26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

SIM Radiostacja

Zdrowie
Wojsko
Edukacja
Transport
Budowle
Kultura
 
Religia
Zieleń
Sport
Kolej
Przemysł
Inne
Obszar nr 3 Radiostacja.
Kopcińskiego – Strykowska – granica dzielnic Śródmieście/Bałuty – granica dzielnic Śródmieście/Widzew – Kopcińskiego.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...9101112131415...3334następna
Ale kogoś poniosło :)
2011-09-02 13:07:18 (14 lat temu)
wito,
 
Dom Tkacza ? :)
2011-09-02 13:37:13 (14 lat temu)
2020-05-07 10:33:20 (6 lat temu)
2011-01-16 22:03:11 (15 lat temu)
WW
 
do bolo1910: Fantastyczny dokument.
2011-01-16 22:31:45 (15 lat temu)
do bolo1910: EMPiK w drewnianej chałupie?
2011-01-17 12:56:00 (15 lat temu)
do Jarosław Dubowski: W betonowym bloku, który stoi na miejscu drewnianych chałup ;)
2011-01-17 15:26:11 (15 lat temu)
TW40
 
do wito,: Dziwne to Chełmsko ;-) Tramwaje...Ale budownictwo drewniane się zgadza...
2011-09-02 14:39:52 (14 lat temu)
do wito,: Raczej handlarza :)
2011-09-02 20:11:12 (14 lat temu)
Podmiana.
2020-04-30 17:22:47 (6 lat temu)
"Waldchen" to nazwa Parku 3 Maja, który jest pozostałością po Lasku Widzewskim (nie mylić z laskiem na Widzewie Wschód). Ale czy na zdjęciu to właśnie ten Lasek, trudno powiedzieć.
2015-10-23 20:29:46 (10 lat temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
To może być tylko wejście do Parku 3 Maja od ul. Kopcińskiego.
2015-10-25 19:00:42 (10 lat temu)
zeto
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Czyli dawniej od ul. Zagajnikowej, wywodzącej swą nazwę od tego właśnie lasku.
2020-09-11 19:16:04 (5 lat temu)
Zdjęcie (widokówka) może pochodzić nawet sprzed 1970 r. sądząc po modelach samochodów.
2016-08-18 20:44:18 (9 lat temu)
do blaggio.: Słuszna uwaga, ale myślę, że data jest wpisana z aukcji internetowej, a ewentualne uściślenia możemy dodać swoje :)
2016-08-19 12:29:27 (9 lat temu)
do YouPiter: Tak też tak myślę. Autorzy informacji podawanych w ramach aukcji internetowej nie są żadną ostateczną wyrocznią. Jeśli istnieją przesłanki do tego, że jest to informacja mylna, uważam, że nie ma powodów, żeby jej nie skorygować.
2016-08-19 19:50:20 (9 lat temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Ewidentnie datowanie do korekty. Widzę, że nie ma odważnych to ja to zrobię :)
2021-01-06 13:05:00 (5 lat temu)
Pocztówka wydana w 1975 r.
2021-01-06 13:02:39 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
Wózek dla Tereski ;-)
2020-04-13 09:50:24 (6 lat temu)
do Zeto: podwójna szóstka za to zdjęcie :)
2020-09-12 21:24:23 (5 lat temu)
Jolanta Mikołajewska
 
+1 głosów:1
Przy drewniaku Narutowicza 8.
2021-01-19 22:10:09 (5 lat temu)
Anneob
 
do Jolanta Mikołajewska: Bardzo dziękuję za odszukanie i wskazanie miejsca :))
2021-01-21 01:55:42 (5 lat temu)
Kiedyś używało się takiego sprzętu.
2021-02-12 14:03:56 (5 lat temu)
Sala rysunku technicznego w moim techniukum była wyposażona w takie stoły kreślarskie.
2021-02-12 14:31:54 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
do cracusiac: Do dziś mamy w domu, teraz już tylko jako wspomnienie i w charakterze dekoracji ;-)
2021-02-12 14:07:36 (5 lat temu)
cracusiac
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Też był domu, jakiś starą niemiecka robota, mahoń, dąb, mosiężne elementy. Do tego różne komplety grafionow, skalowek obowiązkowo suwak logarytmiczny, tablice matematyczne. Szczotow już nie używałem, miałem za to "kreciolka".
2021-02-12 14:18:07 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
do cracusiac: Nasz model, już nieco nowocześniejszy i na dodatek przerobiony przez Pawła na fotce ze zlotu .
2021-02-12 16:17:14 (5 lat temu)
do ZPKSoft: Taki sam lub podobny używałem podczas nauki rysunku technicznego na PK.
2021-02-12 16:44:10 (5 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: To już nówka sztuka (NRD?) w porównaniu z widocznym zabytkiem.
Tak się złożyło że że pierwsza moja praca po studiach była w pewnym Biurze Projektów, gdzie takich desek stało grubo ponad setka, a ileś tam zdemontowanych prostowodów walało się po kątach. Działała też komórka PTTK, w ramach której kolega z pracy na Stożek zaniósł w plecaku taki okrągły żeliwny ciężarek, skarżąc się że Małżonka za dużo wałówki mu spakowała. Oczywiście ów "gewicht" włożyli mu do plecaka specyficznie dowcipni koledzy ;)
2021-02-12 22:07:07 (5 lat temu)
Woj11
 
Wygląda, że prace przy montażu LWD "Szpak"
2021-02-12 18:45:50 (5 lat temu)
zeto
 
do Woj11: Zgadza się. Dzięki. Któraś z wersji Szpaka.
2021-02-13 01:02:10 (5 lat temu)
Woj11
 
do zeto: Jeżeli seria zdjęć przedstawia prace nad jednym typem Szpaka to: 1 i 3 należy odrzucić (przednie podwozie), 2 - też, egzemplarz w Krakowie. Zostaje więc Szpak 4,
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2021-02-13 10:35:01 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
334 Dyskusji (ostatnia 5 lat temu)
Lista ulic w dzielnicy SIM Radiostacja
12
ul. Banacha
Nowopołudniowa
ul. Jaracza Stefana
Cegielniana
ul. Krzywickiego
Stachiewicza
ul. Lumumby
Bystrzycka, Wulfilastrasse, Dolne Stoki
al. Palki Grzegorza
Trębacka (pd fragment), Strykowska
ul. Pilarskiego
Brasławska
ul. Pomorska
Średnia, Nowotki
ro. Solidarności
Rondo Waryńskiego
 
 
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Łódź Krakowska Książąt Opolskich 23 głogówek Książąt Opolskich 23 Opole lotnisko Przylep wilsona sokolniki lotnisko Szymanów Książąt Opolskich 23 Opole lelów lelów poznań ul. babimojska igloopol grunwald bydgoszcz bydgoszcz marszałkowska 115 junikowo zwycięstwa 30 gliwice zwycięstwa 30 gliwice kock 1969 kock 1969 edward1 edward1 poznań poznań poznań poznań Zielona Góra Szkoła Podstawowa nr 17 bydgoszcz długa okrzei Zielona Góra Strzelecka wiśle rezyde malbork malbork