26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Pokaż komentarze:
 
 
 
Wyświetlanie komentarzy:
Ranking zdjęć opublikowanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.da signa
15
2.piotr brzezina
15
3.Michał. K
12
4.Ewqa100
10
5.4elza
10
6.vetinari
10
7.Bogdan JS
9
8.Przemo375
5
9.user
4
10.Mariusz Brzeziński
3
Tych osób zdjęcia dziś pobrano
Poz.UżytkownikIlość
1.Anneob
19
2.da signa
15
3.esski
7
4.Desperado
6
5.Cristoforo
5
6.Dana
4
7.labeo7
4
8.zeto
4
9.elot360
4
10.Wiesław Smyk
3
Ranking głosów oddanych dzisiaj
Poz.UżytkownikIlość
1.Bogdan JS
53
2.Ismena
19
3.piotr brzezina
12
4.vetinari
5
5.Curz
4
6.da signa
3
7.mamik
3
8.Paulus
1
9.Tomiko
1
10.sawickimarcin
1
Ranking głosów oddanych w tym miesiącu
Poz.UżytkownikIlość
1.Marek W
2001
2.Joanna Syrenka
1571
3.Bogdan JS
1536
4.vetinari
1486
5.Tomiko
1223
6.ireneusz1966
1165
7.cm
1142
8.Jac64
1096
9.Wacław Grabkowski
1067
10.Balbina
1029

