26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
ul. Adwokacka
ul. Bałucki Rynek
ul. Berlińskiego Hersza
ul. Biała
ul. Blacharska
ul. Bolesława Chrobrego
ul. Brzóski Stanisława, ks.
ul. Ceglana
ul. Chmielna (nieistniejąca)
ul. Chopina Fryderyka
ul. Ciesielska
ul. Czarnieckiego Stefana
ul. Dolna
ul. Drukarska
ul. Dzika
ul. Flisacka
ul. Franciszkańska
ul. Fredry Aleksandra
ul. Gdyńska
ul. Gliniana
ul. Goplańska
ul. Grunwaldzka
ul. Gęsia
ul. Głucha
ul. Hipoteczna
ul. Inflancka
ul. Joselewicza
ul. Kaletnicza
ul. Karwińska
ul. Kaszubska
ul. Kilara Wojciecha
ul. Kochanowskiego Jana
ul. Kominiarska
ul. Konarskiego
ul. Korfantego
ul. Koszykowa
ul. Kowalska
ul. Krawiecka
ul. Krzyżowa
ul. Krótka
ul. Kwidzyńska
ul. Limanowskiego Bolesława
ul. Łagiewnicka
ul. Mackiewicza
ul. Malarska
ul. Malborska
ul. Marcina
ul. Marynarska
ul. Marysińska
ul. Masarska (nieistniejąca)
ul. Małopolska
ul. Murarska
ul. Młynarska
ul. Niecała (nie istnieje)
ul. Obrońców Warszawy
ul. Ogórkowa
ul. Okopowa
ul. Oliwska
ul. Olsztyńska
ul. Organizacji Wolność i Niezawisłość
ul. Osiedlowa
ul. Pasterska
ul. Piekarska
ul. Pierwszej Dywizji
ul. Piwna
ul. Pocztowa
ul. Pojezierska
ul. Polna
ul. Profesorska
ul. Profesorska
ul. Prusa Bolesława
ul. Racjonalizatorów
ul. Radłowa
ul. Rajska
ul. Romskich Ofiar Getta Łódzkiego
ul. Rumuńska
ul. Rybna
ul. Rysownicza
ul. Sadowa
ul. Sierakowskiego
ul. Skury-Skoczyńskiego
ul. Snycerska
ul. Spacerowa
ul. Sprawiedliwa
ul. Srebrna
ul. Stefana
ul. Sukiennicza
ul. Szendzielarza
ul. Szewska
ul. Szklana
ul. Szklarska
ul. Sędziowska
ul. Tokarska
ul. Tokarzewskiego Michała, gen.
ul. Trenknera
ul. Urzędnicza
ul. Warmińska
ul. Wawelska
ul. Wincentego, św. (nie istnieje)
ul. Wojska Polskiego
ul. Wrocławska
ul. Wrześnieńska
ul. Wspólna
ul. Współzawodnicza
ul. Włókniarzy
ul. Zachodnia
ul. Zawiszy Czarnego
ul. Zbożowa
ul. Zduńska
ul. Zduńska
ul. Zgierska
ul. Zielna
ul. Zofii
ul. Złotnicza
ul. Żabia
ul. Żeglarska
ul. Żurawia

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

SIM Stare Bałuty

Zdrowie
Wojsko
Edukacja
Transport
Budowle
Przemysł
Inne
Religia
Zieleń
Sport
Kolej
Woda
Kultura
Obszar nr 41 Stare Bałuty.
Granica dzielnic Bałuty/Polesie – Pojezierska – Julianowska – Inflancka – Marysińska – Obrońców Warszawy – Marynarska - Wojska Polskiego – Młynarska – Berlińskiego – Krótka - Osiedlowa – Wrześnieńska – Biała – Limanowskiego - granica dzielnic Bałuty/Polesie.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...25262728293031...8687następna
Ojejku ... Bywałem tu dziesiątki razy po pivko ... Piwo "Glob" po 1.40 zł ... :)
2023-09-07 20:07:25 (2 lata temu)
Dana
 
