26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...131415161718192021następna
mag
 
Obiekt schroniska jest niepoprawnie przypisany (gdyby nie znacznik na mapie bym go nie odnalazł).
Istnieje taka ulica:
2014-07-19 22:34:31 (11 lat temu)
PEŻ
 
Podmiana na większe + autor.
2013-07-23 20:15:02 (12 lat temu)
Stenek
 
Ten co wpadł na pomysł, aby postawić tam potworny kloc, nie budynek, nie dopasowany do otoczenia przyrody, miał chyba wielkiego garba na mózgu. Działo się to za komuny, więc wtedy wszystko (jak i często dziś) było możliwe
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Correcta
2013-07-23 22:49:44 (12 lat temu)
PEŻ
 
Podmiana na większe + korekta datowania + autor.
2014-01-01 19:56:53 (12 lat temu)
YouPiter
 
+4 głosów:4
Widać podział ról i tylko jedna osoba przyjechała ta naprawdę na odpoczynek i odpoczywa. Stojący pan zapewne pomoże jej w miarę szybko i bezpiecznie ,,opuścić" krzesełko wyciągowe a siedzący pan dopiero co ,,wsiadłym" na wyciąg strzeli pamiątkową fotkę. Pocztówka sytuacyjna :)
2013-04-26 11:58:38 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
Fotopiesek :)
2013-05-02 19:13:13 (13 lat temu)
palo
 
+4 głosów:4
Jak tam było ładnie...
2013-05-12 19:19:54 (13 lat temu)
stoik
 
to w tle to Ochodzita ?
2013-05-13 18:45:02 (13 lat temu)
palo
 
Of kors
2013-05-13 19:38:55 (13 lat temu)
marian101
 
+1 głosów:1
To jest ta prawdziwa ŁYSA GÓRA w Beskidach -Ochodzita.
2013-05-13 21:43:01 (13 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
Trudny obiekt do naświetlenia.
2013-09-25 14:51:31 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do czesil: W programie graficznym można nieco rozjaśnić cienie.
2013-09-25 16:10:43 (12 lat temu)
T.Szumisławski
 
+1 głosów:1
do czesil: Przypomina mi "Szwajcarkę" z Gór Sokolich
2013-09-25 16:37:25 (12 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do T.Szumisławski: Może trochę, ale Szwajcarka jest ładniej położona ;)
2013-09-25 17:31:25 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
do T.Szumisławski: A mi dawną leśniczówkę w Nowym Dworze .
2013-09-25 20:10:41 (12 lat temu)
stoik
 
do pawulon: gdyby obiekt stał na pierwotnym miejscu - podejrzewam, że mógłby swobodnie rywalizować : )
2013-09-25 21:36:52 (12 lat temu)
Hmm, a co tam wjeżdża (wyjeżdża) do środka?, kabina jakaś, wagonik !!! Jak dobrze pamiętam to do roku 1987 na sam szczyt wjeżdżało się pojedynczymi krzesełkami.
2014-01-27 20:58:46 (12 lat temu)
do † Yanek: Wjazd jest z drugiej strony.
2014-01-27 21:11:42 (12 lat temu)
do Eugeniusz S.: OK, tyle że na Skrzyczne wjeżdżałem przez 5 sezonów w II poł. lat 80-tych i sobie nie przypominam aby wyciąg przejeżdżał przez budynek. No bo to co widać z lewej strony to wygląda na jakiś wagonik, którego ani wtedy ani chyba do dzis nie ma?.
2014-01-27 21:20:11 (12 lat temu)
do † Yanek: To czas zobaczyć nową ja też jeszcze nie byłem
2014-01-27 21:27:18 (12 lat temu)
cracusiac
 
+2 głosów:2
W tamtych czasach z tarasu mozna bylo podziwiac doline Wisly. Obecnie drzewa tak podrosly ze zaslonily widok.
2014-07-24 21:27:03 (11 lat temu)
do cracusiac: Co ciekawe bardzo często można się spotkać z takimi widokami które już "zarosły" a nie kojarzę żadnego miejsca gdzie byłoby odwrotnie - dawniej zarośnięte a obecnie nie :) To chyba dobrze świadczy o ochronie zieleni w naszym kraju - w końcu stopniowo rośnie zalesienie Polski i obecnie już chyba przekroczyło 30% pow. kraju.
2014-07-24 21:52:00 (11 lat temu)
czesil
 
Szkoda, że tak krzywo wyszło.
2014-07-28 14:55:48 (11 lat temu)
YARO HD
 
do czesil: Racja. Przyglądałem się zdjęciu jeszcze raz i faktycznie (pomijając już, że wszystko jest krzywe - jak to w górach... :P )
2014-07-28 17:10:02 (11 lat temu)
stoik
 
do YARO HD: Ochodzita lubi się osuwać ; )
2014-07-30 20:09:03 (11 lat temu)
YARO HD
 
+1 głosów:1
do stoik: Poprawię - w swoim czasie, niech ostygnie... Chyba, że Ty chcesz to zrobić to nie widzę przeszkód ;)
2014-07-30 20:24:30 (11 lat temu)
Stenek
 
do stoik: Z Ochodzitej, a także z pobliskiego Kocigo Zamku, przy dobrej widoczności, widać nawet Tatry.
Na Ochodzitej funkcjonował przekaźnik RTV, pewnie nadal działa
2014-07-30 22:01:49 (11 lat temu)
stoik
 
+1 głosów:1
do YARO HD: feel free. nauczysz się sam : ) każde zdjęcie jest cenne.
2014-07-30 22:04:19 (11 lat temu)
stoik
 
+2 głosów:2
do Stenek: widziałem. swoją drogą - jest tam fajna knajpa. chyba nie mamy zdjęć. Tatry widziałem nawet z Michałowic. koło Krakowa.
2014-07-30 22:06:22 (11 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
do stoik: No tak, w tej knajpie na Kocim Zamku jadłem nie raz placki, coś nieprawdopodobnego!
2014-07-30 22:29:53 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
209 Dyskusji (ostatnia 11 lat temu)
Beskid Śląski. Widok w kierunku Kotarza z przełęczy Salmopolskiej. W dole widoczna droga ze Szczyrku do Wisły, a w głębi masyw Klimczoka. Pocztówka RUCH....
Beskid Śląski i Jezioro Czerniańskie z drogi na Kubalonkę.
1914
-
1969
1914
-
1973
1969
-
1976
1975
-
1987
1980
-
1987
1985
-
1988
1985
-
1988
1985
-
1990
1985
-
1996
1989
-
1996
Beskid Śląski - obiekty i wydarzenia
STR.1 STR.2 następna
Beskid Śląski w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: warszawa wołowa grochowska targ bydła warszawa targ Miłoszycka 24 gdansk siedlce warecka nowy świat zielona góra zielona góra Piotrkowska mielec mielec Świnoujście Świnoujście Świnoujście Świnoujście Międzyzdroje Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego