| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (15)
Obiekty w okolicy
Schron
57
m
Wrocław
Sklep "Lidl"
65
m
Wrocław
Sklep "Lidl" (dawny)
84
m
Wrocław
Robotnicza 34a-34b
89
m
Wrocław
Wiadukt (nowy)
91
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
No ładnie, ten lewacki Wrocław jednak coś robi.
2020-04-25 21:34:13 (6 lat temu)
esski
 
do Wacław Grabkowski: Ku chwale mlaskającej, pozbawionej rodziny, stretyczałej, kulawej ojczyzny !!!
2020-04-25 22:08:44 (6 lat temu)
do esski : Nie rozumię ?
2020-04-25 22:16:09 (6 lat temu)
ylooC
 
+8 głosów:8
do Wacław Grabkowski: Jako pisarz powinienieś wiedzieć, że poprawna forma to "Nie rozumiem"
2020-04-25 22:18:35 (6 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+3 głosów:3
do ylooC: Ale dla wstrząśniętych niekiedy trzeba tak. Zwłaszcza, że facet był straganowcem na grunwaldzkim i teraz cyni n na portalu jako mecenas.... Nie mylić ze stachanowcem.
2020-04-25 22:24:13 (6 lat temu)
ylooC
 
+2 głosów:2
do Wacław Grabkowski: Drogi Wacławie , szczerze jestem wstrząśnięty Twoimi wiadomościami, i informacjami o "straganowcu". Na szczęście ta osoba jest mi nie znana osobiście, i podejrzewam, że ona mnie również nie zna. Mimo wszystko cenię sobie Twoją troskę o mnie i ostrzeżenie o tak niebiezpiecznym osobniku jak on. Z wyrazami szacunku YlooC
2020-04-25 22:26:48 (6 lat temu)
esski
 
+6 głosów:6
do Wacław Grabkowski: Ktokolwiek cokolwiek, .. Samymi słowami mlaskacza, pinokia , bufetowej i reszty tej bandy swoich trzewi nie wypełnisz, Jakże ciężkie chwile musi przeżywać od lat, ktoś taki, który z pogardą odnosi się do (miedzy innymi) tych, którzy dostarczają im artykuły spożywcze/przemysłowe/montuje w domu to i tamto/odbiera śmieci z kubłów/drożni kanalizację pod jezdnia itp/itd... Szczególnie w ostatnich tygodniach, gdzieś tak od połowy marca 2020 nie wystarczy wam dzienna pożywka w postaci bełkotu sprawozdania z posiedzenia KC PIS, trzeba jednak , jak zawsze iść z pogardą na twarzy do tych, dzięki którym macie możliwość spożyć jakiś tam posiłek.. Straganowcy ( nie strachanowcy) to wedle pewnej gruoy u koryta władzy - podludzie,..
2020-04-25 23:40:08 (6 lat temu)
ylooC
 
+3 głosów:3
do esski : Esski - szkoda kalorii - kolega Wacław pisarz wymieniany na wikipedii wyraził swoje zdanie, a propos, mnie a propos osób zwracających mu uwagę, w sposób kulturalny. Niestety - jak życie pokazuje, w wielu przypadach wikipedia pisze o osobach mało istotnych i nie mających najmniejszego wpływu na historię czy postrzeganie świata. A ich zdanie, prywatne/ publiczne , zawodowe nie liczy się w świecie, ani na lokalnym podwórku. Jeśli ktoś ma nagrodę za to, śmo , sro i owo a po prostu obrzuca ludzi błotem na codzień, jest niestety typowym "ladypankowym zerem" dla mnie. Ot cała filozofia. Co powie, co napisze - nie liczy się bo to szkoda nawet czytać. I tym pozytywnym akcentem chciałbym przejść do zdjęć :)
2020-04-25 23:50:38 (6 lat temu)
sebasr
 
Krawężniki nie będą ranić opon autobusów...
2020-08-22 17:59:51 (5 lat temu)
do sebasr: Faktycznie, mają ciekawy kształt.
2020-08-22 20:30:34 (5 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Standardowy na przystankach.
2020-08-22 21:12:55 (5 lat temu)
To jest Beta MF17AC. Przydałaby się osobna kategoria.
2021-06-28 16:56:15 (4 lata temu)
mamik
 
Przystanek nowy ale ten stojak z numerami linii i rozkładami wygląda jak z lat 90. Cyferki ręcznie wyklejane, rozkłady krzywo wiszą. Coś bardziej eleganckiego by się przydało. Nie tylko tutaj.
2021-06-28 17:07:51 (4 lata temu)
Licho
 
do mamik: W latach 90. jeszcze wisiały solidne tabliczki z równo malowanymi numerami linii. Zupełnie nieekonomicznie wieszane (każdy numer na osobnej, kwadratowej tabliczce, przykręconej osobną śrubą).
2021-06-28 18:12:07 (4 lata temu)
mamik
 
2021-06-28 19:54:00 (4 lata temu)
Licho
 
do mamik: Też tak sobie.
W naszych nowych słupkach jedno jest koncertowo spaprane – okienka na numery linii.
2021-06-28 20:14:57 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 4 lata temu)
W tym miejscu powstanie przystanek "Smolecka" - 100 metrów przed wiaduktem dawnej kolej marchijskiej (wiadukt zostanie przebudowany).
Przystanek już prawie gotowy. Za kilka miesięcy pojadą tędy tramwaje.
2019
-
2019
2019
-
2019
2019
-
2019
2019
-
2020
2019
-
2020
2020
-
2020
2020
-
2020
2020
-
2020
2020
-
2021
2020
-
2021
Przystanek "Smolecka" na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: węgorzewo węgorzewo katowice ul. warszawska 1 not not partynicka postmodernizm byczeń byczń górnik bytom muszyna willa muszyna Rakoniewice zabrze Łódź pomorska 51 KAmienica dmuszewskiego siechnice siechnice rynek rynek lubawa Łódź Pomorska 53 Pomorska 55 nieznanice lidzbark warminski rynek miejski dwór bytom zabrzańska 134 bytom zabrzańska134 dziwnów bytom kołłątaja 2 pobierowo pustkowo lubawa szaberplac plac grunwaldzki Lipno