę osób zareagowało...." No nie zareaguje, bo są odmiennego zdania niż Wy. Trza brać to na klatę.
2026-05-17 12:55:38 (miesiąc temu)
fantom
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Gdybym miał wam coś doradzić, to skupcie się raczej na walce z własnym brakiem rozumu - a problemy wasze rozwiążą się w mgnieniu oka.
2026-05-17 12:57:34 (miesiąc temu)
piotr brzezina
+3 głosów:3
do fantom: Wolę mieć mniej rozumu ale być uczciwym. Jesteś krętaczem. Po co próbujesz się mnie pozbyć taką głupią drogą namawiając innych, dostaje informację w tym temacie.
2026-05-17 13:03:35 (miesiąc temu)
piotr brzezina
+2 głosów:2
do Desperado: Napisałeś mi że mam sobie dać spokój, po co mam się derwować w moim wieku, nie dawno mi to napisałeś, przy komentarzu z fantomem, no i posłuchałem Ciebie, Długo to nie trwało bo fantom nie odpuścił i nie odpuści dopóki nie zobaczy mnie po drugiej stronie fotopolski Krętacze mają tu większe prawa i są nietykalni.
2026-05-17 13:11:05 (miesiąc temu)
Desperado
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Dawno temu miałem pacjenta. Mówię mu : ma pan alergię. On : ale to nie uciulenie. Aby nie ryknąć śmiechem mówię : proszę pana, ma pan alergię. On : dzięki Bogu nie uciulenie. Piotrze, Ty też masz najwyraźniej alergię lub uciulenie na Fantoma. Z uciuleniem/alergią trzeba walczyć. "Atakuje" Cię, musisz w milczeniu przechorować :)
2026-05-17 16:54:16 (miesiąc temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do Desperado: Nie, nie i jeszcze raz nie. To co napisał na mnie tu publicznie, nie jest do przemilczenia . Za dużo przeszedłem za komuny żeby taki fantom mi ubliżał za to. Nie wiem kim był za młodu ale podejrzewam że z tych najgorszych, bo jak by był z tych innych to by tego nie napisał. Mam nadzieje że niebawem będę usatysfakcjonowany.
2026-05-17 17:13:59 (miesiąc temu)
fantom
+2 głosów:2
do Desperado: Sam widzisz Desperado jak jest.
Gość sobie coś ubzdurał, łazi tu za mną od lat, zaczepia, prowokuje, straszy i grozi. Staram się na to raczej nie zwracać uwagi, ale czasem coś tam mi się wyrwie na odczepne i wtedy jest wielki lament i tragedia na cały portal że dostał po nosie. Ogólnie ciężki przypadek :)
2026-05-17 17:39:00 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+4 głosów:4
do piotr brzezina : Ci ludkowie co tu się tak wyżywają to są zazwyczaj nieudacznicy życiowi i patałachy ... Internet tworzy u nich poczucie bezkarności i dlatego tak się zachowują ... Kiedyś spotkałem w Łodzi takiego "oponenta" internetowego to w kontakcie ze mną się trzasł i jąkał ...
2026-05-17 17:39:34 (miesiąc temu)
piotr brzezina
+3 głosów:3
do fantom: Dobrze że mam zrzuty ekranu.
2026-05-17 17:41:34 (miesiąc temu)
Desperado
+4 głosów:4
do fantom: A zaczęło się chyba na ostro od niejakiego Waldemara S. Którego 99% Fotopolan miało dość. Tylko jeden Piotr poczuł się psychologiem i chciał na FP otworzyć filię poradni psychologicznej. I za Chiny nie rozumiał, lub nie chciał zrozumieć, że to nie ten portal. I teraz staje Piotr po stronie każdego oszołoma. Niechby oszołom rozwalał portal, to Piotr i tak dołoży i rozwali bardziej. Wiesz, mnie czasami też za bardzo "poniesie" i nie wytrzymam aby nie kopnąć. Potem jest mi głupio. Rozumiem więc pojęcie "stracenia nerwów" :) Choć pewnie lepiej by było, aby się nie przydarzało :)
2026-05-17 17:52:16 (miesiąc temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do fantom: Czym ja ci groziłem ?. Ty działasz tym wszystkim na szkodę fotopolski, Nie ośmieszaj się. Twoje krętactwa na fp. (wyciąganie zdjęć z kosza, jeden z twoich kolegów napisał jak przenosisz zdjęcia z jednego obiektu na drugi obiekt z tzw. podmianą.(było zdjęcie nie ma zdjęcia) Ty używasz takich niecenzuralnych słów w stosunku do fotopolan. Przypomnij sobie "kosmyk włosów" Ty to nazywasz "coś mi się tam wyrwie" .i "Ogólnie ciężki Przypadek". Jak już tu piszę to powtórzę jeszcze raz (nie ustawiaj innych przeciwko mnie) mam kopie pewnego e-maila.
