To jak to jest Panowie Wspaniali Uczciwi SPRAWIEDLIWI Administratorzy ... ?
Wprowadziłem dwa tygodnie taki sam obiekt o tym samym adresie i zmieniono mi lokalizacje na inną a tymczasem ten sam obiekt u innego Fotopolanina - zostawiono ... ?
do sawickimarcin: Dziękuję ...Szkoda że nikt ze Sprawiedliwych nie zabrał głosu ... No cóż lepsza Sprawiedliwość wymuszona po niewczasie niż żadna ... Szkoda że ten Pan Administrator , który zmienił lokalizację mojego obiektu - nie sprawdził drugiego obiektu pod tym samym adresem ... Szkoda że zareagował u mnie a u kolegi zostaił Bez Zmian ... Kumoterstwo ... ???
do sawickimarcin: Panie Marcinie, Kolega Geku założył obiekt Limanowskiego 77, ale nie zaznaczył go na mapie, stąd to umknęło wcześniej. Inaczej już byłoby, tak jak jest teraz. Nie odezwałem się, bo podobno jestem persona non grata.
Przy okazji: jakiś czas temu oporządziłem obiekt dawnego POM-u we Wrzącej, bo takiej solidnej dokumentacji zdjęciowej nie można było pozostawić bez tego. Mam nadzieję, że nie zrobiłem niczego wbrew. Pozdrawiam. ;-)
do blaggio.: Ten wagon nie został skreślony w 2008, w latach 2009-2012 ponownie nosił nr 5963 (i to zdjęcie z tego okresu, a nie z 1993). Tutaj zdjęcie z tego samego okresu, co powyższe:
do Krzysiek99: Ja oparłem się na informacji ze strony Łódzkie tramwaje i autobusy. Ale nie będę się spierał, bo nie jestem w stanie inaczej tego udowodnić. W takim razie musisz mieć rację. Chyba to skreślenie oznaczało po prostu przejęcie przez Tramwaje Podmiejskie. Źle to zinterpretowałem. A może nie, bo dziwnie wygląda tablica z nr 21, czyli linii MPK, co by oznaczało, że wrócił do MPK? Malowanie wgląda na stare, a numery, czy nowsze? - trudno ocenić.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek