26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

SIM Górniak

Zdrowie
Zieleń
Sport
Kolej
Woda
Kultura
 
Religia
Edukacja
Transport
Budowle
Przemysł
Inne
Obszar nr 18 Górniak.
Al. Politechniki – granica dzielnic Polesie/Górna - granica dzielnic Górna/Widzew - Al.Śmigłego Rydza –– Dąbrowskiego – Rzgowska – Bednarska – Pabianicka -
Al. Politechniki.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia123456789...125126następna
Dana
 
+1 głosów:1
2026-04-01 20:44:34 (2 miesiące temu)
WW
 
+5 głosów:5
Ludzie, rewolucja. Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Trójmiasto, Szczecin, Lublin i Białystok w Google StreetView.
2012-03-22 13:46:38 (14 lat temu)
skrzypa
 
+1 głosów:1
A czemu w Łodzi jest to kółeczko do zoomowania a we Wrocławiu nie ma ?
2012-03-22 20:46:45 (14 lat temu)
Kuba Jastrzębski
 
+1 głosów:1
Ciekawe... Warszawa już od dawna miała street view - od rumuńskiej firmy norc - - fajnie że jest google, bo Rumuni nie wszędzie wjechali swoim streetview mobilem :)
2012-03-23 10:08:50 (14 lat temu)
Na filmie WFO jest w 1969 roku.
2026-04-15 12:48:47 (2 miesiące temu)
Film "Łódź 69" (1969)
Reżyseria: Stanisław Grabowski
Scenariusz: Stanisław Grabowski
Zdjęcia: Janusz Czecz
Produkcja: Wytwórnia Filmów Oświatowych w Łodzi.
Kolego bzdury piszesz oznaczając autora zdjęcia jako B.Bob !!!
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Link
2026-04-16 00:01:44 (2 miesiące temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do WW: Na szczęście nie wszystko, jeszcze mamy co robić ;-)
2012-03-22 13:52:43 (14 lat temu)
Andrzej G
 
+1 głosów:1
do WW: Pszczyna też w Google StreetView.
2012-03-22 14:39:50 (14 lat temu)
WW
 
+2 głosów:2
do WW: To jest doniosłe wydarzenie, oczywiście ze wszech miar pozytywne. Tym niemniej w istotny sposób przesuwa to - przynajmniej dla wielkomiejskich fotopolan - ciężar pracy z ilości na jakość zdjęć, a także ich dociekliwość (podwórka, detale, perspektywa).
2012-03-22 14:42:36 (14 lat temu)
jurekpogodno
 
+2 głosów:2
do WW: Częściowo się załapałem :))
2012-03-22 18:26:20 (14 lat temu)
YouPiter
 
+1 głosów:1
do WW: No tak, jest to epokowa rewelacja. Sąsiad z wnuczkiem na wypadzie rowerowym, moje autko na parkingu, ciocia na balkonie w Poznaniu. Wirtualność pomysłu robi duże wrażenie i przynosi dużo radości, nie ruszając się z domu można tyle rzeczy zobaczyć :)
2012-03-25 00:03:06 (14 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do Andrzej G: To chyba Andrzeju na Twoim komputerze :) Ale jest Świnoujście, a dla niektórych metropolii także miasta sąsiednie - np. w przypadku Krakowa Wieliczka, Niepołomice i Skawina.
2012-03-22 14:45:18 (14 lat temu)
Bałuciorz
 
+5 głosów:5
do WW: Teraz wszyscy zobaczą jaka Łódź jest piękna. Ja po 10 minutach znalazłem już coś takiego
2012-03-22 17:23:04 (14 lat temu)
Julo
 
+3 głosów:3
do WW: Spoko, spoko. My dokumentujemy (dajemy fotki, do których staramy się przypisać co kiedy jak wyglądało), a Google tylko ilustruje: nie wiadomo, czy ich foty są sprzed miesiąca, czy sprzed roku albo dwóch. To jedno. Po drugie Google StreetView nigdy nie wjedzie na podwórko albo do wnętrza budynku, nie wlezie na szczyt pagórka albo na wieżę, żeby mieć lepsze ujęcie. Krótko mówiąc: nie sprawiajmy wrażenia, że nasz portal jest galerią popisów posiadaczy lustrzanek i superobiektywów podpieranych profesjonalnym softwarem do obróbki obrazów. Wręcz przeciwnie: to portal dla amatorów - miłośników swoich małych ojczyzn...
2012-03-22 22:02:55 (14 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do WW: Oleśnica, Oława, Milicz.
2012-03-22 14:46:37 (14 lat temu)
Andrzej G
 
