26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat strzeliński
OBIEKTY - Ulica Kamienna
1
1a
2
3
3
3a
3b
3J
3L
4
6
7
8
8a
8b
10
12
12a

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Kamienna

Dawniej: Steinbruchweg
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12345678910następna
ZPKSoft
 
Widoczne wejście obecnie prowadzi do Zakladu Rehabilitacji Ruchowej prowadzonego przez Centrum Rehabilitacji i Neuropsychiatrii "Celestyn". A w budynku umiejscowiono jeszcze wydział ksiąg wieczystych z wejściem z lewej (poza kadrem).
2012-11-11 11:55:50 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
W głębi budynek gazowni.
2012-11-10 21:30:53 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Widzisz i teraz mamy spojrzenie 3 par oczu na obiekt ;))
2011-07-15 19:48:47 (14 lat temu)
TW40
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: ...a oczy fotopolan nie liczą się???
2011-07-21 21:03:50 (14 lat temu)
Czym barwią wodę?:).
2011-07-20 19:12:58 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
Mietku, to chyba fotka z 10 lipca? Jeżeli tak to ten dymek w oddali to pyły i spaliny wiertnicy:
2011-07-20 19:46:19 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
do Danuta B.: Ten kolor zwykle wskazuje na obecność wapieni, ale tutaj ?
2011-07-20 19:27:13 (14 lat temu)
zuf
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: To pomoże
Mam do Was jednocześnie prośbę bo nie mogę sobie przypomnieć jak nazywa się zbiornik wodny nie zanieczyszczony materią organiczną. Kąpałem się kiedyś w takim jeziorze o klarownej, lazurowej wodzie gdzie dno było widać na 5m. (Coś jak to na zdjęciu. Tatrzańskie stawy też chyba pod to podchodzą.) Tako ma swoją naukową nazwę. Ktoś wie?
2011-07-20 19:58:11 (14 lat temu)
mietok
 
do ZPKSoft: Tak :) zgadza się.
2011-07-20 19:47:54 (14 lat temu)
† ☻
 
+3 głosów:3
do zuf: Barwę niebieską do zielonkawej posiadają jeziora oligotroficzne, czyli te o niewielkiej produkcji biologicznej, są to zbiorniki wodne w początkowej fazie rozwoju. Wraz z rozwojem biocenozy w zbiorniku wodny zmienia się barwa wody na zieloną i przekształca się on w zbiornik eutroficzny. końcowym etapem rozwoju zbiornika wodnego jest stadium dystroficzne, kiedy barwa wody ma odcień brunatny.
2011-07-20 21:27:06 (14 lat temu)
zuf
 
+1 głosów:1
do † ☻: Oligotroficzne - o to chodziło. Dzięki bo bym dzisiaj nie zasnął :)
2011-07-20 23:00:52 (14 lat temu)
† Festung
 
+2 głosów:2
Wczorajsze, dawane przeze mnie, widać na odlew, bez przemyślenia, oceny Twojej ostatniej serii zdjęć kopalni w Mikoszowie zmieniłem dzisiaj na pełną „szóstkę”. Zrobiłem to po przemyśleniu w czasie bezsennego przerywnika w nocy, bowiem uznałem, że zdjęcia te są jak rzadko które, nie dość, że pełne dynamiki, to robione w dość trudnych warunkach, a przy tym technicznie porządne. Poza tym to niezły dokument. Wrzuciłeś do naszej witryny garść pikantnej przyprawy, bo strona została ostatnimi czasy zbyt przesłodzona świętościami.
2011-07-24 09:59:43 (14 lat temu)
mag
 
+2 głosów:2
Też jestem zwolennikiem "industrialu" ale te "świętości" wciskają się mimo woli. Widać, że tkwią głęboko w naszej kulturze.
2011-07-24 10:27:13 (14 lat temu)
mietok
 
