26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat strzeliński
TEMATY - Rynek

Blok śródrynkowy (tret)

Pierzeja południowa

Pierzeja zachodnia

Wydarzenia w Rynku

Pierzeja północna

Pierzeja wschodnia

OBIEKTY - Rynek
2

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Rynek

Dawniej: Ring
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...161718192021222324następna
BAL†
 
I tutaj właśnie, masz typowy widok na pierzeję. Być może nie był to zły pomysł z otwieraniem obiektów pierzei dla Rynku, ale tak typowych fotek jak ta jest mało, a nieprawidłowo przypisanych fotek wiele. Postaraj się we wstawionych przez Ciebie, nieco pozmieniać opisy a także i przypisy. Czasu mi zaczyna brakować na zajęcie się wstawianiem. Cały czas przeglądanie, albo znaczniki lub też poprawki zrobionych przez innych, niektórych błędów.
2010-05-20 22:42:41 (16 lat temu)
gregorr
 
do BAL†: Fotek z widokami pierzei strzelińskiego Rynku jest całkiem sporo. Przecież pierzeje istniały przed wojną. Zawsze można zaznaczyć w obiekcie \"pierzeja\", że nie istnieje.
2010-05-21 18:04:26 (16 lat temu)
zuf
 
Wrzucaj większe.
2010-05-26 11:55:38 (16 lat temu)
BAL†
 
do zuf: A regulamin? :))
OK.
2010-05-26 12:07:49 (16 lat temu)
BAL†
 
Ujęcie od strony północnej, więc wiadomo o co chodzi pod względem naświetlenia :).
2010-05-26 12:37:29 (16 lat temu)
BAL†
 
Jest to południowa strona Rynku z widokiem w kierunku wschodnim.
2010-09-04 23:59:58 (15 lat temu)
Strzegomiu czy Strzelinie? :)
2010-08-11 23:45:27 (15 lat temu)
pawulon
 
do Neo[EZN]: Poprawiłam za Terenię :)
2010-08-12 00:00:05 (15 lat temu)
TW40
 
O dziękuję! Co ma piernik do wiatraka? A zawsze mi się myli w opisie...
2010-08-12 10:59:22 (15 lat temu)
BAL†
 
Tej serii fotek jeszcze nie widziałem. Zadziwiasz mnie.
2010-09-18 22:30:45 (15 lat temu)
gregorr
 
Wieża leci w prawo
2010-10-01 20:18:36 (15 lat temu)
mietok
 
do gregorr: Czyżby ? aby na pewno ?
2010-10-01 20:27:17 (15 lat temu)
do mietok: Ja bym raczej powiedział że przesadzono z prostowaniem zdjęcia - zlikwidowano perspekrywę...
2010-10-01 21:03:59 (15 lat temu)
To chyba będzie przegląd technologii budowlanych - mur z kamienia, żelbet monolityczny, mur z pustaków ceramicznych, dalej powinna być jakaś kondygnacja z muru szachulcowego, wyżej drewno, na tym strzecha ze słomy ;)
2010-10-01 20:31:12 (15 lat temu)
BAL†
 
do Jarosław Dubowski: :))
2010-10-10 17:27:20 (15 lat temu)
ŁAPA
 
Wow. Jestem ciekawy efektu końcowego. Trzymam kciuki za dobrą robotę (oby tylko na Nysie i tamtejszej od a raczej budowie się nie wzorowali).
2010-10-01 21:56:47 (15 lat temu)
mietok
 
do ŁAPA: Zobacz na pierwszą fazę odbudowy z roku 2005-2006 -
2010-10-02 11:11:51 (15 lat temu)
Byłem cały weekend w Strzelinie - czy tylko wieżę nadbudowują, czy też ratusz postawią od nowa?
2010-10-04 17:17:20 (15 lat temu)
BAL†
 
Na razie tylko wieżę. Więcej szczegółów zna mietok. Pewnie da znać :)
2010-10-04 17:21:21 (15 lat temu)
skrzypa
 
Ja słyszałem, że odbudowują cały ratusz
2010-10-04 17:26:33 (15 lat temu)
mietok
 
+2 głosów:2
do bonczek_hydroforgroup: A nie mogłeś dać cynk, że będziesz...... ? :))
OK - Odbudowany będzie cały ratusz :
- Zmiana posadowienia fundamentów , konstrukcji wieży oraz odtworzenie sklepień piwnicznych obiektu Ratusza
- Wykonanie i montaż balustrady kamiennej na zwieńczeniu wieży w poz.+37,15
- Montaż konstrukcji hełmu na poziomie + 37,15
- Hełm zakończy się na poziomie +72,00 m.
Równocześnie z pracami przy wieży trwają prace w piwnicach.

2010-10-04 17:38:05 (15 lat temu)
A na kiedy planowany jest koniec odbudowy?
2010-10-07 09:17:51 (15 lat temu)
mietok
 
do † maras: Etap I , czyli ten obecny ma się zakończyć wiosną (kwiecień) 2011 roku.
2010-10-07 18:53:03 (15 lat temu)
BAL†
 
Porównując oceny z fotką , mam wrażenie, jakby niektórzy mieli tutaj względy :).
2010-10-10 17:56:44 (15 lat temu)
mag
 
+1 głosów:1
do BAL†: Może za dużo widać? :)
Sam łapię się czasem na niekonsekwencji oceniania, po jakimś odstępie czasu :(
2010-10-10 18:10:05 (15 lat temu)
BAL†
 
do mag : Golizna niektórych peszy ... jak widać, jeźdźca nie.
2010-10-10 18:15:55 (15 lat temu)
Pokaż na mapie
235 Dyskusji (ostatnia 15 lat temu)
Widok rynku w kierunku północno wschodnim.
Skwer z latarnią widziany z nowej wieży ratuszowej. Do 1945 r. stały w tym miejscu kamienice bloku śródrynkowego (tretu).
1900
-
1920
1900
-
1925
1900
-
1930
1900
-
1930
1920
-
1930
1920
-
1940
1920
-
1940
1930
-
1939
1930
-
1950
1935
-
1950
Rynek - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Pułtusk Pułtusk Pułtusk Pułtusk hel hel warszawa plac uni Wolkowysk Wolkowysk Wolkowysk ruda pabianicka ruda pabaincka ruda pabaincka gliwice gliwice lisi jar koluszki Neumühl Neumühl pilchowice Wigandsthal Warszawa okrzei potocka potocka Łowicz Łowicz schody schody jurata schody Poznan lotnicze schody ul. Gwarna 19 Wrocław uniejów skatepark zadole Neumühl