+1 głosów:1
2023-08-10 20:52:15 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+2 głosów:2
PrzeUrbexowałem tą kamienice aż do strychu ... :)
2023-08-17 21:15:26 (2 lata temu)
Fonik1
 
do sawickimarcin: No to (jeśli są) to czekamy na zdjęcia, gratuluję odwagi bo szczerze ja bym się lekko bał tu wchodzić i pozdrawiam! :)
2023-08-21 20:20:03 (2 lata temu)
do Fonik1: Niestety nie mam zdjęć ... A bać się nie boję ... Spotykam nieraz jakiegoś śpiącego bezdomnego i idę dalej explorować ... Wiele tego typu miejsc mam na swoim koncie ...
2023-08-21 20:29:47 (2 lata temu)
Hmmmm ... Miałem jeszcze jedno zdjęcie tej kamienicy od strony centrum miasta ... Teraz pod tym adresem obiektu mam tylko TO zdjęcie od strony Żabieńca ... Jedna fotka gdzieś uleciała ...
2023-09-03 17:33:27 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
Poproszę o postawienie "krzyżyka" w tytule obiektu na fioletowym polu ... Obiekt dokonał swoich dni ... :(
2023-08-22 18:11:44 (2 lata temu)
Dziękuję "Niewidzialna Ręko" ... :)
2023-08-22 18:42:03 (2 lata temu)
Forum Administratorów uznało zdjęcie za niepotrzebne a obiekt Apteki nic nie wnosi. Proszę o usunięcie.
2023-08-09 22:25:32 (2 lata temu)
yani
 
+3 głosów:3
do sawickimarcin:
Nie popadaj w histerię i nie wypisuj kłamstw - nikt nie uznał tego zdjęcia za niepotrzebne.
2023-08-10 12:13:23 (2 lata temu)
Jarosław Dubowski
 
+5 głosów:5
do sawickimarcin: Jakby je ktoś uznał za niepotrzebne to by było głosowanie nad usunięciem.
Jakie zdjęcia były w obiekcie apteki? Jeżeli tylko zdjęcia takie jak to to oddzielny obiekt nie jest potrzebny, co innego jeśli mielibyśmy np. zdjęcia wnętrza apteki z zabytkowym wyposażeniem - w takim przypadku zakładznie obiektu miałoby sens.
2023-08-11 07:42:02 (2 lata temu)
do yani: Mimo że historia tych czterech zdjęć potoczyła się jak się potoczyła w sumie pozytywnie - dzięki jednemu z Dwóch - może Trzech sympatycznych Administratorów z Prawdziwego Zdarzenia - z Sercem i ze Zrozumieniem, to z Panem - po tych wydarzeniach jestem per "Pan" i proszę inaczej się do mnie Nie Zwracać. Każdy Pana post do mnie skierowany w inny sposób będzie zignorowany i zostanie bez odpowiedzi.
2023-08-11 11:55:34 (2 lata temu)
yani
 
+4 głosów:4
do sawickimarcin:
Będę się do Ciebie zwracał na Ty, bo jest to regułą w necie. I obojętne mi czy Tobie się to podoba, czy nie...
Co do ignorowania, to proponuję abyś raczej zignorował Fotopolskę - myślę, że to nie jest portal dla Ciebie.
2023-08-11 12:21:27 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+3 głosów:3
do yani: Jako Administrator - widzę ze się Pan nie nadaje do tej funkcji poprzez słabe wychowanie i brak kultury. Nie interesuje mnie jak jest przyjęte w 'sieci" ... jestem na kilku podobnych portalach i nie ma takiej zasady aby wszyscy mówili sobie na "Ty" . Jeżeli ktoś sobie tego nie życzy - żadna siła mnie nie zmusi aby Go "Tykać". Ja sobie NIE ŻYCZĘ . A co do tego ostatniego akapitu , który Pan napisał że się nie nadaję do portalu Fotopolska - gdybym był Naczelnym Administratorem czy właścicielem Portalu - już by Pan nie był Administratorem ani nawet szeregowym Uzytkownikem . Tym wpisem potwierdził Pan swój totalny brak kultury ... !!! I to był ostatni wpis w Pana stronę ...
2023-08-11 13:39:38 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+3 głosów:3
Bardzo proszę Naczelnego Administratora aby czuwał nad Niemerytorycznymi wpisami swoich Administratorów. Aby wykazywali sie kultura i dobrym wychowaniem bo to świadczy o całym Portalu . Pozdrawiam
2023-08-11 13:41:38 (2 lata temu)
yani
 
+8 głosów:8
do sawickimarcin:
Na tę chwilę masz wyłączoną możliwość komentowania i ograniczoną liczbę dodawania zdjęć do jednego dziennie.
Mam nadzieję, że da Ci to więcej czasu na przemyślenie własnych zachowań. Wielokrotnie miałaś zwracaną uwagę, ale jak widać niewiele się tym przejmowałeś.
2023-08-11 14:00:29 (2 lata temu)
do yani: To co mam teraz zrobić ... ??? Ukorzyć się ... ??? Uklęknąć ... ??? Pomachać ogonem ... ??? Przeprosić - ale Kogo ... ??? Kto zadecydował o ograniczeniach mojego konta ... ??? Pan Język ... ??? Czekam na odpowiedź ...
2023-08-19 19:07:49 (2 lata temu)
do sawickimarcin: Nie ma raczej potrzeby przepraszania za flejma którego nie wywołałeś.
2023-08-20 09:18:05 (2 lata temu)
do Jarosław Dubowski: To super że Tak uważasz ... I jak długo tak ma być ... ??? Dwa Dni czy Trzy ... ???
2023-08-20 15:07:08 (2 lata temu)
blaggio.
 
+3 głosów:3
Żeby po odbyciu pokuty dostać rozgrzeszenie najpierw trzeba wzbudzić w sobie szczery żal za grzechy ("Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina") i wyrazic postanowienie poprawy, bo inaczej pozostaje tylko czyściec. ;-))
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2023-08-20 17:33:23 (2 lata temu)
do blaggio.: Mogę wiedzieć kto rozgrzesza :-))
2023-08-20 17:52:32 (2 lata temu)
do piotr brzezina : No kto ... Naczelny ... A poza tym ja sam się oczyszczam - jeszcze lepszą, wydajniejszą pracą dla dobra Portalu "FP" ... Wszystkich którzy mi utrudniają , przeszkadzają - depczę po drodze ... :)
2023-08-20 18:16:42 (2 lata temu)
W moim kościele jest nieco inna formuła spowiedzi : Zgrzeszyłem Myślą, Mową i Uczynkiem.
2023-08-20 18:24:57 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
Zakończmy tą dyskusje bo znowu MAX będzie krzyczał ... On nie lubi zbytecznej pisaniny ...
2023-08-20 21:39:26 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
I znowu "Ktoś" grzebie w moich zdjęciach ... cały czas jestem poddawany działaniom Fotopolskiego PEGASUSA ... Podobiekt Apteki z kamienicy Limanowskiego 80 został USUNIĘTY ... DLACZEGO ... ???
2023-08-09 20:50:43 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
Może ten Pan "ktoś" chociaż by napisał że coś zmienił i dlaczego ... A tu nie ... Po cichu ... Cicho - sza ... a może nie zauważę ... ???
2023-08-09 20:54:29 (2 lata temu)
fantom
 
+4 głosów:4
do sawickimarcin: Nie wiem kto to zmienił, ale dobrze zrobił bo nie ma sensu zakładanie osobnych obiektów dla każdego lokalu w każdym budynku. Chociażby dlatego, że lokale zmieniają swoje funkcje, a na portalu nikt tych zmian potem nie aktualizuje i zostaje bałagan.
Natomiast powinien o takiej zmianie powiadomić.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2023-08-09 21:03:57 (2 lata temu)
yani
 
+3 głosów:3
do sawickimarcin:
Nie wiem kto usunął obiekt apteki, ale zrobił to słusznie. Dziś tam jest apteka, juto Biedronka, a pojutrze Żabka. Tylko kto to będzie korygował na bieżąco?
Takie rozdrabnianie obiektów jest bez sensu...
2023-08-09 21:05:18 (2 lata temu)
yani
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin:
Dodam jeszcze, że na zdjęciu ta cała apteka sprowadza się tylko szyldu.
2023-08-09 21:12:00 (2 lata temu)
W razie czego, żeby sobie ktoś nie myślał, to nie ja. Przed chwilą dopiero zobaczyłem te zdjęcia.
2023-08-09 21:39:24 (2 lata temu)
do yani: No trudno żeby wejść do Apteki i fotografować ... Myślę że sobie BY nie pozwolili ... Posądzili by mnie za konkurencję ...
2023-08-09 21:49:20 (2 lata temu)
vetinari
 