+1 głosów:1
do WW: Podaję informację za lokalnym pszczyńskim portalem, z którym czasem mam okazję współpracować. Sam osobiście sprawdziłem dziś widok z rynku (przejechałem się naokoło rynku na mapie googla). Link do informacji:
2012-03-22 14:52:31 (14 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do Andrzej G: Bo to jest tylko i wyłącznie rynek, trudno to uznać za zmapowanie miasta.
2012-03-22 15:02:49 (14 lat temu)
WW
 
+2 głosów:2
do Bałuciorz: Ha ha, ale jazda!
2012-03-22 20:29:48 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
do jurekpogodno: U nas w oknie Bluśkę widać!
2012-03-22 20:39:37 (14 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do Danuta B.: Mój kot i pies dbając o prywatność uciekły przed okiem Google. Ale do ogrodu przez płot można zajrzeć.
2012-03-22 20:42:20 (14 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do mamik: Mi Agatkę na Stalowej złapało jak wracała z pracy do domu :) Mówi że nic nie pamięta ale dowód jest jak nic ;)
2012-03-22 20:45:26 (14 lat temu)
skrzypa
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Znalazłem Agatkę :)
2012-03-22 20:49:26 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: To, ze Agatkę złapało, to pikuś. Ale dlaczego Ty szukałeś jej na Stalowej?
2012-03-22 21:28:21 (14 lat temu)
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
do Danuta B.: Mieszkała tam wtedy - zresztą wypatrywałem tam również "Pana Krzesełko" :) - pewną barwną postać z ulicy Stalowej - tamtejszego "tubylca", który trochę postradał zmysły i od rana do wieczora potrafił przesiadywać na środku ulicy na swoim plastikowym krzesełku. Chłop swój - można było sobie pogadać choć czasem gubił wątek - jego ulubione tematy to były tematy społeczne i finansowe - dużo o tym można pisać :)
2012-03-22 22:03:03 (14 lat temu)
skrzypa
 
+1 głosów:1
do Julo: Zdjęcia Gogla są z czerwca lub lipca 2011 (jeżeli chodzi o Wrocław)
2012-03-22 22:05:46 (14 lat temu)
† Yanek
 
+1 głosów:1
do skrzypa: Z jednej strony fajnie to wygląda ale też i ZAŁAM JEST, kiedy się widzi podpis Stare Miasto w Gdańsku i wędrówka zaczyna się pod Neptunem na GŁÓWNYM MIEŚCIE!!!. Zdjęcia robione były ca o godz. 8-9 rano bodaj w ostatni tydzień trwania Jarmarku Dominikańskiego, czyli początek sierpnia 2011, bynajmniej te z Mariackiej, Długiej, Długiego Targu, Długiego Pobrzeża i Piwnej.
2012-03-22 22:35:12 (14 lat temu)
Julo
 
+1 głosów:1
do skrzypa: Pamiętacie moje zdjęcie z pl. Orląt Lwowskich, na którym widać w moim lusterku auto StreetView? To było to:
No i teraz są już dostępne fotki StreetView, na których widać mój samochód (zielony Fiat Siena). Nie ma na nich wprawdzie wystającej z okienka mojej ręki z aparatem, ale to na pewno to samo miejsce w tym samym czasie i na pewno moje auto (nie tylko zgadza się marka i kolor, ale nawet nietypowy drobiazg - antenka telefonu przyklejona pośrodku tylnej szyby).
2012-03-22 23:17:40 (14 lat temu)
do Julo: Pewno, że pamiętamy.
2012-03-23 00:03:32 (14 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do Kuba Jastrzębski: Norc był w czterech miastach, ale miał zdecydowanie większe luki - nie ma porównania!
2012-03-23 10:12:42 (14 lat temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Moim zdaniem budynków nr 30 i 32 tutaj nie widać.
2026-03-20 20:46:28 (3 miesiące temu)
do da signa: Zgadza się "Magda" przy ul.Piotrkowskiej 30/32 jest niewidoczna w kadrze po lewej stronie. Reszta się zgadza: od lewej Jaracza 1 i po prawej Piotrkowska 34.
2026-03-21 00:20:48 (3 miesiące temu)
da signa
 