2026-05-17 18:08:45 (miesiąc temu)
piotr brzezina
+3 głosów:3
do Desperado: Pomyliłeś się to się zaczęło parę lat przed przyjściem Waldemara S. Jak wyłapałem pierwszy przekręt fantom z gdy przenosił zdjęcie z kosza do innego obiektu które miało 4 głosy za usunięciem. Napisałem o tym i fantom ruszył do ataku Przestań zmyślać
2026-05-17 18:15:00 (miesiąc temu)
PiotrW
+1 głosów:1
do yani: A może swoją uwagę skierujecie na to że wielu z nas nie podaje technicznych informacji o zdjęciach. Dla mnie to ważne, jak mogę poznać aparat, obiektyw czy nastawy,
2026-05-17 18:15:51 (miesiąc temu)
fantom
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Bredzisz od rzeczy, potwierdzając tym to co napisałem powyżej.
2026-05-17 18:23:07 (miesiąc temu)
piotr brzezina
+2 głosów:2
do fantom: Wszyscy bredzą, kłamią, robią przekręty tylko Ty to masz wszystko na sumieniu. Dziwne
2026-05-17 18:26:31 (miesiąc temu)
fantom
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Nie zmieniaj moich słów. Bredzisz tylko ty tutaj.
2026-05-17 18:29:17 (miesiąc temu)
Wacław Grabkowski
+2 głosów:2
Kiedyś w komentach prosiłem: Błędy strofować osoby szanować.
Uważam, że największym błędem jest możliwość używania wielu nicków.
Np. pod jakim nickiem występuje jeszcze Marek Kuliński, mamik, Jarosław Dubowski czy pawulon?
Czy taka strategia jest nam jeszcze potrzebna? 🧐
2026-05-17 18:39:14 (miesiąc temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do fantom: Nie denerwuj się, co byś nie napisał, to twoich win nie pozamiatasz pod dywan.
2026-05-17 18:40:50 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+3 głosów:3
Do dzisiaj nie wiem kto jest Administratorem a kto szeregowym użytkownikiem ... Nowi członkowie Portalu powinni wiedzieć kto jest kto ... Może Administratorzy mieliby przy swoim nicku jakiś znaczek, symbol ... ?
2026-05-17 18:54:47 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+3 głosów:3
do Wacław Grabkowski: No jasne ze TAKA strategi jest IM potrzebna. Jak chcą coś przeforsować, przegłosować, kogoś "podeptać", logują się na kilka nicków i wykonują założony plan ...
2026-05-17 19:00:18 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+2 głosów:2
Państwo "kłótliwi" ... Spotkaliśmy się pod moim zdjęciem, ze niby "krzywe" ... Może ktoś z dyskutantów podejmie się naprawy tego zdjęcia ... ? Zamiast się wzajemnie obrażać ... Czy ktoś podniesie rękawicę ?
2026-05-17 19:05:54 (miesiąc temu)
Desperado
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Fantom przenosił zdjęcia z kosza do innego obiektu ???!!! To jest lepsze niż zamach smoleński !!! Moja rada dla wszystkich : mówmy, Piotrze masz rację. To jedyne wyjście, kiedy pacjentowi nie da się już pomóc. Ps. Jeżeli wiesz co piszesz, to zapytaj Neo, czy coś takiego jest w ogóle możliwe, poniżej osoby Neo. Chyba, że podejrzewasz i Neo o działania przeciw własnemu portalowi. Smutne to Piotrze, jak się kompromitujesz.
2026-05-17 19:09:24 (miesiąc temu)
Desperado
+3 głosów:3
do sawickimarcin: Odpowiem jak Ty : sam sobie napraw :)
2026-05-17 19:10:13 (miesiąc temu)
do Desperado: Zaczynam cię "lubić" ... :(
2026-05-17 19:15:53 (miesiąc temu)
piotr brzezina
+2 głosów:2
do Desperado: Nie zbyt się interesujesz fotopolską. Nie mieszaj w to Neo . Może nie pamiętasz głosowanie w koszu jeden fp oddał dwa głosy, dwóch takich było
2026-05-17 19:17:30 (miesiąc temu)
Desperado
+2 głosów:2
do piotr brzezina : I co na to Neo ? kazał się nie sprzeciwiać ?