+4 głosów:4
do sawickimarcin: Ja usunulem, bo apeka jest dobrze widoczna, i za pare lat, jak tam będzie chińska restauracjia kto będzie ponownie sprzątal ?
2023-08-09 21:50:27 (2 lata temu)
do yani: Kilkakrotnie PROSIŁEM aby Panowie Administratorzy zostawiali swój komentarz po dokonanej korekcie ... Ale nie mogę tego wyegzekwować ... Zmowa MILCZENIA ... Cicho-sza ... W razie czego to nie JA ...
2023-08-09 21:51:49 (2 lata temu)
do vetinari: I Ty przeciwko mnie ... Nie spodziewałem się ...
2023-08-09 21:52:44 (2 lata temu)
vetinari
 
+6 głosów:6
do sawickimarcin: Nie przeciwko Tobie, ale za portalem. Stwarzanie obiektów i podobiektów to odpowiedzialnoścz i nie zabawa. Czy pilnowaleś naprz czy ktoś dobrze doeditowal zdjięcia naprz. do podobiekut statków w Kazimierzu Dolnym ?
I nienapisalem w komentarzu z powodów technicznych i czasowych....dziśaj mial mój dostawca internetu zly chumor. Raz dzialal, raz nie, dopiero teraz mi jedzie na 101%
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodatek ☺
2023-08-09 21:55:43 (2 lata temu)
do vetinari: Każdy obiekt - lokal w dzisiejszych GŁUPICH czasach może zmienić przeznaczenie ... Nawet komisariat Policji niedaleko mnie ZLIKWIDOWANO za czasów temtego Rządu ... Nawet Kościół może być zmieniony na Magazyn ... Musimy działać w "dobrej wierze" że obiekt opisywany teraz - zostanie ... To już w naszej terażniejszości nie ma nic pewnego ... ???
2023-08-09 21:56:46 (2 lata temu)
do vetinari: Dawno nie zaglądałem do moich Statków w Kazimierzu Dolnym ... Tam też mam zrobiną CZYSTKĘ i są POWYWALANE ... ???
2023-08-09 21:59:18 (2 lata temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do sawickimarcin: Budynek ma swój obiekt, podobiekt apteky jest niepotrzebny, no moźe źe idzieś na caloścz....
2023-08-09 21:59:57 (2 lata temu)
do yani: To co - mam sfotografować każde okno , każdą witrynę i nawet klamkę od drzwi ...??? ... A może jeszcze paragon z kasy - bo to moja Apteka gdzie kupuje leki ... ???
2023-08-09 22:02:08 (2 lata temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do sawickimarcin: Nie, ja juź tam doeditowalem te które tam wolnie plywaly w obiektu Przystani pasaźerskiej....I nieuźywaj w pisaniu do mnie wielkych liter, w źadnym wypadku i przypadku.
2023-08-09 22:02:13 (2 lata temu)
do vetinari: Nie wiem czy na całość ... SZOK ... Znowu chyba muszę zrobić sobie wakacje ... Kłuję niektórych w oczy ...
2023-08-09 22:04:16 (2 lata temu)
do vetinari: Aż zaraz zobaczę te statki ... Miałem dodawać nowe obiekty z półwyspu Helskiego ale znowu jest wszczęta awantura o nic w szklance wody ... Znowu dzisiaj nic nie dodam ... muszę się kłócić ...
2023-08-09 22:06:37 (2 lata temu)
yani
 
