| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...131415161718192021następna
A nie będzie to w drodze na szczyt Baraniej Góry (1220 m.n.p.m.)?
2015-05-12 10:31:05 (11 lat temu)
pawel
 
do Rafał Chmielowiec: Tego to ja nie jestem wstanie samodzielnie określić. Gdy skanowałem ten album od znajomego to wszystkie zdjęcia były starannie opisane. To zdjęcie właśnie miało taki opis. Pozdrawiam - Paweł
2015-05-12 10:48:07 (11 lat temu)
wredna
 
Mam spory problem z datowaniem zdjęcia. Cena sugerowałaby rok około 1975 jednakże wtedy nie pasuje mi kształt wagonika...
2015-01-13 00:54:58 (11 lat temu)
antypuszka©
 
+1 głosów:1
do wredna: Z deczko za duże.
2015-01-13 01:35:23 (11 lat temu)
wredna
 
do antypuszka©: o faktycznie :/ juz poprawiłam
2015-01-13 01:45:30 (11 lat temu)
czesil
 
Niejedną zupę pomidorową tu zjadłem :-P
2015-05-06 21:29:11 (11 lat temu)
Jorg
 
Bywałem. Ale częściej mijałem w drodze na Stożek. Nie byłem jeszcze tak zmęczony by tu odpocząć, chyba że były z nami dzieciaki.
2015-05-07 08:24:51 (11 lat temu)
Stenek
 
do czesil: Ja też bym zjadł, ale nie byłem tu już "setki" lat :(
2015-05-06 23:25:19 (11 lat temu)
augiasz
 
+1 głosów:1
Przypisano
2015-05-10 12:09:54 (11 lat temu)
s_mile
 
+2 głosów:2
Panorama? Pan w centrum ma deformację genetyczną (dwugłowy się zrobił) :-D
Sielskie. Fajne. Intrygujący prawy dolny róg ;-)
2015-05-17 11:22:29 (11 lat temu)
Rafał Chmielowiec
 
+1 głosów:1
Fotopiesek:-)
2015-05-18 21:36:14 (11 lat temu)
mar
 
do Rafał Chmielowiec: Twój czy obcy?
2015-05-18 21:57:06 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+5 głosów:5
do mar: Wszystkie pieski są nasze !
2015-05-18 22:01:26 (11 lat temu)
do mar: Turyści wyszli z nim, trzymając go na rękach.
2015-05-20 07:43:31 (11 lat temu)
augiasz
 
+1 głosów:1
Nareszcie współczesne zdjęcie tego obiektu!
2015-05-21 14:53:11 (11 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
do augiasz: Temu co zaprojektował takiego "kloca" z lokalizacją w sercu gór, to chyba zabrało ........... nie będę pisał czego :-(
A był tu taka piękny, drewniany zameczek myśliwski

To go przenieśli ..... do Wisły
2015-05-21 15:28:34 (11 lat temu)
do Stenek: To, że przenieśli, to jeszcze pół biedy. Istniało ryzyko, że studencka brać podczas imprezy mogłaby zameczek z dymem puścić :))). To, co zbudowali, to jest jakaś masakra architektoniczna w tej lokalizacji. Wygląda jak internat zawodówki, nie umniejszając wartości szkół zawodowych, jako takich.
2015-05-21 16:01:31 (11 lat temu)
Stenek
 
do paulus60: W pełni się z Tobą zgadzam, totalna masakra pejzażowa, taki kloc w sercu gór postawić ...
2015-05-22 14:31:01 (11 lat temu)
augiasz
 
No. no - ładnie!
2015-05-26 17:53:16 (11 lat temu)
czesil
 
Piękna seria Franto!
2015-05-26 20:29:42 (11 lat temu)
do czesil: dziekuje..od tego te strony sa...
2015-05-27 06:24:53 (11 lat temu)
Rafał Chmielowiec
 
+2 głosów:2
Kopanie pod fundamenty obecnego schroniska.
Vetinari! BRAWO!
2015-05-26 20:42:38 (11 lat temu)
vetinari
 
+4 głosów:4
do Rafał Chmielowiec: dziekuje..ale tych fundamentów nie kopalem...:-)
2015-05-27 06:23:57 (11 lat temu)
Tu jeszcze nie budują nowego schroniska:-) Widać stare schronisko,które obecnie znajduje się w centrum Wisły.
2015-05-26 20:45:33 (11 lat temu)
Stenek
 
do Rafał Chmielowiec: Mówiąc "jeszcze" masz na myśli czas, gdy zrobiono to zdjęcie
Aczkolwiek z innych zdjęć wynika, ze właśnie w 1973 rozpoczęto budowę "kloca", udającego schronisko, a tak naprawdę pasującego do tych pięknych gór jak pięść do oka ;)
2015-05-26 20:52:20 (11 lat temu)
do Rafał Chmielowiec: Nie,niebuduja-dalem na strony źe by bylo wiadomo jak wygladalo schronisko-tz dalem jedna z mojich "ulubionych serii"kedyś-dziśaj..datacie cale serii dalem wedluk informacii trzwania samej budowy
2015-05-27 06:22:42 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
209 Dyskusji (ostatnia 11 lat temu)
Beskid Śląski. Widok w kierunku Kotarza z przełęczy Salmopolskiej. W dole widoczna droga ze Szczyrku do Wisły, a w głębi masyw Klimczoka. Pocztówka RUCH....
Beskid Śląski i Jezioro Czerniańskie z drogi na Kubalonkę.
1914
-
1969
1914
-
1973
1969
-
1976
1975
-
1987
1980
-
1987
1985
-
1988
1985
-
1988
1985
-
1990
1985
-
1996
1989
-
1996
Beskid Śląski - obiekty i wydarzenia
STR.1 STR.2 następna
Beskid Śląski w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: kielce kielce łaznów recz recz reetz recz recz kępno reetz śnieżka kielce kielce gliwice rynek morskie oko kiekrz opole mapy opole opole ople iwiny wymiarki kostrzyn pieczęć pieczęć stare miasto stare miasto Przemyśl Przemyśl rzeka Dunajec rzeka Dunajec dunajec dunajec 6a+ nysa osiedle