26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
ul. Adwokacka
ul. Bałucki Rynek
ul. Berlińskiego Hersza
ul. Biała
ul. Blacharska
ul. Bolesława Chrobrego
ul. Brzóski Stanisława, ks.
ul. Ceglana
ul. Chmielna (nieistniejąca)
ul. Chopina Fryderyka
ul. Ciesielska
ul. Czarnieckiego Stefana
ul. Dolna
ul. Drukarska
ul. Dzika
ul. Flisacka
ul. Franciszkańska
ul. Fredry Aleksandra
ul. Gdyńska
ul. Gliniana
ul. Goplańska
ul. Grunwaldzka
ul. Gęsia
ul. Głucha
ul. Hipoteczna
ul. Inflancka
ul. Joselewicza
ul. Kaletnicza
ul. Karwińska
ul. Kaszubska
ul. Kilara Wojciecha
ul. Kochanowskiego Jana
ul. Kominiarska
ul. Konarskiego
ul. Korfantego
ul. Koszykowa
ul. Kowalska
ul. Krawiecka
ul. Krzyżowa
ul. Krótka
ul. Kwidzyńska
ul. Limanowskiego Bolesława
ul. Łagiewnicka
ul. Mackiewicza
ul. Malarska
ul. Malborska
ul. Marcina
ul. Marynarska
ul. Marysińska
ul. Masarska (nieistniejąca)
ul. Małopolska
ul. Murarska
ul. Młynarska
ul. Niecała (nie istnieje)
ul. Obrońców Warszawy
ul. Ogórkowa
ul. Okopowa
ul. Oliwska
ul. Olsztyńska
ul. Organizacji Wolność i Niezawisłość
ul. Osiedlowa
ul. Pasterska
ul. Piekarska
ul. Pierwszej Dywizji
ul. Piwna
ul. Pocztowa
ul. Pojezierska
ul. Polna
ul. Profesorska
ul. Profesorska
ul. Prusa Bolesława
ul. Racjonalizatorów
ul. Radłowa
ul. Rajska
ul. Romskich Ofiar Getta Łódzkiego
ul. Rumuńska
ul. Rybna
ul. Rysownicza
ul. Sadowa
ul. Sierakowskiego
ul. Skury-Skoczyńskiego
ul. Snycerska
ul. Spacerowa
ul. Sprawiedliwa
ul. Srebrna
ul. Stefana
ul. Sukiennicza
ul. Szendzielarza
ul. Szewska
ul. Szklana
ul. Szklarska
ul. Sędziowska
ul. Tokarska
ul. Tokarzewskiego Michała, gen.
ul. Trenknera
ul. Urzędnicza
ul. Warmińska
ul. Wawelska
ul. Wincentego, św. (nie istnieje)
ul. Wojska Polskiego
ul. Wrocławska
ul. Wrześnieńska
ul. Wspólna
ul. Współzawodnicza
ul. Włókniarzy
ul. Zachodnia
ul. Zawiszy Czarnego
ul. Zbożowa
ul. Zduńska
ul. Zduńska
ul. Zgierska
ul. Zielna
ul. Zofii
ul. Złotnicza
ul. Żabia
ul. Żeglarska
ul. Żurawia

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

SIM Stare Bałuty

Zdrowie
Wojsko
Edukacja
Transport
Budowle
Przemysł
Inne
Religia
Zieleń
Sport
Kolej
Woda
Kultura
Obszar nr 41 Stare Bałuty.
Granica dzielnic Bałuty/Polesie – Pojezierska – Julianowska – Inflancka – Marysińska – Obrońców Warszawy – Marynarska - Wojska Polskiego – Młynarska – Berlińskiego – Krótka - Osiedlowa – Wrześnieńska – Biała – Limanowskiego - granica dzielnic Bałuty/Polesie.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...22232425262728...8687następna
Amistad
 
