| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (44)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Volvo B10BLE 6x2

Obiekt obecnie nie istnieje
Zbudowano: 1998
Zlikwidowano: 2017
Volvo B10BLE 6x2 – niskowejściowy autobus miejski, produkowany w latach 1998-2003 przez szwedzką firmę Volvo (również w fabryce firmy Volvo Polska we Wrocławiu).
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
esski
 
Przetarg na dzierżawę autobusów, jeszcze do wglądu "Dostawa w formie dzierżawy 45 sztuk fabrycznie nowych, niskopodłogowych autobusów komunikacji miejskiej"
2014-02-08 00:43:02 (12 lat temu)
Ten typ autobusów nie można eksploatować na trasach wąskich ulic, Lepiej nadają się przegubowce jak np;
2017-03-24 09:33:18 (9 lat temu)
Podobno MPK je właśnie wycofało z eksploatacji, tak więc jakby ktoś miał 100% potwierdzenia tej informacji, można już zmienić status obiektu.
2018-07-12 15:14:53 (7 lat temu)
do esski : ... czyżby to były ostatnie chwile Ikarusów ...? :-(
2014-02-08 01:04:48 (12 lat temu)
Oliwia
 
do Neo[EZN]: i Jelczy.
2014-02-08 23:40:37 (12 lat temu)
Licho
 
do cracusiac: Nie wszyscy wiedzą, ale „trzyośki” pojawiły się u nas nie dlatego, że są lepsze (nie są), ani dlatego, że ktoś chciał takie kupić, tylko dlatego, że takie wozy stały akurat gotowe w fabryce Volvo, a MPK musiało na gwałt kupić nowe autobusy.
2017-03-24 11:34:39 (9 lat temu)
do Licho: W Krakowie tez takie widzialem, jezdza jedynie po "prostych" trasach.
2017-03-24 11:41:45 (9 lat temu)
Licho
 
do zygmunt_ra: Wycofane już dawno.
2018-07-12 15:22:01 (7 lat temu)
do Licho: Ale w 2018 roku?
2018-07-12 15:44:44 (7 lat temu)
Licho
 
+2 głosów:2
do zygmunt_ra: O ile pamiętam w 2017.
2018-07-12 15:53:56 (7 lat temu)
do Licho: OK - to tak jest zaznaczone.
2018-07-12 21:05:04 (7 lat temu)
vigo
 
Dopisałem do pętli autobusowej.
2017-06-06 17:37:29 (9 lat temu)
2 Dyskusje (ostatnia 7 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Gnadenfeld bydgoszcz bydgoszcz kasprzaka Brenna Plac Grunwaldzki Wrocław lipa lipa lipa lipa katowice borki gozdawa gozdawa katowice dom prasy śląskiej klimkówka Błatnia Glogow Glogow ulica 4 budynek szkoły wiadukt trzebnica hilgi pałac tyszkiewiczów rymanów-zdrój SUPRAŚL chemia pawiilon Zmigrod Zmigrod Legnicka 24 Hel poręby kupieńskie Hel GRAJCAREK GRAJCAREK Borowskiego 21, Gorzów Strumykowy zakątek