+2 głosów:2
do Michał. K: Ok. odpisuję od nr 30 i 32.
2026-03-21 07:17:42 (3 miesiące temu)
Dana
 
2026-04-01 20:45:19 (2 miesiące temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Dodałam na razie do obiektu Jeżeli zakładać "Wnętrza", to gdzie je przypisać?
2026-04-16 17:19:12 (2 miesiące temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do Dana : Jest ok. Nie ma potrzeby zakładania wnętrza dla jednego zdjęcia zwłaszcza, że wszystkich zdjęć też jest niewiele.
2026-04-16 18:27:27 (2 miesiące temu)
Dana
 
do blaggio.: Mam jeszcze 4 do dodania ...
2026-04-16 18:31:57 (2 miesiące temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do Dana : Jeśli tak, to wnętrza do tego właśnie całościowego obiektu, bo pewnie trudno byłoby określić, którego z budynków dotyczą. Tym bardziej, że mogą też być z budynków nieistniejących.
Z drugiej strony patrząc, w tej sytuacji nawet przy pięciu zdjęciach różnych wnętrz niezebranie ich do kupy niczemu nie przeszkadza, bo nadal wszystkich zdjęć obiektu nie jest dużo. Wyodrębnienie wnętrz ze względów praktycznych jest wskazane raczej, gdy wszystkich zdjęć jest dużo, a te z wnętrza pochodzą z różnych okresów i rozrzucone są po całym zbiorze, i na pewno bardziej, gdy pokazują wnętrze jednego konkretnego budynku, a najbardziej gdyby to było to samo pomieszczenie np. wnętrze tej samej hali fabrycznej. Wtedy zebranie ich razem daje możliwość wzajemnego porównania zdjęć i lepszego uchwycenia charakteru wnętrza.
2026-04-16 18:58:06 (2 miesiące temu)
Dana
 
do blaggio.: Na razie po prostu je dodam. Niestety, nie wiem, czy pochodzą z tego samego czy też z różnych budynków. Wygląda to na tkalnię, ale czy wszystkie są tam zrobione ... ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupeł.
2026-04-16 19:10:28 (2 miesiące temu)
do Dana : Dobrze. Zerknę wtedy i ocenię. Może jednak warto będzie je wyodrębnić. ;-)
2026-04-16 19:23:19 (2 miesiące temu)
da signa
 
+1 głosów:1
2026-03-27 07:59:30 (2 miesiące temu)
polskup
 
do da signa: Ale przynajmniej jest ulica, co czyni poszukiwania realnymi :)
2026-03-27 08:08:48 (2 miesiące temu)
polskup
 
do da signa: W bramie przy Struga 7 siedzą 2 krasnale, ale są zdecydowanie głębiej zakopane w nawierzchni.
2026-03-27 08:22:40 (2 miesiące temu)
do polskup: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-03-27 08:34:37 (2 miesiące temu)
da signa
 
+1 głosów:1
2026-03-27 08:37:44 (2 miesiące temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do da signa: No jasne! Prawy. Tak samo umazany na zielono z prawej w 2019 roku.
2026-03-27 08:55:28 (2 miesiące temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do da signa: Dziękuję!
2026-03-27 08:58:09 (2 miesiące temu)
Krzysiek99
 
+1 głosów:1
Wydaje mi się, że może to być Łódź. W każdym razie któreś z miast, gdzie tramwaje mają wąskie tory.
2026-03-12 23:25:35 (3 miesiące temu)
Krzyś_
 
+3 głosów:3
2026-03-13 09:24:45 (3 miesiące temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
Nie wygląda to na koniec lat 70-ych - najpóźniej na ich początek.
2026-03-13 12:06:29 (3 miesiące temu)
Jolanta Mikołajewska
 
+1 głosów:1
Piotrkowska 101 - fragment kamienicy po prawej, obok Piotrkowska 103 i 105 - nieistniejące już budynki, dalej Piotrkowska 107, 109, 111. Zdjęcie zrobiono w marcu lub kwietniu 1974 roku.
2026-03-13 22:44:49 (3 miesiące temu)
Jolanta Mikołajewska
 