+1 głosów:1
Do Danuty B. Masz swoja Wroclawska. Po lewo Lodzka Drukarnia Akcydensowa. Prosze zweryfikowac bo moge sie mylic. Widac rowniez Urzednicza 39 (w budowie) oraz gotowe bloki na Zgierskiej i chyba Julianowskiej. Dla bardziej obeznanych z okolica jest tam rowniez w domysle widoczna ul. Czarna, przez ktora szla granica getta.
2013-01-14 12:42:18 (13 lat temu)
To jest faktycznie Drukarnia ale na pewno nie Akcydensowa . Drukarnia Akcydensowa znajduje się przy ul. Andrzeja Struga
2023-10-22 17:27:56 (2 lata temu)
Według mojej wizji lokalnej i sesji fotograficznej "w terenie" - to nie jest obiekt warsztatów zamieszczony na mapce...
2023-10-29 00:04:10 (2 lata temu)
do sawickimarcin: Proszę bardzo, przeniosłem zdjęcie do nowego obiektu.
2023-10-29 13:47:50 (2 lata temu)
do blaggio.: Super ... Dziękuję.
2023-10-29 13:56:51 (2 lata temu)
Poproszę o utworzenie obiektu Srebrna 19 ...
2023-10-16 20:40:13 (2 lata temu)
blaggio.
 
+9 głosów:9
Jedno jeszcze mnie zadziwia. że przy komentarzu Kolegi Marcina ktoś postawił trzy plusy. Być może jest to symptom tego, że Fotopolska powoli schodzi na psy. Jeśli pominąć powód, że komuś nie podobają się moje komentarze i z zasady w ten sposób podbija bębenka moim adwersarzom, to plusowanie bredni o tym, że to zdjęcie jest idealne i nie wymaga np. pionowania świadczyłoby o upadku standardów, jakie powinny być uznawane za minimalne zwłaszcza przez użytkowników z małym stażem. Niedługo dojdzie do tego, że przyjdą kolejni Marcinowie, którzy na zwróconą uwagę odpowiedzą, że przecież na Fotopolsce "widzą całe chmary krzywych zdjęć" (cytat z komentarza Marcina pod zdjęciem ) i mają to w nosie. I przyjdzie czas, że gdzie nie trafi się, "gniot gniota gniotem" będzie poganiać. Na tę myśl po prostu niedobrze mi się robi.
2023-10-17 19:33:15 (2 lata temu)
yani
 
+4 głosów:4
Podniesienie limitu temu twardogłowemu użytkownikowi FP było błędem.
Postuluję ponownie zmniejszyć limit do 1 zdjęcia dziennie, to jedyna rada na zmniejszenie liczby gniotów i zaśmiecanie portalu.
2023-10-17 20:15:33 (2 lata temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+2 głosów:2
Marcin, chcesz szóstkę ?
2023-10-17 21:01:26 (2 lata temu)
maj
 
+2 głosów:2
Twardogłowych ciężko uleczyć, trzeba zadać sobie pytanie "Kto tu rządzi, Leon czy jego dzieci"
2023-10-17 21:04:30 (2 lata temu)
Rezygnuję z tych dwóch "gniotów" dla dobra Fotopolski ... Dwa zdjęcia mniej - bedę miał mniej na "liczniku" ... I tak na Nabijaniu Licznika mi nie zależy ...
2023-10-17 22:30:18 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
A tak w ogóle to przepraszam ze w Łodzi nie ma Zamku Malbork czy innego Wersalu ... Przepraszam że fotografuję tak małociekawe obiekty jak Żabki , Biedronki czy Apteki ... Są w moim zasięgu i nie były wcześniej fotografowane przez innych Fotopolan ... Mieszkam w okolicy gdzie jest dużo opuszczonych przedwojennych zrujnowanych kamienic i jeżeli się ich nie zdejmie - zostaną bez dokumentacji ... Przepraszam
2023-10-17 22:52:35 (2 lata temu)
Marcinie, jak masz życzenie to pobierz wyprostowane przeze mnie zdjęcie i podmień swoje. Ja za chwilę zdjęcie zlikwiduję.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2023-10-17 22:55:03 (2 lata temu)
yani
 
+2 głosów:2
Zdjęcie powinno zostać, choćby ze względu na dyskusję - może autor wyciągnie wreszcie wnioski.
2023-10-18 01:01:05 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
Nie deklarowałem na 100% że zrobię kolejne ujęcie tego obiektu. Pisałem że jak będę miał czas lub jak będzie mi się chciało ... Obiekt tak mi skutecznie obrzydziliście że nawet tamtędy przechodząc będę odwracał głowę by na niego nie patrzeć ...Nawet jak zostanie na stronie - będę ponownie wnioskował o jego usunięcie ... Nie jestem dziecinny ale honorowy a to różnica.
2023-10-18 11:28:01 (2 lata temu)
Podrzucę kilka zdjęć BARDZO krzywych które wiszą od dłuższego czasu i nie wzbudzają niczyich emocji ... Widziałem też nowe zdjęcie - wiezowiec w Warszawie nachylony o prawie 45% i nic ... Znajdę to podlinkuje . Póki co ten link do korekty :

2023-10-18 16:16:46 (2 lata temu)
blaggio.
 