2026-05-17 19:19:39 (miesiąc temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do Desperado: Nie wiem co on na to.
2026-05-17 19:20:54 (miesiąc temu)
do piotr brzezina : Miał to w dupie. Zapewne jak i jego Fotopolskę. Masz rację Piotrze.
2026-05-17 19:25:35 (miesiąc temu)
do Desperado: Może nie aż tak.
2026-05-17 19:30:23 (miesiąc temu)
Wacław Grabkowski
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Nie przejmuj się, masz siłę swojej osobowości.
Ślązacy są mi bliscy za niezłomność 👍
Pozdrawiam małżonkę..
2026-05-17 19:30:34 (miesiąc temu)
Wacław Grabkowski
+3 głosów:3
do Desperado: Znowu polityka, opanuj się.
2026-05-17 19:43:59 (miesiąc temu)
fantom
+2 głosów:2
do Wacław Grabkowski: Nie polityka, tylko porównanie jednej paranoi do drugiej.
2026-05-17 19:48:01 (miesiąc temu)
Wacław Grabkowski
+5 głosów:5
do fantom: Piotr Brzezina jest człowiekiem.
Zbastuj: Nienawiść wszystko we złe obraca.
Cwaniaczycie a tu chodzi o pasję, o focenie !
2026-05-17 19:56:37 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+3 głosów:3
do vetinari: Cześć ... Weź ostrzeż tam kilku dyskutantów bo sie po chamsku odzywają.
2026-05-17 20:00:25 (miesiąc temu)
vetinari
+6 głosów:6
do sawickimarcin: Tak ogólnie..juź mam teź w..czymś. Ja swoje powiedzialem, i teraz juź jest diskusia na temat kdo dalej albo wyźej....mam swojich problemów ponad glowe. Od momentu, kiedy się włączyl do diskusii Michal, ześla na dno, czy jeścze lepiej, Michal otworzyl na tym dnie drzwi do piwnicy..i tam juź jest tylko szambo, niestety....☺
2026-05-17 20:36:26 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+3 głosów:3
do vetinari: Zablokuj - zamknij dyskusje ... Masz do tego prawo ... To chyba najdłuzsza dyskusja jaka widziałem ... Pozdrawiam
2026-05-17 20:43:04 (miesiąc temu)
Michał. K
+3 głosów:3
do sawickimarcin: Nie lubię tego, jak robię wpłatę na rozwój FP, i czytam gro kocopołów, że jestem cienki..., etc. to mi uwłacza.
2026-05-17 20:44:17 (miesiąc temu)
Michał. K
+2 głosów:2
do vetinari: Pochlebiasz mi :-)
2026-05-17 20:46:51 (miesiąc temu)
Michał. K
+3 głosów:3
do vetinari: Co Ty znowu wymyśliłeś, jakie dno, kiedy ? Czytasz innych ? Pieprzą co "cienkości" i innych kocopołach, a Ty mi piszesz o "kluczach od piwnicy'.
2026-05-17 21:05:13 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+2 głosów:2
do vetinari: Zablokuj - zakończ tą farsę ... Proszę Cie ... Jak Cię lubię - zakończ. Kończ Waść, Fotopolsce wstydu oszczędź ...
2026-05-17 21:45:14 (miesiąc temu)
rdx0
+7 głosów:7
ale jaja. Jestem nawet nie pyłkiem na fp ale powiem tak. Poyebało was kompletnie. Nie odpowiadam.
2026-05-17 23:15:57 (miesiąc temu)
do fantom: Komentarz został usunięty przez administratora - powód: koniec bicia piany
2026-05-18 08:57:20 (miesiąc temu)
do fantom: Komentarz został usunięty przez administratora - powód: koniec bicia piany
2026-05-21 11:55:43 (miesiąc temu)
Desperado
+5 głosów:5
do sawickimarcin: Poprosiłeś właśnie o limit 1 zdjęcia i prośba spelniona.
2026-05-21 11:57:45 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+3 głosów:3
do Desperado: Pisałem już wcześniej że cię "polubiłem" ... :( ... A fantom jaki ma limit zdjęć za chamskie odzywy do mnie ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: fragment
2026-05-21 16:03:40 (miesiąc temu)
piotr brzezina
+3 głosów:3
do sawickimarcin: Marcin współczuje ci ale tacy jak ty ja i jeszcze paru innych, mamy przesrane. Nie dawno mi to obiecano że mam "policzone dni na fp" czekam na ten dzień. Kol. Desperado jest ostrym krytykantem ale on swoim postepowaniem "ratuje" takich jak my, co nie oznacza że jest idealny.