+3 głosów:3
do sawickimarcin:
Możesz fotografować co chcesz, ale nie znaczy to, że dla każdego zdjęcia jest potrzebny osobny obiekt.
2023-08-09 22:06:53 (2 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Masz racjie w tym źe Cie niepoinformowalem, i potem na to zapomnialem. Mam teraz troche więcej na glowie. Za to przepraszam. Nadal ale uwaźam źe dodawaniem takych podobiektów jest raczej niepotrzebne, bo trzeba o tym pamiętać i pilnować czy nadal istnieją, czy ktoś niedodal zdjięcie tylko do obiektu apteky calej kamienicy i naodwrót. Marzy mi się pojechać do Lodzi, i nie napewno mnie.....
2023-08-09 22:09:02 (2 lata temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do sawickimarcin: Wlaśnie, stworzyleś obiekt statków w Kazimierzu Dolnym i niektóre tam wolnie plywali po tej rzece bez dopisania. Wlaśnie to jest ta odpowiedzialnoścz za dorobione obiekty i podobiekty.
2023-08-09 22:10:42 (2 lata temu)
do vetinari: Masz w Łodzi serdecznego Kolegę - wiesz kogo ... A co do podobiektu Apteki - to nie spodziewam się aby taka firma jak Apteka zbankrutowała ,,, Apteka , Zakład Pogrzebowy i Sklep Monopolowy w naszym kraju są jak opoka ... Niezniszczalne ...
2023-08-09 22:15:35 (2 lata temu)
do yani: Podobiekt ... Aptekę zrobiłem podobiektem kamienicy
2023-08-09 22:17:03 (2 lata temu)
Zdjęcie zawnioskowałem do usunięcia ... Skoro jest niepotrzebne i nic nie wnosi - prosze usunąć.
2023-08-09 22:24:01 (2 lata temu)
yani
 
+1 głosów:1
do sawickimarcin:
Ale po co ten podobiekt??
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit
2023-08-09 22:25:10 (2 lata temu)
do yani: Pytanie można było równie dobrze zadać : Po co ten obiekt ( kamienica ) ... ?
2023-08-09 22:30:36 (2 lata temu)
yani
 
+2 głosów:2
do sawickimarcin:
Nie chce mi się już z Toba gadać... :/
2023-08-09 22:33:29 (2 lata temu)
do yani: I wzajemnie ... :(
2023-08-09 22:40:10 (2 lata temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że tam apteka jest od 60-ciu lat, albo dłużej. Może jeszcze wytrzyma tyle, ile Fotopolska. ;-)
2023-08-09 23:08:44 (2 lata temu)
do blaggio.: Czyli NIE trzeba będzie jak sugerują Inni Panowie : co chwila zmieniać przeznaczenia lokalu na Salon Gier, Żabkę , Biedonkę czy inne "Dino" ... Może Inni Panowie Administratorzy wreszcie się ockną i przestaną byc nadgorliwi ... ???
2023-08-09 23:14:43 (2 lata temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
Coraz częściej, zaczynają się zmiany opisów pod zdjęciem, bez podania informacji "Kto i dlaczego zmienił". Obrona przez, administratorów takiego postępowania jest nie do zaakceptowania. Niedawno Neo (szef, właściciel portalu) oświadczył że musi być podana taka informacja. Pod moimi zdjęciami też praktykuje się takie zmiany bez informacji. Jesteśmy administratorami wszystkich fotopolan a nie wybranych.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2023-08-10 06:45:40 (2 lata temu)
fantom
 
+5 głosów:5
do piotr brzezina : Może sobie coś zmieniłeś pod fotką i nie pamiętasz?
Mój dziadek na przykład, rozdawał pieniądze sąsiadkom, potem o tym zapominał i robił w domu śledztwa kto mu je ukradł. Różnie bywa.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: spacja
2023-08-10 07:39:19 (2 lata temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do fantom: Po co piszesz te bzdury , dobrze wiesz kto zmieniał. Próbujesz wszystko zatuszować. Jesteś z jednym z najbardziej szanowanych administratorów jeżeli chodzi o wiedzę, bo inne Twoje działanie to jest chamskie i krzywdzące innych.
2023-08-10 07:47:06 (2 lata temu)
fantom
 
+3 głosów:3
do piotr brzezina : To nie są bzdury tylko fakty z życia wzięte.
Jakbym dziadka słyszał - on też się robił nerwowy gdy ktoś podważał jego szalone teorie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: litery
2023-08-10 07:51:03 (2 lata temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do fantom: Odniosłem się tylko do stwierdzenia o mnie nie Twojego dziadka. Ja mam jeszcze dobrą pamięć. Mam pytanie dlaczego popierasz Ty i inni taki proceder o braku informacji kto zmienił opis (teraz już wiemy). Nawet oświadczenie Neo, macie głęboko w d.... .
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2023-08-10 07:58:39 (2 lata temu)
fantom
 