+7 głosów:7
do sawickimarcin: Zalecałbym jednak chociaż, jeśli nie tzw. "prostowanie", to chociaż pionowanie, żeby lewa i prawa strona były jednakowo pochyłe, oczywiście przez obrót i wykadrowanie w programie graficznym.
Lepiej prezentuje się zdjęcie, na którym jest nieco więcej nieba (to, co nad najwyższym punktem obiektu) niż ziemi (to, co jest przed obiektem, jeżeli nie jest to coś wyjątkowo interesującego). Tu wystarczyłaby 1/10 wysokości kadru w górę.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2023-10-16 21:37:00 (2 lata temu)
vetinari
 
+5 głosów:5
do sawickimarcin: Fotopolan z dwóletnim staźem juź powinienen się postarać i o minimalną obróbke Marcinie. Fotopolska niejest oczywiście wyścigem kto lepiej fotografuje i kto doda lepszę zdjięcie, ale portalem dokumentacyjnym. Ale powinieneś się rozwijać, i swoją staranną obrubką (wiz minimalne prostowanie jak Ci juź wskazano od innych) się starać o rozwój portalu.
2023-10-17 19:54:26 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+4 głosów:4
do blaggio.: No jestem zaskoczony Pana uwagami ... Obiekt - jak obiekt w sumie bzdurny i małociekawy - to fakt ale co do pionowania i poziomowania to uwazam ze jest OK ...Nie zgadzam się z Pana uwagami ...
2023-10-16 22:32:00 (2 lata temu)
blaggio.
 
+6 głosów:6
do sawickimarcin: Rozumiem. Jeżeli moje życzliwe rady traktowane są jako złośliwa i nieuzasadniona krytyka, to winszuję wysokiego mniemania o poziomie swoich zdjęć. Gdyby nadal funkcjonował pełny system ocen, taki jak przed laty, to takie zdjęcia nie miałyby średniej większej niż 4+. Wtedy to działało motywująco, żeby zbytnio nie odstawać od poziomu materiałów publikowanych na portalu.
Wygląda na to, że opinia Bonczka pozostanie aktualna chyba na zawsze. Szkoda. Szkoda w pierwszym rzędzie dla portalu. :-(
2023-10-16 22:58:22 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Przepraszam ale naprawdę nie widzę wad w mojej TEJ fotografii ... Pana uwagi nie uważam za złośliwe lecz nieuzasadnione ... Ocena "4+" to Bardzo Dobra ocena i mnie satysfakcjonuje o ile taką otrzymam ... Trudno robić zdjęcia z ekierka i z pionem ... Upieram się nadal ze nie widzę wad w tym zdjęciu ... Przepraszam ...
2023-10-16 23:04:29 (2 lata temu)
esski
 
+2 głosów:2
do sawickimarcin: """"Trudno robić zdjęcia z ekierka i z pionem "" ale , jest jedno, lub kilka "ale".. Ale łatwo jest takie fotki wyprostować siedząc przy kompie, jakimkolwiek by on nie byl, Dostęnych masz jakieś kilkaset darmowych i płatnych programów, które w kilka sekund to czy inne zdjęćie raczą wyprostować.. Nasz fotopolanin , specjalnie dla nas, napisał taki program, możesz skorzystać, nie musisz zaraz rzucać się na photohopa
2023-10-17 02:13:06 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do esski : Powtarzam po raz ósmy. Zdjęcie nie wymaga prostowania. Program Sofcika znam.
2023-10-17 06:00:00 (2 lata temu)
da signa
 
+5 głosów:5
do sawickimarcin: Marcinie pozwoliłam sobie, ( może nie do końca idealnie) wyprostować twoje zdjęcie, abyś mógł zobaczyć różnicę, spójrz
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: liter
2023-10-17 19:42:54 (2 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do yani: Tu się raczej niezgadzam. Oczywiście źe mamy regulamin który mlówi konkretnie o tej situacji, ale niemoźna juź na tym bazować w obniźeniu limitu na dobe. Marcin odmawia porady....i jedynne co moźna, to poprostu mu kategoriczne niechlujne ujięcia dać pod glosowanie. To powyźej jest niewyprostowane, ale i tak ma oceny na 6, więc slowy klasika....." je cosi shnilého ve státě dánském " ( coś złego dzieje się w państwie duńskim???) ☺☺☺
2023-10-17 20:35:53 (2 lata temu)
yani
 
