26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
15
2.piotr brzezina
15
3.Michał. K
12
4.Ewqa100
10
5.4elza
10
6.vetinari
10
7.Bogdan JS
9
8.Przemo375
5
9.user
4
10.Mariusz Brzeziński
3
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Anneob
19
2.da signa
15
3.esski
7
4.Desperado
6
5.Cristoforo
5
6.Dana
4
7.labeo7
4
8.zeto
4
9.elot360
4
10.Wiesław Smyk
3
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Bogdan JS
53
2.Ismena
19
3.piotr brzezina
12
4.vetinari
5
5.Curz
4
6.da signa
3
7.mamik
3
8.Paulus
1
9.Tomiko
1
10.sawickimarcin
1
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
2001
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1536
4.vetinari
1486
5.Tomiko
1223
6.ireneusz1966
1165
7.cm
1142
8.Jac64
1096
9.Wacław Grabkowski
1067
10.Balbina
1029

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...214215216217218219220221222223224...3184631847następna
Kapliczka przydrożna
Warka
da signa
marekantoniusz
+1 głosów:1
publikacja w Światowidzie nr 47/1930 z okazji 100. rocznicy powstania listopadowego, więc można chyba przyjąć, że foto wykonano w tym roku (podobnie jak foto grobu Wysockiego i parę innych związanych z tą rocznicą). A i w oddali można dać znacznik cmentarza parafii MB Szkaplerznej :)
2026-05-18 10:07:42 (miesiąc temu)
Wyspa Słodowa
Wrocław
labeo7
Stoi już budynek Wydziału Chemii UWr, ale chyba nie ma audytorium. Stoi też Jan XXIII, czyli datowanie od 1968.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: pomnik papieża
2026-05-18 10:04:22 (miesiąc temu)
Stacja kolejowa Bytom
Bytom
Rafał Eckiert (Beuther)
No, tu bym się troche wachal z przypisaniem do nastawni. Mojim zdaniem przypisanie powino być do stacji kolejowej i w opisu masz juź podane skąd ten piękny i napewno ciekawy widok jest zrobiony ☺
2026-05-17 13:54:47 (miesiąc temu)
do vetinari: Chyba teraz będzie dobrze
2026-05-17 14:05:49 (miesiąc temu)
do Rafał Eckiert (Beuther) : ☺☺☺
2026-05-17 14:14:22 (miesiąc temu)
do vetinari:
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Błąd
2026-05-17 20:44:45 (miesiąc temu)
do Rafał Eckiert (Beuther) : Jakby były znaczniki na kominach horyzont by ożył.
2026-05-17 20:47:33 (miesiąc temu)
do PiotrW: Dodałem znacznik
2026-05-18 09:25:04 (miesiąc temu)
PiotrW
+1 głosów:1
do Rafał Eckiert (Beuther) : Ludzie z daleka będą się mogli zorientować gdzie to jest,
2026-05-18 10:03:45 (miesiąc temu)
Głęboka 8
Cieszyn
vetinari
Woj11
+6 głosów:6
Cieszyn - miasto duchów
2026-05-16 20:00:22 (miesiąc temu)
stoik
 
do Woj11: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-05-17 22:25:11 (miesiąc temu)
stoik
 
do stoik: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-05-17 22:27:58 (miesiąc temu)
stoik
 
Ghost Town. niezła piosenka Rolling Stones. Z ostatniego albumu jak mi sie wydaje. MIck Jagger chodzi i śpiewa Jestem Duchem :) Living in the Ghost Town. do zobaczenia na YT. by The way nie znacie się ani na muzyce ani potocznym angielskim. polecam Monty Pythona.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2026-05-18 10:00:46 (miesiąc temu)
pl. Bema Józefa, gen.
Wrocław
Wrocław
do esski : Pierwszy etap odbudowy to 1946-48, czyli pewnie w pierwszym jego roku.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2026-05-18 09:55:43 (miesiąc temu)
Zespół pałacowo-parkowy
Błędów
esski
Fonik1
+2 głosów:2
Wedle strony Rezydencje ziemiańskie Grójecczyzny na Facebooku ( ) jest to dwór w Błędowie, jeśli tak jest to mamy pierwsze zdjęcie tego budynku od frontu. Szukałem też w innych źródłach, lecz to tam znalazłem najwięcej.