+2 głosów:2
do † Festung: Dzięki !
Miło mi było przeczytać Twoje słowa.
2011-07-24 10:22:36 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+3 głosów:3
do mag : Witaj w grupie POPINDU, czyli popierającej industrial, wpisuję do towarzystwa obydwoma rękami. Co do zdjęć Mietka, to dobry przykład, kiedy oceniając należy brać pod uwagę czas wykonania zdjęcia. Maszyny w czasie pracy, czynna cegielnia czy gorzelnia są trudne do sfocenia, bo albo trzeba być służbowo, albo zwyczajnie opłacić ochronę. Mnie podobne maszyny do przerobu kamienia udało się kiedyś sfocić, ale w niedzielę, kiedy wszystko stało. Jak to kiedyś napisał kolega moose - kryterium niech będzie wyobrażenie naszej możliwości wykonania ocenianego zdjęcia. Czy tam dojadę, czy tam w tym czasie wejdę?
2011-07-24 10:45:29 (14 lat temu)
BAL†
 
"Napięcie przemienne (dawniej określano jako "zmienne") / napięcie stałe" ... dość ciekawe i dające do myślenia graffiti. Tobie bardziej powinno to miejsce utkwić w pamięci. Na fotce widoczny jest zbyt mały fragment kamieniołomu, by zdecydowanie powiedzieć w którym to miejscu.
Za moich czasów, jedynym napisem na skale był "SEKS".
Sam wiesz, że Esy były dość rozległym terenem i podobnych miejsc można było znaleźć więcej. Podejrzewam że ta fotka została zrobiona od strony "platformy" (przy półeczce z napisem "Seks") w stronę zejścia od strony północnej.
2011-12-14 17:33:13 (14 lat temu)
gregorr
 
O ile pamiętam to dokładnie w tym właśnie miejscu była zrobiona. Fotografujący stał plecami do "platformy"
2011-12-14 23:51:46 (14 lat temu)
Mało co widać na tej fotce.
2012-01-05 23:34:18 (14 lat temu)
TW40
 
+1 głosów:1
do † Festung: Kolor widać! ;-)
2012-01-06 11:03:03 (14 lat temu)
BAL†
 
Tereniu Opis fotki prawidłowy, jedynie miasta Strzelin a Strzegom od siebie leżą parędziesiąt kilometrów, więc dziwi mnie przypis.
2012-07-30 22:05:50 (13 lat temu)
pawulon
 
+3 głosów:3
do BAL†: Pamiętasz Andrzeju, jedni tacy już do Gęsińca jechali przez Strzegom..... bo brzmi podobnie ;))
2012-07-30 23:34:30 (13 lat temu)
TW40
 
+1 głosów:1
do BAL†: Dzięki! Już nie zliczę ile razy pomyliłam Strzegom ze Strzelinem (a miałam okazję być tu i tu...); rozgrzeszę się, że kamieniołomy prawie wszędzie podobne to się mylą ;-) Zmieniam podpis bo przypisanie (na szczęście) do miasta właściwe.
2012-07-31 18:51:20 (13 lat temu)
BAL†
 
+1 głosów:1
do pawulon: Tak czułem, że wytkniesz to - nawet nie wspomnę komu :)).
2012-07-31 17:54:43 (13 lat temu)
pawulon
 
do BAL†: Już mam taki parszywy język, nic na to nie poradzę ;))
2012-07-31 18:22:42 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do pawulon: Wybaczone Wam będzie za każdym razem:).
2012-07-31 19:39:50 (13 lat temu)
BAL†
 
Miasto miastem, ale widoczna jest wieża ratusza, która dopiero po wielu latach w zeszłym roku na nowo wyrosła ponad miasto i kościół św. Michała którego niestety już nie zobaczymy.
2012-07-30 12:48:20 (13 lat temu)
WW
 
Specyficzna architektura. Ta przybudówka jej nie pomaga.
2012-11-11 12:13:45 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
do WW: Nie trafiłam na fotkę, która by pokazywała budynek bez tej kubaturki. Może Tobie się uda.
2012-11-11 12:20:14 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
99 Dyskusji (ostatnia 13 lat temu)
Ulica Kamienna - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Wyszków Warszawa, ul. Ciepła 1 zamek Toszek sikornik gliwice rzeszów rzeszów Aleja Wyzwolenia Szczecin Szczecin sieniawka emilii plater noteć śluzy noteć park zdrojowy duszniki-zdrój duszniki-zdrój postepowa Opoczno łomża łomża Rynek starego miasta 2 zary zamek Zary mapy Opolska Opolska Zary Mapy Zary mapy narutowicza radom Miechów Miechów szczecin szczecin szczec szczec zamość zamość