+2 głosów:2
do vetinari:
Tu nie chodzi tylko o jakość zdjęć, ale i o wyścig na ilość. Przykład z wczoraj:



Co wnoszą do FP trzy podobne ujęcia tej samej Biedronki?
2023-10-17 20:45:08 (2 lata temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do yani: Rozumiem...ale i tak to jego problem, ma limit na 10 zdjięć i 1/3 wydaje w ten zposób. Z drógiej strony....pierwszy link wskazuje na to, źe ten sklep się co chwila zawali i to oznacza źe to ujiecie się staje dokumentem ☺☺☺
2023-10-17 20:53:30 (2 lata temu)
do yani: Mam pytanie. Czy te zdjęcia które wylinkowałeś, są niezgodne z regulaminem ?.
2023-10-17 20:57:12 (2 lata temu)
da signa
 
+4 głosów:4
do yani: Faktem jest, że nie jest to jakiś wyjątkowo cenny obiekt, jednak zdjęcia różnią się między sobą.
2023-10-17 21:08:08 (2 lata temu)
yani
 
do piotr brzezina :
Wszystkiego nie da się ująć w regulaminach, dlatego zawsze należy się również kierować zdrowym rozsądkiem.
Przypominam, że jednym z zarzutów wobec niejakiego Waldemara S było właśnie dublowanie ujęć w celu nabijania sobie licznika.
2023-10-17 21:03:44 (2 lata temu)
do bonczek_hydroforgroup: Daj najwyżej "3+" ... Zdjęcie zawnioskowałem do usuniecia . Dziękuję Ci za gotowość. Nasza umowa wyczerpała się z końcem tamtego tygodnia. Teraz możesz - jeśli chcesz punktować - lub nie w/g swojego uznania i oczekiwań Twoich Kolegów Administratorów - abyś Im się czasem nie naraził ...
2023-10-17 22:43:15 (2 lata temu)
do maj: Czyli posądziłeś mnie o"rządzenie TUTAJ" ... Szok ... Ale chyba nie jest tu miejsce obrażanie innych Fotopolan ... ???
2023-10-18 00:14:16 (2 lata temu)
yani
 
do da signa:
Każde zdjęcie, które jest kolejnym naciśnięciem migawki, różni się od poprzedniego i następnego.
Chyba, że fotografujemy ze statywu...
2023-10-17 21:14:22 (2 lata temu)
yani
 
do da signa:
Zamiast trzech zdjęć Biedronki wolałbym jedno, a zamiast dwóch pozostałych - zdjęcia innych obiektów, które jeszcze nie zostały sfotografowane.
Ale może za dużo wymagam...
2023-10-17 22:21:39 (2 lata temu)
do yani: Bez obrazy. Jeżeli "Każde zdjęcie, które jest kolejnym naciśnięciem migawki, różni się od poprzedniego i następnego" czyli zdjęcia nie są dublami. Czyli Waldemar S robił zdjęcia ze statywu.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2023-10-17 21:42:36 (2 lata temu)
yani
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina :
Na tej zasadzie można zrobić 50 zdjęć jednego obiektu, przy każdym odrobinę zmieniając pozycję i wrzucić to na FP, bo nie będą to duble według regulaminu...
Tylko po co?
2023-10-17 22:19:12 (2 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do yani: Tutaj przyznam Ci rację. Rzadko fotografuję sieciowe sklepy, bo są sztampowe. Staram się uchwycić na zdjęciach jak najwięcej nowych obiektów.
2023-10-17 22:49:07 (2 lata temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
do yani: Wydaje mi się, że w tym przypadku nie chodzi tyle o parcie na ilość, co brak właściwego i przemyślanego doboru kadrów i potem samokrytycznej oceny, które z tych kilku ujęć naprawdę warte są pokazania. Niezależnie, czy zwrócić uwagę na jakość kadrów, czy na ich dobór do publikacji, powód jest jeden - brak krytycyzmu, brak ambicji, zadufanie i przekonanie, że powinniśmy być wdzięczni, że pan Marcin raczył dodać swoje zdjęcia na Fotopolsce i wzbogacić jej zasób o cenne dokumenty.
Przyznam się, że ostatnio próbowałem łagodnie wpłynąć na podejście Kolegi Marcina do jego działań na FP tylko dlatego, że jest moim ziomkiem, a jest nas tu z Łodzi niewielu i każde ręce zaangażowane w dokumentowanie miasta są cenne, ale to, na co napotkałem zniechęciło mnie zupełnie.
2023-10-17 22:59:14 (2 lata temu)
blaggio.
 