+1 głosów:1
Autorem zdjęcia jest Krzysztof Buchowicz.
2026-03-22 20:59:50 (3 miesiące temu)
Woj11
 
do Krzysiek99: Wydaje się, że masz rację. Trabant chyba ma łódzkie blachy, linia C (pośpieszna) też występyje w Łodzi
2026-03-13 07:19:28 (3 miesiące temu)
Krzyś_
 
do Krzyś_: Ale to Piotrkowska, nie Dąbrowskiego.
2026-03-13 09:51:27 (3 miesiące temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do nyskadolniak: Linia C działa od lipca 1969
2026-03-13 12:11:25 (3 miesiące temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
do Woj11: "C" na Piotrkowskiej od lipca, ale 1968.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Link
2026-03-13 12:41:17 (3 miesiące temu)
Woj11
 
do nyskadolniak: Zacytuję klasyka "palce"!!! - za grube ;)
2026-03-13 12:49:25 (3 miesiące temu)
Po lewej jedna z najlepszych burgerowni w Łodzi !
2026-03-21 00:54:46 (3 miesiące temu)
blaggio.
 
+7 głosów:7
Do Michał: Przy okazji. Czy przypadkiem czytałeś komentarze po zdjęciem . Jeśli nie, to proszę przeczytaj. Najwyższa pora zdeklarować się, do której grupy użytkowników chcesz należeć. Do "prostaków", czy "dewiantów", czyli do prostujących, czy nie prostujących.
2026-03-22 18:19:17 (3 miesiące temu)
Michał. K
 
+2 głosów:2
do blaggio.: Czytałem, poprawię w wolnej chwili na lapku.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Pisownia
2026-03-22 19:55:35 (3 miesiące temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
do Michał. K: Ok. Ale to samo dotyczy przyszłości. Z przeszłością już dajmy sobie spokój, chyba że znajdę kiedyś jakieś wyjątkowo potrzebujące, to wskażę.
2026-03-22 20:05:43 (3 miesiące temu)
Michał. K
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Spoko, zawsze można coś przeoczyć.
2026-03-22 20:26:45 (3 miesiące temu)
Michał. K
 
+4 głosów:4
do blaggio.: Lepiej?
2026-03-22 20:38:29 (3 miesiące temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Michał. K: Teraz jest super.
2026-03-22 20:49:28 (3 miesiące temu)
do Neo[EZN]: Dzięki.
2026-03-22 20:52:02 (3 miesiące temu)
Ismena
 
Do remontu czy do wyburzenia?
2026-04-19 17:47:22 (2 miesiące temu)
do Ismena: Miewam, że do rozbiórki.
2026-04-19 20:01:42 (2 miesiące temu)
Ismena
 
+1 głosów:1
do Michał. K: Na sąsiednich zdjęciach wygląda to tak, jakby na piętrze był pożar.
2026-04-20 14:17:50 (2 miesiące temu)
2026-04-20 16:03:54 (2 miesiące temu)
Ismena
 
do Michał. K: Czyli nie ma już co ratować :(
2026-04-20 16:07:37 (2 miesiące temu)
do Ismena: Pożar miał miejsce 10 lat temu. Budynek jest odgrodzony zapewne dotyczy o jego stanu..., a może już deweloper coś poczynił :-)
2026-04-20 16:16:39 (2 miesiące temu)
Pokaż na mapie
1252 Dyskusji (ostatnia 2 miesiące temu)
Lista ulic w dzielnicy SIM Górniak
12
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: bugaj czemierniki Zachem bydgoszc bydgoszc Krakow Paulinska Krakow Piasek Krakow Wislna Krakow Paulinska Pilgramsdorf Krakow Dunajewskiego Pilgramsdorf grybów krużlowa plan radomia nowy sącz nowy sącz Pawia 6 Toruń Rynek kostrzyn gorzowska gliwice gliwice krużlowa rostarzewo Kazimierz Dolny Kazimierz Dolny warszawa zachodnia warszawa zachodnia Drzewica fabryczna obóz pracy szkolna kraków, bydgoska kraków, bydgoska libusza