2023-09-06 16:20:01 (2 lata temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: Zbędne
2026-05-09 21:12:06 (miesiąc temu)
skoczek
 
do skoczek: TO ZDJĘCIE ZNAJDUJE SIĘ W KOLEKCJI ŚLIWIŃSKI & WOJTANOWICZ
2026-05-10 20:18:20 (miesiąc temu)
do skoczek: Doskonale!
Tylko czemu znowu drzesz się?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Uzup.
2026-05-10 20:24:57 (miesiąc temu)
do Jarosław Dubowski: Wygląda, że większość zdjęć znajduje się w kolekcji... Panowie są monopolistami
2026-05-10 20:29:34 (miesiąc temu)
skoczek
 
+2 głosów:2
do Woj11: Kolekcja zawiera Ok.800 zdjęć z okresu 2 wś.
2026-05-10 20:47:25 (miesiąc temu)
do skoczek: Gdzież ja można zobaczyć?
2026-05-10 21:53:11 (miesiąc temu)
skoczek
 
do Jarosław Dubowski: Fb , Biblioteka Publiczna Leżajsk , post z 24 marzec 2026 , można było zobaczyć.
2026-05-18 09:49:22 (miesiąc temu)
Biblioteka Uniwersytecka na Piasku
Wrocław
wito,
labeo7
+2 głosów:2
Podmiana zdjęcia.
2013-09-27 23:24:38 (12 lat temu)
Neo[EZN]
+1 głosów:1
Ale busz w miejscu Bulwaru Włostowica...
2013-09-27 23:27:21 (12 lat temu)
Jazzek
+1 głosów:1
Zwieńczenie wieży nie wcześniej niż 1961 (Encyklopedia Wrocławia)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: encyklopedia
2026-05-18 09:34:36 (miesiąc temu)
pl. Nowy Targ
Wrocław
Desperado
Licho
+2 głosów:2
Nowy Targ.
2020-04-17 12:06:21 (6 lat temu)
Szaber plac ,po tym na Grunwaldzkim
2020-04-17 12:34:42 (6 lat temu)
do Licho: Dzięki.
2020-04-17 13:56:04 (6 lat temu)
Jazzek
+1 głosów:1
Na świeżym zdjęciu datowanym na 1959 widać w połowie drogi między basztą a Piaskową 15 mały budynek. Tu już go nie ma, więc rok 1958 by odpadał.
2026-05-15 01:03:04 (miesiąc temu)
do Jazzek: No i najwyżej początek 1960, bo wieża kościoła NMP bez nakrycia, o ile datowane prawidłowo. Daję zakres '59-'60.
2026-05-15 13:43:16 (miesiąc temu)
Jazzek
+1 głosów:1
do Jazzek: Jednak rok 1960 na zwieńczenie wieży nie może być prawidłowy, zabudowa Nowego Targu musiałaby być ekspresowa. Tu już mamy gotowy blok zachodni. Wg Encyklopedii Wrocławia drugi etap odbudowy kościoła NMP to 1961-63, natomiast nowe budynki Nowego Targu stawiano w latach 1961-65.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Nowy Targ
2026-05-18 09:28:33 (miesiąc temu)
Dawna sień oficyny
Gdańsk
Desperado
Pomuchelskopp
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Zrobię z tego osobny obiekt, bo choć historycznie jest to część zabudowy posesji Długa 38, to faktycznie znajduje się w zupełnie innym miejscu, na terenie przedszkola "Kraina Tęczy".
2026-05-14 11:12:26 (miesiąc temu)
Pomuchelskopp
+1 głosów:1
A tak z ciekawości: gdzie na stronie Zabytek.pl można znaleźć takie zdjęcia w dobrej rozdzielczości?
2026-05-18 08:16:22 (miesiąc temu)
Desperado
+1 głosów:1
do Pomuchelskopp: Masz pocztę :)
2026-05-18 09:18:49 (miesiąc temu)
Kościół św. Katarzyny
Gdańsk
Desperado
Pomuchelskopp
+1 głosów:1
Czy datowanie zdjęcia jest pewne? to istotne, bo widać, tu ruiny domu przy Profesorskiej 1, a dawna brama, która przetrwała 1945 r., już w momencie robienia zdjęcia nie istniała.
2026-05-17 19:51:27 (miesiąc temu)
do Pomuchelskopp: Sądziłem, że datowanie jest dokładne. Jednak na jednym czy dwóch zdjęciach doszły poprawki. Chyba o parę lat do przodu. Tak, że trudno mi powiedzieć na ile są precyzyjne.
2026-05-18 09:18:32 (miesiąc temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...214215216217218219220221222223224...3184631847następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Mława zdjeica lotnicze zdjeica lotnicze brynica kotwiczników sochonie hermine braunsteiner żelechowa wirty Orzechow Orzechow sandomierz katedra kamienica pod sowami kamienica pod sowami sandomierz katedra brukowa warszawa kijowska warszawa lublin 1940 sklep gs stawiszyn stawiszyn park rzeźb warszawa wołowa grochowska targ bydła warszawa targ Miłoszycka 24 gdansk siedlce warecka nowy świat zielona góra zielona góra Piotrkowska mielec mielec