+3 głosów:3
do sawickimarcin: To jakie obiekty pojawiają się na zdjęciach według mnie nie ma żadnego znaczenia. Każdy obiekt zasługuje na zdjęcie, tylko żaden na byle jakie.
2023-10-17 23:02:01 (2 lata temu)
do da signa: Nie mam zwyczaju podkradać czyichś zdjęć. Zdjęcie już przejęłaś i jest Twoje. Ja z niego rezygnuję . Nie będę sobie nabijał "licznika" ... Przypominam Ci że parę miesięcy temu była "nagonka" na Ciebie że "nabijasz licznik" ... Pozdrawiam ...
2023-10-17 23:01:14 (2 lata temu)
yani
 
do blaggio.:
Jeśli to nie jest chęć nabijania sobie licznika, to w takim razie wrzucanie 3 zdjęć Biedronki zamiast 3 zdjęć różnych obiektów, jest zwykłym lenistwem, zwłaszcza jeśli ktoś pisze: "Mieszkam w okolicy gdzie jest dużo opuszczonych przedwojennych zrujnowanych kamienic".
Strach pomyśleć, co by było jakby miał limit 30 zdjęć dziennie... Mielibyśmy 10 zdjęć Biedronki?
2023-10-17 23:45:20 (2 lata temu)
da signa
 
+4 głosów:4
do sawickimarcin: Chyba naprawdę masz problem ze zrozumieniem iż nikt tu na Ciebie nie czyha i nie zamierza cię okradać. Zdjęcie dodałam nie jako swoje. Podałam źródło inne i Ciebie jako autora. Żałuje, ze straciłam czas. Co do "nagonki" na mnie to staram się wyciągać wnioski z uwag i jak sądzę, udaje mi się to :)))
2023-10-17 23:36:32 (2 lata temu)
do da signa: Teraz to Ty nie zrozumiałaś ... Zdjęcie jest niechciane i ja go już nie chcę nawet jakbyś mi je oddała w Złotej Ramce. Prócz podprostowania tego apartamentowca z lewej strony - który NIE JEST przedmiotem zdjęcia - jest tylko sztafarzem do niego - nie widzę w twojej obróbce zmiany w stosunku do mojego kadru. Na przyszłość nie trać czasu na moje zdjęcia. Dziękuję.
2023-10-17 23:53:46 (2 lata temu)
ylooC
 
+4 głosów:4
do sawickimarcin: Marcin, proszę - nie szkoda kalorii na te wszystkie kłótnie, waśnie, udowadnianie sobie itd. Dodałeś koślawe zdjęcie, weź to na klatę - nie nazywaj go "niechcianym" tylko "krzywym". Ot cała kołomyja, a rozkminiasz, bijesz pianę, jakbyśmy niczego innego do roboty nie mieli. Już Ci kiedyś powiedziałem - czasem trzeba odpuścić, bo gdy faktycznie będziesz miał rację, wszyscy będą patrzeć przez pryzmat tej sytuacji w której jej nie miałeś. Miłego wieczoru.
2023-10-18 00:17:27 (2 lata temu)
do ylooC: Ja nie chcę tego zdjęcia. Jak ma być awantura o zdjęcie to ja GO nie chcę i dlatego nazywam Go niechcianym . Miałem wielokrotnie rację i musiałem użerać się Dwa Tygodnie o Kładki i Dwa tory kajakowe w Drzewicy. W końcu przyznano mi rację i postawiłem na swoim i mam satysfakcję . A i tak nie mam gwarancji że w nocy o 3-ciej nad ranem "Ktoś" nie wywali "po cichu" pod osłoną nocy mojego obiektu ... Niedawno odkryłem ze "ktoś" jakaś Czarna Łapa pod osłoną nocy wywaliła tytuł mojego obiektu w Drzewicy i zmieniła nazwę z Bulwaru Drzewickiego na Bulwar ... Tak , wziąłem to na klatę i wywalam To Zdjęcie i Go Nie Chcę. Pozdrawiam Cię.
2023-10-18 00:30:29 (2 lata temu)
blaggio.
 
