Mala uwaga, zwlaścza dla kolegy sawickimarcina, browar juź ma swój obiekt i podobiekty. Doedituje co moge, i ty potem sprawdziś czy jest dobrze dopisane, dziękuje....
Jeźeli masz więcej zdjięć z Lodzi, to zawsze warto poszukać czy juź nieistnieją obiekty. Zawsze przypisujemy obiekty do ulic, i ulice moźna znaleźcz na glównej stronie miasta, w lewym slupku. Jeźeli niema obiektu ani ulicy, to pod zdjięciem w komentarzu napiś swoją uwage, i ktoś się tym zajme, zgóry dziękujemy....☺
Hmmmmm ... Jak to rozumieć ... ??? ... Jeżeli już ktoś sfotografował i Opublikował wcześniej Dany Obiekt - to ja już nie mogę opublikować swojego zdjęcia ?
Panowie ... Nieco więcej "LUZU" ... Dodane przeze mnie zdjęcia to taka moja Fanaberia - Zabawa ... Fotografią cyfrową zajmuję się ze 20 lat ... Chciałem zobaczyć "jak to Działa" ... Dwa dni miałem roboty z zalogowaniem się TUTAJ ... Będę się tutaj pojawiał od czasu do czasu - obiecuję że nie STALE ... :)
do sawickimarcin: Niebyl problem z Twojiny zdjięciami, ale w tym že zdublowaleś obiekt browaru, kiedy on już swój obiekt na stronach Lodzi ma. Więc dopisalem Twoje zdjięcia do istniejącego obiektu browaru, i przez Ciebie dodany obiekt usunulem. Każde zdjięcie z Twojej strony jest mile widziane.
do sawickimarcin: Pod którymś z Twoich zdjęć Kolega Vetinari przyznał się, że nie orientuje się dokładnie, czy Łódź ma swojego lokalnego admina, który mógłby łatwiej zweryfikować np. prawidłowość przypisań zdjęć i obiektów. Oczywiście są takie osoby, nawet kilka, chociaż za mało, jak na takie duże miasto. Każdy nowy użytkownik zainteresowany dodawaniem zdjęć Łodzi, zwłaszcza ten, kto zna miasto, jest witany z otwartymi rękami. Dlatego zachęcam Ciebie w razie wątpliwości, co i jak można zrobić, żeby dodawać zdjęcia, nie tylko do pisania w komentarzach, ale także do kontaktu mailowego z poziomu mojego profilu - patrz "kontakt ze mną".
do sawickimarcin: Wierz mi, źe nasze uwagy są naprawde "na luzie" Zabawa z aparatem w ręce jest piękna, i jeźeli się z nami masz ochote podzielić o swoją pasje to b4dzie milo widziane. Ale trzeba się troche dostosować do regul portalu. Portal jest dobrze rozwinięty, obiekty mają swoje miejsce na mapie. I jeźeli dodajeś zdublowany obiekt, to się robi balagan, i ktoś potem nieświadomo dodaje zdjięcia do zdublowanego obiektu. Dla tego sme zareagowali. Powiedzmy tak, ja i blaggio jesteśmy tymy dobrymy i grzecznymi policiantami, po nas przyjdą ci zli i niegrzeczni ☺☺☺
Byłem święcie przekonany, że na FP było dodane już zdjęcie tej kamienicy (chyba Kolegi Łukszto). Przypominam sobie nawet dyskusję o tym, jaki adres powinna mieć. Dziwne...