+3 głosów:3
do piotr brzezina : Skąd wniosek że ja popieram jakiś proceder? W komentarzu powyżej wręcz podkreśliłem że o zmianach należy informować.
Piszesz od rzeczy.
2023-08-10 08:01:19 (2 lata temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do fantom: Nie zauważyłem że dodałeś dopisek w tym temacie (wieczorem) Jedna z Twoich sztuczek
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2023-08-10 08:06:32 (2 lata temu)
do piotr brzezina : Całkowicie się z Tobą zgadzam Co chwilę ktoś u mnie coś zmienia i mnie nie informuje ...teraz też tak było i stąd ta cała niepotrzebna awantura ... !!! ,,, Tak się teraz wkurzyłem że zawnioskowałem wszystkie te sporne obiekty do usunięcia ... !!! Niemiła księdzu ofiara - pójdż ciele do obory ... A przecież apteka to coś trwałego i istniejąca całymi dziesięcioleciami ... Nie trzeba się martwić że ją jutro zlikwidują ...
2023-08-10 11:05:06 (2 lata temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+2 głosów:2
do sawickimarcin: Tu bym tak pewny trwałości aptek nie był. W moim rejonie zniknęły 3 w ciągu jednego roku, należące do różnych podmiotów, powstały 2 inne w innych lokalizacjach, należące do innych właścicieli. Jedne działają dziesięciolecia, inne znikają. Jak to w biznesie ... :)
2023-08-10 11:10:00 (2 lata temu)
do Arkadiusz K. (Arro): U nas w Łodzi tak nie jest. U was może są drapieżcy którzy wchłaniają swoja konkurencję . Wracając do tematu obiekty wrzucam i tworzę w dobrej wierze i po przemyśleniach że tak jest słusznie i dobrze
2023-08-10 11:14:13 (2 lata temu)
yani
 
+2 głosów:2
do sawickimarcin:
Niestety, nie potrafisz przyjąć do wiadomości, że nie jesteś nieomylny i Twoja dobra wiara nie wystarcza. Jeśli kilka osób mówi Ci, że robisz coś źle, to postaraj się z tym pogodzić i zaakceptować.
Poza tym, wypisujesz kłamstwa podając przyczynę usunięcia zdjęcia - nikt nie twierdził, że zdjęcie jest niepotrzebne. Niepotrzebne było tylko zakładanie podobiektu apteki. Wystarczy opis pod zdjęciem.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2023-08-10 12:07:56 (2 lata temu)
Bogdan JS
 
+4 głosów:4
do sawickimarcin: Chodzi tylko o to, żeby nie tworzyć zbędnych podobiektów, bo idąc tą drogą dojdziemy do tego, że bedziemy je zakładac dla każdego lolaku użytkowego w wiekszych budynkach, np. dla aptek, sklepów spożywczych, fryzjerów, butików a skończymy na lokalu mieszkalnym Ryśka Kowalskiego. Same zdjęcia są OK.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2023-08-10 13:00:41 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do yani: Mogę jak z rękawa w ciągu godziny przytoczyć na "szybko" z 10 takich sytuacji jak moja ... I te inne sytuacje u innych Uzytkowników są OK ... A jak ja mam coś - wszyscy Administratorzy rzucają się jak głodne wilki na zająca ... Że kilka osób to mi mówi - to po prostu zmowa ... Koresponduję z kilkoma Życzliwymi mi Osobami na "priv" i otwierają mi oczy jakie Tu panują układy i Towarzystwo Wzajemnej Adoracji ... Niech no któryś "ważniejszy" coś napisze - natychmiast jego drobniejsi poplecznicy mu wtórują ....
2023-08-10 13:41:38 (2 lata temu)
do Bogdan JS: Można w ogóle nic nie tworzyć ... Wrzucić jedno zdjęcie z drona z Warszawy , jedno z Łodzi , z Wrocławia i spokój ... Niektórzy zamieszczają okna , portale , bramy , okna od piwnicy i jest OK ... Ale są przecież Równi i Równiejsi ...
2023-08-10 13:44:26 (2 lata temu)
yani
 