+4 głosów:4
do ylooC: Zawsze się dziwię, gdy w podobnych sytuacjach z dojrzałych i w rzeczywistości rozgarniętych facetów wychodzi dziecko, zranione dziecko - obrażony zabieram swoje zabawki na złość wam. Z trzech składników naszej psychiki - dziecka, rodzica i człowieka dojrzałego - ten ostatni powinien mieć decydujący głos.
2023-10-18 00:40:08 (2 lata temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do yani: Jeżeli zrobi, jak zadeklarował, nowe lepsze zdjęcie, to zawsze może zrobić podmianę. Nie można z góry przekreślać takiej możliwości.
2023-10-18 01:15:00 (2 lata temu)
yani
 
+2 głosów:2
do sawickimarcin:
Twierdzisz, że jesteś honorowy??? Ty masz po prostu wredny charakter... I zanim zaczniesz pisać na mnie skargi, że Cię obrażam, to coś Ci przypomnę - pewnego razu odwetowo zacząłeś oceniać wrzucane przeze mnie zdjęcia, archiwalne zresztą... Pewnie się zreflektowałeś, bo oceny usunąłeś, ale zdążyłem zrobić zrzut ekranu:
2023-10-18 13:48:46 (2 lata temu)
do yani: Jak wiesz unikam kontaktu z Tobą ... Jestem przywołany do tablicy więc Ci odpowiem. Tego samego wieczoru (a raczej po Twojemu - w NOCY)- to Ty pierwszy oceniłeś moje zdjęcie na niską notę - aby zobaczyć kto tam u mnie punktuje. Zobaczyłeś i wrzuciłeś swoją ocenę do kosza ale ślad u mnie też został. Ja w rewanżu zrobiłem to samo z jednym z Twoich zdjęć. To nie był objaw wredności lecz rewanż. A skargę na Ciebie pisać nie będę. Pretensje mam do "Maj" bo nazwał mnie "Twardogłowym" ... Lubicie tutaj "zadymy" i obserwuję ze JE prowokujecie . Jako Administratorzy powinniście załogadzać spory i problemy a Wy je jeszcze podjudzacie. A mistrzem w tej dziedzinie jesteś Ty ... !!!
2023-10-18 16:06:42 (2 lata temu)
yani
 