2026-05-21 17:17:41 (miesiąc temu)
Desperado
+3 głosów:3
do piotr brzezina : Biedny misiek, chcesz cukierka ?
2026-05-21 18:55:41 (miesiąc temu)
do Desperado: Nie jem słodyczy.. Nie potrzebuje współczucia.
2026-05-21 18:59:32 (miesiąc temu)
Desperado
+1 głosów:1
do piotr brzezina : To nie współczucie Antoni. To troska.
2026-05-21 19:07:18 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Desperado ratuje ... ??? Chyba żartujesz ... Obciął mi limit zdjęć ... Ratuje może fantoma ...
2026-05-21 19:45:20 (miesiąc temu)
Za dużo przewijania...
2026-05-21 19:46:36 (miesiąc temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do Desperado: Pytałem jaki limit zdjęć ma fantom ... ?
2026-05-21 19:50:46 (miesiąc temu)
mamik
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Na jakiej podstawie rzucasz takie oskarżenia o podwójnych nickach?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2026-05-21 22:08:24 (miesiąc temu)
Rynek 33 (129)
Lanckorona
da signa
ZPKSoft
+1 głosów:1
Wyglądało mi na Rynek i rzeczywiście .
2026-05-21 21:36:52 (miesiąc temu)
do ZPKSoft: No i chyba to dubel.
2026-05-21 21:43:47 (miesiąc temu)
do da signa: Twoje lepsze ale inny autor?
2026-05-21 21:47:17 (miesiąc temu)
do ZPKSoft: No właśnie, datowanie moje może być zawyżone, ale autor powinien być ten sam. Sprawdzę w książce, może sie pomyliłam.
2026-05-21 21:49:03 (miesiąc temu)
do ZPKSoft: Sprawdziłam, podałam tak jak jest w albumie, ale skoro pomylili ulice to może i autora:(
2026-05-21 21:53:36 (miesiąc temu)
Bydgoszcz - zdjęcia niezidentyfikowane
Bydgoszcz
bydgoszczak
Michał76
+1 głosów:1
Bydgoszcz, Ogród Botaniczny przy Powstańców Wlkp.
2019-01-23 20:37:16 (7 lat temu)
do Michał76: Byłbyś w stanie pokazać jakieś zdjęcie porównawcze?
2019-01-23 20:48:19 (7 lat temu)
do bydgoszczak: Sam mostek istnieje do dziś tyle, że brak na nim tej pięknej balustrady.
2019-01-23 23:08:51 (7 lat temu)
Maciej W.
+1 głosów:1
W ogrodzie botanicznym ukw nie ma tam takiego mostku.
2019-02-06 11:07:56 (7 lat temu)
do Michał76: A nie pomyliłeś z grotą skalną ?
2019-02-07 16:25:37 (7 lat temu)
labeo7
+2 głosów:2
Przez przypadek odnalazłem miejsce
2025-10-29 19:51:47 (7 miesięcy temu)
do labeo7: Możemy założyć obiekt, choć nie wiem, czy to oryginalny wiadukcik, czy też odtworzony:
2026-05-21 21:43:36 (miesiąc temu)
ul. Piłsudskiego Józefa
Lanckorona
da signa
ZPKSoft
+1 głosów:1
To mi wygląda na Piłsudskiego.
2026-05-21 21:40:41 (miesiąc temu)
Rynek 69-71 (113-114)
Lanckorona
Mariusz Brzeziński
Niby nie pomazane jako to: , ale jednak rozmyte.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2026-05-21 21:39:18 (miesiąc temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...183184185186187188189190191192193...3183931840następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: bydgoszcz bydgoszcz osiedle latawiec Raszowa Zakrzówek Radom Radom Radom Radom Warszawa osiedle latawiec Wierzbna brinnitz ESTAKADA brzostek cmentarz 218 cmentarz 221 skoczni cmentarz 222 cmentarz 221 stawiki krauterweg kiełczowska wieluń osiedle wieluń wyszysńskiego wieluń wyszysńskiego wieluń wieluń piekary śląskie cmentarz 220 piekary śląskie brzyska cmentarz 217 zręczyce de niro cmentarz 219