+2 głosów:2
do sawickimarcin:
A nie masz wrażenia, że ktoś za Tobą chodzi i że twój telefon jest na podsłuchu?
2023-08-10 13:49:06 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
Ale taka Awanturka się nieraz przydaje ... Jakiś miesiąc - półtora temu napisałem skargę do Administracji na jednego "Bezfunkcyjnego" Pana, który komentował każdy mój wpis. Zwracał sie do mnie po hamsku per "Ty" choć mu pisałem kolkakrotnie aby sie do mnie zwracał - tak jak ja do niego - Per Pan ... On dalej swoje "Ty" i "Ty" i "Ty" i jeszcze groził mi Bejsbolem ... Na skargę do dzisiaj NIKT nie odpowiedzial ...
2023-08-10 13:49:40 (2 lata temu)
do yani: Buchacha ... Teraz Ci się udał dowcip ... Gdybyś mnie znał - wiedziałbyś ze nie mam telefonu ...
2023-08-10 13:51:30 (2 lata temu)
yani
 
+2 głosów:2
do sawickimarcin:
Napisz jeszcze, że komputera też nie masz.
2023-08-10 13:53:26 (2 lata temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+7 głosów:7
do sawickimarcin: Wszyscy Administratorzy? Zmowa? Układy? Towarzystwo Wzajemnej...? Wg Ciebie wszyscy są źli, Ty wszystko wiesz lepiej. Nie masz monopolu na rację, jak żaden z nas, często jednak doświadczenie pomaga. Posłuchaj czasem dobrych rad, tych co współtworzą portal od lat.
2023-08-10 13:58:39 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do yani: Widzę że jesteś złośliwy i kpisz z ludzi ... W tej dyskusji już zakpiłeś z Piotra Brzeziny , teraz atakujesz mnie ... Chyba dołączysz do ludzi z którymi jestem na "Pan" ...
Komputer jest mi potrzebny do pracy - więc muszę go mieć. Wszystko robię na normalnym stacjonarnym komputerze, nienawidzę laptopów ...Nie przystoi Ci jako administratorowi aby kpić z ludzi. Ja na to Ci w stosunku do mojej osoby NIE POZWALAM ... !!!
2023-08-10 14:03:47 (2 lata temu)
yani
 
+2 głosów:2
do sawickimarcin:
Zaczynasz bredzić... W którym miejscu dyskusji zakpiłem z Piotra Brzeziny?
2023-08-10 14:18:43 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do Arkadiusz K. (Arro): Nie zeby zaraz żli ... Może "Czepialscy" i szukający wroga w którego mogą uderzyć i się wykazać ... Ja nic nie wiem lepiej i tak nie twierdzę ze jestem nieomylny. czuję swoja małość na portalu i wszystko robie po większych przemtśleniech. Juz napisałem ze takie przypadki z obiektem i podobiektem nam DZIESIĄTKI - które "wiszą" na FP i dobrze się czują u zasłuzonych Panów ...
2023-08-10 14:23:18 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do yani: Głupa Pan rżnie ... ??? W tej dyskusji - parę wpisów powyżej ... Niech Pan przeczyta ... Piotrek się skarżył że stale mu coś zmieniają a Pan odpisał że ON sam zmienił i o tym zapomniał ... A co z tą moja skargą na Pana który grozi mi Bejsbolem ... ??? Zapoznał się Pan w Sprawach Innych ... ???
2023-08-10 14:27:15 (2 lata temu)
yani
 
+2 głosów:2
do sawickimarcin:
Sorry, ale czy Ty jesteś dziś trzeźwy?
Pokaż gdzie odpisałem Piotrowi.
2023-08-10 14:29:25 (2 lata temu)
do yani: Tak , przepraszam Pana , To Pan z twarzą Dżokera nabijał się z Piotra. Przepraszam Pana. Dyskusja jest tak ostra że mi sie mylą osoby ...Ale i tak niektórzy Administratorzy są niegrzeczni - także Pan w stosunku do mnie .
2023-08-10 14:30:38 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do yani: i na Pan poproszę ... !!!
2023-08-10 14:31:39 (2 lata temu)
yani
 
+4 głosów:4
do sawickimarcin:
Mam Ci przypomnieć jaki Ty byłeś kiedyś niegrzeczny, robiąc awanturę o zdjęcie które sam usunąłeś i zapomniałeś o tym?
A pamiętasz czym wtedy tłumaczyłeś swoją omyłkę?
Może już lepiej zakończ tę bezsensowną dyskusję, zanim się jeszcze bardziej pogrążysz...
2023-08-10 14:35:14 (2 lata temu)
Eugeniusz S.
 