do sawickimarcin:
Aha, po prostu chciałeś zobaczyć kto u mnie ocenia archiwalne zdjęcia... OK...
Gwoli ścisłości - to ja pierwszy nazwałem Cię twardogłowym i to podtrzymuję.
2023-10-18 16:20:36 (2 lata temu)
do yani: Nie. nie chciałem zobaczyć kto tam u Ciebie ocenia bo mnie to nie obchodzi ... Za to Ty chciałeś zobaczyć KTO tam u mnie bo masz wredny charakter i chcesz wiedzieć do kogo masz być bardziej Wrogo ustosynkowany a do kogo mniej ... Ja po prostu zrobiłem ten sam myk co Ty u mnie ale całkowicie bez zaciekawienia kto tam jest ... A co do Twoich obrażliwych określeń do mnie i do innych użytkowników zdążyłem się przyzwyczaić i byłbym Bardzo Zdziwiony gdyby było inaczej ... !!! To tak jakby krowa nagle przestała ryczeć a pies - ujadać ...
2023-10-18 16:31:06 (2 lata temu)
yani
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin:
Nic do Ciebie dociera, ciągle uważasz że Twoje zdjęcia są świetne, uwagi innych masz głęboko gdzieś, wiecznie czujesz się pokrzywdzony...
Już kiedyś Ci to pisałem i napiszę jeszcze raz - skoro tu jest tak Ci źle, to co Ty tu jeszcze robisz? Skoro Fotopolska nie spełnia Twoich oczekiwań, a użytkownicy i admini Cię prześladują, to może powinieneś sobie poszukać innego portalu?
2023-10-18 17:33:49 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do yani: Nie, nie uważam wcale ze moje zdjęcia są świetne. Mam świadomośc że nie są idealne. Nieznaczne odchylenie od pionu - powtarzam nieznaczne - nie jest wcale wadą zdjęcia . Jesteśmy amatorami fotografowania a nie zawodowcami ...Oglądam pocztówki i albumy z widokami miast i mnóstwo jest "krzywych" zdjęć i to bardzo krzywych a mimo to wydawnictwa te są wielomilionowe i nikt się nie zastanawia nad ich idealnym wypionowaniem ... To idealne wypionowanie to jakaś fobia na naszym portalu ... Zamieszczamy zdjęcia archiwalne - czarno-białe zabytkowe i zobacz jak wtedy ludzie robili zdjęcia ... Budynki się praktycznie przewracają ... I co - dobrze ...
I jeszcze dodam : Obserwuje niekiedy prostowane "na siłę" zdjęcia i w wyniku tej obróbki powstają Nienaturalne Monstrualne "koszmarki" ale za to Proste ... Stoją na Baczność jakby na górze facet trzymał pion budowlany w ręku i jest idealnie prosto - ale zdjęcie jest nienaturalne ... Ostry narożnik budynku strzela w niebo jak strzała ... Sami niekiedy dyskutowaliście na temat obróki i pionowania i mieliście sporne zdania ...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Dopisek
2023-10-18 17:58:52 (2 lata temu)
Cześć Niewidzialna Ręko ... Wczoraj bardzo zmęczony późnym wieczorem obrabiałem zdjęcia ... Zdejmij Proszę znacznik - notkę z tego wyższego budynku ... z "rozpędu" tam zaznaczyłem ...
2023-10-19 12:41:19 (2 lata temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Na własnych fotkach możesz z notkami działać samodzielnie: dodawać, usuwać, przesuwać etc.
2023-10-19 13:05:18 (2 lata temu)
do fantom: Jak notkować wiem ale jak od-notkować już nie ... Podpowiesz ... ?
2023-10-19 15:47:42 (2 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Klikasz notkę prawym przyciskiem myszy.
2023-10-19 15:58:52 (2 lata temu)
do da signa: I już ... ? Kliknę prawym myszy i zniknie ... ? Ale raz czy dwa razy szybko ... ?
2023-10-19 18:09:06 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
Jak myślisz, Niewidzialna Ręko - czy znacznik ciągły tak małej uliczki jak Warmińska - poprawi czytelność tych okolic ... ?
2023-10-22 22:52:45 (2 lata temu)
Wprowadzając kolejna serię zdjęć - zapomniałem dodać swój nick - Nazwę Użytkownika ... Pakiet - Seria zdjęć z wyburzanych aktualnie Zakładów Azbestowych poszła bez mojej nazwy użytkownika ... Ustawienia takie pozostało po serii zdjęć z Chełmka ...Próbowałem edytować zdjęcia i dopisać swój nick ale się nie udało ...
Poproszę o pomoc i dopisanie mojej nazwy użytkownika do pakietu zdjęć z Zakładów Azbestowych.
2023-10-29 11:44:10 (2 lata temu)
Poproszę o korektę Żółtego znacznika powierzchniowego na wysokości obiektu "Warsztaty" ... Obiekt na mapce jest poza terenem zakładów Azbestowych a przecież jest wewnątrz ...
2023-10-30 09:46:35 (2 lata temu)
Poproszę o przeniesienie zdjęcia do nowo utworzonego obiektu "Warsztat elektryczny" . Decyzję i wniosek składam po analizie sytuacji w terenie.
2023-11-01 22:28:47 (2 lata temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Swoje zdjęcia możesz przenosić sam dokąd tylko uznasz za właściwe. Jeżeli dotąd nie wiesz, jak to robić, zapytaj. Niewidzialne ręce nie będą wiecznie cię wyręczać.
2023-11-01 23:35:51 (2 lata temu)
do blaggio.: Gdybym to umiał to bym sam robił ... Ta tabelka do zmiany obiektu jest dla mnie małoczytelna i małofunkcjonalna ... Kilkakrotnie sie zapędziłem żeby zmienić przypisanie obiektu i po kilku próbach odpuszczałem ...
2023-11-02 06:57:06 (2 lata temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
do sawickimarcin: Na razie chodzi o przypisanie zdjęcia, które już przypisane jest do czegoś, jeszcze do czegoś innego dodatkowo lub zamiennie z usunięciem starego przypisania.
Instrukcja ostatniej szansy:
- skopiowanie do schowka id typu b1234 lub u567 lub m890 obiektu nowo przypisywanego na jego stronie
- wklejenie w linijkę DODAWANIE PRZYPISAŃ
- kliknięcie SZUKAJ, po tym nowe przypisanie automatycznie pojawi się pod starym
- jeśli stare do usunięcia, to kliknięcie przy nim w kwadracik ZAZNACZ
- kliknięcie w ODPISZ ZAZNACZONE PRZYPISANIA, przypisanie zostanie usunięte.
W obiekcie:
- jw.
- jw.
- kliknięcie SZUKAJ
- w dodatkowym okienku kliknięcie w nazwę nowego obiektu - zaznaczenie - zmiana koloru na niebieski
- kliknięcie w tym okienku DODAJ, które zniknie, a po tym nowe przypisanie pojawi się w oknie edycji obiektu nad starym
- jeśli stare do usunięcia, to kliknięcie przy nim w kwadracik
- kliknięcie na samym dole w pasek ZAPISZ ZMIANY.

