URATOWAĆ ... ??? ... Chyba SKRETYNIĆ ... Obiekt który mógłby być PEREŁKĄ europejskiego Przemysłu Włókienniczego .... Mógłby być Wielkim MUZEUM łódzkiego Włókiennictwa na miarę ŚWIATOWĄ ... Stworzono jakąś Koszmarną Blaszano-Szklaną ekonomiczno-pseudobiznesową HYBRYDĘ ... NIENAWIDZĘ tego miejsca we współczesnej postaci ... !!!
do sawickimarcin: Czy był ktoś, kto chciał i miał na to, żeby zrobić z tego tzw. perełkę, ale nie dostał szansy? Na pewno tym kimś nie było miasto po przejściach.
Do Piotra: Super zdjęcia z Manufaktury. Chyba musiałeś działać wcześnie rano, bo ludzi prawie nie widać.
Przy okazji mam prośbę: niektóre zdjęcia, jak to, można przypisać do konkretnych budynków, które mają swoje obiekty. Da radę? :-)
Ja potem zaktualizuje jeszcze przypisania z ulicy Zachodniej i Ogrodowej do dzielnicy.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Dopisek