+8 głosów:8
Daremne żale
Daremne żale, próżny trud,
Bezsilne złorzeczenia!
Przeżytych kształtów żaden cud
Nie wróci do istnienia.
Świat wam nie odda, idąc wstecz,
Zniknionych mar szeregu:
Nie zdoła ogień ani miecz
Powstrzymać myśli w biegu.
Trzeba z Żywymi naprzód iść,
Po życie sięgać nowe:
A nie w uwiędłych laurów liść
Z uporem stroić głowę!
Wy nie cofniecie życia fal!
Nic skargi nie pomogą!
Bezsilne gniewy, próżny żal!
Świat pójdzie swoją drogą.
2023-08-10 14:36:50 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+2 głosów:2
do Eugeniusz S.: No nie wiem po co cytujesz mi Asnyka ... ??? Tak z pamięci to napisałeś , czy metoda Kopiuj-Wklej ... ???
2023-08-10 19:17:27 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do yani: Ostatni raz proszę aby się Pan zwracał do mnie per "Pan".Jakie to ma znaczenie do dzisiejszej sytuacji ... ? Co zrobiła Administracja z członkiem Portalu który wymachuje Bejsbolem ... ??? Czy Pan doczytał w Sprawach Innych mój wpis sprzed 1-2 miesięcy ... ???
2023-08-10 19:21:13 (2 lata temu)
max
 
+6 głosów:6
do sawickimarcin: Wena wróciła? Już kiedyś ci obiecywałem, że jak nie ograniczysz ilości tych łzawo-histerycznych komentarzy to zablokuję ci możliwość komentowania. Nie wierzysz? Sprawdź. Wystarczy, że jeszcze coś dodasz do tej dyskusji.
2023-08-10 19:30:33 (2 lata temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
do sawickimarcin: Ale kościół czy komisariat policji czy remiza strażacka zajmują cały budynek. Można i należy tak przypisać. A tu mamy duży blok i gówniane pomieszczenie apteczne. A pod numerem 6 na drugim pietrze mieszka Pani Violetta. To co ? Jej trzeba też poświęcić kolejny podobiekt ?
2023-08-11 20:21:25 (2 lata temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do Desperado: Nie odpowie bo ma blokadę.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2023-08-11 20:27:31 (2 lata temu)
sawickimarcin
 
+2 głosów:2
do mamik: Nie odpowiadam bo byłem na urlopie ...
2023-08-16 15:51:43 (2 lata temu)
Ja tu nie rozpoznaję Łodzi.
2023-08-31 20:02:29 (2 lata temu)
yani
 
Zdjęcie odwrócone, dorożkarze zawsze mieli bat z prawej strony.
2023-09-01 00:17:40 (2 lata temu)
do yani: Racja, ale mimo to podtrzymuję stanowisko, jak powyżej.
2023-09-01 00:20:53 (2 lata temu)
yani
 
do blaggio.:
Z lewej kamienice jakby na skarpie.
2023-09-01 00:53:29 (2 lata temu)
Jolanta Mikołajewska
 
+3 głosów:3
To jest ulica Zielona 9 i 11 przy Kościuszki w Łodzi.
2023-09-01 10:17:54 (2 lata temu)
yani
 
+3 głosów:3
Obawiam się, że zbyt pochopnie został zwiększony limit zdjęć. Powtarzające się i niechlujne kadry, białe paski przy krawędziach w kolejnych zdjęciach, zdjęcia poza tematem FP...
2023-09-08 19:15:52 (2 lata temu)
Poproszę o odznaczenie kamienicy jako już nieistniejącej.
2023-09-08 18:58:46 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
865 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Lista ulic w dzielnicy SIM Stare Bałuty
1234
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: olesnica olesnica Gudenhagen findera szczecin findera szczecin słoneczniki rembertów Bukowiec pałac Bukowiec pałac muszyna sanok sanok sanok sanok Gryfino Gryfino teatr guliwer bugaj czemierniki Zachem bydgoszc bydgoszc Krakow Paulinska Krakow Piasek Krakow Wislna Krakow Paulinska Pilgramsdorf Krakow Dunajewskiego Pilgramsdorf grybów krużlowa plan radomia nowy sącz nowy sącz Pawia 6