Jeżeli po tym choć jeszcze raz poprosisz o zmiany lub dodanie przypisań zdjęć i obiektów własnych, to wyjdziesz na zwykłego cwaniaka lub gorzej, na ostatniego patałacha. Mam nadzieję, że nie męczyłem się na darmo. ;-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: nad zamiast pod
2023-11-02 22:59:34 (2 lata temu)
do blaggio.: Popróbuję w wolnej chwili ... Najwyżej będę chodził w KRÓTKICH SPODENKACH tak jak kiedyś napisałeś ... Problem w tym ze ja bardzo lubię chodzić w krótkich spodenkach ... :)
2023-11-02 23:03:25 (2 lata temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Nie w wolnej chwili. Zrób to teraz z tym zdjęciem. Przypisz je dodatkowo do którejś hali, a potem skasuj to przypisanie. Nikomu nie nabruździsz.
Z obiektem możesz później.
2023-11-02 23:08:04 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+2 głosów:2
do blaggio.: Przepraszam ale idę spać ... Żona mnie wzywa ...
2023-11-02 23:09:53 (2 lata temu)
blaggio.
 
+4 głosów:4
do sawickimarcin: Ja już bym nie wytrzymał, żeby spróbować, z tej radości, że teraz mam już taką WIEDZĘ i nie będę patałachem. Co tam żona. Może poczekać 3 minuty. Jak byś się pochwalił jej takim sukcesem, to by ci wybaczyła. Ręczę.
2023-11-02 23:33:22 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Na spokoju ... Ja jestem czlowiekiem cierpliwym ... Co nagle - to po diable ... Nie podejrzewam aby ten trening trwał tylko trzy minuty ... Myślę ze dzisiaj póżnym wieczorem potrenuję ...
2023-11-03 17:53:11 (2 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Nr obiektu znajduje się na samej górze strony obiektu tuz przed przyciskiem "dodaj zdjęcie" .
2023-11-03 22:04:13 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do da signa: Wiem-Wiem ... Ten numer kopiuję przy dodawaniu "notek" ... Ten fragment FP mam opanowany Perfekcyjnie ... :)
2023-11-03 22:16:31 (2 lata temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: No, i wreszcie poszło jakoś ;-)
2023-11-04 17:35:51 (2 lata temu)
Poproszę o przeniesienie zdjęcia do nowo utworzonego obiektu "Warsztat elektryczny" . Decyzję i wniosek składam po analizie sytuacji w terenie.
2023-11-01 22:28:01 (2 lata temu)
Poproszę o przeniesienie zdjęcia do obiektu "Hala Północna"
2023-10-31 23:10:26 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
865 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Lista ulic w dzielnicy SIM Stare Bałuty
1234
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Przeworsk Przeworsk bagicz Przeworsk Bagicz olesnica olesnica Gudenhagen findera szczecin findera szczecin słoneczniki rembertów Bukowiec pałac Bukowiec pałac muszyna sanok sanok sanok sanok Gryfino Gryfino teatr guliwer bugaj czemierniki Zachem bydgoszc bydgoszc Krakow Paulinska Krakow Piasek Krakow Wislna Krakow Paulinska Pilgramsdorf Krakow Dunajewskiego Pilgramsdorf grybów