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Najnowsze komentarze
poprzednia12...215216217218219220221222223224225...3184631847następna
Zespół Szkół Zawodowych
Brzeg Dolny
Desperado
To chyba jednak nie przedszkole :)
2026-05-16 14:16:41 (miesiąc temu)
grgrz
+1 głosów:1
do Desperado: To szkoła. Widać tą klatkę z zewnątrz . Tu też widać drugą klatkę schodową .
2026-05-18 08:01:49 (miesiąc temu)
do grgrz: Super, dzięki :)
2026-05-18 09:16:46 (miesiąc temu)
Fontanna Dziewczyna z dzbanem - rzeźba "Źródło" - druga wersja
Chorzów
Waldemar S
Tu autorem również był Z. Januszewski? Mnie to wygląda na ogrodową masówkę...
2026-05-17 13:07:38 (miesiąc temu)
do Jarosław Dubowski: To jest betonowa rzeźba ustawiona w 2016 roku. Rzeźbę ufundował prywatny przedsiębiorca i ustawiona została w miejscu skradzionej oryginalnej rzeźby "Dziewczyna z dzbanem". Rzeźba ta została rok później zniszczona. W trakcie robienia selfi, jedna osoba wdrapała się na rzeźbę która spadła i została rozbita.
2026-05-18 08:58:42 (miesiąc temu)
Parkowa 2
Trzebiatów
ZPKSoft
vetinari
+1 głosów:1
Fotopieski ☺☺☺
2020-01-08 10:25:52 (6 lat temu)
Bogdan JS
+3 głosów:3
To jest Parkowa 2.
2026-05-18 08:34:06 (miesiąc temu)
ZPKSoft
+2 głosów:2
do Bogdan JS: Dzięki, poprawione.
2026-05-18 08:57:20 (miesiąc temu)
ul. Marysińska
Łódź
sawickimarcin
4elza
+1 głosów:1
Czy wskazane źródło "wikipedia" (również na kilku innych zdjęciach) jest prawidłowe?
2026-05-15 07:21:33 (miesiąc temu)
do 4elza: Jest nieprawidłowe.
2026-05-15 20:04:47 (miesiąc temu)
4elza
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Jeśli jesteś autorem zdjęcia, to należy zaznaczyć pole: "Jestem autorem tego zdjęcia" na tak, nie wpisuje się w tym przypadku żadnego źródła.
2026-05-18 08:52:43 (miesiąc temu)
Park Żeromskiego
Sosnowiec
4elza
vetinari
+1 głosów:1
Fotopiesek ☺
2020-05-24 13:55:57 (6 lat temu)
Zmieniłam nazwę krytej pływalni, na aktualną.
2026-05-18 08:28:05 (miesiąc temu)
ry. Rynek
Szubin
mag
Dana
+1 głosów:1
Zdjęcie z pocztówki wydanej w 1905 r..
2026-05-18 08:21:49 (miesiąc temu)
Severstal Distribution Sp. z o.o.
Sosnowiec
4elza
2026-05-18 08:15:47 (miesiąc temu)
do asiej: Tam jest sporo podobiektów, już poprawiłam, chyba ok?...
2026-05-18 08:21:25 (miesiąc temu)
Sala gimnastyczna
Opole
Cristoforo
Podmian, zmiana źródła
2026-05-18 08:16:16 (miesiąc temu)
Zamek Cesarski
Poznań
4elza
Stenek
+1 głosów:1
piękny kwiat oświetleniowy!
2026-05-09 21:50:21 (miesiąc temu)
grgrz
+2 głosów:2
do Stenek: Takie oświetlenie ,w ilości 20 szt, zostało wykonane na zlecenie Elektrowni Miejskiej przez Stanisława Trawczyńskiego i ustawione na terenach PWK, Stadionie Miejskim i różnych skwerach Poznania. Były wysokości 8-10 m
2026-05-12 06:59:32 (miesiąc temu)
do grgrz: HA, ale to lata 30-te..... Masz jakieś namiary na ta firmę? cokolwiek, stare reklamy w gazetach, jakieś książki? Kiedyś zbierałem takie materiały, głównie po antykwariatach, mam pozycję odnośnie do windek korbowych z przed wojny
2026-05-12 19:01:59 (miesiąc temu)
Stenek
+1 głosów:1
do grgrz: Wg mojej wiedzy, Stanisław Trawczyński wykonał tylko słupy oświetleniowe, lecz nie był dostawcą opraw oświetleniowych o które mi chodzi. Mnie interesuje oświetlenie na słupach, a nie same słupy. Tak więc szukam , pewnie bez rezultatu, jaka firma była producentem tych opraw oraz ew jaka je tu zamontowała, choć ważniejsze dla mnie jest kim był ich producent, wszak jestem miłośnikiem oświetlenia ulicznego ;-)
2026-05-12 20:43:47 (miesiąc temu)
Ten kadr wygląda dziś tak:
Byłem tam niedawno i mieszkałem tuż obok w hotelu, ale tego słupa z latarniami nie widziałem, czas zrobił swoje, choć wiem, że inne stare słupy są jeszcze w gdzieś Poznaniu, może ktoś mi podpowie ????
2026-05-12 20:49:30 (miesiąc temu)
do Stenek: Był budowniczym , prowadził przedsiębiorstwo robót budowlano- inżynierskich. Był w zarządzie Cechu Mistrzów Murarskich i Ciesielskich "Strzecha Poznańska" , biegłym sądowym , udzielał się w klubie KW04. Budował obiekty na Targach a także uczestniczył w budowie pomnika Najświętszego Serca Jezusowego. Poznałem jego podczas szukania informacji o tym kto budował Bank Gospodarstwa Krajowego .Miał go skończyć w listopadzie 1939 r. Co do takich kandelabrów to były wykonywane w większości w warsztatach Elektrowni Miejskiej. Słupów różnej maści powstało około 400szt. Były umieszczone uliczkach na terenach PWK i w okolicy tych terenów i na różnego rodzajach skwerach, parkach. Po wojnie zostały do czasów neonów. Na początku lat 60 zaczęto wymieniać oprawy na słupach na jarzeniowe. Te kandelabry, już z zupełnie innymi oprawami, zlikwidowane zostały Ihmo w 1977 r ( możesz zobaczyć to na zdjęciach) .
2026-05-13 09:55:25 (miesiąc temu)
do grgrz: Wielkie Ci dzięki! Tez znalazłem co nieco o tym Staszku. Byłbym wdzięczny gdybyś mógł zapodac linki do stron gdzie jest więcej info o tych słupach które produkował - cokolwiek: reklamy, katalogi produktów, opisy, rysunki, zdjęcia itp. W Poznaniu jest chyba do dziś taki ogromny słup, z dołu duża murowana czy kamienna baza, potem słup idzie w górę, a na szczycie, juz nie pamiętam, ale chyba jakiś kwiat opraw oświetleniowych, gdzieś mam takie zdjęcie, jak znajdę to pokażę lub może ktoś z Poznaniaków pokaże? Jestem ciekawy, czy to też dzieło p. S. Trawczyńskiego ???
2026-05-16 18:54:56 (miesiąc temu)
do Stenek: Tu Ci raczej nie pomogę, nie mam takiej wiedzy. Czytałem ,że chciał tą tęchnikę opatentować ale czy to zrobił? Może kwerenda w Wielkopolskiej Bibliotece Cyfrowej coś znajdzie.
2026-05-18 07:56:06 (miesiąc temu)
Vip Klub
Sosnowiec
4elza
Woj11
+1 głosów:1
Samochód, kogut taxi - 1965+
2026-05-18 07:25:48 (miesiąc temu)
do Woj11: Ok.
2026-05-18 07:30:00 (miesiąc temu)
Najnowsze komentarze
poprzednia12...215216217218219220221222223224225...3184631847następna
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Mława zdjeica lotnicze zdjeica lotnicze brynica kotwiczników sochonie hermine braunsteiner żelechowa wirty Orzechow Orzechow sandomierz katedra kamienica pod sowami kamienica pod sowami sandomierz katedra brukowa warszawa kijowska warszawa lublin 1940 sklep gs stawiszyn stawiszyn park rzeźb warszawa wołowa grochowska targ bydła warszawa targ Miłoszycka 24 gdansk siedlce warecka nowy świat zielona góra zielona góra Piotrkowska mielec mielec