26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

SIM Górniak

Zdrowie
Zieleń
Sport
Kolej
Woda
Kultura
 
Religia
Edukacja
Transport
Budowle
Przemysł
Inne
Obszar nr 18 Górniak.
Al. Politechniki – granica dzielnic Polesie/Górna - granica dzielnic Górna/Widzew - Al.Śmigłego Rydza –– Dąbrowskiego – Rzgowska – Bednarska – Pabianicka -
Al. Politechniki.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...6789101112...125126następna
Kriss
 
+2 głosów:2
kapitalny unikat !!!!
2011-08-03 17:09:17 (14 lat temu)
Michał. K
 
+1 głosów:1
1978 r. max.
2025-10-31 23:09:07 (7 miesięcy temu)
Bolek i Lolek to już lata 1978–1984.
2025-10-31 23:39:09 (7 miesięcy temu)
Dana
 
Można przypisać dodatkowo do "Tramwaje".
2018-02-05 14:49:06 (8 lat temu)
zeto
 
do Dana : Można:)
2018-02-05 19:17:06 (8 lat temu)
Dana
 
+2 głosów:2
Inna kartka ma korespondencję pisaną 5.09.1900 r., fotograf B. Wilkoszewski
2025-10-14 09:49:14 (8 miesięcy temu)
Michał. K
 
+1 głosów:1
Podmieniłem na lepszą jakość.
2025-08-27 20:51:22 (9 miesięcy temu)
zeto
 
Arlekin i Kolombina.
2025-09-01 12:45:31 (9 miesięcy temu)
zeto
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2025-08-28 23:47:26 (9 miesięcy temu)
Woj11
 
Moim zdaniem minimum 1972 (Skoda)
2025-08-27 20:06:30 (9 miesięcy temu)
nyskadolniak
 
+2 głosów:2
do Woj11: Klamki kasetowe - minimum 1973.
2025-08-27 20:14:21 (9 miesięcy temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do nyskadolniak: Liczyłem na Ciebie (z komórki ciężko), dzięki
2025-08-27 20:19:17 (9 miesięcy temu)
do nyskadolniak: Czyli nie pierwszy i nie ostatni raz APŁ pisząc 1960-1970 jest w błędzie :-(
2025-08-27 20:42:15 (9 miesięcy temu)
nyskadolniak
 
+2 głosów:2
do Michał. K: Datują "po łebkach" - spojrzał na garbatą Warszawę i już - lata 60-te. A wystarczyłoby przyjrzeć się modzie, nawet bez znajomości detali kolejnych modeli Skody. :)
2025-08-27 20:50:33 (9 miesięcy temu)
† ML
 
W ciemno.😊 Marszałkowska?
2025-08-28 22:12:02 (9 miesięcy temu)
beznik
 
+1 głosów:1
Może być Marszałkowska. Ale nie wojsko, a raczej któraś z organizacji rezerwistów.
2025-08-28 22:17:23 (9 miesięcy temu)
do beznik: Na aukcji zapisano, że to Legia.
2025-08-28 22:19:56 (9 miesięcy temu)
yani
 
+1 głosów:1
Nie wygląda to na Warszawę. Może Poznań, może Łódź? I tory jakby normalne, a nie szerokie.
2025-08-29 00:29:49 (9 miesięcy temu)
yani
 
+3 głosów:3
2025-08-29 01:15:21 (9 miesięcy temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
do yani: Bardzo dobre oko, rzekłbym. :)
2025-08-29 01:20:52 (9 miesięcy temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Literówka "ginekologiczni" ;-)
2025-10-04 21:04:25 (8 miesięcy temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Oj, dziękuję Zosiu. ;-)
2025-10-04 21:10:52 (8 miesięcy temu)
Askofer
 
Jaki to budynek , który się rozleciał, czy rozebrali go ?
2025-11-01 11:42:45 (7 miesięcy temu)
do Askofer: Rozbiórka pod nowe bloki: Bolka i Lolka.
2025-11-01 19:21:21 (7 miesięcy temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
1961+ (San H25/27B).
2025-11-02 11:35:59 (7 miesięcy temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
2025-11-02 14:03:02 (7 miesięcy temu)
mirekjot
 
+1 głosów:1
Jaki to wycinek, skoro jest lepszy od oryginalu? Nawet widac, ze to San H25B 17, czyli woz z 1962 roku, zatem 1961 z datowania odpada.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2025-11-02 20:36:57 (7 miesięcy temu)
do blaggio.: Nikt nie napisał, że jest gorszy, choć jednak to wycinek.
Mój oryginalny skan miał wymiary 3500x2400. Ten wycinek prawdopodobnie pochodzi z widokówki zeskanowanej w jeszcze większej rozdzielczości, a może i z oryginału zdjęcia.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: rozdzielczości
2025-11-02 21:26:04 (7 miesięcy temu)
do blaggio.: No to trzeba glosować za pozostawieniem ☺
2025-11-02 21:29:05 (7 miesięcy temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do vetinari: Tak zrobiłem.
2025-11-02 21:29:44 (7 miesięcy temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Widze źe juź poprawileś i autora zdjięcia ☺
2025-11-02 21:30:41 (7 miesięcy temu)
do vetinari: Jakiś czas temu była dyskusja na temat dodawania wycinków pełna zastrzeżeń. Ale tu w przypadku skanu zdjęcia archiwalnego chyba nie byłyby uzasadnione.
2025-11-02 21:36:03 (7 miesięcy temu)
do blaggio.: Ok...
2025-11-02 21:36:47 (7 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
1252 Dyskusji (ostatnia 7 miesięcy temu)
Lista ulic w dzielnicy SIM Górniak
12
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: noteć śluzy noteć park zdrojowy duszniki-zdrój duszniki-zdrój postepowa Opoczno łomża łomża Rynek starego miasta 2 zary zamek Zary mapy Opolska Opolska Zary Mapy Zary mapy narutowicza radom Miechów Miechów szczecin szczecin szczec szczec zamość zamość dolna dolna jaworzno jaworzno dolna ludna lubaszcz głogów głogów bałkańska poddębice